gtranslator master - en to hu translation catalogue (297 entries)

en: Translation Editor
hu: Fordításszerkesztő

en: Translate apps in your language
hu: Alkalmazások fordítás a saját nyelvére

en: Gtranslator is an enhanced gettext po file editor for the GNOME desktop environment. It handles all forms of gettext po files and includes very useful features like find/replace, translation memory, different translator profiles, messages table (for having an overview of the translations/messages in the po file), easy navigation and editing of translation messages and comments of the translation where accurate.
hu: A Gtranslator egy továbbfejlesztett gettext PO-fájlszerkesztő a GNOME asztali környezethez. A gettext PO-fájlok összes formáját kezeli és nagyon hasznos szolgáltatásokat tartalmaz, úgymint a keresés és csere, fordítómemória, különböző fordító profilok, üzenettáblák (a fordítások és üzenetek áttekintéséhez a PO-fájlban), egyszerű navigáció és a fordítás fordítási üzeneteinek és megjegyzéseinek szerkesztése, ahol pontos.

en: Gtranslator includes also a plugin system with many interesting plugins like alternate language, insert tags, integration with subversion and a source code viewer.
hu: A Gtranslator tartalmaz továbbá egy bővítményrendszert számos érdekes bővítménnyel, úgymint alternatív nyelv, címkék beszúrása, integráció a subversion verziókezelővel és forráskód megjelenítő.

en: Translators's main interface
hu: A fordítók fő felülete

en: PO File Editor
hu: PO-fájlszerkesztő

en: Gtranslator;Translation;Editor;Gettext;Write;
hu: Gtranslator;fordítás;szerkesztő;gettext;írás;

en: New Window
hu: Új ablak

en: Warn if file contains fuzzy translations
hu: Figyelmeztetés, ha a fájl tartalmaz ellenőrzendő fordításokat

en: If true, warn the user when saving a PO translation file containing fuzzy strings.
hu: Ha be van állítva, figyelmezteti a felhasználót, ha a PO-fájl mentésekor ellenőrzendő karakterláncok vannak.

en: Whether to remove the obsolete entries upon saving
hu: Az elavult bejegyzések el legyenek-e távolítva mentéskor

en: If true, the obsolete entries will be removed from the file after saving
hu: Ha igaz, akkor az elavult bejegyzések el lesznek távolítva a fájlból a mentés után

en: Auto save files
hu: Fájlok automatikus mentése

en: If true, automatically save files at specified intervals.
hu: Ha be van állítva, akkor automatikusan menti a fájlokat a megadott időközönként.

en: Auto save interval
hu: Automatikus mentés időköze

en: Interval in minutes at which to automatically save files.
hu: A fájlok automatikus mentésének időköze percben.

en: Create backup before saving
hu: Biztonsági mentés készítése mentés előtt

en: If true, create a backup copy of a file before saving it.
hu: Ha be van állítva, akkor biztonsági mentést készít a fájl mentése előtt.

en: Use profile values for header
hu: Használja a profil értékeit a fejléchez

en: If true, overwrite the values in the PO header with those in the active profile.
hu: Ha be van állítva, felülírja a PO-fájl fejlécében lévő adatokat az aktuális profil adataival.

en: Omit credits in header
hu: A fejlécben lévő köszönetnyilvánítás kihagyása

en: If true, the 'author <email> year' comment won't be added to the PO header's copyright.
hu: Ha igaz, akkor a „szerző <e-mail> év” megjegyzés nem kerül hozzáadásra a PO fejlécének szerzői jogi információiba.

en: Highlight syntax in edit fields
hu: Szintaxiskiemelése a szerkesztőmezőkben

en: If true, apply syntax highlighting to strings in edit fields.
hu: Ha be van állítva, engedélyezi a karakterláncok szintaxiskiemelését a szerkesztőmezőkben.

en: Make whitespace visible
hu: Üres helyek láthatóvá tétele

en: If true, display whitespace in strings as representative symbols.
hu: Ha be van állítva, az üres helyeket jellegzetes karakterekkel helyettesíti a karakterláncokban.

en: Remove fuzzy status when message is changed
hu: Ellenőrzendő állapot törlése az üzenet megváltozásakor

en: If true, remove fuzzy status from translations when they are changed.
hu: Ha be van állítva, eltávolítja az ellenőrzendő állapotot a fordításról, amikor az megváltozik.

en: Check spelling
hu: Helyesírás ellenőrzése

en: If true, check the spelling of translated messages.
hu: Ha be van állítva, akkor ellenőrzi a lefordított üzenetek helyesírását.

en: Message list sort order
hu: Üzenetlista rendezési elve

en: Sort order to use in the message list. Possible values are “status”, “id”, “original-text” and “translated-text”.
hu: Az üzenetlistánál használt rendezési sorrend. Lehetséges értékek: „status” (állapot), „id” (azonosító), „original-text” (eredeti szöveg) és „translated-text” (lefordított szöveg).

en: Show ID column
hu: Azonosító oszlop megjelenítése

en: If true, displays a column with the id of the message on the editor.
hu: Ha igaz, akkor megjeleníti az üzenet azonosítóját tartalmazó oszlopot a szerkesztőben.

en: Window maximized
hu: Teljes méretű ablak

en: Window maximized state
hu: A teljes méretű ablak állapota

en: Translation file editing suite for localization of applications and libraries.
hu: Fordításifájl-szerkesztő program alkalmazások és programkönyvtárak honosításához.

en: Could not update from template
hu: Nem sikerült frissíteni a sablonból

en: OK
hu: Rendben

en: msgmerge failed
hu: Az msgmerge sikertelen

en: Updated from Template
hu: Frissítve a sablonból

en: Messages: %d → %d (%+d)
    Translated: %d → %d (%+d)
    Fuzzy: %d → %d (%+d)
    Untranslated: %d → %d (%+d)
hu: Üzenetek: %d → %d (%+d)
    Lefordítva: %d → %d (%+d)
    Ellenőrzendő: %d → %d (%+d)
    Lefordítatlan: %d → %d (%+d)

en: msgmerge not found on PATH. Install gettext (msgmerge) and try again.
hu: Az msgmerge nem található a PATH környezeti változóban. Telepítse a gettext (msgmerge) csomagot, és próbálja meg újra.

en: Failed to start msgmerge
hu: Nem sikerült az msgmerge indítása

en: Select Template (.pot)
hu: Sablon kiválasztása (.pot)

en: Gettext translation template (*.pot)
hu: Gettext fordítási sablon (*.pot)

en: Please save the current file before updating from a template.
hu: Mentse el a jelenlegi fájlt, mielőtt frissítene egy sablonból.

en: Unsaved Changes
hu: Mentetlen változtatások

en: Do you want to write all the changes done to %s?
hu: Szeretné kiírni az összes elvégzett változtatást ide: %s?

en: Cancel
hu: Mégse

en: Continue Without Saving
hu: Folytatás mentés nélkül

en: Save and Open
hu: Mentés és megnyitás

en: Open file for translation
hu: Fájl megnyitása fordításhoz

en: Could not save file
hu: Nem sikerült elmenteni a fájlt

en: This file has already been uploaded
hu: Ez a fájl már fel lett töltve

en: Couldn't upload the file
hu: Nem sikerült feltölteni a fájlt

en: %s
    Maybe you've not configured your <i>l10n.gnome.org</i> <b>token</b> correctly in your profile or you don't have permissions to upload this module.
hu: %s
    Talán nem állította be megfelelően az <i>l10n.gnome.org</i> <b>tokenjét</b> a profiljában, vagy nincs jogosultsága a modul feltöltéséhez.

en: The file has been uploaded!
hu: A fájl fel lett töltve.

en: Save file as…
hu: Fájl mentése másként…

en: Fixed plurals
hu: Rögzített többes számok

en: _Cancel
hu: _Mégse

en: Close _Without Saving
hu: Bezárás mentés _nélkül

en: _Save
hu: _Mentés

en: Save the changes to document “%s” before closing?
hu: Menti a változtatásokat a(z) „%s” dokumentumba bezárása előtt?

en: Changes to %d document will be permanently lost. | Changes to %d documents will be permanently lost.
hu[0]: %d dokumentum változtatásai végleg elvesznek.
hu[1]: %d dokumentum változtatásai végleg elvesznek.

en: There is %d document with unsaved changes. Save changes before closing? | There are %d documents with unsaved changes. Save changes before closing?
hu[0]: %d dokumentum nem mentett módosításokat tartalmaz. El szeretné menteni a változtatásokat bezárás előtt?
hu[1]: %d dokumentum nem mentett módosításokat tartalmaz. El szeretné menteni a változtatásokat bezárás előtt?

en: Edit Notes
hu: Jegyzetek szerkesztése

en: Open in Browser
hu: Megnyitás a böngészőben

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Extracted comments
hu: Kinyert megjegyzések

en: Paths
hu: Útvonalak

en: Error loading module info
hu: Hiba a modul információinak betöltésekor

en: Error loading file info
hu: Hiba a fájl információinak betöltésekor

en: No file found
hu: Nem található fájl

en: No module state found.
hu: Nem található modulállapot.

en: Error loading file
hu: Hiba a fájl betöltésekor

en: Error creating tmp file
hu: Hiba az ideiglenes fájl létrehozásakor

en: Error writing stream
hu: Hiba az adatfolyam írásakor

en: The file has been saved in your Downloads folder
hu: A fájl a Letöltések mappába lett mentve

en: Could not reserve module
hu: Nem sikerült lefoglalni a modult

en: %s
    Maybe you've not configured your l10n.gnome.org token correctly in your profile or you don't have permissions to reserve this module.
hu: %s
    Talán nem állította be megfelelően az l10n.gnome.org tokenjét a profiljában, vagy nincs jogosultsága a modul lefoglalásához.

en: The file has been successfully reserved
hu: A fájl sikeresen lefoglalásra került

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Keyboard Shortcuts
hu: Gyorsbillentyűk

en: About Translation Editor
hu: A Fordításszerkesztő névjegye

en: Load from Damned Lies
hu: Betöltés a Szemenszedett hazugságokról

en: Main Menu
hu: Főmenü

en: Language
hu: Nyelv

en: Module
hu: Modul

en: Domain
hu: Tartomány

en: Branch
hu: Ág

en: Reserve for translation
hu: Lefoglalás fordításhoz

en: Info
hu: Információ

en: File
hu: Fájl

en: Translation State
hu: Fordítás állapota

en: Stats
hu: Statisztikák

en: _Load File
hu: Fájl _betöltése

en: Gettext translation
hu: Gettext fordítás

en: Gettext translation template
hu: Gettext fordítási sablon

en: All files
hu: Minden fájl

en: Welcome to Translation Editor
hu: Üdvözli a Fordításszerkesztő!

en: _Next
hu: _Következő

en: Welcome
hu: Üdvözöljük

en: Before start to use the application, a profile should be created, but don't worry, the app will guide you to do it in a minute.
hu: Az alkalmazás használatának megkezdése előtt létre kell hozni egy profilt, de ne aggódjon, az alkalmazás egy perc alatt végigvezeti a folyamaton.

en: Create Profile
hu: Profil létrehozása

en: Profile Information
hu: Profiladatok

en: Profile name
hu: Profil neve

en: default
hu: alapértelmezett

en: Translator Information
hu: A fordító adatai

en: Translator _name
hu: Fordító _neve

en: Translator _email
hu: Fordító _e-mail címe

en: Translation _team email
hu: Fordító_csapat e-mail-címe

en: Damned Lies Integration
hu: Szemenszedett hazugságok integráció

en: GNOME Damned Lies integration token, go to your profile in https://l10n.gnome.org/ to get it
hu: A GNOME Szemenszedett hazugságok integrációs tokenje. Menjen a https://l10n.gnome.org/ címen lévő profiljához a beszerzéséhez.

en: _Damned Lies auth token
hu: _Szemenszedett hazugságok hitelesítési token

en: Confirmation
hu: Megerősítés

en: Translator name
hu: Fordító neve

en: Translator email
hu: Fordító e-mail címe

en: Team email
hu: Csapat e-mail címe

en: Language name
hu: Nyelv neve

en: Language code
hu: Nyelv kódja

en: Character set
hu: Karakterkészlet

en: Transfer encoding
hu: Átviteli kódolás

en: Plural form
hu: Többes számú alak

en: Edit Header
hu: Fejléc szerkesztése

en: Translator
hu: Fordító

en: General
hu: Általános

en: Use my options to complete the following entries
hu: Használja a beállításaimat a következő bejegyzések kitöltéséhez

en: Translator’s _name
hu: Fordító _neve

en: Translator’s _email
hu: Fordító _e-mail címe

en: _Language
hu: Ny_elv

en: Language _code
hu: Nyelv _kódja

en: Language _Team email
hu: Nyelvi _csapat e-mail-címe

en: Char_set
hu: Karaterké_szlet

en: Enc_oding
hu: Kód_olás

en: _Plural forms
hu: _Többes számú alakok

en: Project
hu: Projekt

en: Project Id _version
hu: Projektazonosító, _verzió

en: Pot _file creation date
hu: POT-_fájl létrehozási dátuma

en: Po file _revision date
hu: PO-fájl _felülvizsgálati dátuma

en: Report message _bugs to
hu: Üzenet_hibák küldése ide

en: Comment
hu: Megjegyzés

en: Damned Lies
hu: Szemenszedett hazugságok

en: Lang
hu: Nyelv

en: State
hu: Állapot

en: VCS Browser
hu: Verziókövető rendszer böngésző

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Edit options manually
hu: Beállítások kézi szerkesztése

en: Choose language code
hu: Nyelvkód kiválasztása

en: Plural forms
hu: Többes számú alakok

en: Choose plural forms
hu: Többes számú alakok kiválasztása

en: Original Message
hu: Eredeti üzenet

en: Translated Message
hu: Lefordított üzenet

en: The file is empty
hu: Ez a fájl üres

en: Failed opening file “%s”: %s
hu: A(z) „%s” fájl megnyitása sikertelen: %s

en: Could not convert from charset “%s” to UTF-8
hu: Nem sikerült átalakítani „%s” karakterkészletről UTF-8-ra

en: Could not store temporary file for encoding conversion
hu: Nem sikerült tárolni az ideiglenes fájlt a kódolás átalakításához

en: All attempt to convert the file to UTF-8 has failed, use the msgconv or iconv command line tools before opening this file with GNOME Translation Editor
hu: A fájl UTF-8 kódolásúra alakítására tett minden kísérlet meghiúsult, használja az msgconv vagy az iconv parancssori eszközt, mielőtt megnyitja a fájlt a GNOME Fordításszerkesztővel.

en: Gettext returned a null message domain list.
hu: A gettext üres üzenettartomány-listát adott vissza.

en: No messages obtained from parser.
hu: Nem érkezett üzenet az értelmezőtől.

en: You are saving a file with a .pot extension.
    Pot files are generated by the compilation process.
    Your file should likely be named “%s.po”.
hu: Ön .pot kiterjesztéssel menti el a fájlt.
    A POT-fájlok a binárissá fordítás során jönnek létre.
    A fájlt valószínűleg „%s.po” néven kellene elmentenie.

en: The file %s is read-only, and can not be overwritten
hu: A(z) „%s” fájl csak olvasható, nem lehet felülírni

en: There is an error in the PO file: %s
hu: Hiba van a PO-fájlban: %s

en: There was an error writing the PO file: %s
hu: Hiba történt a PO-fájl írásakor: %s

en: Delete
hu: Törlés

en: Impossible to remove the active profile
hu: Az aktív profilt nem lehet eltávolítani

en: Another profile should be selected as active before
hu: Először ki kell választani egy másik profilt aktívként

en: _Ok
hu: _Rendben

en: Are you sure you want to delete this profile?
hu: Biztosan törölni szeretné ezt a profilt?

en: _Delete
hu: _Törlés

en: F_iles
hu: _Fájlok

en: _Warn if PO file contains fuzzy translations
hu: _Figyelmeztetés, ha a PO-fájl tartalmaz ellenőrzendő fordításokat

en: _Remove obsolete entries on save
hu: _Elavult bejegyzések eltávolítása mentéskor

en: Autosave
hu: Automatikus mentés

en: _Activate auto save
hu: Automatikus mentés _bekapcsolása

en: Save the current file automatically
hu: A jelenlegi fájl automatikus mentése

en: Autosave _Interval
hu: Automatikus mentés _időköze

en: Number of minutes to autosave
hu: Percek száma az automatikus mentéshez

en: Create a _backup copy of files before saving
hu: _Biztonsági mentés készítése a fájlok mentése előtt

en: _Editor
hu: _Szerkesztő

en: Text Display
hu: Szövegmegjelenítés

en: _Highlight message syntax
hu: Üzenetszintaxis _kiemelése

en: Make _whitespace visible
hu: Üres h_elyek láthatóvá tétele

en: _Font
hu: _Betűkészlet

en: Contents
hu: Tartalom

en: _Remove fuzzy status if message is changed
hu: Ellenő_rzendő állapot eltávolítása, ha az üzenet módosult

en: Check _spelling
hu: Helyesírás-ellenőrzé_s

en: _Profiles
hu: _Profilok

en: Profiles
hu: Profilok

en: _Add Profile
hu: Profil _hozzáadása

en: Translation Editor Profile
hu: Fordításszerkesztő profil

en: Build Translation Memory
hu: Fordítási memória építése

en: Help
hu: Súgó

en: Select po File
hu: PO-fájl kiválasztása

en: Open Translation File
hu: Fordítási fájl megnyitása

en: Drag and drop .po files here
hu: Fogjon meg és ejtsen ide PO-fájlokat

en: _Open…
hu: _Megnyitás…

en: _Load from DL…
hu: _Betöltés az SzH-ról…

en: Search
hu: Keresés

en: Previous Result
hu: Előző találat

en: Next Result
hu: Következő találat

en: Switch between Search and Search-and-Replace
hu: Váltás a Keresés és a Keresés és csere között

en: Show or hide search options such as case sensitivity
hu: A keresési beállítások megjelenítése vagy elrejtése, mint például a kis- és nagybetűk megkülönböztetése

en: Replace
hu: Csere

en: _Replace
hu: _Csere

en: Replace _All
hu: Öss_zes cseréje

en: Case sensitive
hu: Kis- és nagybetűk megkülönböztetése

en: Match whole word only
hu: Illesztés csak teljes szóra

en: Wrap around
hu: Körkörös keresés

en: Original text
hu: Eredeti szöveg

en: Translated text
hu: Lefordított szöveg

en: There is an error in the message
hu: Egy hiba van az üzenetben

en: fuzzy
hu: ellenőrzendő

en: Plural %d
hu: %d. többes szám

note: Translators: Path to the document opened
en: Path:
hu: Elérési út:

en: Copied original to clipboard
hu: Eredeti másolva a vágólapra

en: Translated: %0.2f%%
hu: Lefordítva: %0.2f%%

en: Translated: %d
hu: Lefordított: %d

en: Untranslated: %d
hu: Lefordítatlan: %d

en: Fuzzy: %d
hu: Ellenőrzendő: %d

en: Previous message without translation
hu: Előző fordítás nélküli üzenet

en: Next message without translation
hu: Következő fordítás nélküli üzenet

en: Toggle Fuzzy State
hu: Ellenőrzendő állapot átkapcsolása

en: Find
hu: Keresés

en: Upload File
hu: Fájl feltöltése

note: <property name="ypad">5</property>
en: _Original Message
hu: _Eredeti üzenet

en: Translate_d Text
hu: Lefor_dított szöveg

en: Open a New File
hu: Új fájl megnyitása

en: Open from Damned Lies
hu: Megnyitás a Szemenszedett hazugságokról

en: Save
hu: Mentés

en: Save As…
hu: Mentés másként…

en: Update from Template…
hu: Frissítés sablonból…

en: So_rt Messages by…
hu: Üzenetek _rendezési szempontja…

en: _Order of Appearance
hu: Megjelenés s_orrendje

en: _Message Status
hu: Ü_zenet állapota

en: _Translated Message
hu: _Lefordított üzenet

en: Show ID Column
hu: Azonosító oszlop megjelenítése

en: Advanced Tools
hu: Speciális eszközök

en: Fix plural messages
hu: Többes számú üzenetek javítása

en: Uploading...
hu: Feltöltés…

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Upload to Damned Lies
hu: Feltöltés a Szemenszedett hazugságokra

en: _Upload
hu: _Feltöltés

note: Translators: this is the title of the window with a modified document
en: *%s — Translation Editor
hu: *%s – Fordításszerkesztő

note: Translators: this is the title of the window with a document opened
en: %s — Translation Editor
hu: %s – Fordításszerkesztő

en: Could not Save
hu: Nem sikerült menteni

en: File saved
hu: A fájl elmentve

en: — Edit PO files
hu: – PO-fájlok szerkesztése

en: %s
    Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
hu: %s
    Az elérhető parancssori kapcsolók teljes listájáért adja ki a „%s --help” parancsot.

[ctx: shortcut window group]
en: General
hu: Általános

[ctx: shortcut window]
en: Open file
hu: Fájl megnyitása

[ctx: shortcut window]
en: Save the current file
hu: Jelenlegi fájl mentése

[ctx: shortcut window]
en: Save the current file as
hu: Jelenlegi fájl mentése más néven

[ctx: shortcut window]
en: Download from DL
hu: Letöltés az SzH-ról…

[ctx: shortcut window]
en: Upload to DL
hu: Feltöltés az SzH-ra

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
hu: Beállítások

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard Shortcuts
hu: Gyorsbillentyűk

[ctx: shortcut window]
en: Help
hu: Súgó

[ctx: shortcut window]
en: New Window
hu: Új ablak

[ctx: shortcut window]
en: Close Window
hu: Ablak bezárása

[ctx: shortcut window]
en: Quit
hu: Kilépés

[ctx: shortcut window group]
en: Edit
hu: Szerkesztés

[ctx: shortcut window]
en: Clear translation
hu: Fordítás törlése

[ctx: shortcut window]
en: Mark/Unmark as fuzzy
hu: Megjelölés ellenőrzendőként vagy megjelölés törlése

[ctx: shortcut window]
en: Copy original text to translation
hu: Eredeti szöveg másolása a fordításba

[ctx: shortcut window]
en: Copy original text to clipboard
hu: Eredeti szöveg másolása a vágólapra

[ctx: shortcut window group]
en: Navigation
hu: Navigáció

[ctx: shortcut window]
en: Go to the previous message
hu: Ugrás az előző üzenetre

[ctx: shortcut window]
en: Go to the next message
hu: Ugrás a következő üzenetre

[ctx: shortcut window]
en: Go to the previous untranslated message
hu: Ugrás az előző lefordítatlan üzenetre

[ctx: shortcut window]
en: Go to the next untranslated message
hu: Ugrás a következő lefordítatlan üzenetre

[ctx: shortcut window group]
en: Translation Memory
hu: Fordítási memória

[ctx: shortcut window]
en: Build translation memory
hu: Fordítási memória építése

[ctx: shortcut window]
en: Use 1st...9th suggestion
hu: 1-9. javaslat használata

[ctx: shortcut window group]
en: Find & Replace
hu: Keresés és csere

[ctx: shortcut window]
en: Find
hu: Keresés

[ctx: shortcut window]
en: Find & Replace
hu: Keresés és csere

[ctx: shortcut window]
en: Forward-search
hu: Keresés előre

[ctx: shortcut window]
en: Backward-search
hu: Keresés vissza

[ctx: shortcut window]
en: Hide find & replace bar
hu: Keresés és csere sáv elrejtése

en: Select PO directory
hu: Válasszon PO könyvtárat

en: Translation Editor Memory Manager
hu: Fordításszerkesztő fordításimemória-kezelő

en: Database
hu: Adatbázis

en: Select the directory which contains PO files
hu: Válassza ki a PO-fájlokat tartalmazó könyvtárat

en: Use only files with this name
hu: Csak ilyen nevű fájlok használata

en: _Add to Database
hu: _Hozzáadás az adatbázishoz

en: PO directory
hu: PO könyvtár

en: Directory containing PO files to add to the translation memory.
hu: A fordítási memóriához adandó PO-fájlokat tartalmazó könyvtár.

en: Restrict search by filename
hu: Fájlnévre szűkített keresés

en: If true, only include files with a specified filename when searching the translation memory.
hu: Ha be van állítva, akkor csak az adott nevű fájlok használata a fordítási memóriában kereséshez.

en: Filename to restrict search to
hu: Keresés korlátozása ezen fájlnévre

en: Filename to which searching of the translation memory should be restricted.
hu: A fordítási memóriában keresés korlátozása ezen fájlnévre.

en: Maximum number of missing words
hu: A hiányzó szavak legnagyobb száma

en: Maximum number of words that can be missing from a message displayed as a match by the translation memory.
hu: Szavak legnagyobb száma, amelyek hiányozhatnak egy, a fordítási memória által találatként megjelenített üzenetből.

en: Maximum difference in message length
hu: Az üzenetek hosszának legnagyobb különbsége

en: Maximum difference in length between messages displayed as matches by the translation memory.
hu: Legnagyobb különbség a fordítási memória által találatként megjelenített üzenetek hossza között.
