gtranslator master - en to sl_SI translation catalogue (298 entries)

en: Translation Editor
sl_SI: Urejevalnik prevodov

en: Translate apps in your language
sl_SI: Prevajajte programe v vaš jezik

en: Gtranslator is an enhanced gettext po file editor for the GNOME desktop environment. It handles all forms of gettext po files and includes very useful features like find/replace, translation memory, different translator profiles, messages table (for having an overview of the translations/messages in the po file), easy navigation and editing of translation messages and comments of the translation where accurate.
sl_SI: Program Gtranslator je napredni urejevalnik datotek gettext *.po za namizje GNOME. Podpira se vrste datotek gettext in vključuje zelo uporabne zmožnosti, kot so najdi in zamenjaj, pomnilnik prevodov, različne profile prevajalcev, razpredelnico nizov (za pregled nad prevodi v datoteki *.po), enostavno krmarjenje in urejanje opomb k prevodu.

en: Gtranslator includes also a plugin system with many interesting plugins like alternate language, insert tags, integration with subversion and a source code viewer.
sl_SI: Gtranslator vključuje tudi sistem vstavkov s številnimi zanimivimi dodatki, kot so nadomestni jezik, vstavljanje značk, povezovanje s sistemom za sledenje različic in pregledovalnikom izvorne kode.

en: Translators's main interface
sl_SI: Glavni vmesnik prevajalca

en: PO File Editor
sl_SI: Urejevanje datotek .po

en: Gtranslator;Translation;Editor;Gettext;Write;
sl_SI: Urejevalnik;prevodov;prevodi;GTranslator;gettext;pisanje;

en: New Window
sl_SI: Novo okno

en: Warn if file contains fuzzy translations
sl_SI: Opozori, če datoteka vsebuje ohlapne prevode

en: If true, warn the user when saving a PO translation file containing fuzzy strings.
sl_SI: Izbrana možnost omogoči med shranjevanjem prikaz opozorila o preostalih ohlapnih prevodih v datoteki po.

en: Whether to remove the obsolete entries upon saving
sl_SI: Ali želite odstraniti zastarele vnose pri shranjevanju

en: If true, the obsolete entries will be removed from the file after saving
sl_SI: Če je res, bodo zastareli vnosi po shranjevanju odstranjeni iz datoteke

en: Auto save files
sl_SI: Samodejno shrani datoteke

en: If true, automatically save files at specified intervals.
sl_SI: Izbrana možnost omogoči samodejno shranjevanje na naveden časovni razmik.

en: Auto save interval
sl_SI: Razmik med samodejnim shranjevanjem

en: Interval in minutes at which to automatically save files.
sl_SI: Časovni razmik samodejnega shranjevanja datotek v minutah.

en: Create backup before saving
sl_SI: Ustvari varnostno kopijo pred shranjevanjem

en: If true, create a backup copy of a file before saving it.
sl_SI: Izbrana možnost omogoči ustvarjanje varnostne kopije datoteke pred shranjevanjem.

en: Use profile values for header
sl_SI: Za glavo uporabi vrednosti profila

en: If true, overwrite the values in the PO header with those in the active profile.
sl_SI: Izbrana možnost omogoči prepis vrednosti v glavi PO s tistimi v dejavnem profilu.

en: Omit credits in header
sl_SI: Izpusti zasluge v glavi

en: If true, the 'author <email> year' comment won't be added to the PO header's copyright.
sl_SI: Če je potrjeno, komentar »avtor <enaslov> leto« ne bo dodan zapisu avtorstva v glavi datoteke PO.

en: Highlight syntax in edit fields
sl_SI: Poudari skladnjo v poljih za urejanje

en: If true, apply syntax highlighting to strings in edit fields.
sl_SI: Izbrana možnost omogoči poudarjanje skladnje nizov v poljih urejanja.

en: Make whitespace visible
sl_SI: Pokaži presledne znake

en: If true, display whitespace in strings as representative symbols.
sl_SI: Izbrana možnost omogoči prikaz preslednih znakov v nizih kot predstavljive simbole.

en: Remove fuzzy status when message is changed
sl_SI: Odstrani oznako ohlapno ob spremembi niza prevoda

en: If true, remove fuzzy status from translations when they are changed.
sl_SI: Izbrana možnost omogoči odstranitev ohlapnega stanja, ko je niz spremenjen.

en: Check spelling
sl_SI: Preveri črkovanje

en: If true, check the spelling of translated messages.
sl_SI: Izbrana možnost omogoči preverjanje črkovanja prevedenih nizov.

en: Message list sort order
sl_SI: Način razvrščanja seznama nizov

en: Sort order to use in the message list. Possible values are “status”, “id”, “original-text” and “translated-text”.
sl_SI: Vrstni red stolpcev v seznamu nizov. Mogoče vrednosti so »stanje«, »id«, »izvorno_besedilo« in »prevedeno_besedilo«.

en: Show ID column
sl_SI: Pokaži stolpec ID

en: If true, displays a column with the id of the message on the editor.
sl_SI: Če je možnost potrjena, prikaže stolpec z ID-jem sporočila v urejevalniku.

en: Window maximized
sl_SI: Okno povečano

en: Window maximized state
sl_SI: Stanje povečanega okna

en: Translation file editing suite for localization of applications and libraries.
sl_SI: Zbirka za urejanje prevajalskih datotek, ki omogoča prevajanje programov in knjižnic.

en: Could not update from template
sl_SI: Posodobitev iz predloge ni uspela

en: OK
sl_SI: V redu

en: msgmerge failed
sl_SI: msgmerge ni uspel

en: Updated from Template
sl_SI: Posodobljeno iz predloge

en: Messages: %d → %d (%+d)
    Translated: %d → %d (%+d)
    Fuzzy: %d → %d (%+d)
    Untranslated: %d → %d (%+d)
sl_SI: Sporočila: %d → %d (%+d)
    Prevedeno: %d → %d (%+d)
    Nejasno: %d → %d (%+d)
    Neprevedeno: %d → %d (%+d)

en: msgmerge not found on PATH. Install gettext (msgmerge) and try again.
sl_SI: msgmerge ni možno najti v POTI. Namestite gettext (msgmerge) in poskusite znova.

en: Failed to start msgmerge
sl_SI: Zagon msgmerge je spodletel

en: Select Template (.pot)
sl_SI: Izberite predlogo (.pot)

en: Gettext translation template (*.pot)
sl_SI: Predloga prevoda gettext (*.pot)

en: Please save the current file before updating from a template.
sl_SI: Shranite trenutno datoteko pred posodabljanjem iz predloge.

en: Unsaved Changes
sl_SI: Neshranjene spremembe

en: Do you want to write all the changes done to %s?
sl_SI: Ali želite zapisati vse spremembe, ki so bile opravljene na %s?

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Continue Without Saving
sl_SI: Nadaljuj brez shranjevanja

en: Save and Open
sl_SI: Shrani in odpri

en: Open file for translation
sl_SI: Odpri datoteko za prevajanje

en: Could not save file
sl_SI: Datoteke ni mogoče shraniti

en: This file has already been uploaded
sl_SI: Ta datoteka je že naložena

en: Couldn't upload the file
sl_SI: Datoteke ni bilo mogoče naložiti

en: %s
    Maybe you've not configured your <i>l10n.gnome.org</i> <b>token</b> correctly in your profile or you don't have permissions to upload this module.
sl_SI: %sMorda v svojem profilu niste pravilno nastavili <b>žetona</b> <i>l10n.gnome.org</i> ali nimate ustreznih pravic za nalaganje tega modula.

en: The file has been uploaded!
sl_SI: Datoteka je bila naložena!

en: Save file as…
sl_SI: Shrani datoteko kot ...

en: Fixed plurals
sl_SI: Popravljene množinske oblike

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: Close _Without Saving
sl_SI: Zapri _brez shranjevanja

en: _Save
sl_SI: _Shrani

en: Save the changes to document “%s” before closing?
sl_SI: Ali želite pred zapiranjem shraniti spremembe dokumenta »%s«?

en: Changes to %d document will be permanently lost. | Changes to %d documents will be permanently lost.
sl_SI[0]: Spremembe %d dokumentov bodo trajno izgubljene.
sl_SI[1]: Spremembe %d dokumenta bodo trajno izgubljene.
sl_SI[2]: Spremembe %d dokumentov bodo trajno izgubljene.
sl_SI[3]: Spremembe %d dokumentov bodo trajno izgubljene.

en: There is %d document with unsaved changes. Save changes before closing? | There are %d documents with unsaved changes. Save changes before closing?
sl_SI[0]: %d spremenjenih dokumentov ni shranjenih. Ali želite spremembe pred zapiranjem shraniti?
sl_SI[1]: %d spremenjen dokument ni shranjen. Ali želite spremembe pred zapiranjem shraniti?
sl_SI[2]: %d spremenjena dokumenta nista shranjena. Ali želite spremembe pred zapiranjem shraniti?
sl_SI[3]: %d spremenjeni dokumenti niso shranjeni. Ali želite spremembe pred zapiranjem shraniti?

en: Edit Notes
sl_SI: Uredi opombe

en: Open in Browser
sl_SI: Odpri v brskalniku

en: Notes
sl_SI: Opombe

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Extracted comments
sl_SI: Izvlečeni komentarji

en: Paths
sl_SI: Poti

en: Error loading module info
sl_SI: Napaka pri nalaganju informacij o modulu

en: Error loading file info
sl_SI: Napaka pri nalaganju informacij o datoteki

en: No file found
sl_SI: Ni najdenih datotek

en: No module state found.
sl_SI: Stanja modula ni mogoče najti.

en: Error loading file
sl_SI: Napaka pri nalaganju datoteke

en: Error creating tmp file
sl_SI: Napaka pri ustvarjanju datoteke tmp

en: Error writing stream
sl_SI: Napaka pri zapisovanju toka

en: The file has been saved in your Downloads folder
sl_SI: Datoteka je bila shranjena v mapo Prenosi/Downloads

en: Could not reserve module
sl_SI: Modula ni bilo mogoče rezervirati

en: %s
    Maybe you've not configured your l10n.gnome.org token correctly in your profile or you don't have permissions to reserve this module.
sl_SI: %s
    Morda v profilu niste pravilno nastavili žetona l10n.gnome.org ali nimate pravic za rezervacijo tega modula.

en: The file has been successfully reserved
sl_SI: Datoteka je bila uspešno rezervirana

en: Preferences
sl_SI: Možnosti

en: Keyboard Shortcuts
sl_SI: Tipkovne bližnjice

en: About Translation Editor
sl_SI: O programu Urejevalnik prevodov

en: Load from Damned Lies
sl_SI: Naloži  iz Presnetih laži

en: Main Menu
sl_SI: Glavni meni

en: Language
sl_SI: Jezik

en: Module
sl_SI: Modul

en: Domain
sl_SI: Domena

en: Branch
sl_SI: Veja

en: Reserve for translation
sl_SI: Rezerviraj za prevajanje

en: Info
sl_SI: Podrobnosti

en: File
sl_SI: Datoteka

en: Translation State
sl_SI: Stanje prevajanja

en: Stats
sl_SI: Statistika

en: _Load File
sl_SI: _Naloži datoteko

en: Gettext translation
sl_SI: Prevod gettext

en: Gettext translation template
sl_SI: Predloga prevoda gettext

en: All files
sl_SI: Vse datoteke

en: Welcome to Translation Editor
sl_SI: Dobrodošli v urejevalniku prevodov

en: _Next
sl_SI: _Naprej

en: Welcome
sl_SI: Dobrodošli

en: Before start to use the application, a profile should be created, but don't worry, the app will guide you to do it in a minute.
sl_SI: Pred začetkom uporabe programa je treba ustvariti profil, vendar ne skrbite, program vas bo vodil, da to storite v trenutku.

en: Create Profile
sl_SI: Ustvari profil

en: Profile Information
sl_SI: Podatki profila

en: Profile name
sl_SI: Ime profila

en: default
sl_SI: privzeto

en: Translator Information
sl_SI: Podatki o prevajalcu

en: Translator _name
sl_SI: _Ime prevajalca

en: Translator _email
sl_SI: _E-naslov prevajalca

en: Translation _team email
sl_SI: E-nas_lov prevajalske ekipe

en: Damned Lies Integration
sl_SI: Integracija s Presnetimi lažmi

en: GNOME Damned Lies integration token, go to your profile in https://l10n.gnome.org/ to get it
sl_SI: Žeton za integracijo s Presnetimi lažmi GNOME; pojdite v svoj profil na naslovu https://l10n.gnome.org/, da ga dobite

en: _Damned Lies auth token
sl_SI: _Žeton overjanja Presnetih laži

en: Confirmation
sl_SI: Potrditev

en: Translator name
sl_SI: Ime prevajalca

en: Translator email
sl_SI: E-naslov prevajalca

en: Team email
sl_SI: E-naslov ekipe

en: Language name
sl_SI: Ime jezika

en: Language code
sl_SI: Koda jezika

en: Character set
sl_SI: Znakovni nabor

en: Transfer encoding
sl_SI: Kodiranje prenosa

en: Plural form
sl_SI: Množinske oblike

en: Edit Header
sl_SI: Uredi glavo

en: Translator
sl_SI: Prevajalec

en: General
sl_SI: Splošno

en: Use my options to complete the following entries
sl_SI: Uporabi moje nastavitve za dokončanje naslednjih vnosov

en: Translator’s _name
sl_SI: _Ime prevajalca

en: Translator’s _email
sl_SI: _E-naslov prevajalca

en: _Language
sl_SI: _Jezik

en: Language _code
sl_SI: _Koda jezika

en: Language _Team email
sl_SI: E-naslov jezikovne e_kipe

en: Char_set
sl_SI: Zna_kovni nabor

en: Enc_oding
sl_SI: K_odiranje

en: _Plural forms
sl_SI: _Množinske oblike

en: Project
sl_SI: Projekt

en: Project Id _version
sl_SI: _Različica ID projekta

en: Pot _file creation date
sl_SI: Datum ustvarjanja _datoteke .pot

en: Po file _revision date
sl_SI: Datum _predelave datoteke .po

en: Report message _bugs to
sl_SI: O _hroščih v prevodih poročaj

en: Comment
sl_SI: Opomba

en: Damned Lies
sl_SI: Presnete laži

en: Lang
sl_SI: Jezik

en: State
sl_SI: Stanje

en: VCS Browser
sl_SI: Brskalnik VCS

en: Languages
sl_SI: Jeziki

en: Edit options manually
sl_SI: Ročno urejaj možnosti

en: Choose language code
sl_SI: Izberite kodo jezika

en: Plural forms
sl_SI: Množinske oblike

en: Choose plural forms
sl_SI: Izberite množinske oblike

en: Original Message
sl_SI: Izvorni niz

en: Translated Message
sl_SI: Prevedeni niz

en: The file is empty
sl_SI: Datoteka je prazna

en: Failed opening file “%s”: %s
sl_SI: Odpiranje datoteke »%s« je spodletelo: %s

en: Could not convert from charset “%s” to UTF-8
sl_SI: Pretvorba iz nabora znakov »%s« v UTF-8 ni uspela

en: Could not store temporary file for encoding conversion
sl_SI: Začasne datoteke za pretvorbo kodiranja ni uspelo

en: All attempt to convert the file to UTF-8 has failed, use the msgconv or iconv command line tools before opening this file with GNOME Translation Editor
sl_SI: Noben poskus pretvorbe datoteke v UTF-8 ni uspel, uporabite orodji ukazne vrstice msgconv ali iconv, preden to datoteko odprete s programom Urejevalnik prevodov GNOME

en: Gettext returned a null message domain list.
sl_SI: Program Gettext je vrnil seznam domen brez vključenih nizov.

en: No messages obtained from parser.
sl_SI: Razčlenjevalnik ni izpisal nobenega niza.

en: You are saving a file with a .pot extension.
    Pot files are generated by the compilation process.
    Your file should likely be named “%s.po”.
sl_SI: Shranjujete datoteko s pripono .pot. Te datoteke
    se ustvarijo med kodnim prevajanjem. Najverjetneje
    jo je treba preimenovati v datoteko z imenom »%s.po«.

en: The file %s is read-only, and can not be overwritten
sl_SI: Datoteka %s je dostopna le za branje in je ni mogoče prepisati

en: There is an error in the PO file: %s
sl_SI: V datoteki PO je zaznana napaka: %s

en: There was an error writing the PO file: %s
sl_SI: Prišlo je do napake med zapisovanjem datoteke PO: %s

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Impossible to remove the active profile
sl_SI: Dejavnega profila ni mogoče odstraniti.

en: Another profile should be selected as active before
sl_SI: Pred tem je treba izbrati drug profil kot privzeti profil.

en: _Ok
sl_SI: V _redu

en: Are you sure you want to delete this profile?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta profil?

en: _Delete
sl_SI: _Izbriši

en: F_iles
sl_SI: _Datoteke

en: _Warn if PO file contains fuzzy translations
sl_SI: _Opozori, če so v datoteki PO ohlapni prevodi

en: _Remove obsolete entries on save
sl_SI: _Odstrani zastarele vnose pri shranjevanju

en: Autosave
sl_SI: Samodejno shranjevanje

en: _Activate auto save
sl_SI: _Vklopi samodejno shranjevanje

en: Save the current file automatically
sl_SI: Shrani trenutno datoteko samodejno

en: Autosave _Interval
sl_SI: _Interval samodejnega shranjevanja

en: Number of minutes to autosave
sl_SI: Število minut intervala za samodejno shranjevanje

en: Create a _backup copy of files before saving
sl_SI: Ustvari _varnostne kopije datotek pred shranjevanjem

en: _Editor
sl_SI: _Urejevalnik

en: Text Display
sl_SI: Prikaz besedila

en: _Highlight message syntax
sl_SI: _Poudari skladnjo v nizih

en: Make _whitespace visible
sl_SI: Pokaži _presledne znake

en: _Font
sl_SI: _Pisava

en: Contents
sl_SI: Vsebina

en: _Remove fuzzy status if message is changed
sl_SI: _Odstrani stanje ohlapno, ko je niz spremenjen

en: Check _spelling
sl_SI: _Preveri črkovanje

en: _Profiles
sl_SI: _Profili

en: Profiles
sl_SI: Profili

en: _Add Profile
sl_SI: _Dodaj profil …

en: Translation Editor Profile
sl_SI: Profil Urejevalnika prevodov

en: _OK
sl_SI: V _redu

en: Build Translation Memory
sl_SI: Izgradi pomnilnik prevodov

en: Help
sl_SI: Pomoč

en: Select po File
sl_SI: Izberite datoteko PO

en: Open Translation File
sl_SI: Odpri datoteko prevoda

en: Drag and drop .po files here
sl_SI: Tukaj povlecite in spustite datoteke .po

en: _Open…
sl_SI: _Odpri …

en: _Load from DL…
sl_SI: _Naloži iz PL …

en: Search
sl_SI: Poišči

en: Previous Result
sl_SI: Prejšnji rezultat

en: Next Result
sl_SI: Naslednji rezultat

en: Switch between Search and Search-and-Replace
sl_SI: Preklopi med iskanjem ter iskanjem in zamenjavo

en: Show or hide search options such as case sensitivity
sl_SI: Pokaži ali skrij možnosti iskanja, kot je razlikovanje velikih in malih črk

en: Replace
sl_SI: Zamenjaj

en: _Replace
sl_SI: _Zamenjaj

en: Replace _All
sl_SI: Zamenjaj _vse

en: Case sensitive
sl_SI: Razlikuj velike in male črke

en: Match whole word only
sl_SI: Poišči le cele besede

en: Wrap around
sl_SI: Prelomi besedilo

en: Original text
sl_SI: Izvorno besedilo

en: Translated text
sl_SI: Prevedeno besedilo

en: There is an error in the message
sl_SI: V besedilu je napaka

en: fuzzy
sl_SI: ohlapno

en: Plural %d
sl_SI: Množinska oblika %d

note: Translators: Path to the document opened
en: Path:
sl_SI: Pot:

en: Copied original to clipboard
sl_SI: Izvirno besedilo kopirano v odložišče

en: Translated: %0.2f%%
sl_SI: Prevedeno: %0.2f%%

en: Translated: %d
sl_SI: Prevedeno: %d

en: Untranslated: %d
sl_SI: Neprevedeno: %d

en: Fuzzy: %d
sl_SI: Ohlapno: %d

en: Previous message without translation
sl_SI: Predhodni niz brez prevoda

en: Next message without translation
sl_SI: Naslednji niz brez prevoda

en: Toggle Fuzzy State
sl_SI: Preklopi ohlapno stanje

en: Find
sl_SI: Najdi

en: Upload File
sl_SI: Naloži datoteko

note: <property name="ypad">5</property>
en: _Original Message
sl_SI: _Izvorni niz

en: Translate_d Text
sl_SI: _Prevedeno besedilo

en: Open a New File
sl_SI: Odpri novo datoteko

en: Open from Damned Lies
sl_SI: Odpri  iz Presnetih laži

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Save As…
sl_SI: Shrani kot ...

en: Update from Template…
sl_SI: Posodobi iz predloge …

en: So_rt Messages by…
sl_SI: _Razvrsti sporočila po ...

en: _Order of Appearance
sl_SI: _Zaporedje pojavljanja

en: _Message Status
sl_SI: Stanje _niza

en: _Translated Message
sl_SI: _Prevedeni niz

en: Show ID Column
sl_SI: Pokaži stolpec ID

en: Advanced Tools
sl_SI: Napredna orodja

en: Fix plural messages
sl_SI: Popravi sporočila v množini

en: Uploading...
sl_SI: Nalaganje …

en: Upload
sl_SI: Naloži

en: Upload to Damned Lies
sl_SI: Naloži v Presnete laži

en: _Upload
sl_SI: Pr_enesi na strežnik

note: Translators: this is the title of the window with a modified document
en: *%s — Translation Editor
sl_SI: *%s – Prevajalnik prevodov

note: Translators: this is the title of the window with a document opened
en: %s — Translation Editor
sl_SI: %s – Prevajalnik prevodov

en: Could not Save
sl_SI: Ni bilo mogoče shraniti

en: File saved
sl_SI: Datoteka je shranjena

en: — Edit PO files
sl_SI: – Urejanje datotek PO

en: %s
    Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
sl_SI: %s
    Zaženite »%s --help« za podroben izpis celotnega seznama možnosti ukazne vrstice.

[ctx: shortcut window group]
en: General
sl_SI: Splošno

[ctx: shortcut window]
en: Open file
sl_SI: Odpri datoteko

[ctx: shortcut window]
en: Save the current file
sl_SI: Shrani trenutno datoteko

[ctx: shortcut window]
en: Save the current file as
sl_SI: Shrani trenutno datoteko kot ...

[ctx: shortcut window]
en: Download from DL
sl_SI: Prenos iz DL

[ctx: shortcut window]
en: Upload to DL
sl_SI: Nalaganje v DL

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
sl_SI: Možnosti

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard Shortcuts
sl_SI: Tipkovne bližnjice

[ctx: shortcut window]
en: Help
sl_SI: Pomoč

[ctx: shortcut window]
en: New Window
sl_SI: Novo okno

[ctx: shortcut window]
en: Close Window
sl_SI: Zapre okno

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sl_SI: Končaj

[ctx: shortcut window group]
en: Edit
sl_SI: Uredi

[ctx: shortcut window]
en: Clear translation
sl_SI: Počisti prevod

[ctx: shortcut window]
en: Mark/Unmark as fuzzy
sl_SI: Označi/Odstrani ohlapno

[ctx: shortcut window]
en: Copy original text to translation
sl_SI: Kopira izvorni niz v prevod

[ctx: shortcut window]
en: Copy original text to clipboard
sl_SI: Kopiraj izvirno besedilo v odložišče

[ctx: shortcut window group]
en: Navigation
sl_SI: Krmarjenje

[ctx: shortcut window]
en: Go to the previous message
sl_SI: Skoči na predhodni niz

[ctx: shortcut window]
en: Go to the next message
sl_SI: Skoči na naslednji niz

[ctx: shortcut window]
en: Go to the previous untranslated message
sl_SI: Skoči na predhodni nepreveden niz

[ctx: shortcut window]
en: Go to the next untranslated message
sl_SI: Skoči na naslednji nepreveden niz

[ctx: shortcut window group]
en: Translation Memory
sl_SI: Pomnilnik prevodov

[ctx: shortcut window]
en: Build translation memory
sl_SI: Izgradi pomnilnik prevodov

[ctx: shortcut window]
en: Use 1st...9th suggestion
sl_SI: Uporabi 1. predlog … 9. predlog

[ctx: shortcut window group]
en: Find & Replace
sl_SI: Najdi in zamenjaj

[ctx: shortcut window]
en: Find
sl_SI: Najdi

[ctx: shortcut window]
en: Find & Replace
sl_SI: Najdi in zamenjaj

[ctx: shortcut window]
en: Forward-search
sl_SI: Iskanje naprej

[ctx: shortcut window]
en: Backward-search
sl_SI: Iskanje nazaj

[ctx: shortcut window]
en: Hide find & replace bar
sl_SI: Vrstica Najdi in zamenjaj

en: Select PO directory
sl_SI: Izberite mapo PO

en: Translation Editor Memory Manager
sl_SI: Upravljalnik pomnilnika prevodov Urejevalnika prevodov

en: Database
sl_SI: Podatkovna zbirka

en: Select the directory which contains PO files
sl_SI: Izberite mapo z datotekami PO

en: Use only files with this name
sl_SI: Uporabi le datoteke s tem imenom

en: _Add to Database
sl_SI: _Dodaj v zbirko podatkov

en: PO directory
sl_SI: Mapa PO

en: Directory containing PO files to add to the translation memory.
sl_SI: Mapa z datotekami PO za dodajanje v pomnilnik prevodov.

en: Restrict search by filename
sl_SI: Omeji iskanje z imenom datoteke

en: If true, only include files with a specified filename when searching the translation memory.
sl_SI: Izbrana možnost omogoči iskanje datotek z določenim imenom pri iskanju po pomnilniku prevodov.

en: Filename to restrict search to
sl_SI: Ime datoteke na katero naj bo omejeno iskanje

en: Filename to which searching of the translation memory should be restricted.
sl_SI: Ime datoteke na katero naj bo omejeno iskanje v pomnilniku prevodov.

en: Maximum number of missing words
sl_SI: Največje število manjkajočih besed

en: Maximum number of words that can be missing from a message displayed as a match by the translation memory.
sl_SI: Največje število besed, ki lahko manjkajo v nizu, da ga pomnilnik prevodov prikaže kot skladnega z izvornim nizom.

en: Maximum difference in message length
sl_SI: Največja razlika v dolžini niza

en: Maximum difference in length between messages displayed as matches by the translation memory.
sl_SI: Največja razlika v dolžini med nizi, ki jih pomnilnik prevodov prikaže kot skladne z izvornim nizom.
