gui-ufw - en to et translation catalogue (301 entries)

en: Error: %s is writable
et: Viga: %s on kirjutatav

en: Your %s directory is writable.
    Fix it running from Terminal:
et: Sinu kataloog %s on kirjutatav.
    Paranda see terminalist töötades:

en: Please, just one Gufw's instance
et: Palun, vaid üks Gufwi näide

en: Gufw is already running. If this is wrong, remove the file:
et: Gufw juba töötab. Kui see on vale, eemalda fail:

en: Deleting previous rules:
et: Eelmiste reeglite kustutamine:

en: Appending new rules:
et: Uute reeglite lisamine:

en: Home
et: Kodu

note: Filename without path and extension First run
en: Public
et: Avalik

en: Office
et: Kontor

en: Renamed profile:
et: Ümber nimetatud profiil:

en: All Interfaces
et: Kõik liidesed

en: Not Forward
et: Mitte edasi

note: Append new apps
en: All
et: Kõik

en: Ports:
et: Pordid:

en: Choose a TCP or UDP Protocol with a range of ports
et: Valige  TCP  või UDP  protokolli pordid

en: The IP/Port will be forward to this interface
et: IP/port edastatakse sellele liidesele

en: You need to set an Interface for forwarding to this another interface
et: Teisele liidesele edastamiseks peate määrama liidese

en: Error: Firewall is disabled
et: Viga: tulemüür on väljas

en: The firewall has to be enabled first
et: Esmalt tuleb lubada tulemüür

en: Error running:
et: Viga käivitamisel:

en: Rule(s) added
et: Reeglid lisatud

en: Warning: Some rules added. Review the log
et: Hoiatus: mõned reeglid on lisatud. Vaadake logi üle

en: Error: No rules added. Review the log
et: Viga: reegleid pole lisatud. Vaadake logi üle

en: Insert Port
et: Sisesta port

en: You need to insert a port in the port field
et: Pordiväljale peate sisestama pordi

en: Edward Snowden's Greatest Fear
et: Edward Snowdeni suurim hirm

en: "Nothing Will Change"
et: "Miski ei muutu"

en: Getting started
et: Alustamine

en: Rules
et: Reeglid

en: Report
et: Aruanne

en: Log
et: Logi

en: Rule
et: Reegel

en: Name
et: Nimi

en: Protocol
et: Protokoll

en: Address
et: Aadress

en: Application
et: Rakendus

en: An uncomplicated way to manage your firewall, powered by ufw. Easy, simple, nice and useful! :)
et: Lihtne viis tulemüüri haldamiseks, mida toetab ufw. Lihtne, lihtne, tore ja kasulik! :)

en: Basic
et: Põhiline

en: FAQ
et: KKK

en: If you are a normal user, you will be safe with this setting (Status=On, Incoming=Deny, Outgoing=Allow). Remember to append allow rules for your P2P apps:
et: Kui oled tavakasutaja, oled selle seadistusega kaitstud (Olek = Sees, Sisenev = Keeldu, Väljuv = Luba).  Ära unusta lisada oma P2P -rakenduste lubamise reegleid:

en: You can rename your profiles with just 2 clicks on them:
et: Saad oma profiile ümber nimetada vaid 2 klõpsuga:

en: The Rule Name will help you to identify your rules in the future:
et: Reegli nimi aitab teil tulevikus oma reegleid tuvastada:

en: How to autostart Gufw with the system?
et: Kuidas Gufw süsteemiga automaatselt käivitada?

en: You do not need it. After you do all of the changes in Gufw, the settings are still in place until the next changes.
et: Sa ei vaja seda. Pärast kõigi Gufwis tehtud muudatuste tegemist on seaded kuni järgmiste muudatusteni paigas.

en: Why is Gufw disabled by default?
et: Miks on Gufw vaikimisi keelatud?

en: By default, the firewall does not open ports to the outside world.
et: Vaikimisi ei ava tulemüür porte välismaailmale.

en: Some rules are added by themselves?
et: Mõned reeglid on lisatud iseenesest?

en: Well, the behaviour is such that when you change or import a profile, or when you edit a rule, Gufw will add that rule again, then ufw re-adds that rule for IPv4 and IPv6.
et: Noh, käitumine on selline, et profiili muutes või importides või reeglit redigeerides lisab Gufw selle reegli uuesti, seejärel lisab ufw selle reegli uuesti IPv4 ja IPv6 jaoks.

en: What is Allow, Deny, Reject and Limit?
et: Mis on Lubatud, Keelatud, Tagasi lükatud ja Piiratud?

en: Allow: Will allow traffic.
et: Luba: lubab liiklust.

en: Deny: Will deny traffic.
et: Keela: keelab liikluse.

en: Reject: Will deny traffic and will inform that it has been rejected.
et: Keelatud: keelab liikluse ja teatab, et see on tagasi lükatud.

en: Limit: Will deny traffic if an IP tried several connections.
et: Piirang: keelab liikluse, kui IP proovis mitut ühendust.

en: I see some rules in all profiles
et: Ma näen kõigis profiilides teatud reegleid

en: All the ufw rules will be appear in all profiles.
et: Kõik ufw reeglid kuvatakse kõikides profiilides.

en: What do I see in the Listening Report?
et: Mida ma kuulamisraportis näen?

en: The ports on the live system in the listening state for TCP and the open state for UDP.
et: Reaalajas süsteemi pordid TCP jaoks kuulamisolekus ja UDP jaoks avatud olekus.

en: I want even more!
et: Ma tahan veelgi rohkem!

en: You'll find more information in the community documentation :)
et: Lisateavet leiad kogukonna dokumentatsioonist :)

en: Visit this web (please, copy & paste in your browser):
et: Külasta seda veebi (palun kopeeri ja kleebi oma brauserisse):

en: Import Profile
et: Profiili importimine

en: Import cancelled
et: Importimine on tühistatud

en: Error
et: Viga

en: Filename has wrong permissions (not 600). Trust only on your exported profiles
et: Failinimel on valed õigused (mitte 600). Usalda ainult oma eksporditud profiile

en: Filename has not valid characters. Rename the file
    to only letters, numbers, dashes and underscores
et: Failinimes ei ole kehtivaid tähemärke. Nimetage fail ümber
    ainult tähtede, numbrite, sidekriipsude ja alakriipsude jaoks

en: Operation cancelled
et: Operatsioon tühistatud

en: Profile already exists
et: Profiil juba eksisteerib

en: Delete it before from the Preferences Window or rename the file (the profile will be the filename)
et: Kustutage see enne eelistuste aknast või nimetage fail ümber (profiiliks saab failinimi)

en: Profile imported:
et: Profiil imporditud:

en: Profile imported, now you can choose it in the profiles
et: Profiil imporditud, nüüd saate selle profiilidest valida

en: Export Profile
et: Ekspordi profiil

en: Export cancelled
et: Eksport on tühistatud

en: Profile exported:
et: Profiil eksporditud:

en: Profile exported
et: Profiil eksporditud

en: Reset Firewall
et: Tulemüüri algseadete taastamine

en: This will remove all rules in the current
    profile and disable the firewall
et: See eemaldab kõik kehtivatest reeglitest
    profiili ja lülitab tulemüüri välja

en: Do you want to continue?
et: Kas oled kindel, et soovid jätkata?

en: Removed rules and reset firewall!
et: Reeglid eemaldati ja tulemüüri algseaded taastati!

en: Gufw Log: Removed
et: Gufw logi: eemaldatud

en: Gufw Log removed
et: Gufw logi eemaldatud

en: Text copied to clipboard
et: Tekst kopeeriti lõikelauale

en: Incoming:
et: Sisenev:

en: Incoming policy changed
et: Sissetuleva poliisi muutus

en: There was an error changing the incoming policy
et: Sissetuleva poliisi muutmisel ilmnes viga

en: Restart your firewall to refresh to the real status
    and please report this bug
et: Reaalsesse olekusse värskendamiseks taaskäivita tulemüür
    ja palun teata sellest veast

en: Outgoing:
et: Väljuv:

en: Outgoing policy changed
et: Väljamineva poliisi muutus

en: There was an error changing the outgoing policy
et: Väljuva poliisi muutmisel ilmnes viga

en: Routed:
et: Suunatud:

en: Routed policy changed
et: Suunamis poliisi muudeti

en: There was an error changing the routed policy
et: Marsruutimise reegli muutmisel ilmnes viga

en: Select just one row
et: Vali ainult üks rida

en: You can create a rule from just one row selected
et: Saate luua reegli ainult ühest valitud reast

en: Status: Enabled
et: Staatus: Lubatud

en: Firewall enabled
et: Tulemüür võimaldatud

en: Status: Disabled
et: Staatus: Tühistatud

en: Firewall disabled
et: Tulemüür väljas

en: There was an error changing the firewall status
et: Tulemüüri oleku muutmisel ilmnes viga

en: Restart your firewall to refresh to the real status and please report this bug
et: Taaskäivita tulemüür, et värskendada tegelikku olekut ja teavita sellest veast

en: Delete rule
et: Reegli kustutamine

en: You will delete all selected rules
et: Kustutad kõik valitud reeglid

en: Rule(s) deleted
et: Reeglid kustutatud

en: Error. Review Gufw Log
et: Viga. Vaadake üle Gufw logi

en: No rule selected
et: Reegleid ei lisatud

en: You have to select a rule
et: Pead valima reegli

en: You can edit just one rule
et: Saad muuta ainult ühte reeglit

note: ufw rule > inmutable
en: Immutable Rule
et: Muutumatu reegel

en: You can't edit a rule added from ufw
et: Ufw-ist lisatud reeglit ei saa muuta

en: Changing profile:
et: Profiili muutmine:

en:  ALLOW
et:  LUBA

en:  DENY
et:  KEELA

en:  REJECT
et:  TAGASI LÜKATUD

en:  LIMIT
et:  LIMIIT

en:  OUT
et:  VÄLJA

en:  IN
et:  SISSE

en: Anywhere
et: Igalt poolt

en: (log)
et: (logi)

en: (log-all)
et: (logi-kõike)

en:  (out)
et:  (välja)

en:  on
et:  masinas

en: Gufw profile
et: Gufw profiil

en: All files
et: Kõik failid

en: Insert IP/Ports
et: Sisesta IP/pordid

en: You need to insert IP/ports in to/from fields
et: Pead sisestama IP/pordid väljadele to/from

en: Insert number bigger that number of rules
et: Sisesta reeglite arvust suurem number

en: By example, if you have 3 rules, you can't insert a rule into position 4
et: Näiteks kui teil on 3 reeglit, ei saa te reeglit positsioonile 4 lisada

en: Profile
et: Profiil

en: Profile not valid
et: Profiil ei ole korrektne

en: You can't use this profile name
et: Te ei saa seda profiilinime kasutada

en: Enter at least one character
et: Sisestage vähemalt üks märk

en: Too long! (max. 15 characters)
et: Liiga pikk! (kuni 15 tähemärki)

en: Use only letters, numbers, dashes and underscores
et: Kasuta ainult tähti, numbreid, sidekriipse ja alakriipse

en: Profile exist
et: Profiil eksisteerib

en: There is a profile with the same name
et: Sama nimega profiil on olemas

en: Current profile
et: Praegune profiil

en: You can't rename the current profile
et: Sa ei saa praegust profiili ümber nimetada

en: Edited Profile:
et: Muudetud profiil:

en: Created Profile:
et: Loodud profiil:

en: Select a profile
et: Vali profiil

en: You need to select a profile for deleting
et: Kustutamiseks peate valima profiili

en: Profile not erasable
et: Profiili ei saa kustutada

en: You can't remove the current profile
et: Te ei saa praegust profiili eemaldada

en: Deleted Profile:
et: Kustutatud profiil:

en: ufw Logging:
et: ufw logimine:

en: Gufw Logging: Enabled
et: Gufw logimine: Lubatud

en: Gufw Logging: Disabled
et: Gufw logimine: Keelatud

en: Confirm Delete Dialog: Enabled
et: Kustutamise kinnitamise dialoog: lubatud

en: Confirm Delete Dialog: Disabled
et: Kustutamise kinnitamise dialoog: keelatud

en: Refresh Interval:
et: Värskendamise intervall:

en: You need to set an Interface
et: Pead seadistama liidese

en: No changes were made!
et: Muudatusi ei tehtud!

en: Editing rule (Removing):
et: Reegli redigeerimine (eemaldamine):

en: Editing rule (Adding):
et: Reegli muutmine (lisamine):

en: Updated rule
et: Reeglite uuendus

en: About Gufw Firewall
et: Gufw tulemüüri kohta

en: An easy, simple, nice and useful firewall!
et: Lihtne, lihtne, kena ja kasulik tulemüür!

en: Add a Firewall Rule
et: Tulemüürite reeglite lisamine

en: Allow
et: Luba

en: Deny
et: Keela

en: Reject
et: Hülgamine

en: Limit
et: Limiit

en: In
et: Sisse

en: Out
et: Välja

en: Both
et: Mõlemad

en: Policy:
et: Poliis:

en: Direction:
et: Suund:

en: Category:
et: Kategooria:

en: Subcategory:
et: Alamkategooria:

en: Application:
et: Rakendus:

en: Application Filter
et: Rakenduse filter

en: Preconfigured
et: Eelseadistatud

en: Protocol:
et: Protokoll:

en: Name:
et: Nimi:

en: Rule Description
et: Reegli kirjeldus

en: You can write a port as '22', a port range as '22:24' or a service as 'http'
et: Saad kirjutada pordi kui '22', pordivahemiku '22:24' või teenuse kui 'http'

en: Port or service
et: Port või teenus

en: Simple
et: Lihtne

en: Log:
et: Logi:

en: Do not Log
et: Ei logi

en: Log All
et: Logi kõike

en: From:
et: Lähtekoht:

en: To:
et: Sihtkoht:

en: Paste your current local IP
et: Kleepige oma praegune kohalik IP

en: You can write a port as '22' or a port range as '22:24'
et: Saad kirjutada pordi väärtuseks '22' või pordivahemikuks '22:24'

en: You can write a port as '22' or a port range as '22:24'.
    If you're editing a Preconfigured or Simple rule, Interface field must be 'All Interfaces' and the IPs and From Port fields must be empty.
et: Saad kirjutada pordi väärtuseks '22' või pordivahemikuks '22:24'.
    
    Kui muudad eelkonfigureeritud või lihtsat reeglit, peab liidese väli olema „Kõik liidesed” ning väljad IP-d ja pordist peavad olema tühjad.

en: Insert:
et: Lisamine:

en: Interface:
et: Liides:

en: Rule number to insert
et: Sisestatava reegli järjenumber

en: At the end
et: Lõpus

en: Advanced
et: Täpsem

en: Firewall
et: Tulemüür

en: _File
et: _Fail

en: _Import profile
et: Profili _importime

en: _Export this profile
et: Selle profiili _eksportimine

en: Only the rules added from Gufw will be exported (not ufw rules)
et: Eksporditakse ainult Gufwist lisatud reeglid (mitte ufw-reeglid)

en: _Edit
et: _Muutmine

en: _Reset Current Profile
et: _ Lähtesta praegune profiil

en: _Help
et: A_bi

en: _Profile:
et: _Profiil:

en: S_tatus:
et: S_taatus:

en: _Incoming:
et: S_isenev:

en: _Outgoing:
et: Väljuv:

en: _Routed:
et: _Suunatud:

en: <b>Firewall</b>
et: <b>Tulemüür</b>

en: Add a rule...
et: Reegli lisamine...

en: Add
et: Lisa

en: Remove the selected rule(s)
et: Valitud reeglite eemaldamine

en: Remove
et: Eemalda

en: Edit the selected rule
et: Muuda valitud reeglit

en: Pause Listening Report
et: Peata kuulamisaruanne

en: Pause
et: Paus

en: See current Listening Report
et: Vaata praegust kuulamisaruannet

en: Create a rule from the listening report...
et: Loo kuulamisaruandest reegel...

en: Copy log to clipboard
et: Logi kopeerimine lõikelauale

en: Remove log
et: Eemalda logi

en: Firewall Preferences
et: Tulemüüri seaded

en: _Logging:
et: _Logimine:

en: Off
et: Väljas

en: Low
et: Madal

en: Medium
et: Keskmine

en: High
et: Kõrge

en: Full
et: Täielik

en: Lo_gging Gufw activity
et: Gufw aktiivsuse lo_gimine

en: Show confirm dialog for deleting rules
et: Kuva reeglite kustutamise kinnitusdialoog

en: Refresh Interval:
et: Värskendamise intervall:

en: Less seconds uses more CPU
    This interval will apply the next time you expand the Listening Report
et: Vähem sekundeid kasutab rohkem protsessorit
    
    See intervall rakendub järgmisel korral, kui kuulamisaruannet laiendad

en: <b>Listening Report</b>
et: <b>Aruanne</b>

en: Add a profile
et: Lisa profiil

en: Remove the selected profile
et: Eemalda valitud profiil

en: <b>Profiles</b>
et: <b>Profiilid</b>

en: Update a Firewall Rule
et: Tulemüüri reeglite uuendamine

note: Sort translation, please!
en: The rule will be moved to the end of the list
et: Reegel teisaldatakse loendi lõppu

en: A map/chat/dice-rolling tool to allow players to play tabletop games on-line
et: Kaardi/vestluse/täringuveeretamise tööriist, mis võimaldab mängijatel mängida võrgus lauamänge

en: Network;Games;
et: Võrk;Mängud;

en: Computer system monitor, network monitoring and infrastructure monitoring software application
et: Arvutisüsteemide monitori, võrgu jälgimise ja infrastruktuuri jälgimise tarkvararakendus

en: System;Monitor;
et: Süsteemi;Monitor;

en: Web-page based system management utility
et: Veebilehepõhine süsteemihaldusutiliit

en: Network;Shell;
et: Võrk;kest;

en: A turn-based strategy game similar to Colonization by Microprose
et: Käigupõhine strateegiamäng, mis sarnaneb mänguga Colonization, Microprose poolt

en: Games;Strategy;
et: Mängud;Strateegia;

en: Simple Service Discovery Protocol
et: Lihtne teenuse avastamise protokoll

en: Network;
et: Võrk;

en: A game server browser from GameRanger Technologies
et: GameRanger Technologiesi mänguserveri brauser

en: Text-based remote access (like SSH but without the security)
et: Tekstipõhine kaugjuurdepääs (nagu SSH, kuid ilma turvalisuseta)

en: Telnet is like SSH but without security. It'd be better to use the 'Telnet SSL'
et: Telnet on nagu SSH, kuid ilma turvalisuseta. Parem oleks kasutada Telneti SSL-i

en: Text-based remote access (like SSH but without the security) SSL
et: Tekstipõhine kaugjuurdepääs (nagu SSH, kuid ilma turvalisuseta) SSL

en: An open source, cooperative multiplayer graphical RPG and adventure game
et: Avatud lähtekoodiga mitme mängijaga graafiline RPG ja seiklusmäng

en: Network;Telephony;
et: Võrk;Telefon;

en: Network;Audio Video;
et: Võrk;Audio-video;

en: Games;Arcade;
et: Mängud;Arkaadia;

en: Games;Action;
et: Mängud;Põnevus;

en: Games;
et: Mängud;

en: Network File System protocol with static ports at 32765:32768 (some conflicts with popular games)
et: Võrgu failisüsteemi protokoll staatiliste portidega 32765:32768 (mõned konfliktid populaarsete mängudega)

en: Network;File Transfer;
et: Võrk;Failiedastus;

en: NFS with user/group filesystem usage quota support with static ports at 32765:32769 (some conflicts with popular games)
et: NFS kasutaja/rühma failisüsteemi kasutuskvoodi toega staatiliste portidega 32765:32769 (mõned konfliktid populaarsete mängudega)

en: Skype Normal
et: Skype tavaline

en: Proprietary Voice over IP service and software application
et: Omanduslik "Voice over IP" teenus ja tarkvararakendus

en: Games;Simulation;
et: Mängud;Simulatsioon;

en: Icecast stream
et: Icecast voog

en: Network;Remote Access;
et: Võrk;Kaugligipääs;

en: Bonjour protocol
et: Bonjouri protokoll

en: MSN Chat
et: MSNi vestlus

en: MSN chat protocol (with file transfer and voice)
et: MSNi vestluse protokoll (koos faili saatmise ja häälkõnedega)

en: MSN Chat (SSL)
et: MSNi vestlus (SSL)

en: MSN chat protocol SSL
et: MSNi vestluse protokoll SSL

en: Yahoo Chat
et: Yahoo vestlus

en: Yahoo chat protocol
et: Yahoo vestluse protokoll

en: Digital Audio Access Protocol
et: Digitaalse heli juurdepääsu protokoll

en: File synchronization utility
et: Failide sünkroonimise utiliit

en: Post Office Protocol
et: Postkontori protokoll

en: Network;Services;
et: Võrk;Teenused;

en: Secure mail server
et: Turvaline meiliserver

en: Internet Message Access Protocol
et: Interneti-sõnumite juurdepääsu protokoll

en: Simple Mail Transfer Protocol
et: Lihtne mailiedastusprotokoll

en: Network;Telephony;Video Conference;
et: Võrk;Telefon;Videokonverents;

en: Network Time Protocol
et: Võrguaja protokoll

en: Network;Time;
et: Võrk;Aeg;

en: Virtual Network Computing standard server display :0
et: Virtuaalvõrgu arvuti standardserveri kuva :0

en: Network;P2P;
et: Võrk;P2P;

en: Subversion Server
et: Subversioni server

en: Network File System
et: Võrgupõhine failisüsteem

en: File Transfer Protocol
et: Failiedastusprotokoll

en: Network;Video Conference;
et: Võrk;Videokonverents;

en: Network;Cloud;
et: Võrk;Pilv;

en: Network;IRC;
et: Võrk;IRC;

en: Games;Sports;
et: Mängud;Sport;

en: LDAP server
et: LDAPi server

en: LDAP server (LDAPS)
et: LDAPi server (LDAPS)

en: Network;Geography;
et: Võrk;Geograafia;

en: A volleyball game
et: Võrkpalli mäng

en: Session Initiation Protocol, unencrypted, using nf_conntrack_sip module
et: Seansi algatamise protokoll, krüptimata, kasutades moodulit nf_conntrack_sip

en: Session Initiation Protocol with TLS encryption
et: Seansi algatamise protokoll TLS-krüptimisega

en: An audio streaming server
et: Audio edastusserver

en: NFS Quota (jhansonxi)
et: NFS-kvoot (jhansonxi)

en: DOS system emulator
et: DOS süsteemi emulaator

en: System;Emulator;
et: Süsteem;Emulaator;

en: PvPGN Address Translation
et: PvPGN-aadresside tõlge

en: Networked sound server
et: Võrku ühendatud heliserver

en: Authentication is required to run the Firewall Configuration
et: Tulemüüri seadistamiseks on vajalik autentimine

en: Firewall Configuration
et: Tulemüüri seadistus

en: An easy way to configure your firewall
et: Lihtne moodus seadistamaks tulemüüri
