gui-apt-key - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: _Import File
gl: _Importar Ficheiro

en: _Update Keys
gl: _Actualizar Claves

en: E_xit
gl: _Saír

en: _Properties...
gl: _Propiedades...

en: _Delete
gl: _Borrar

en: _About
gl: _Acerca de

en: _File
gl: _Ficheiro

en: _Key
gl: _Clave

en: _Help
gl: A_xuda

en: valid until %s
gl: válido ata o %s

en: no expiration
gl: non caduca

en: expired %s
gl: caducou o %s

en: unknown expiration
gl: caducidade descoñecida

en: Select keyring file
gl: Escolla o ficheiro do chaveiro

en: APT Key Manager
gl: Xestor de claves de APT

en: Key ID
gl: ID da clave

en: Fingerprint:
gl: Pegada dactilar:

en: Add this key to the keyring?
gl: ¿Engadir esta clave ao chaveiro?

en: The key with ID %s could not be imported.
gl: Non se puido importar a clave con ID %s.

en: Keys
gl: Claves

en: Expiration
gl: Caducidade

en: Add key to the keyring
gl: Engadir unha clave ao chaveiro

en: Update keys using the keyring package
gl: Actualizar as claves empregando o paquete do chaveiro

en: Key Details
gl: Detalles da clave

en: Details of 0x%s
gl: Detalles de 0x%s

en: Owner
gl: Propietario

en: Key expired on %s
gl: A clave caducou o %s

en: Key valid until %s
gl: A clave é válida ata o %s

en: Full ID:
gl: ID completo:
