libguestfs 1.39.12 - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: VirtualMachine
ru: ВиртуальнаяМашина

en: Filesystem
ru: Файловая система

en: 1K-blocks
ru: Блоки 1К

en: Size
ru: Размер

en: Used
ru: Использовано

en: Available
ru: Доступно

en: Use%
ru: Использование, %

en: IUsed
ru: |Использовано

en: IFree
ru: |Свободно

en: IUse%
ru: |Использовано, %

en: Command
ru: Команда

en: Description
ru: Описание
