gui-apt-key 0.4 - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: _Import File
ca: _Importa un fitxer

en: _Update Keys
ca: Act_ualitza les claus

en: E_xit
ca: _Surt

en: _Properties...
ca: _Propietats...

en: _Delete
ca: _Suprimeix

en: _About
ca: _Quant a

en: _File
ca: _Fitxer

en: _Key
ca: _Claus

en: _Help
ca: A_juda

en: valid until %s
ca: vàlida fins el %s

en: no expiration
ca: sense caducitat

en: expired %s
ca: va caducar el %s

en: unknown expiration
ca: caducitat desconeguda

en: Select keyring file
ca: Seleccioneu el fitxer d'anell de claus

en: APT Key Manager
ca: Gestor de claus d'APT

en: Key ID
ca: ID de la clau

en: Fingerprint:
ca: Empremta digital:

en: Add this key to the keyring?
ca: Voleu afegir aquesta clau a l'anell de claus?

en: The key with ID %s could not be imported.
ca: No s'ha pogut importar la clau amb ID %s.

en: Keys
ca: Claus

en: Expiration
ca: Caducitat

en: Add key to the keyring
ca: Afegeix la clau a l'anell de claus

en: Update keys using the keyring package
ca: Actualitza les claus utilitzant el paquet d'anell de claus

en: Key Details
ca: Detalls de la clau

en: Details of 0x%s
ca: Detalls de 0x%s

en: Owner
ca: Propietari

en: Key expired on %s
ca: La clau va caducar el %s

en: Key valid until %s
ca: La clau és vàlida fins el %s

en: Full ID:
ca: ID completa:
