gui-apt-key - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: _Import File
tr: _İçe Dosya Aktar

en: _Update Keys
tr: Anahtarları _Güncelle

en: E_xit
tr: _Çık

en: _Properties...
tr: _Özellikler...

en: _Delete
tr: _Sil

en: _About
tr: _Hakkında

en: _File
tr: _Dosya

en: _Key
tr: _Anahtar

en: _Help
tr: _Yardım

en: valid until %s
tr: %s tarihine kadar geçerli

en: no expiration
tr: süresiz

en: expired %s
tr: %s tarihinde bitmiş

en: unknown expiration
tr: süre bitimi bilinmiyor

en: Select keyring file
tr: Anahtarlık dosyası seç

en: APT Key Manager
tr: APT Anahtar Yöneticisi

en: Key ID
tr: Anahtar Kimliği

en: Fingerprint:
tr: Parmak izi:

en: Add this key to the keyring?
tr: Bu anahtar anahtarlığa eklensin mi?

en: The key with ID %s could not be imported.
tr: %s kimlikli anahtar içe aktarılamadı.

en: Keys
tr: Anahtarlar

en: Expiration
tr: Süre bitimi

en: Add key to the keyring
tr: Anahtarı anahtarlığa ekle

en: Update keys using the keyring package
tr: Anahtarlık paketiyle anahtarları güncelle

en: Key Details
tr: Anahtar Ayrıntıları

en: Details of 0x%s
tr: 0x%s için ayrıntılı bilgi

en: Owner
tr: Sahibi

en: Key expired on %s
tr: Anahtarın süresi %s tarihinde dolmuş

en: Key valid until %s
tr: Anahtar %s tarihine kadar geçerli

en: Full ID:
tr: Tam Kimlik:
