gui-ufw - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Protocol
eo: Protokolo

en: Port
eo: Konektejo

en: Address
eo: Adreso

en: Application
eo: Aplikaĵo

en: Reset Firewall
eo: Reŝargi fajroŝirmilon

en: Do you want to continue?
eo: Ĉu vi volas daŭrigi?

en: Removed rules and reset firewall!
eo: Reguloj forigitaj kaj fajroŝirmilo reŝargita!

en: Anywhere
eo: Ĉie

en:  on
eo:  en

en: Preconfigured
eo: Apriore agordita

en: Simple
eo: Simpla

en: From:
eo: De:

en: To:
eo: Al:

en: Advanced
eo: Sperta

en: Firewall
eo: Fajroŝirmilo

en: _File
eo: _Dosiero

en: _Edit
eo: R_edakti

en: _Help
eo: _Helpo

en: <b>Listening Report</b>
eo: <b>Aŭskultanta raporto</b>

en: Firewall Configuration
eo: Fajroŝirmilaj agordoj
