gui-ufw - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Protocol
eu: Protokoloa

en: Port
eu: Ataka

en: Address
eu: Helbidea

en: Application
eu: Aplikazioa

en: Reset Firewall
eu: Berrasieratu suhesia

en: Do you want to continue?
eu: Jarraitu nahi duzu?

en: Removed rules and reset firewall!
eu: Arauak kendu eta suhesia berrasieratuta!

en: Anywhere
eu: Edonondik

en: Preconfigured
eu: Aurrekonfiguratua

en: Simple
eu: Arrunta

en: From:
eu: Nondik:

en: To:
eu: Nora:

en: Rule number to insert
eu: Sartuko den arau zenbakia

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Firewall
eu: Suhesia

en: _File
eu: _Fitxategia

en: _Edit
eu: _Editatu

en: _Help
eu: _Laguntza

en: <b>Firewall</b>
eu: <b>Suhesia</b>

en: Add a rule...
eu: Gehitu arau bat...

en: Add
eu: Gehitu

en: Remove the selected rule(s)
eu: Kendu hautatutako araua(k)

en: Remove
eu: Kendu

en: <b>Listening Report</b>
eu: <b>Entzuketa txostena</b>
