gui-ufw - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Protocol
he: פרוטוקול

en: Application
he: יישום

en: Do you want to continue?
he: האם להמשיך?

en: Limit
he: גבול

en: Policy:
he: מדיניות:

en: Direction:
he: כיוון:

en: Preconfigured
he: מוגדר מראש

en: Protocol:
he: פרוטוקול:

en: Simple
he: פשוט

en: From:
he: מאת:

en: To:
he: אל:

en: Advanced
he: מתקדם

en: _File
he: _קובץ

en: _Edit
he: ע_ריכה

en: _Help
he: ע_זרה

en: Add
he: הוספה

en: Remove
he: הסרה
