gui-ufw - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Protocol
be: Пратакол

en: Port
be: Порт

en: Address
be: Адрас

en: Do you want to continue?
be: Ці жадаеце працягваць?

en: Preconfigured
be: Раней наладжаны

en: Simple
be: Просты

en: Advanced
be: Дазволены

en: Firewall
be: Брандмаўэр

en: _File
be: _Файл

en: _Edit
be: _Рэдагаваць

en: _Help
be: _Даведка
