gui-apt-key 0.1 - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: _Import File
fi: _Tuo tiedosto

en: _Update Keys
fi: _Päivitä avaimet

en: E_xit
fi: _Lopeta

en: _Properties...
fi: _Ominaisuudet...

en: _Delete
fi: _Poista

en: _About
fi: _Tietoja

en: _File
fi: _Tiedosto

en: _Key
fi: _Avain

en: _Help
fi: O_hje

en: valid until %s
fi: voimassa %s saakka

en: no expiration
fi: ei vanhenemispäiväystä

en: expired %s
fi: vanhentunut %s

en: unknown expiration
fi: voimassaoloaika ei tiedossa

en: Select keyring file
fi: Valitse avainrengastiedosto

en: APT Key Manager
fi: APT-avainhallinta

en: Key ID
fi: Avaimen ID

en: Fingerprint:
fi: Sormenjälki:

en: Add this key to the keyring?
fi: Lisätäänkö tämä avain avainrenkaaseen?

en: The key with ID %s could not be imported.
fi: Avainta ID:llä %s ei voitu tuoda.

en: Keys
fi: Avaimet

en: Expiration
fi: Voimassaolo

en: Add key to the keyring
fi: Lisää avain avainrenkaaseen

en: Update keys using the keyring package
fi: Päivitä avaimet avainrengaspaketista

en: Key Details
fi: Avaimen tiedot

en: Details of 0x%s
fi: Avaimen 0x%s tiedot

en: Owner
fi: Omistaja

en: Key expired on %s
fi: Avain on vanhentunut %s

en: Key valid until %s
fi: Avain on voimassa %s saakka

en: Full ID:
fi: Koko ID:
