gui-ufw - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Protocol
bs: Protokol

en: Address
bs: Adresa

en: Application
bs: Aplikacija

en: Do you want to continue?
bs: Da li želite nastaviti?

en: Simple
bs: Jednostavno

en: From:
bs: Od:

en: To:
bs: Za:

en: Advanced
bs: Napredno

en: _File
bs: _Datoteka

en: _Edit
bs: _Uredi

en: _Help
bs: _Pomoć

en: Add
bs: Dodaj

en: Remove
bs: Ukloni
