gui-apt-key - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: _Import File
sv: _Importera fil

en: _Update Keys
sv:  _Uppdatera nycklar

en: E_xit
sv: A_vsluta

en: _Properties...
sv: _Egenskaper...

en: _Delete
sv: _Ta bort

en: _About
sv: _Om

en: _File
sv: _Arkiv

en: _Key
sv: _Nyckel

en: _Help
sv: _Hjälp

en: valid until %s
sv: giltig till %s

en: no expiration
sv: inget utgångsdatum

en: expired %s
sv: gick ut %s

en: unknown expiration
sv: okänt utgångsdatum

en: Select keyring file
sv: Välj nyckelringsfil

en: APT Key Manager
sv: Hanterare för APT-nycklar

en: Key ID
sv: Nyckel-id

en: Fingerprint:
sv: Fingeravtryck:

en: Add this key to the keyring?
sv: Lägg till denna nyckel i nyckelringen?

en: The key with ID %s could not be imported.
sv: Nyckeln med id %s kunde inte importeras.

en: Keys
sv: Nycklar

en: Expiration
sv: Utgångsdatum

en: Add key to the keyring
sv: Lägg till nyckeln i nyckelringen

en: Update keys using the keyring package
sv: Uppdatera nycklar med nyckelringspaketet

en: Key Details
sv: Nyckedetaljer

en: Details of 0x%s
sv: Detaljer för 0x%s

en: Owner
sv: Ägare

en: Key expired on %s
sv: Nyckeln gick ut den %s

en: Key valid until %s
sv: Nyckel giltig till %s

en: Full ID:
sv: Fullständigt id:
