gui-ufw - en to fa translation catalogue (344 entries)

en: Error: %s is writable
fa: خطا: %s قابل نوشتن است

en: Your %s directory is writable.
    Fix it running from Terminal:
fa: پوشه %s شما قابل نوشتن است.
    با اجرای این دستور در ترمینال آن را برطرف کنید:

en: Please, just one Gufw's instance
fa: لطفا ، فقط یک نمونه از Gufw را اجرا کنید

en: Gufw is already running. If this is wrong, remove the file:
fa: Gufw در حال حاضر در حال اجرا است. اگر این اشتباه است ، این پرونده را حذف کن

en: Deleting previous rules:
fa: حذف قوانین قبلی:

en: Appending new rules:
fa: اعمال قوانین جدید:

en: Home
fa: خانه

note: Filename without path and extension First run
en: Public
fa: عمومی

en: Office
fa: اداری

en: Renamed profile:
fa: نمایه تغییر نام داده:

en: All Interfaces
fa: همه رابط‌ها

en: Not Forward
fa: هدایت نشده

note: Append new apps
en: All
fa: همه

en: Ports:
fa: درگاه‌ها:

en: Choose a TCP or UDP Protocol with a range of ports
fa: پروتکل TCP یا UDP و محدوده درگاه‌ها را انتخاب کنید

en: The IP/Port will be forward to this interface
fa: آی‌پی/درگاه به این رابط هدایت میشود

en: You need to set an Interface for forwarding to this another interface
fa: برای هدایت این به رابط دیگر، باید یک رابط انتخاب کنید

en: Error: Firewall is disabled
fa: خطا: دیوار آتش غیرفعال است

en: The firewall has to be enabled first
fa: ابتدا باید دیوار آتش فعال شود

en: Error running:
fa: خطا هنگام اجرا:

en: Rule(s) added
fa: قانون (ها) اضافه شد

en: Warning: Some rules added. Review the log
fa: هشدار: برخی از قوانین اضافه شده است. گزارش را مرور کنید

en: Error: No rules added. Review the log
fa: خطا: هیچ قانونی اضافه نشده است. گزارش را مرور کنید

en: Insert Port
fa: درگاه را وارد کنید

en: You need to insert a port in the port field
fa: شما باید در قسمت درگاه یک درگاه را وارد کنید

en: Edward Snowden's Greatest Fear
fa: بزرگترین ترس ادوارد اسنودن

en: "Nothing Will Change"
fa: "هیچ چیز تغییر نخواهد کرد"

en: Getting started
fa: شروع به کار

en: Rules
fa: قوانین

en: Report
fa: گزارش

en: Log
fa: لاگ

note: Rules Listening Report
en: Nº
fa: شماره

en: Rule
fa: قانون

en: Name
fa: نام

en: Protocol
fa: پروتکل

en: Port
fa: درگاه

en: Address
fa: نشانی

en: Application
fa: برنامه

en: An uncomplicated way to manage your firewall, powered by ufw. Easy, simple, nice and useful! :)
fa: روشی بدون مشکل برای مدیریت دیوار آتش خود، با استفاده از ufw. آسان، ساده، خوب و مفید! :)

en: Basic
fa: پایه ای

en: FAQ
fa: پرسش‌های متداول

en: If you are a normal user, you will be safe with this setting (Status=On, Incoming=Deny, Outgoing=Allow). Remember to append allow rules for your P2P apps:
fa: اگر یک کاربر عادی هستید، با این تنظیمات در امان خواهید بود (وضعیت=روشن، ورودی=انکار، خروجی=مجاز). به یاد داشته باشید، قانون مجاز را برای برنامه های P2P خود اضافه کنید:

en: You can rename your profiles with just 2 clicks on them:
fa: شما می‌توانید نمایه‌های خود را تنها با ۲ کلیک روی آن تغییر نام دهید:

en: The Rule Name will help you to identify your rules in the future:
fa: نام قانون به شما کمک می‌کند که قوانین خود را در آینده شناسایی کنید:

en: How to autostart Gufw with the system?
fa: چگونه Gufw را با سیستم به صورت خودکار شروع کنیم؟

en: You do not need it. After you do all of the changes in Gufw, the settings are still in place until the next changes.
fa: شما به آن احتیاج ندارید. بعد از انجام همه تغییرات در Gufw ، تنظیمات تا تغییرات بعدی ذخیره میشوند.

en: Why is Gufw disabled by default?
fa: چرا Gufw پیشفرض غیرفعال است؟

en: By default, the firewall does not open ports to the outside world.
fa: به صورت پیش فرض، دیوار آتش درگاه‌ها را به دنیای خارج باز نمی‌کند.

en: Some rules are added by themselves?
fa: برخی قوانین به خودی خود اضافه می‌شوند؟

en: Well, the behaviour is such that when you change or import a profile, or when you edit a rule, Gufw will add that rule again, then ufw re-adds that rule for IPv4 and IPv6.
fa: خوب، رفتار به گونه ای است که وقتی شما یک نمایه را تغییر داده یا درون‌ریزی می‌کنید، یا وقتی یک قانون را ویرایش می‌کنید، Gufw دوباره آن قانون را اضافه می‌کند، سپس ufw این قانون را برای IPv4 و IPv6 دوباره بازنویسی می‌کند.

en: What is Allow, Deny, Reject and Limit?
fa: مجاز، انکار، ردکردن و محدود چیست؟

en: Allow: Will allow traffic.
fa: مجاز: اجازه عبور ترافیک را می‌دهد.

en: Deny: Will deny traffic.
fa: انکار: ترافیک را نادیده میگیرد.

en: Reject: Will deny traffic and will inform that it has been rejected.
fa: ردکردن: ترافیک را نادیده میگیرد و اطلاع خواهد داد که رد شده است.

en: Limit: Will deny traffic if an IP tried several connections.
fa: محدود: اگر یک آی‌پی چندین اتصال را امتحان کنید، ترافیک را نادیده می‌کند.

en: I see some rules in all profiles
fa: من در همه نمایه‌ها برخی از قوانین را می‌بینم

en: All the ufw rules will be appear in all profiles.
fa: کلیه قوانین ufw در تمام نمایه‌ها نمایان می‌شود.

en: What do I see in the Listening Report?
fa: در گزارش چه می‌بینم؟

en: The ports on the live system in the listening state for TCP and the open state for UDP.
fa: درگاه‌های روی سیستم زنده در حالت گوش دادن برای TCP و حالت باز برای UDP هستند.

en: I want even more!
fa: من بیشتر از این می‌خواهم!

en: You'll find more information in the community documentation :)
fa: اطلاعات بیشتری را در مستندات جامعه خواهید یافت :)

en: Visit this web (please, copy & paste in your browser):
fa: از این سایت بازدید کنید (لطفاً لینک را کپی و در مرورگر خود باز کنید):

en: Import Profile
fa: درون‌ریزی نمایه

en: Import cancelled
fa: درون‌ریزی لغو شد

en: Error
fa: خطا

en: Filename has wrong permissions (not 600). Trust only on your exported profiles
fa: نام پرونده دارای مجوز های اشتباه است (600 نیست). فقط به نمایه‌های برون‌ریزی شده خود اعتماد کنید

en: Filename has not valid characters. Rename the file
    to only letters, numbers, dashes and underscores
fa: نام پرونده، نویسه های معتبری ندارد. پرونده را تغییر نام دهید تا
    فقط از حروف، اعداد، خط تیره و زیر خط تشکیل شده باشد

en: Operation cancelled
fa: عملیات لغو شد

en: Profile already exists
fa: نمایه درحال حاضر وجود دارد

en: Delete it before from the Preferences Window or rename the file (the profile will be the filename)
fa: قبلا آن را از پنجره ترجیحات حذف کنید یا پرونده را تغییر نام دهید (نام نمایه، همان نام پرونده خواهد بود)

en: Profile imported:
fa: نمایه درون‌ریزی شده:

en: Profile imported, now you can choose it in the profiles
fa: نمایه درون‌ریزی شد، اکنون می‌توانید آن را از نمایه‌ها انتخاب کنید

en: Export Profile
fa: برون‌ریزی نمایه

en: Export cancelled
fa: برون‌ریزی لغو شد

en: Profile exported:
fa: نمایه برون‌ریزی شده:

en: Profile exported
fa: نمایه برون‌ریزی شد

en: Reset Firewall
fa: بازنشانی دیوار آتش

en: This will remove all rules in the current
    profile and disable the firewall
fa: این تمام قوانین موجود در نمایه را حذف و
    دیوار آتش را غیرفعال می‌کند

en: Do you want to continue?
fa: آیا می‌خواهید ادامه دهید؟

en: Removed rules and reset firewall!
fa: برداشتن قوانین و بازنشانی دیوار آتش!

en: Gufw Log: Removed
fa: گزارش‌های Gufw: پاک شده

en: Gufw Log removed
fa: گزارش‌های Gufw پاک شد

en: Text copied to clipboard
fa: متن در کلیپ بورد کپی شد

en: Incoming:
fa: ورودی:

en: Incoming policy changed
fa: خط مشی ورودی تغییر کرد

en: There was an error changing the incoming policy
fa: خطایی در تغییر خط مشی ورودی رخ داد

en: Restart your firewall to refresh to the real status
    and please report this bug
fa: دیوار آتش خود را دوباره راه اندازی کنید تا به وضعیت واقعی برگردید
    و لطفا این اشکال را گزارش کنید

en: Outgoing:
fa: خروجی:

en: Outgoing policy changed
fa: خط مشی خروجی تغییر کرد

en: There was an error changing the outgoing policy
fa: خطایی در تغییر خط مشی خروجی رخ داد

en: Routed:
fa: مسیریابی شده:

en: Routed policy changed
fa: خط مشی مسیریابی تغییر یافت

en: There was an error changing the routed policy
fa: خطایی در تغییر خط مشی مسیریابی رخ داد

en: Select just one row
fa: فقط یک سطر را انتخاب کنید

en: You can create a rule from just one row selected
fa: فقط برای یک سطر انتخاب شده می‌توانید قانون ایجاد کنید

en: Status: Enabled
fa: وضعیت: فعال

en: Firewall enabled
fa: دیوار آتش فعال شد

en: Status: Disabled
fa: وضعیت: غیرفعال

en: Firewall disabled
fa: دیوار آتش غیرفعال شد

en: There was an error changing the firewall status
fa: هنگام تغییر وضعیت دیوار آتش خطایی رخ داد

en: Restart your firewall to refresh to the real status and please report this bug
fa: دیوار آتش خود را دوباره راه اندازی کنید تا به وضعیت واقعی برگردید و لطفا این اشکال را گزارش دهید

en: Delete rule
fa: حذف قانون

en: You will delete all selected rules
fa: همه قوانین انتخاب شده را حذف خواهید کرد

en: Rule(s) deleted
fa: قانون (ها) حذف شد

en: Error. Review Gufw Log
fa: خطا. گزارش های Gufw را بررسی کنید

en: No rule selected
fa: هیچ قانونی انتخاب نشده است

en: You have to select a rule
fa: شما باید یک قانون را انتخاب کنید

en: You can edit just one rule
fa: فقط می‌توانید یک قانون را ویرایش کنید

note: ufw rule > inmutable
en: Immutable Rule
fa: قانون غیرقابل تغییر

en: You can't edit a rule added from ufw
fa: شما نمی‌توانید یک قانون اضافه شده از ufw را ویرایش کنید

en: Changing profile:
fa: تغییر نمایه:

en:  ALLOW
fa:  اجازه

en:  DENY
fa:  انکار

en:  REJECT
fa:  رد کردن

en:  LIMIT
fa:  محدود

en:  OUT
fa:  خارج

en:  IN
fa:  داخل

en:  FWD
fa:  هدایت

en: Anywhere
fa: هر کجا

en: (log)
fa: (گزارش)

en: (log-all)
fa: (همه-گزارش‌ها)

en:  (out)
fa:  (خارج)

en:  on
fa:  روی

en: Gufw profile
fa: نمایه Gufw

en: All files
fa: همه پرونده‌ها

en: Insert IP/Ports
fa: وارد کردن آی‌پی/درگاه‌ها

en: You need to insert IP/ports in to/from fields
fa: شما باید آی‌پی/درگاه‌ها را در قسمت های به/از وارد کنید

en: Insert number bigger that number of rules
fa: عددی بزرگتر از تعداد قانون‌ها وارد کنید

en: By example, if you have 3 rules, you can't insert a rule into position 4
fa: به عنوان مثال، اگر ۳ قانون دارید، نمی‌توانید یک قانون را در مکان ۴ وارد کنید

en: Profile
fa: نمایه

en: Profile not valid
fa: نمایه معتبر نیست

en: You can't use this profile name
fa: شما نمی‌توانید از این نام نمایه استفاده کنید

en: Enter at least one character
fa: حداقل یک نویسه را وارد کنید

en: Too long! (max. 15 characters)
fa: خیلی طولانی! (حداکثر 15 نویسه)

en: Use only letters, numbers, dashes and underscores
fa: فقط از حروف، اعداد، خط تیره و زیر خط استفاده کنید

en: Profile exist
fa: نمایه وجود دارد

en: There is a profile with the same name
fa: نمایه‌ای با همین نام وجود دارد

en: Current profile
fa: نمایه فعلی

en: You can't rename the current profile
fa: شما نمی‌توانید نمایه فعلی را تغییر نام دهید

en: Edited Profile:
fa: نمایه ویرایش شده:

en: Created Profile:
fa: نمایه ایجاد شده:

en: Select a profile
fa: یک نمایه انتخاب کنید

en: You need to select a profile for deleting
fa: برای حذف باید نمایه‌ای انتخاب کنید

en: Profile not erasable
fa: نمایه پاک نمی‌شود

en: You can't remove the current profile
fa: شما نمی‌توانید نمایه فعلی را حذف کنید

en: Deleted Profile:
fa: نمایه حذف شده:

en: ufw Logging:
fa: گزارش گیری ufw:

en: Gufw Logging: Enabled
fa: گزارش گیری ufw: فعال

en: Gufw Logging: Disabled
fa: گزارش گیری ufw: غیرفعال

en: Confirm Delete Dialog: Enabled
fa: تأیید حذف گفتگو: فعال

en: Confirm Delete Dialog: Disabled
fa: تأیید حذف گفتگو: غیرفعال

en: Refresh Interval:
fa: فاصله تازه‌سازی:

en: You need to set an Interface
fa: شما باید یک رابط تنظیم کنید

en: No changes were made!
fa: هیچ تغییری ایجاد نشد!

en: Editing rule (Removing):
fa: در حال ویرایش قانون (در حال حذف کردن):

en: Editing rule (Adding):
fa: در حال ویرایش قانون (در حال افزودن):

en: Updated rule
fa: قانون به‌روز شده

en: About Gufw Firewall
fa: درباره دیوار آتش Gufw

en: An easy, simple, nice and useful firewall!
fa: یک دیواره آتش آسان، ساده، خوب و مفید!

en: Add a Firewall Rule
fa: یک قانون دیوار آتش اضافه کنید

en: Allow
fa: مجاز

en: Deny
fa: انکار

en: Reject
fa: رد کردن

en: Limit
fa: محدود کردن

en: In
fa: داخل

en: Out
fa: خارج

en: Both
fa: هردو

en: Policy:
fa: خط مشی:

en: Direction:
fa: جهت:

en: Category:
fa: دسته:

en: Subcategory:
fa: زیردسته:

en: Application:
fa: برنامه:

en: Application Filter
fa: فیلتر برنامه

en: Copy app values and jump to Advanced Tab
fa: مقادیر برنامه را کپی کرده و به برگه پیشرفته بروید

en: Preconfigured
fa: پیش‌پیکربندی شده

en: Protocol:
fa: پروتکل:

en: Port:
fa: درگاه:

en: Name:
fa: نام:

en: Rule Description
fa: شرح قانون

en: You can write a port as '22', a port range as '22:24' or a service as 'http'
fa: می‌توانید یک درگاه مانند '22'، یک محدوده درگاه مانند '22: 24' یا یک خدمت مانند 'http' را بنویسید

en: Port or service
fa: درگاه یا خدمت

en: Simple
fa: ساده

en: Log:
fa: گزارش:

en: Do not Log
fa: گزارشی ثبت نکن

en: Log All
fa: ثبت همه گزارش‌ها

en: From:
fa: از:

en: To:
fa: به:

en: IP
fa: آی‌پی

en: Paste your current local IP
fa: آی‌پی محلی کنونی خود را بچسبانید

en: You can write a port as '22' or a port range as '22:24'
fa: شما می‌توانید یک درگاه مانند '22' یا یک محدود درگاه مانند '22:24' را بنویسید

en: You can write a port as '22' or a port range as '22:24'.
    If you're editing a Preconfigured or Simple rule, Interface field must be 'All Interfaces' and the IPs and From Port fields must be empty.
fa: شما می‌توانید یک درگاه مانند '22' یا یک محدود درگاه مانند '22:24' را بنویسید
    اگر در حال ویرایش یک قانون پیش‌پیکربندی شده یا ساده هستید، قسمت رابط باید 'همه رابط‌ها' و قسمت آی‌پی ها و از درگاه باید خالی باشد.

en: Insert:
fa: وارد کردن:

en: Interface:
fa: رابط:

en: Rule number to insert
fa: شماره‌ی قانون برای وارد کردن

en: At the end
fa: در پایان

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Firewall
fa: دیوار آتش

en: _File
fa: پرونده

en: _Import profile
fa: درون‌ریزی نمایه

en: _Export this profile
fa: برون‌ریزی این نمایه

en: Only the rules added from Gufw will be exported (not ufw rules)
fa: فقط قوانینی که توسط Gufw اضافه شده اند، برون‌ریزی می‌شود (نه قوانین ufw)

en: _Edit
fa: ویرایش

en: _Reset Current Profile
fa: بازنشانی نمایه فعلی

en: _Help
fa: راهنما

en: _Profile:
fa: نمایه:

en: S_tatus:
fa: وضعیت:

en: _Incoming:
fa: ورودی:

en: _Outgoing:
fa: خروجی:

en: _Routed:
fa: مسیر یابی شده‌:

en: <b>Firewall</b>
fa: <b>دیوار آتش</b>

en: Add a rule...
fa: اضافه کردن یک قانون...

en: Add
fa: افزودن

en: Remove the selected rule(s)
fa: پاک کردن قانون (ها) انتخاب شده

en: Remove
fa: حذف

en: Edit the selected rule
fa: ویرایش قانون انتخاب شده

en: Pause Listening Report
fa: مکث گزارش گوش دادن

en: Pause
fa: مکث

en: See current Listening Report
fa: مشاهده گزارش گوش دادن فعلی

en: Create a rule from the listening report...
fa: ایجاد یک قانون از گزارش گوش دادن...

en: Copy log to clipboard
fa: رونوشت از گزارش در کلیپ بورد

en: Remove log
fa: پاک کردن گزارش

en: Firewall Preferences
fa: ترجیحات دیوار آتش

en: _Logging:
fa: گزارش گیری:

en: Off
fa: خاموش

en: Low
fa: کم

en: Medium
fa: متوسط‌

en: High
fa: زیاد

en: Full
fa: کامل

en: Lo_gging Gufw activity
fa: فعالیت گزارش گیری Gufw

en: Show confirm dialog for deleting rules
fa: برای حذف قوانین، گفتگوی تأیید را نشان بده

en: Refresh Interval:
fa: فاصله تازه‌سازی:

en: Less seconds uses more CPU
    This interval will apply the next time you expand the Listening Report
fa: ثانیه های کمتر باعث استفاده بیشتر از پردازنده میشود،
    این فاصله دفعه بعدی که گزارش گوش دادن را باز کنید، اعمال خواهد شد

en: <b>Listening Report</b>
fa: <b>گوش کردن گزارش</b>

en: Add a profile
fa: اضافه کردن یک نمایه

en: Remove the selected profile
fa: پاک کردن نمایه انتخاب شده

en: <b>Profiles</b>
fa: <b>نمایه‌ها</b>

en: Update a Firewall Rule
fa: به‌روز رسانی قانون دیوار آتش

note: Sort translation, please!
en: The rule will be moved to the end of the list
fa: قانون به انتهای لیست منتقل خواهد شد

en: Network;Games;
fa: شبکه; بازی‌ها;

en: System;Monitor;
fa: سیستم; مانیتور;

en: Web-page based system management utility
fa: برنامه مدیریت سیستم تحت وب

en: Network;Shell;
fa: شبکه; پوسته;

en: Games;Strategy;
fa: بازی‌ها;استراتژی;

en: Network;
fa: شبکه;

en: Text-based remote access (like SSH but without the security)
fa: دسترسی از راه دور مبتنی بر متن (مانند SSH ولی بدون امنیت)

en: Telnet is like SSH but without security. It'd be better to use the 'Telnet SSL'
fa: تلنت مانند SSH است، ولی بدون امنیت. بهتر است که از 'Telnet SSL' استفاده کنید

en: Text-based remote access (like SSH but without the security) SSL
fa: دسترسی از راه دور مبتنی بر متن (مانند SSH ولی بدون امنیت) SSL

en: An open source, cooperative multiplayer graphical RPG and adventure game
fa: یک بازی منبع باز، گرافیکی چند نفره در سبک نقش‌آفرینی و بازی ماجراجویی

en: Games;Role;
fa: بازی‌ها; نقش‌آفرینی;

en: Network;Telephony;
fa: شبکه; تلفن;

en: Network;Audio Video;
fa: شبکه; صوتی تصویری;

en: Games;Arcade;
fa: بازی‌ها; آرکید;

en: Violent combat game from Running With Scissors
fa: بازی مبارزات خشن از استودیو دویدن با قیچی

en: Games;Action;
fa: بازی‌ها; اکشن;

en: Serves media files (music, pictures, and video) to clients on a network
fa: کارساز ای که فایل های رسانه ای (موسیقی، عکس و فیلم) را به کارخواه هایی که در یک شبکه قرار دارند ارائه می‌دهد

en: Audio Video;TV;
fa: صوتی تصویری; تلویزیون;

en: Games;
fa: بازی‌ها;

en: Network;File Transfer;
fa: شبکه; انتقال فایل;

en: A RTS similar to The Settlers I & II from Blue Byte Software
fa: یک بازی استراتژی هم‌زمان مشابه The Settlers یک و دو، از Blue Byte Software

en: Skype Normal
fa: اسکایپ معمولی

en: Games;Simulation;
fa: بازی‌ها; شبیه سازی;

en: Network;Remote Access;
fa: شبکه; دسترسی راه دور;

en: Network;Telephony;Instant Messaging;
fa: شبکه; تلفن; پیام‌رسانی فوری;

en: Network;Audio Video;Audio;
fa: شبکه; صوتی تصویری; صوتی;

en: Games;Strategy;Java;
fa: بازی‌ها; استراتژی; جاوا;

en: Network;Services;
fa: شبکه; خدمات;

en: Network;Telephony;Video Conference;
fa: شبکه; تلفن; ویدیو کنفرانس;

en: Secure Shell
fa: شل امن

en: Network;Time;
fa: شبکه; زمان;

en: Kali
fa: کالی

en: A top-down 2D clone of Valve Software's Counter-Strike by Unreal Software
fa: یک شبیه سازی ۲ بعدی از بالا به پایین کانتر استرایک شرکت ولو توسط شرکت آنریل سافتور

en: Network;P2P;
fa: شبکه; P2P;

en: Fantasy combat game by Blizzard Entertainment
fa: بازی مبارزات فانتزی توسط بلیزارد انترتینمنت

en: Network File System
fa: شبکه سامانه پرونده

en: TeamSpeak 2 voice service
fa: تیم‌اسپیک۲ سرویس صدا

en: TeamSpeak 2 web
fa: تیم‌اسپیک۲ وب

en: TeamSpeak 2 web interface
fa: تیم‌اسپیک۲ رابط وب

en: TeamSpeak 2 TCP query
fa: تیم‌اسپیک۲ پرس و جو TCP

en: Network;Printing;
fa: شبکه; چاپ کردن;

en: Web Server (HTTP,HTTPS)
fa: وب سرور (HTTP,HTTPS)

en: Web Server (8080)
fa: وب سرور (8080)

en: Windows Messenger
fa: پیام‌رسان ویندوز

en: Windows Messenger File
fa: پیام‌رسان پرونده ویندوز

en: Windows Messenger Assistance
fa: دستیار پیام‌رسان ویندوز

en: MySQL
fa: مای‌اس‌کیوال

en: MySQL Database
fa: پایگاه داده مای‌اس‌کیوال

en: Office;Database;
fa: اداری; پایگاه داده;

en: File Transfer Protocol
fa: پروتکل انتقال پرونده

en: Knights and Merchants TSK
fa: شوالیه‌ها و تجار

en: Games;Adventure;
fa: بازی‌ها; ماجراجویی;

en: Network;Video Conference;
fa: شبکه; ویدیو کنفرانس;

en: Frostwire peer-peer file sharing on default port
fa: Frostwire اشتراک پرونده همتا به همتا بر روی درگاه پیش‌فرض

en: Network;File Transfer;P2P;
fa: شبکه; انتقال پرونده;P2P;

en: Remember to open the ports on the router
fa: به یاد داشته باشید که درگاه را در روتر باز کنید

en: A strategy game by Blizzard Entertainment
fa: یک بازی استراتژیک توسط بلیزارد انترتینمنت

en: Ubuntu One
fa: اوبونتو وان

en: Network;Cloud;
fa: شبکه; ابر;

en: Games;Board;
fa: بازی‌ها; تخته‌ای;

en: Network;IRC;
fa: شبکه; IRC;

en: Audio Video;
fa: صوتی تصویری;

en: Games;Sports;
fa: بازی‌ها; ورزشی;

en: Network;Geography;
fa: شبکه; جغرافیا;

en: 3D Flying FPS by Outrage Entertainment
fa: یک بازی تیراندازی اول شخص در حال پرواز سه بعدی توسط Outrage Entertainment

en: Network;Archiving;
fa: شبکه; آرشیو;

en: Network;Audio Video;Video;
fa: شبکه; صوتی تصویری; ویدیو;

en: System;
fa: سیستم;

en: Domain Name System
fa: سامانه نام دامنه

en: Port Mapping Protocol
fa: پروتکل مسیریابی درگاه

en: An online multiplayer tactical warfare game
fa: یک بازی جنگی تاکتیکی چند نفره آنلاین

en: Session Initiation Protocol, unencrypted, using nf_conntrack_sip module
fa: پروتکل شروع جلسه، رمزگذاری نشده، با استفاده از ماژول nf_conntrack_sip

en: Session Initiation Protocol with TLS encryption
fa: پروتکل شروع جلسه همراه با رمزگذاری TLS

en: System logging
fa: سامانه گزارش گیری

en: Tor Normal
fa: تور معمولی

en: Tor anonymity network
fa: شبکه ناشناس تور

en: A maze combat game in 3D
fa: یک بازی مبارزه ای مارپیچی به صورت سه بعدی

en: All Services
fa: تمام خدمات

en: Games;Steam;
fa: بازی‌ها; استیم;

en: Client
fa: کارخواه

en: Dedicated Servers
fa: سرور اختصاصی

en: Steam
fa: استیم

en: BitTorrent peer-peer file sharing
fa: BitTorrent اشتراک فایل همتا به همتا

en: Network;Scanning;
fa: شبکه; اسکن کردن;

en: Soldier of Fortune - A FPS by Raven Software
fa: سرباز فورچون - یک بازی تیراندازی اول شخص توسط ریون سافتور

en: Skype - 23399
fa: اسکایپ - 23399

en: VoIP client
fa: کارخواه VoIP

en: Skype - 23398
fa: اسکایپ - 23398

en: VoIP client, suggested alternate port
fa: کارخواه VoIP ، درگاه جایگزین پیشنهاد شده

en: Skype - 23397
fa: اسکایپ - 23397

en: Skype - 23396
fa: اسکایپ - 23396

en: Skype - 23395
fa: اسکایپ - 23395

en: Skype - 23394
fa: اسکایپ - 23394

en: Skype - 23393
fa: اسکایپ - 23393

en: Skype - 23392
fa: اسکایپ - 23392

en: Skype - 23391
fa: اسکایپ - 23391

en: Skype - 23390
fa: اسکایپ - 23390

en: System;Emulator;
fa: سیستم; شبیه‌ساز;

en: A decentralized peer-to-peer networking framework with file sharing and messaging
fa: یک چهارچوب شبکه نامتمرکز همتا به همتا با قابلیت اشتراک پرونده و پیام دادن

en: A clone of Rampart from Atari Games
fa: یک شبیه سازی از بازی رمپارت آتاری

en: Audio Video;Music;
fa: صوتی تصویری; موزیک;

en: System;General;
fa: سیستم; عمومی;

en: A MMORPG game by Blizzard Entertainment
fa: یک بازی نقش‌آفرینی برخط چندنفره گسترده توسط بلیزارد انترتینمنت

en: Authentication is required to run the Firewall Configuration
fa: برای پیکربندی دیوار آتش تایید هویت لازم است

en: Firewall Configuration
fa: پیکربندی دیوار آتش

en: An easy way to configure your firewall
fa: راهی آسان برای پیکربندی دیوار آتش
