libguestfs 1.39.12 - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: %s: %s: integer out of range
cs: %s: %s: celé číslo mimo rozsah

en: Filesystem
cs: Systém souborů

en: Size
cs: Velikost

en: Available
cs: Dostupný

en: Command
cs: Příkaz

en: Description
cs: Popis

en: yes
cs: ano
