gui-apt-key 0.1 - en to da translation catalogue (28 entries)

en: _Import File
da: _Importér fil

en: _Update Keys
da: _Opdatér nøgler

en: E_xit
da: Afs_lut

en: _Properties...
da: _Egenskaber...

en: _Delete
da: _Slet

en: _About
da: O_m

en: _File
da: _Fil

en: _Key
da: _Nøgle

en: _Help
da: _Hjælp

en: valid until %s
da: gyldig til %s

en: no expiration
da: ingen udløbsdato

en: expired %s
da: udløb %s

en: unknown expiration
da: ukendt udløbsdato

en: Select keyring file
da: Vælg nøgleringsfil

en: Key ID
da: Nøgle-ID

en: Fingerprint:
da: Fingeraftryk:

en: Add this key to the keyring?
da: Tilføj denne nøgle til nøgleringen?

en: The key with ID %s could not be imported.
da: Nøglen med id'en %s kunne ikke importeres.

en: Keys
da: Nøgler

en: Expiration
da: Udløbsdato

en: Add key to the keyring
da: Tilføj nøgle til nøglering

en: Update keys using the keyring package
da: Opdatér nøgler ved hjælp af nøgleringspakken

en: Key Details
da: Nøgleoplysninger

en: Details of 0x%s
da: Oplysninger om 0x%s

en: Owner
da: Ejer

en: Key expired on %s
da: Nøglen udløb den %s

en: Key valid until %s
da: Nøglen er gyldig til den %s

en: Full ID:
da: Komplet ID:
