gui-apt-key - en to th translation catalogue (29 entries)

en: _Import File
th: _นำเข้าแฟ้ม

en: _Update Keys
th: _ปรับข้อมูลกุญแจ

en: E_xit
th: _ออก

en: _Properties...
th: คุณ_สมบัติ...

en: _Delete
th: _ลบ

en: _About
th: เ_กี่ยวกับ

en: _File
th: แ_ฟ้ม

en: _Key
th: กุญแ_จ

en: _Help
th: _วิธีใช้

en: valid until %s
th: ใช้ได้ถึง %s

en: no expiration
th: ไม่มีวันหมดอายุ

en: expired %s
th: หมดอายุ %s

en: unknown expiration
th: ไม่มีข้อมูลวันหมดอายุ

en: Select keyring file
th: เลือกแฟ้มพวงกุญแจ

en: APT Key Manager
th: โปรแกรมจัดการกุญแจ APT

en: Key ID
th: หมายเลขกุญแจ

en: Fingerprint:
th: ลายนิ้วมือ:

en: Add this key to the keyring?
th: เพิ่มกุญแจเข้าในพวงกุญแจหรือไม่?

en: The key with ID %s could not be imported.
th: ไม่สามารถนำเข้ากุญแจหมายเลข %s

en: Keys
th: กุญแจ

en: Expiration
th: วันหมดอายุ

en: Add key to the keyring
th: เพิ่มกุญแจเข้าในพวงกุญแจ

en: Update keys using the keyring package
th: ปรับข้อมูลกุญแจโดยใช้แพกเกจพวงกุญแจ

en: Key Details
th: รายละเอียดกุญแจ

en: Details of 0x%s
th: รายละเอียดของ 0x%s

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Key expired on %s
th: กุญแจหมดอายุเมื่อ %s

en: Key valid until %s
th: กุญแจใช้ได้ถึง %s

en: Full ID:
th: หมายเลขเต็ม:
