gui-apt-key - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: _Import File
cs: _Importovat soubor

en: _Update Keys
cs: Akt_ualizovat klíče

en: E_xit
cs: _Konec

en: _Properties...
cs: V_lastnosti...

en: _Delete
cs: Smazat

en: _About
cs: _O programu

en: _File
cs: _Soubor

en: _Key
cs: _Klíč

en: _Help
cs: Nápo_věda

en: valid until %s
cs: platnost do %s

en: no expiration
cs: bez expirace

en: expired %s
cs: expiroval %s

en: unknown expiration
cs: neznámá expirace

en: Select keyring file
cs: Vyberte soubor s klíčenkou

en: APT Key Manager
cs: Správce klíčů APT

en: Key ID
cs: ID klíče

en: Fingerprint:
cs: Otisk klíče:

en: Add this key to the keyring?
cs: Přidat tento klíč na klíčenku?

en: The key with ID %s could not be imported.
cs: Klíč s ID %s se nepodařilo naimportovat.

en: Keys
cs: Klíče

en: Expiration
cs: Expirace

en: Add key to the keyring
cs: Přidá klíč na klíčenku

en: Update keys using the keyring package
cs: Aktualizuje klíče pomocí balíku s klíčenkou

en: Key Details
cs: Podrobnosti klíče

en: Details of 0x%s
cs: Podrobnosti 0x%s

en: Owner
cs: Vlastník

en: Key expired on %s
cs: Klíč expiroval %s

en: Key valid until %s
cs: Klíč platný do %s

en: Full ID:
cs: Celé ID:
