gui-ufw - en to hr translation catalogue (709 entries)

en: Error: %s is writable
hr: Greška: %s je zapisiv

en: Your %s directory is writable.
    Fix it running from Terminal:
hr: Vaš %s direktorij je zapisiv.
    Popravite ga pokretanjem iz terminala:

en: Please, just one Gufw's instance
hr: Dopušten je samo jedan pokrenut Gufw primjerak

en: Gufw is already running. If this is wrong, remove the file:
hr: Gufw je već pokrenut. Ako nije, uklonite datoteku:

en: Deleting previous rules:
hr: Brisanje prijašnjeg pravila:

en: Appending new rules:
hr: Dodavanje novog pravila:

en: Home
hr: Kućni

note: Filename without path and extension First run
en: Public
hr: Javni

en: Office
hr: Ured

en: Renamed profile:
hr: Preimenovan profil:

en: All Interfaces
hr: Sva sučelja

en: Not Forward
hr: Nije proslijeđeno

note: Append new apps
en: All
hr: Sve

en: Ports:
hr: Ulazi:

en: Choose a TCP or UDP Protocol with a range of ports
hr: Odaberi TCP ili UDP protokol u rasponu ulaza

en: The IP/Port will be forward to this interface
hr: IP/Ulaz biti će proslijeđen na ovo sučelje

en: You need to set an Interface for forwarding to this another interface
hr: Morate postaviti sučelje za proslijeđivanje na ovo drugo sučelje

en: Error: Firewall is disabled
hr: Greška: vatrozid je onemogućen

en: The firewall has to be enabled first
hr: Prvo morate omogućiti vatrozid

en: Error running:
hr: Greška pokretanja:

en: Rule(s) added
hr: Pravilo dodano

en: Warning: Some rules added. Review the log
hr: Upozorenje: Pojedina pravila dodana. Pogledajte zapis

en: Error: No rules added. Review the log
hr: Greška: Nema dodanih pravila. Pogledajte zapis

en: Insert Port
hr: Upiši ulaz

en: You need to insert a port in the port field
hr: Morate upisati ulaz u polje ulaza

en: Edward Snowden's Greatest Fear
hr: Najveća bojazan Edwarda Snowdena

en: "Nothing Will Change"
hr: "Ništa se neće promijeniti"

en: Getting started
hr: Naslovnica

en: Rules
hr: Pravila

en: Report
hr: Izvještaj

en: Log
hr: Zapis

note: Rules Listening Report
en: Nº
hr: Broj

en: Rule
hr: Pravilo

en: Name
hr: Naziv

en: Protocol
hr: Protokol

en: Port
hr: Ulaz

en: Address
hr: Adresa

en: Application
hr: Aplikacija

en: An uncomplicated way to manage your firewall, powered by ufw. Easy, simple, nice and useful! :)
hr: Jednostavno grafičko sučelje za upravljanje vašim ufw vatrozidom. Lagano, jednostavno, ugodno i korisno! :)

en: Basic
hr: Osnove

en: FAQ
hr: Često postavljana pitanja

en: If you are a normal user, you will be safe with this setting (Status=On, Incoming=Deny, Outgoing=Allow). Remember to append allow rules for your P2P apps:
hr: Ako ste uobičajeni korisnik biti ćete najsigurniji s ovim postavkama (Stanje=UKLJ, Dolazno=Uskrati, Odlazno=Dopusti). Ne zaboravite dodati pravilo za vaše P2P aplikacije:

en: You can rename your profiles with just 2 clicks on them:
hr: Svoje profile možete preimenovati dvostrukim klikom na njih:

en: The Rule Name will help you to identify your rules in the future:
hr: Naziv pravila će vam pomoći u budućem prepoznavanju vašeg pravila:

en: How to autostart Gufw with the system?
hr: Kako pokrenuti Gufw pri pokretanju sustava?

en: You do not need it. After you do all of the changes in Gufw, the settings are still in place until the next changes.
hr: To nije potrebno. Nakon što učinite sve promjene u Gufw vatrozidu, postavke ostaju do sljedeće promjene.

en: Why is Gufw disabled by default?
hr: Zašto je Gufw uobičajeno onemogućen?

en: By default, the firewall does not open ports to the outside world.
hr: Uobičajeno, vatrozid ne otvara ulaze za dolazna povezivanja s Interneta.

en: Some rules are added by themselves?
hr: Neka pravila su dodana sama?

en: Well, the behaviour is such that when you change or import a profile, or when you edit a rule, Gufw will add that rule again, then ufw re-adds that rule for IPv4 and IPv6.
hr: Zato jer, ponašanje je takvo kada promijenite ili uvezete profil ili uredite pravilo, Gufw će dodati to pravilo ponovno, zatim će ufw isto ponovno dodati to pravilo za IPv4 i IPv6.

en: What is Allow, Deny, Reject and Limit?
hr: Što znači: Dopusti, Uskrati, Odbaci, Ograniči?

en: Allow: Will allow traffic.
hr: Dopusti: dopustit će promet.

en: Deny: Will deny traffic.
hr: Uskrati: uskratit će promet.

en: Reject: Will deny traffic and will inform that it has been rejected.
hr: Odbaci: uskratit će promet i obavijestiti vas da je došlo do odbacivanja.

en: Limit: Will deny traffic if an IP tried several connections.
hr: Ograniči: uskratit će promet ako IP pokuša nekoliko povezivanja.

en: I see some rules in all profiles
hr: Zašto vidim neka pravila u svim profilima?

en: All the ufw rules will be appear in all profiles.
hr: Sva ufw pravila će se pojaviti u svim profilima.

en: What do I see in the Listening Report?
hr: Što trebam vidjeti u izvještaju osluškivanja?

en: The ports on the live system in the listening state for TCP and the open state for UDP.
hr: Ulaze na pokrenutom sustavu u stanju osluškivanja za TCP i u otvorenom stanju za UDP.

en: I want even more!
hr: Želim više informacija!

en: You'll find more information in the community documentation :)
hr: Pronaći ćete više informacija u dokumentaciji zajednice :)

en: Visit this web (please, copy & paste in your browser):
hr: Posjetite ovu web stranicu (kopirajte i zalijepite u svoj preglednik)

en: Import Profile
hr: Uvezi profil

en: Import cancelled
hr: Uvoz prekinut

en: Error
hr: Greška

en: Filename has wrong permissions (not 600). Trust only on your exported profiles
hr: Naziv datoteke ima pogrešnu dozvolu (nije 600). Vjerujte samo vlastitim uvezenim pravilima

en: Filename has not valid characters. Rename the file
    to only letters, numbers, dashes and underscores
hr: Naziv datoteke nema valjane znakove. Preimenuj datoteku
    samo sa slovima, brojevima, crticama i podvlakama

en: Operation cancelled
hr: Radnja prekinuta

en: Profile already exists
hr: Profil već postoji

en: Delete it before from the Preferences Window or rename the file (the profile will be the filename)
hr: Prije ga obrišite u prozoru osobitosti ili preimenujte datoteku (profil će biti naziv profila)

en: Profile imported:
hr: Profil uvezen:

en: Profile imported, now you can choose it in the profiles
hr: Profil uvezen, sada ga možete odabrati u profilima

en: Export Profile
hr: Izvezi profil

en: Export cancelled
hr: Izvoz prekinut

en: Profile exported:
hr: Profil izvezen:

en: Profile exported
hr: Profil izvezen

en: Reset Firewall
hr: Ponovno pokretanje vatrozida

en: This will remove all rules in the current
    profile and disable the firewall
hr: Ovo će ukloniti sva pravila u trenutnom
    profilu i onemogućiti vatrozid

en: Do you want to continue?
hr: Želite li nastaviti?

en: Removed rules and reset firewall!
hr: Uklonjena pravila i ponovno pokrenut vatrozid!

en: Gufw Log: Removed
hr: Gufw zapis: Uklonjen

en: Gufw Log removed
hr: Gufw zapis uklonjen

en: Text copied to clipboard
hr: Tekst je kopiran u međuspremnik

en: Incoming:
hr: Dolazno:

en: Incoming policy changed
hr: Dolazno pravilo promijenjeno

en: There was an error changing the incoming policy
hr: Dogodila se greška pri pomjeni dolaznog pravila

en: Restart your firewall to refresh to the real status
    and please report this bug
hr: Ponovno pokrenite svoj vatrozid kako bi osvježili
    stvarno stanje i prijavite ovu grešku

en: Outgoing:
hr: Odlazno:

en: Outgoing policy changed
hr: Odlazno pravilo promijenjeno

en: There was an error changing the outgoing policy
hr: Dogodila se greška pri promjeni odlaznog pravila

en: Routed:
hr: Rutirano:

en: Routed policy changed
hr: Pravilo rutiranja promijenjeno

en: There was an error changing the routed policy
hr: Dogodila se greška pri promjeni pravila rutiranja

en: Select just one row
hr: Odaberite samo jedan redak

en: You can create a rule from just one row selected
hr: Možete stvorit pravilo samo iz jednog odabranog redka

en: Status: Enabled
hr: Stanje: Omogućeno

en: Firewall enabled
hr: Vatrozid omogućen

en: Status: Disabled
hr: Stanje: Onemogućeno

en: Firewall disabled
hr: Vatrozid onemogućen

en: There was an error changing the firewall status
hr: Dogodila se greška pri mijenjanju stanja vatrozida

en: Restart your firewall to refresh to the real status and please report this bug
hr: Ponovno pokrenite svoj vatrozid kako bi osvježili stvarno stanje i prijavite ovu grešku

en: Delete rule
hr: Obriši pravilo

en: You will delete all selected rules
hr: Obrisat ćete sva odabrana pravila

en: Rule(s) deleted
hr: Pravilo obrisano

en: Error. Review Gufw Log
hr: Greška: Pogledajte Gufw zapis

en: No rule selected
hr: Nema odabranog pravila

en: You have to select a rule
hr: Morate odabrati pravilo

en: You can edit just one rule
hr: Možete urediti samo jedno pravilo

note: ufw rule > inmutable
en: Immutable Rule
hr: Nepromenjivo pravilo

en: You can't edit a rule added from ufw
hr: Možete urediti pravilo dodano ufw-om

en: Changing profile:
hr: Promjena profila:

en:  ALLOW
hr:  DOPUSTI

en:  DENY
hr:  USKRATI

en:  REJECT
hr:  ODBACI

en:  LIMIT
hr:  OGRANIČI

en:  OUT
hr:  ODLAZNO

en:  IN
hr:  DOLAZNO

en:  FWD
hr:  PROSLIJEĐENO

en: Anywhere
hr: od svuda

en: (log)
hr: (zapisuj)

en: (log-all)
hr: (zapisuj-sve)

en:  (out)
hr:  (odlazno)

en:  on
hr:  pri

en: Gufw profile
hr: Gufw profil

en: All files
hr: Sve datoteke

en: Insert IP/Ports
hr: Upiši IP/Ulaze

en: You need to insert IP/ports in to/from fields
hr: Morate upisati IP/ulaze u od/do polja

en: Insert number bigger that number of rules
hr: Upišite broj veći od broja pravila

en: By example, if you have 3 rules, you can't insert a rule into position 4
hr: Na primjer, ako imate 3 pravila, ne možete upisati pravilo na položaj 4

en: Profile
hr: Profil

en: Profile not valid
hr: Profil nije valjan

en: You can't use this profile name
hr: Ne možete koristiti ovaj naziv profila

en: Enter at least one character
hr: Upišite najmanje jedan znak

en: Too long! (max. 15 characters)
hr: Predugačko! (najviše 15 znakova)

en: Use only letters, numbers, dashes and underscores
hr: Koristite samo slova, brojeve, crtice i podvlake

en: Profile exist
hr: Profil postoji

en: There is a profile with the same name
hr: Već postoji profil istog naziva

en: Current profile
hr: Trenutni profil

en: You can't rename the current profile
hr: Ne možete preimenovati trenutni profil

en: Edited Profile:
hr: Uređen profil:

en: Created Profile:
hr: Stvoren profil:

en: Select a profile
hr: Odaberi profil

en: You need to select a profile for deleting
hr: Morate odabrati profil kako bi ga obrisali

en: Profile not erasable
hr: Profil nije moguće obrisati

en: You can't remove the current profile
hr: Ne možete ukloniti trenutni profil

en: Deleted Profile:
hr: Obrisan profil:

en: ufw Logging:
hr: ufw zapisivanje:

en: Gufw Logging: Enabled
hr: Gufw zapisivanje: Omogućeno

en: Gufw Logging: Disabled
hr: Gufw zapisivanje: Onemogućeno

en: Confirm Delete Dialog: Enabled
hr: Dijalog potvrde brisanja: Omogućen

en: Confirm Delete Dialog: Disabled
hr: Dijalog potvrde brisanja: Onemogućen

en: Refresh Interval:
hr: Razdoblje osvježavanja:

en: You need to set an Interface
hr: Morate postaviti sučelje

en: No changes were made!
hr: Nema učinjenih promjena!

en: Editing rule (Removing):
hr: Uređivanje pravila (Uklanjanje):

en: Editing rule (Adding):
hr: Uređivanje pravila (Dodavanje):

en: Updated rule
hr: Nadopunjeno pravilo:

en: About Gufw Firewall
hr: O Gufw vatrozidu

en: An easy, simple, nice and useful firewall!
hr: Ugodan, jednostavan za korištenje vatrozid!

en: Add a Firewall Rule
hr: Dodaj pravilo vatrozida

en: Allow
hr: Dopusti

en: Deny
hr: Uskrati

en: Reject
hr: Odbaci

en: Limit
hr: Ograniči

en: In
hr: Ulazni

en: Out
hr: Izlazni

en: Both
hr: Oba

en: Policy:
hr: Pravila:

en: Direction:
hr: Smjer:

en: Category:
hr: Kategorija:

en: Subcategory:
hr: Podkategorija:

en: Application:
hr: Aplikacija:

en: Application Filter
hr: Filter aplikacija

en: Copy app values and jump to Advanced Tab
hr: Kopiraj vrijednosti aplikacije i idi na naprednu karticu

en: Preconfigured
hr: Unaprijed podešeno

en: Protocol:
hr: Protokol:

en: Port:
hr: Ulaz:

en: Name:
hr: Naziv:

en: Rule Description
hr: Opis pravila

en: You can write a port as '22', a port range as '22:24' or a service as 'http'
hr: Možete upisati ulaz kao '22', raspon ulaza '22:24' ili kao uslugu 'http'

en: Port or service
hr: Ulaz ili usluga

en: Simple
hr: Jednostavno

en: Log:
hr: Zapis:

en: Do not Log
hr: Ne evidentiraj

en: Log All
hr: Zapisuj sve

en: From:
hr: Od:

en: To:
hr: Do:

en: Paste your current local IP
hr: Zalijepite vaš trenutni lokalni IP

en: You can write a port as '22' or a port range as '22:24'
hr: Možete upisati ulaz kao '22' ili raspon ulaza '22:24'

en: You can write a port as '22' or a port range as '22:24'.
    If you're editing a Preconfigured or Simple rule, Interface field must be 'All Interfaces' and the IPs and From Port fields must be empty.
hr: Možete upisati ulaz kao '22' ili raspon ulaza '22:24'.
    Ako uređivate predpodešeno ili jednostavno pravilo, u polju sučelja mora biti postavljeno 'Sva sučelja' i polja IP adrese i Od ulaza moraju biti prazna.

en: Insert:
hr: Umetni:

en: Interface:
hr: Sučelje:

en: Rule number to insert
hr: Broj pravila za upis

en: At the end
hr: Na kraju

en: Advanced
hr: Napredno

en: Firewall
hr: Vatrozid

en: _File
hr: _Datoteka

en: _Import profile
hr: _Uvezi profil

en: _Export this profile
hr: _Izvezi ovaj profil

en: Only the rules added from Gufw will be exported (not ufw rules)
hr: Samo Gufw dodana pravila će biti izvezena (ne i ufw pravila)

en: _Edit
hr: _Uredi

en: _Reset Current Profile
hr: _Vrati na početno ovaj profil

en: _Help
hr: _Pomoć

en: _Profile:
hr: _Profil:

en: S_tatus:
hr: S_tanje:

en: _Incoming:
hr: _Dolazno:

en: _Outgoing:
hr: _Odlazno:

en: _Routed:
hr: _Rutirano:

en: <b>Firewall</b>
hr: <b>Vatrozid</b>

en: Add a rule...
hr: Dodaj pravilo...

en: Add
hr: Dodaj

en: Remove the selected rule(s)
hr: Ukloni odabrano pravilo

en: Remove
hr: Ukloni

en: Edit the selected rule
hr: Uredi odabrano pravilo

en: Pause Listening Report
hr: Pauziraj izvještaj osluškivanja

en: Pause
hr: Pauza

en: See current Listening Report
hr: Pogledajte trenutni izvještaj osluškivanja

en: Create a rule from the listening report...
hr: Stvori pravilo iz izvještaja osluškivanja...

en: Copy log to clipboard
hr: Kopiraj zapis u međuspremnik

en: Remove log
hr: Ukloni zapis

en: Firewall Preferences
hr: Postavke vatrozida

en: _Logging:
hr: _Zapisivanje:

en: Off
hr: Isključeno

en: Low
hr: Omanje

en: Medium
hr: Osrednje

en: High
hr: Opširnije

en: Full
hr: Potpuno

en: Lo_gging Gufw activity
hr: Za_pisuj Gufw aktivnost

en: Show confirm dialog for deleting rules
hr: Prikaži dijalog potvrde za brisanje pravila

en: Refresh Interval:
hr: Razdoblje osvježavanja:

en: Less seconds uses more CPU
    This interval will apply the next time you expand the Listening Report
hr: Manje sekundi koristi više CPU-a
    Ovo razdoblje će se primijeniti sljedeći puta kada proširite izvještaj osluškivanja

en: <b>Listening Report</b>
hr: <b>Izvještaj osluškivanja</b>

en: Add a profile
hr: Dodaj profil

en: Remove the selected profile
hr: Ukloni odabrani profil

en: <b>Profiles</b>
hr: <b>Profili</b>

en: Update a Firewall Rule
hr: Nadopuni pravilo vatrozida

note: Sort translation, please!
en: The rule will be moved to the end of the list
hr: Pravilo će biti pomaknuto na kraj popisa

en: A map/chat/dice-rolling tool to allow players to play tabletop games on-line
hr: Alat za karte/razgovore/bacanje koji omogućuje igračima igranje mrežnih igra na ploči

en: Network;Games;
hr: Mreža;Igre;

en: Computer system monitor, network monitoring and infrastructure monitoring software application
hr: Nadziratelj računalnih sustava, aplikacija za nadziranje softverske infrastrukture i mreže

en: System;Monitor;
hr: Sustav;Nadgledanje;

en: Web-page based system management utility
hr: Web temeljeno pomagalo upravljanja sustavom

en: Network;Shell;
hr: Mreža;Ljuska;

en: Webmin fast RPC
hr: Webmin brzi RPC

en: A turn-based strategy game similar to Colonization by Microprose
hr: Strateška igra temeljena na potezu slična Colonizationu od Microprose

en: Games;Strategy;
hr: Igre;Strategije;

en: Simple Service Discovery Protocol
hr: Protokol otkrivanja jednostavnih usluga

en: Network;
hr: Mreža;

en: A game server browser from GameRanger Technologies
hr: Preglednik poslužitelja igre od GameRanger Technologies

en: Text-based remote access (like SSH but without the security)
hr: Tekst-temeljeni udaljeni pristup (poput SSH-a ali neosigurano)

en: Telnet is like SSH but without security. It'd be better to use the 'Telnet SSL'
hr: Telnet je poput SSH-a ali neosiguran. Bolje bi bilo da koristite 'Telnet SSL'

en: Text-based remote access (like SSH but without the security) SSL
hr: Tekst-temeljeni udaljeni pristup (poput SSH-a ali neosigurano) SSL

en: An open source, cooperative multiplayer graphical RPG and adventure game
hr: Otvorenog kôda, kooperativna grafička avanturistička igra uloga

en: Games;Role;
hr: Igre;Uloge;

en: Crossfire Metaserver
hr: Crossfire metaposlužitelj

en: Metaserver for Crossfire RPG
hr: Metaposlužitelj za Crossfire igru uloga

en: Murmur voice chat server (counterpart to Mumble client)
hr: Murmur poslužitelj glasovnog čavrljanja (za upotrerbu s Mumble klijentom)

en: Network;Telephony;
hr: Mreža;Telefonija;

en: Plex Media Server (Main port)
hr: Plex medijski poslužitelj (glavni ulaz)

en: Network;Audio Video;
hr: Mreža;Snimke Zvuk;

en: Access to the Plex DLNA Server
hr: Pristup Plex DLNA poslužitelju

en: Controlling Plex Home Theater via Plex Companion
hr: Upravljanje Plex Home Theater putem Plex Companiona

en: PLEX Avahi discovery
hr: PLEX Avahi otkrivanje

en: Older Bonjour/Avahi network discovery
hr: Starije Bonjour/Avahi mrežno otkrivanje

en: Controlling Plex for Roku via Plex Companion
hr: Upravljanje Plex za Roku putem Plex Companiona

en: GDM network discovery
hr: GDM mrežno otkrivanje

en: PLEX DLNA Server (Other port)
hr: PLEX DLNA poslužitelj (Drugi ulaz)

en: Another port for Plex DLNA Server
hr: Dodatni ulaz za Plex DLNA poslužitelj

en: A Breakout clone
hr: Breakout klon

en: Games;Arcade;
hr: Igre;Arkade;

en: Violent combat game from Running With Scissors
hr: Nasilna borbena igra razvijena od tvrtke Running With Scissors

en: Games;Action;
hr: Igre;Akcija;

en: Dedicated server for the FPS by Croteam
hr: Namjenski poslužitelj za pucačinu iz prvog lica od Croteama

en: SEDS Remote Admin
hr: SEDS udaljena administracija

en: Default remote administration Telnet port for Serious Engine dedicated server
hr: Zadani ulaz udaljene administracije Telneta za Serious pogon namjenskog poslužitelja

en: SEDS - port 25601
hr: SEDS - ulaz 25601

en: Dedicated server for the FPS by Croteam, alternate game port 25601
hr: Namjenski poslužitelj za pucačinu iz prvog lica od Croteama, zamjenski ulaz igre 25601

en: SEDS Admin - port 25600
hr: SEDS Admin - ulaz 25600

en: Alternate 25600 remote administration Telnet port for Serious Engine dedicated server
hr: Zamjenski 25600 ulaz udaljene administracije Telneta za Serious pogon namjenskog poslužitelja

en: Session Traversal Utilities for NAT
hr: Alat prolaska sesije za NAT

en: Session Traversal Utilities for NAT with TLS encryption
hr: Alat prolaska sesije za NAT sa TLS šifriranjem

en: Serves media files (music, pictures, and video) to clients on a network
hr: Opslužuje medijskim datotekama (glazbenim, slikovnim i video snimkama) klijente na mreži

en: Audio Video;TV;
hr: Zvučne snimke;TV;

en: IPX network emulator from Morpheus Software
hr: IPX mrežni emulator od Morpheus Softwara

en: A source port of Descent II, the 3D Flying FPS by Outrage Entertainment
hr: Izvorni port Descenta II, 3D letenje, pucačina iz prvog lica od Outrage Entertainmenta

en: YANG - Yet Another Netplay Guider, default game connection
hr: YANG - Još jedan vodič za mrežno igranje, zadano povezivanje igre

en: Games;
hr: Igre;

en: Yet Another Netplay Guider Hosting
hr: Još jedan vodič za mrežno igranje

en: YANG - Yet Another Netplay Guider, room hosting
hr: YANG - Još jedan vodič za mrežno igranje, gostujuća soba

en: DXX-Rebirth on YANG
hr: DXX-Rebirth na YANG

en: DXX-Rebirth, a source port of Descent, connected through YANG
hr: DXX-Rebirth, izvorni port Descenta, povezan putem YANG-a

en: Network File System protocol with static ports at 32765:32768 (some conflicts with popular games)
hr: Protokol mrežnog datotečnog sustava s nepromjenjivim ulazima na 32765:32768 (mogući su sukobi s nekim popularnim igrama)

en: Network;File Transfer;
hr: Mreža;Prijenos datoteke;

en: NFS with user/group filesystem usage quota support with static ports at 32765:32769 (some conflicts with popular games)
hr: NFS s korisnik/grupa upotrebom datotečnog sustava podrškom za nepromjenjive ulaze na 32765:32769 (mogu biti u sukobu s nekim popularnim igrama)

en: A RTS similar to The Settlers I & II from Blue Byte Software
hr: Strategija u stvarnom vremenu slična Settlersima I i II od Blue Byte Softwarea

en: A RTS/FPS from S2 Games
hr: Strategija u stvarnom vremenu i pucačina iz prvog lica od S2 Games

en: A FPS by id Software, server on port 27660
hr: Pucačina iz prvog lica od id Softwara, ulaz poslužitelja na 27660

en: A FPS by id Software, server on port 27961
hr: Pucačina iz prvog lica od id Softwara, ulaz poslužitelja na 27961

en: A FPS by id Software, server on port 27962
hr: Pucačina iz prvog lica od id Softwara, ulaz poslužitelja na 27962

en: A FPS by id Software, server on port 27963
hr: Pucačina iz prvog lica od id Softwara, ulaz poslužitelja na 27963

en: Skype Normal
hr: Skype uobičajeno

en: Proprietary Voice over IP service and software application
hr: Vlasnička usluga govora putem IP-a i softverska aplikacija

en: A F-22 Raptor simulation by NovaLogic
hr: F-22 Raptor simulacija od NovaLogica

en: Games;Simulation;
hr: Igre;Simulatori;

en: Google Stream device
hr: Google uređaj strujanja

en: Icecast stream
hr: Icecast tok

en: Icecast with SHOUTcast-compatible stream
hr: Icecast sa SHOUTcast-kompatibilnim tokom

en: Remote Desktop Protocols
hr: Protokoli udaljene površine

en: Network;Remote Access;
hr: Mreža;Udaljeni pristup;

en: It may be a security risk to use a default allow policy
hr: Korištenje zadanog pravila dopuštenja može biti sigurnosni rizik

en: GGZ Gaming Zone
hr: GGZ igrača zona

en: Network support for GNOME Games
hr: Mrežna podrška za GNOME Igre

en: Task Force Dagger. A FPS combat game by NovaLogic
hr: Task Force Dagger. Borbena pucačina iz prvog lica od NovaLogica

en: A FPS combat game by NovaLogic
hr: Borbena igra pucačine iz prvog lica od NovaLogica

en: MythTV backend
hr: MythTV pozadinski program

en: People Nearby (Bonjour/Salut) functionality in Empathy
hr: People Nearby (Bonjour/Salut) funkcionalnost u Empathyu

en: Network;Telephony;Instant Messaging;
hr: Mreža;Telefonija;Trenutno dopisivanje;

en: Bonjour protocol
hr: Bonjour protokol

en: MSN chat protocol (with file transfer and voice)
hr: MSN protokol razgovora (s prijenosom datoteka i govora)

en: MSN chat protocol SSL
hr: MSN protokol razgovora SSL

en: AIM talk protocol
hr: AIM Talk protokol

en: Yahoo chat protocol
hr: Yahoo protokol razgovora

en: Digital Audio Access Protocol
hr: Protokol digitalnog zvučnog pristupa

en: Network;Audio Video;Audio;
hr: Mreža;Snimke Zvuk;Zvuk;

en: A space warfare game
hr: Svemirska ratna igra

en: An open source telephony switching and private branch exchange service
hr: Usluga prebacivanja privatne telefonske kućne centrale

en: Review that ports are the same in /etc/asterisk/rtp.conf
hr: Pogledajte jesu li ulazi isti u /etc/asterisk/rtp.conf

en: An enhanced version of Duke Nukem 3D
hr: Poboljšana inačica Duke Nukema 3D

en: A FPS by Monolith Productions
hr: Pucačina iz prvog lica od Monolith Productionsa

en: A unofficial online BattleTech game
hr: Neslužbena mrežna BattleTechova igra

en: Games;Strategy;Java;
hr: Igre;Strategije;Java;

en: rsync daemon
hr: rsync pozadinski program

en: File synchronization utility
hr: Pomagalo za usklađivanje datoteka

en: Delux, Ancient Empires and American History: A turn-based strategy game from Sillysoft influenced by Risk
hr: Delux, Ancient Empires and American History: Strategijska igra temeljena na potezima iz Sillysoft influenceda od Riska

en: Post Office Protocol
hr: Protokol poštanskog ureda

en: Network;Services;
hr: Mreža;Usluge;

en: Secure mail server
hr: Sigurni poslužitelj pošte

en: Internet Message Access Protocol
hr: Protokol pristupa internetskim porukama

en: Simple Mail Transfer Protocol
hr: Protokol prijenosa jednostavne pošte

en: H.323 Call Signaling
hr: H.323 Signalizacija poziva

en: Network;Telephony;Video Conference;
hr: Mreža;Telefonija;Video konferencija;

en: H.323 discovery
hr: H.323 otkrivanje

en: H.323 multicast gatekeeper discovery (H.225)
hr: H.323 multicast gatekeeper otkrivanje (H.225)

en: H.323 Gatekeeper Registration, Admission and Status (H.225)
hr: H.323 Gatekeeper registracija, upis i stanje (H.225)

en: A source port of Descent, the 3D Flying FPS by Outrage Entertainment
hr: Izvorni ulaz za Descent, 3D letenje pucačina iz prvog lica od Outrage Entertainment

en: A source port of id Software's Doom engine which supports Doom, Heretic, and Hexen
hr: Izvorni port od id Softwareovog Doom pogona koji podržava Doom, Heretic i Hexen

en: Secure Shell
hr: Osigurana ljuska

en: Optimized Link State Routing
hr: Stanje rutiranja optimizirane poveznice (OLSR)

en: A mesh networking protocol
hr: Mesh mrežni protokol

en: A common framework for building turn based space empire building games
hr: Učestali radni okvir za izgradnju igara na potez, izgradnje svemirskog carstva

en: Network Time Protocol
hr: Protokol mrežnog vremena

en: Network;Time;
hr: Mreža;Vrijeme;

en: Internet game browser and IPX network emulator
hr: Internetski preglednik igra i IPX mrežni emulator

en: An action/RTS/platform game by RedWolf Design; standard ports
hr: Akcijska igra i strategija u stvarnom vremenu od RedWolf Designa; standardni ulazi

en: An action/RTS/platform game by RedWolf Design; host ports
hr: Akcijska igra i strategija u stvarnom vremenu od RedWolf Designa; ulazi poslužitelja

en: An action/RTS/platform game by RedWolf Design; LAN game discovery port
hr: Akcijska igra i strategija u stvarnom vremenu od RedWolf Designa; ulazi otkrivanja LAN-a igre

en: A RTS game with RPG and stealth elements from Nival Interactive
hr: Igra strategije u stvarnom vremenu i nevidljivi elementi iz Nival Interactivea

en: A SciFi competitive FPS based on the CRX/id Tech 2 engine
hr: Znanstveno fantastična pucačina iz prvog lica temeljena na RX/id Tech 2 pogonu

en: A FPS by id Software
hr: Pucačina iz prvog lica od id Softwara

en: An enhanced multiplayer version of Quake by id Software
hr: Poboljšana inačica igre za više igrača Quake od id Softwarea

en: A top-down 2D clone of Valve Software's Counter-Strike by Unreal Software
hr: 2D klon Valve softvera Counter-Strike od Unreal Softwarea

en: A competitive FPS based on the Qfusion 3D/id tech 2 engine
hr: Natjecateljska pucačina iz prvog lica temeljenanaQfusion 3D/id tech 2 pogonu

en: VNC server display :0
hr: Zaslon VNC poslužitelja :0

en: Virtual Network Computing standard server display :0
hr: Virtualni mrežni računalni standardni prikaz poslužitelja :0

en: VNC displays :0-:1
hr: VNC Zasloni :0-:1

en: Virtual Network Computing standard server displays :0 through :1
hr: Virtualni mrežni računalni standardni prikaz poslužitelja :0 putem :1

en: VNC displays :0-:3
hr: VNC Zasloni :0-:3

en: Virtual Network Computing standard server displays :0 through :3
hr: Virtualni mrežni računalni standardni prikaz poslužitelja :0 putem :3

en: VNC displays :0-:7
hr: VNC Zasloni :0-:7

en: Virtual Network Computing standard server displays :0 through :7
hr: Virtualni mrežni računalni standardni prikaz poslužitelja :0 putem :7

en: VNC http server display :0
hr: Zaslon VNC http poslužitelja :0

en: Virtual Network Computing http server display :0
hr: Virtualni mrežni računalni http prikaz poslužitelja :0

en: Virtual Network Computing http server displays :0 through :1
hr: Virtualni mrežni računalni http prikaz poslužitelja :0 putem :1

en: Virtual Network Computing http server displays :0 through :3
hr: Virtualni mrežni računalni http prikaz poslužitelja :0 putem :3

en: Virtual Network Computing http server displays :0 through :7
hr: Virtualni mrežni računalni http prikaz poslužitelja :0 putem :7

en: A turn-based 4X strategy game inspired by Master of Orion from MicroProse
hr: 4X strategijska igra temeljena na potezuinspirirana Master of Orion od MicroProsea

en: Remote control, desktop sharing, online meetings, web conferencing and file transfer between computers
hr: Udaljeno upravljanje, dijeljenje radne površine, mrežni sastanci, web konferencija i prijenos datoteka između računala

en: BitTorrent client used to transfer files via the BitTorrent protocol. Vuze uses the Azureus Engine
hr: BitTorrent klijent koji se koristi za prijenos datoteka putem BitTorrent protokola. Vuze koristi Azureus pogon

en: Network;P2P;
hr: Mreža;P2P;

en: You need to add the main random port too that you selected the first time
hr: Morate isto dodati glavni nizmjenični ulaz koji odabirete prvi puta

en: Lore Invasion. A mech-style FPS by Max Gaming Technologies using the Torque Game Engine
hr: Lore Invasion. Mehanička pucačina iz prvog lica od Max Gaming Technologies koja koristi Torque igrači pogon

en: Subversion Server
hr: Subversion poslužitelj

en: Subversion server for access to Subversion repositories
hr: Subversion poslužitelj za pristup Subversion repozitorijima

en: A 2D space combat game
hr: 2D igra svemirske borbe

en: XPilot 2-players
hr: XPilot 2-igrača

en: XPilot 4-players
hr: XPilot 4-igrača

en: XPilot 8-players
hr: XPilot 8-igrača

en: XPilot 16-players
hr: XPilot 16-igrača

en: FPS by Croteam
hr: Pucačina iz prvog lica od Croteama

en: A free, multiplayer, first-person shooter game
hr: Besplatna, igra za više igrača, pucačina iz prvog lica

en: An arcade combat game inspired by Worms from Team17 Software
hr: Brobena arkadna igra inspirirana Wormsima od Team17 Softwara

en: Fantasy combat game by Blizzard Entertainment
hr: Fantazijska borbena igra od Blizzard Entertainment

en: Network File System
hr: Mrežni datotečni sustav

en: TeamSpeak 2 voice
hr: TeamSpeak 2 glas

en: TeamSpeak 2 voice service
hr: TeamSpeak 2 glasovna usluga

en: TeamSpeak 2 web interface
hr: TeamSpeak 2 web sučelje

en: TeamSpeak 2 TCP query
hr: TeamSpeak 2 TCP zahtjev

en: A FPS based on the Torque Engine
hr: Pucačina iz prvog lica temeljena na Torque pogonu

en: A SciFi FPS action adventure by 3D Realms
hr: Znanstveno fantastična, avanturističko akcijska pucačina iz prvog lica od 3D Realmsa

en: A massively multiplayer online role-playing game
hr: Masivna mrežna igra uloga za više igrača (MMORPG)

en: SciFi strategy game by Firaxis
hr: Znanstveno fantastična strategijsla igra od Firaxisa

en: KODI Remote
hr: KODI daljinski

en: Remote control for KODI
hr: Daljinski upravljač za KODI

en: A FPS by Splash Damage
hr: Pucačina iz prvog lica od Splash Damagea

en: Neverwinter Nights server
hr: Neverwinter Nights poslužitelj

en: Default port for Neverwinter Nights, a RPG from Bioware
hr: Zadani ulaz za Neverwinter Nights, igre uloga od Biowarea

en: Land Warrior. A FPS combat game by NovaLogic
hr: Land Warrior. Borbena pucačina iz prvog lica od NovaLogica

en: A M1A2 Abrams tank simulation by NovaLogic
hr: A M1A2 Abrams simulacija tenka od NovaLogic

en: SMB/CIFS protocol for Unix systems, allowing you to serve files and printers to Windows, NT, OS/2 and DOS clients
hr: SMB/CIFS protokol za Unix sustave, dopušta vam opsluživanje datotekama i pisačima Windowse, NT, OS/2 i DOS klijente

en: Network;Services;|Network;File Transfer;
hr: Mreža;Usluge;|Mreža;Prijenos datoteka;

en: Firefly Media Server
hr: Firefly medijski poslužitelj

en: DAAP audio server formerly known as mt-daapd
hr: DAAP zvučni poslužitelj prije poznat kao mt-daapd

en: NRPE Nagios Plugin
hr: NRPE Nagios priključak

en: Remote Plugin Executor
hr: Pokretač udaljenih priključaka

en: Modular printing system for Unix-like computer operating systems
hr: Modularni sustav ispisa za Unix temeljene operativne sustave

en: Network;Printing;
hr: Mreža;Ispis;

en: A FPS game based on the Cube engine
hr: Pucačina iz prvog lica temeljena na Cube pogonu

en: A clone of Warlords
hr: Klon od Warlordsa

en: Strategy game by Blizzard Entertainment
hr: Strategijska igra od Blizzard Entertainment

en: A 3D space combat game by NovaLogic
hr: 3D igra borbe u svemiru od NovaLogica

en: A twitch-based, science fiction massively multiplayer online role-playing game (MMORPG)
hr: Twitch temeljena, znanstveno fantastična masivna mrežna igra uloga za više igrača (MMORPG)

en: WWW standard protocol on port 80/tcp (IANA/Debian www, http)
hr: WWW standardni protokol na ulazu 80/tcp (IANA/Debian www, http)

en: WWW standard protocol with SSL/TLS on port 443/tcp (IANA https)
hr: WWW standardni protokol sa SSL/TLS na ulazu 443/tcp (IANA https)

en: WWW standard protocol on port 8008/tcp (IANA http-alt)
hr: WWW standardni protokol na ulazu 8008/tcp (IANA http-alt)

en: Web Server (HTTP,HTTPS)
hr: Web poslužitelj (HTTP,HTTPS)

en: Web Server (8080)
hr: Web poslužitelj (8080)

en: WWW standard protocol on port 8090/tcp (IANA unassigned, commonly http_alt_alt)
hr: WWW standardni protokol na ulazu 8090/tcp (IANA nedodijeljeno, najčešće http_alt_alt)

en: A turn-based strategy game similar to Civilization I & II by Microprose
hr: Strateška igra temeljena na potezu slična Civilization I & II od Microprose

en: A Doom source port that accurately reproduces the experience of Doom as it was played in the 1990s
hr: Doom izvorna inačica koja točno reproducira Doom iskustvo kao što se igralo u 1990-ima

en: A fantasy MMORPG
hr: Fantazijska masivna mrežna internetska igra uloga (MMORPG)

en: Windows Messenger/Windows Live Messenger application sharing and whiteboard (requires SIP)
hr: Windows Messenger/Windows Live Messenger aplikacija za dopisivanje i dijeljenje zahtjeva SIP)

en: Windows Messenger File
hr: Windows Messenger datoteka

en: Windows Messenger/MSN Messenger file transfer
hr: Windows Messenger/MSN Messenger prijenos datoteka

en: Windows Messenger Assistance
hr: Windows Messenger pomoćnik

en: Remote Assistance/Remote Desktop Protocol/Terminal Services (RDP)
hr: Udaljena pomoć/Protokol udaljene radne površine/Terminal usluge (RDP)

en: A turn-based strategy game from Firaxis Games
hr: Strateška igra temeljena na potezu od Firaxis Games

en: LPD server
hr: LPD poslužitelj

en: A FPS based on the Fasa Battletech universe
hr: Pucačina prvog lica temeljena na Fasa Battletech universu

en: A Mikoyan-Gurevich MiG-29 Fulcrum simulation by NovaLogic
hr: Mikoyan-Gurevich MiG-29 Fulcrum simulacija od NovaLogic

en: MySQL Database
hr: MySQL baza podataka

en: Office;Database;
hr: Ured;Baza podataka;

en: File Transfer Protocol
hr: Protokol prijenosa datoteka (ftp)

en: A F-16 simulation by NovaLogic
hr: A F-16 simulacija od NovaLogic

en: A RTS by Joymania
hr: Strategija u stvarnom vremenu od Joymania

en: An ASCII-art 2D deathmatch game
hr: ASCII-art 2D igra do smrti

en: A thermo-nuclear war strategy game from Introversion Software
hr: Igra termo nuklearne strategije od Introversion Software

en: A FPS by Xatrix Entertainment
hr: Pucačina iz prvog lica od Xatrix Entertainment

en: An open-source 3D RTS inspired by X-COM
hr: Otvorenog kôda 3D strategija u stvarnom vremenu inspirinana X-COM-om

en: A simultaneous-turns strategy game from Sillysoft influenced by Diplomacy and Axis & Allies
hr: Simultana strategijska igra na potez iz Sillysoft influenceda od Diplomacy i Axis & Allies

en: A FPS by Running with Scissors (uses the Unreal engine)
hr: Pucačina iz prvog lica koju pokreće Scissors (koristi Unreal pogon)

en: An enhanced version of Star Control II from 3DO
hr: Poboljšana inačica Star Control II od 3DO

en: Games;Adventure;
hr: Igre;Avantura;

en: A third-person fantasy combat game by Human Head Studios
hr: Fantazijske Igra igranja uloga od Human Head Studiosa

en: Web-based administration for the Rune game by Human Head Studios
hr: Web temeljena administracija za igru Rune od Human Head Studiosa

en: OpenMeetings Secure RTMP
hr: OpenMeetings osigurani RTMP

en: OpenMeetings Real Time Messaging Protocol over SSL
hr: OpenMeetings protokol dopisivanja u stvaranom vremenu putem SSL

en: Network;Video Conference;
hr: Mreža;Video konferencija;

en: OpenMeetings Tunneled RTMP
hr: OpenMeetings tunelirani RTMP

en: OpenMeetings Real Time Messaging Protocol over HTTP
hr: OpenMeetings protokol dopisivanja u stvaranom vremenu putem HTTP

en: OpenMeetings HTTP server
hr: OpenMeetings HTTP poslužitelj

en: OpenMeetings Desktop Sharing Protocol (ODSP)
hr: OpenMeetings protokol dijeljenja radne površine (ODSP)

en: A 2D/3D dungeon adventure game
hr: 2D/3D igra avanture u tamnici

en: A FPS by Padworld Entertainment based on Quake III, server on port 27960
hr: Pucačina iz prvog lica od Padworld Entertainmenta temeljena na Quake III, poslužitelju na ulazu 27960

en: A FPS by Padworld Entertainment based on Quake III, server on port 27961
hr: Pucačina iz prvog lica od Padworld Entertainmenta temeljena na Quake III, poslužitelju na ulazu 27961

en: A FPS by Padworld Entertainment based on Quake III, server on port 27962
hr: Pucačina iz prvog lica od Padworld Entertainmenta temeljena na Quake III, poslužitelju na ulazu 27962

en: A FPS by Padworld Entertainment based on Quake III, server on port 27963
hr: Pucačina iz prvog lica od Padworld Entertainmenta temeljena na Quake III, poslužitelju na ulazu 27963

en: Team-based SciFi/alien FPS from Dark Legion Development
hr: Timski temeljena znanstveno fantastična izvanzemaljska pucačina iz prvog lica od Dark Legion Developmenta

en: Space combat simulation by Volition
hr: Simulacija svemirske borbe Volition

en: A RTS
hr: Strategija u stvarnom vremenu

en: A FPS tank battle capture the flag game
hr: Pucačina iz prvog lica tenkovske bitke zarobljavanja zastave

en: Frostwire peer-peer file sharing on default port
hr: Frostwire točka-u-točka dijeljenje datoteka na zadanom ulazu

en: Network;File Transfer;P2P;
hr: Mreža;Prijenos datoteka;P2P;

en: Remember to open the ports on the router
hr: Ne zaboravite otvoriti ulaze na usmjerniku

en: Dynamic Host Configuration Protocol
hr: Dina

en: A dark 2D side-scrolling platform game developed by Crack dot Com
hr: Tamna 2D bočno pomicana igra razvijena od strane Crack dot Coma

en: Cross-platform BitTorrent client written with Python and GTK+
hr: Višeplatformski BitTorrent klijent napisan u Pythonu i GTK+

en: A voice chat application for groups
hr: Aplikacija glasovnog razgovora za grupe

en: Network games using Games for Windows - Live API
hr: Mrežne igre koje koriste Games for Windows - Live API

en: Media System
hr: Medijski sustav

en: A strategy game by Blizzard Entertainment
hr: Strategijska igra od Blizzard Entertainment

en: WINE: Warcraft III all ports
hr: WINE: Warcraft III svi ulazi

en: Warcraft III with 6112-6119 TCP ports open
hr: Warcraft III sa 6112-6119 TCP otvorenim ulazima

en: An open source sidescrolling multiplayer shooting game
hr: Multiplayer pucačina bočnog pogleda, igra otvorenog kôda

en: Store files online and sync them between computers and mobile devices, as well as stream audio and music from cloud to mobile devices
hr: Pohranite datoteke na mreži i usklađujte ih između računala i mobilnih uređaja, još možete i dijeliti glazbu iz oblaka na mobilnim uređajima

en: Network;Cloud;
hr: Mreža;Oblak;

en: A RTS by Cyberlore Studios, ported to Linux by Linux Game Publishing
hr: Strategija u stvarnom vremenu od Cyberlore Studiosa, portana na Linux od Linux Game Publishinga

en: A 3D flight simulator
hr: 3D simulator letenja

en: A game server for Monopoly-like board games
hr: Igrači poslužitelj za igru nalik Monopolyu na ploči

en: Games;Board;
hr: Igre;Ploča;

en: TV streaming server and digital video recorder
hr: TV poslužitelj i digitalni video snimač

en: Media;Multimedia;Network;Streaming;TV;
hr: Medija;Multimedija;Mreža;Strujanje;TV;

en: Sacred - port 2005
hr: Sacred - ulaz 2005

en: Server port for the fantasy RPG by Ascaron Entertainment
hr: Ulaz poslužitelja za fantazijsku igru uloga od Ascaron Entertainmenta

en: Sacred - ports 2005:2006
hr: Sacred - ulaz 2005:2006

en: Sacred - ports 2005:2007
hr: Sacred - ulaz 2005:2007

en: Sacred - ports 2005:2008
hr: Sacred - ulaz 2005:2008

en: Sacred - ports 2005:2009
hr: Sacred - ulaz 2005:2009

en: Sacred - ports 2005:2010
hr: Sacred - ulaz 2005:2010

en: A free, open source 3D RTS game server
hr: Besplatni, otvorenog kôda 3D strategijski u stvarnom vremenu igrači poslužitelj

en: Internet Relay Chat on official port 194 (rarely used)
hr: Internetski relej razgovora na službenom ulazu 194 (rijetko korišteni)

en: Network;IRC;
hr: Mreža;IRC;

en: Internet Relay Chat on common default port 6667, using nf_conntrack_irc DCC helper
hr: Internetski relej razgovora na uobičajenom zadanom ulazu 6667, koristeći nf_conntrack_irc DCC pomagača

en: Internet Relay Chat on SSL default port 6697
hr: Internetski relej razgovora na SSL zadanom ulazu 6697

en: A clone of Puzzle Bobble/Bust-a-Move
hr: Klon slagalice Bobble/Bust-a-Move

en: VLC HTTP stream
hr: VLC HTTP strujanje

en: VLC media player HTTP stream default port
hr: VLC medijski reproduktor, zadani ulaz HTTP strujanja

en: Audio Video;
hr: Snimke Zvuk;

en: VLC MMS HTTP stream
hr: VLC MMS HTTP strujanje

en: VLC media player Microsoft Media Server stream over HTTP (Windows Media HTTP Streaming Protocol/MS-WMSP) default port
hr: VLC medijski reproduktor, strujanje Microsoftovog medijskog poslužitelja putem HTTP (Windows medijski HTTP protokol strujanja/MS-WMSP) zadani ulaz

en: VLC RTP stream
hr: VLC RTP strujanje

en: VLC media player Real-time Transport Protocol default port
hr: VLC medijski reproduktor, zadani ulaz protokola prijenosa u stvarnom vremenu

en: VLC UDP stream
hr: VLC UDP strujanje

en: VLC media player User Datagram Protocol default port
hr: VLC medijski reproduktor, zadani ulaz protokola datagrama korisnika

en: VLC media player Icecast stream default port
hr: VLC medijski reproduktor, zadani ulaz Icecast strujanja

en: Cue sports simulation with Carambol, Snooker, and Pool
hr: Replika sportske simulacije Karambol, Snooker i Pool

en: Games;Sports;
hr: Igre;Sportovi;

en: Cross-platform BitTorrent client GUI written with Qt4
hr: Višeplatformski BitTorrent klijent grafičkog sučelja s Qt4

en: Vuze Remote
hr: Vuze daljinsko upravljanje

en: Remote control for Vuze
hr: Daljinsko upravljanje za Vuze

en: A Peripheral Bus Extension for Device Sharing over IP Network
hr: Proširenje periferne sabirnice za dijeljenje uređaja preko IP mreže

en: TeamSpeak 3 voice service
hr: TeamSpeak 3 glasovna usluga

en: TeamSpeak 3 File
hr: TeamSpeak 3 datoteka

en: TeamSpeak 3 file transfer
hr: TeamSpeak 3 prijenos datoteka

en: TeamSpeak 3 Query
hr: TeamSpeak 3 zahtjev

en: TeamSpeak 3 TCP query
hr: TeamSpeak 3 TCP zahtjev

en: A clone of Risk
hr: Klon Rizika

en: Kerberos v5 KDC server
hr: Kerberos v5 KDC poslužitelj

en: Kerberos v5 server
hr: Kerberos v5 poslužitelj

en: Kerberos v5 password
hr: Kerberos v5 lozinka

en: Kerberos v5 Full
hr: Kerberos v5 potpuno

en: LDAP server
hr: LDAP poslužitelj

en: LDAP server (LDAPS)
hr: LDAP poslužitelj (LDAPS)

en: A modernization of the classic DOS game Scorched Earth
hr: Modernizirana klasična DOS igra Scorched Earth

en: A fighting game based on the physics sandbox model with customizable moves
hr: Borbena igra temeljena na fizici modela sigurnog okruženja s prilagodljivim potezima

en: Toribash Full
hr: Toribash potpun

en: Nicotine is a SoulSeek client written in Python, based on the PySoulSeek project
hr: Nicotine je SoulSeek klijent napisan u Pythonu, temeljen na PySoulSeek projektu

en: A 3D sandbox construction game by Markus Persson
hr: 3D igra izgradnje sigurnog područja od Markusa Perssona

en: Full Metal Soccer server
hr: Full Metal Soccer poslužitelj

en: A soccer game played with tanks by QuantiCode
hr: Nogometna igra koja se može igrati zahvaljujući QuantiCodu

en: Full Metal Soccer ranking server
hr: Full Metal Soccer poslužitelj ocjenjivanja

en: Full Metal Soccer master server
hr: Full Metal Soccer glavni poslužitelj

en: RTMP Real Time Messaging Protocol
hr: RTMP protokol dopisivanja u stvaranom vremenu

en: Real Time Messaging Protocol (Adobe Flash)
hr: RTMP protokol dopisivanja u stvaranom vremenu (Adobe Flash)

en: WWII FPS and sequel from Splash Damage, Gray Matter Interactive, Nerve Software, and id Software
hr: Pucačina iz prvog lica u Drugom svjetskom ratu i nastavak od Splash Damagea, Gray Matter Interactivea, Nerve Softwarea, i id Softwarea

en: Communicate across all your devices
hr: Komunicirajte putem svih vaših uređaja

en: NASCAR Racing 2002/03 1 player
hr: NASCAR Racing 2002/03 1 igrač

en: Racing simulators from Papyrus Design Group
hr: Simulator utrke od Papyrus Design Grupe

en: NASCAR Racing 2002/03 2 players
hr: NASCAR Racing 2002/03 2 igrača

en: NASCAR Racing 2002/03 4 players
hr: NASCAR Racing 2002/03 4 igrača

en: NASCAR Racing 2002/03 8 players
hr: NASCAR Utrke 2002/03 8 igrača

en: NASCAR Racing 2002/03 16 players
hr: NASCAR Racing 2002/03 16 igrača

en: NASCAR Racing 2002/03 32 players
hr: NASCAR Racing 2002/03 32 igrača

en: NASCAR Racing 2002/03 42 players
hr: NASCAR Racing 2002/03 42 igrača

en: A clone of strategy game Moonbase Commander by Humongous Entertainment
hr: Klon strategijske igre Moonbase Commander od Humongous Entertainmenta

en: Interface daemon for GPS receivers
hr: Pozadinski program za GPS prijemnike

en: Network;Geography;
hr: Mreža;Zemljopis;

en: An open source first-person shooter that runs on the Cube Engine 2
hr: Otvorenog kôda pucačina iz prvog lica koju pogoni Cube Engine 2

en: 3D Flying FPS by Outrage Entertainment
hr: 3D letenje, pucačina iz prvog lica od Outrage Entertainmenta

en: A free MP3 streaming server
hr: Besplatan MP3 poslužitelj emitiranja

en: Transmission Daemon
hr: Transmission pozadinski program

en: Remote control for Transmission
hr: Udaljeno upravljanje za Transmission

en: HP Linux Imaging and Printing
hr: HP Linux ispis slika i teksta

en: An online multiplayer adaptation of the Scotland Yard board game
hr: Mrežna igra za više igrača od, adaptacija Scotland Yard igre na ploči

en: Network File System protocol with static ports at 4000:4002 (some conflicts with popular games; statd broadcast on random port)
hr: Protokol mrežnog datotečnog sustava (NFS) s nepromjenjivim ulazima 4000:4002 (postoje neki sukobi s popularnim igrama; statd broadcast na naizmjeničnom ulazu)

en: NFS with user/group filesystem usage quota support with static ports at 4000:4003 (some conflicts with popular games; statd broadcast on random port)
hr: NFS sa podrškom kvota za korisnik/grupa datotečnim sustavom s nepromjenjivim ulazima 4000:4003 (određeni sukobi s popularnim igrama, statd emitiranje na naizmjeničnim ulazima)

en: A real-time tactics game from Bungie
hr: Taktička igra u stvarnom vremenu od Bungiea

en: USB device sharing system from INCENTIVES Pro
hr: Sustav dijeljenja USB uređaja od INCENTIVES Pro

en: Backup server from Zmanda; standard port with nf_conntrack_amanda
hr: Poslužitelj sigurnosnog kopiranja od Zmanda; standardni ulaz sa nf_conntrack_amanda

en: Network;Archiving;
hr: Mreža;Arhiviranje;

en: A web-based file hosting service
hr: Web temeljena usluga čuvanja datoteka

en: A top-down arcade shooter with hovertanks by Kot-in-Action Creative Artel
hr: Arkadna pucačina s pogledom iz zraka s lebdećim tenkovima od Kot-in-Action Creative Artel

en: Webcam_server
hr: Poslužitelj _web kamere

en: A webcam viewer for web servers with an optional Java-based viewer
hr: Preglednik web kamere za web poslužiteljie s dodatnim Java-temeljenim preglednikom

en: Network;Audio Video;Video;
hr: Mreža;Snimke Zvuk;Snimke;

en: BitTorrent client which features a simple interface on top of a cross-platform backend
hr: BitTorrent klijent čija je značajka jednostavno sučelje koje se izvodi sa višeplatformskim pozadinskim programom

en: A game based on The Settlers of Catan by Klaus Teuber
hr: Igra temeljen na The Settlers of Catan od Klaus Teubera

en: Pioneers Metaserver
hr: Pioneers metaposlužitelj

en: Metaserver for Pioneers
hr: Metaposlužitelj za Pioneers

en: A multiplayer combat online game by Dynamix - main port
hr: Multiplayer mrežna borbena igra od Dynamixa - glavni ulaz

en: A multiplayer combat online game by Dynamix, all suggested ports open
hr: Multiplayer mrežna borbena igra od Dynamixa, svi predloženi ulazi otvoreni

en: UPS Tools daemon
hr: Pozadinski program UPS alata

en: Network UPS Tools
hr: Mrežni UPS alati

en: System;
hr: Sustav;

en: Turn-based tactical strategy game
hr: Taktička strategijska igra temeljena na potezu

en: An original shortest path algorithm and core concept
hr: Izvorni algoritam kratke putanje i koncept jezgre

en: Domain Name System
hr: Sustav naziva domena

en: A volleyball game
hr: Igre odbojke

en: Postfix Mail Server SMTP
hr: Postfix poslužitelj pošte SMTPS

en: Postfix is a high-performance mail transport agent
hr: Postfix agent visokih performansi prijenosa pošte

en: Postfix Mail Server SMTPS
hr: Postfix poslužitelj pošte SMTPS

en: Postfix Mail Server Submission
hr: Predaja postfix poslužitelja pošte

en: Easier media sharing between Ubuntu and smart TVs, games consoles, and even other computers
hr: Jednostavno dijeljenje medija između Ubuntua i pametnih TV-a, igračih konzola i ostalih računala

en: A fantasy strategy game by 3DO
hr: Igra fantazijske strategije od 3DO

en: ManiaDrive game server
hr: ManiaDrive poslužitelj igre

en: A clone of TrackMania from Nadeo
hr: Klon TrackMania od Nadeo

en: ManiaDrive HTTP server
hr: ManiaDrive HTTP poslužitelj

en: ManiaDrive/Raydium game monitor HTTP server
hr: ManiaDrive/Raydium nadgledatelj igre HTTP poslužitelja

en: A Comanche RAH-66 helicopter simulation by NovaLogic
hr: Comanche RAH-66 helikopterska simulacija od NovaLogic

en: A RTS snowball fight
hr: Strategija u stvarnom vremenu borbe grudanja

en: 0 A.D.
hr: 0. A.D.

en: A free/open-source RTS game of ancient warfare from Wildfire Games
hr: Besplatna otvorenog kôda igra strategije u stvarnom vremenu drevnog ratovanja od Wildfire Gamesa

en: A 3D tank combat game by BraveTree Productions using the Torque Game Engine
hr: 3D igra borbe tenkovima od BraveTree Productions koja koristi Torque Game pogon

en: GameSpy Arcade gaming network
hr: GameSpy Arcade igrača mreža

en: SOCKS protocol for proxy server support
hr: SOCKS protokol za podršku proxy poslužitelja

en: Port Mapping Protocol
hr: Protokol mapiranja ulaza

en: An online multiplayer tactical warfare game
hr: Mrežna taktičko ratna igra za više igrača

en: Session Initiation Protocol, unencrypted, using nf_conntrack_sip module
hr: Protokol Pokretanja Sesije, nešifrirani, pomoću nf_conntrack_sip modula

en: Session Initiation Protocol with TLS encryption
hr: Protokol Pokretanja Sesije sa TLS šifriranjem

en: An audio streaming server
hr: Poslužitelj zvučnog streamanja

en: Used to monitor Windows machines from a Nagios Server
hr: Koristi se za nadgledanje Windows računala s Nagios poslužitelja

en: MSN Gaming Zone
hr: MSN igrača zona

en: Games using MSN Gaming Zone API
hr: Igre koje koriste API MSN igrače zone

en: OpenTTD server
hr: OpenTTD poslužitelj

en: An enhanced clone of Chris Sawyer's Transport Tycoon Deluxe
hr: Poboljšani klon od Chris Sawyerovog Transport Tycoon Deluxa

en: System logging
hr: Zapisivanje sustava

en: Tor Normal
hr: Tor uobičajeno

en: Tor anonymity network
hr: Tor mrežna anonimnost

en: A fantasy FPS by Raven Software, server on port 27660
hr: Fantazijska pucačina iz prvog lica od Raven Softwarea, poslužitelj na ulazu 27660

en: A fantasy FPS by Raven Software, server on port 26901
hr: Fantazijska pucačina iz prvog lica od Raven Softwarea, poslužitelj na ulazu 26901

en: A fantasy FPS by Raven Software, server on port 26902
hr: Fantazijska pucačina iz prvog lica od Raven Softwarea, poslužitelj na ulazu 26902

en: A fantasy FPS by Raven Software, server on port 26903
hr: Fantazijska pucačina iz prvog lica od Raven Softwarea, poslužitelj na ulazu 26903

en: HexenWorld server by Raven Software
hr: HexenWorld poslužitelj od Raven Softwarea

en: A maze combat game in 3D
hr: 3D igra borbe u labirintu

en: All Services
hr: Sve usluge

en: Client, dedicated servers, P2P and voice chat
hr: Klijent, namjenski poslužitelji, P2P i glasovni razgovor

en: Games;Steam;
hr: Igre;Steam;

en: Client, Dedicated Servers, P2P and Voice Chat
hr: Klijent, namjenski poslužitelji, P2P i glasovni razgovor

en: Client
hr: Klijent

en: Game client traffic, typically Matchmaking and HLTV and Steam downloads
hr: Promet igračkog klijenta, uobičajeno izrada mečeva, HLTV i Steam preuzimanja

en: Dedicated Servers
hr: Namjenski poslužitelji

en: SRCDS Rcon port
hr: SRCDS Rcon ulaz

en: P2P and Voice Chat
hr: P2P i glasovni razgovor

en: Steamworks P2P Networking and Steam Voice Chat
hr: Steamworks P2P umrežavanje i Steam glasovni razgovor

en: Additional Ports for Call of Duty: Modern Warfare 2 Multiplayer
hr: Dodatni ulazi za Call of Duty: Modern Warfare 2 Multiplayer

en: A WWII FPS from Digital Illusions CE
hr: Pucačina iz prvog lica u Drugom svjetskom ratu od Digital Illusionsa CE

en: Battlefield 1942 Console
hr: Battlefield 1942 konzola

en: The RemoteConsole administration tool for Battlefield 1942
hr: Administracijski alat udaljene konzole za Battlefield 1942

en: Network File System protocol with static ports at relatively unused 4194:4197 (4195 broadcast out)
hr: Protokol mrežnog datotečnog sustava s nepromjenjivim ulazima na relativno nekorištenim 4194:4197 (4195 odašiljanje prema van)

en: Network File System protocol with filesystem usage quota support with static ports at relatively unused 4194:4198 (4195 broadcast out)
hr: Protokol mrežnog datotečnog sustava s datotečnim sustavom na nepromjenjivim ulazima na relativno nekorištenim 4194:4198 (4195 odašiljanje prema van)

en: A FPS by Ritual Entertainment
hr: Pucačina iz prvog lica od Ritual Entertainmenta

en: Data storage device temperature data server
hr: Poslužitelj podataka temperature uređaja pohrane

en: Feature rich BitTorrent client by KDE
hr: Značajkama bogat BitTorrent klijent za KDE

en: Software distribution service and game server browser from Valve
hr: Usluga za distribuiranje igara i preglednik poslužitelja igara od Valvea

en: For Steam Client see the category: Games / Steam
hr: Za Steam klijent pogledajte kategoriju: Games / Steam

en: BitTorrent Minimum
hr: BitTorrent minimum

en: BitTorrent peer-peer file sharing
hr: BitTorrent točka-u-točka dijeljenje datoteka

en: BitTorrent Full
hr: BitTorrent potpun

en: An open-source MMORPG
hr: Masivna mrežna internetska igra uloga (MMORPG) otvorenog kôda

en: File hosting service, that offers cloud storage, file synchronization and client software
hr: Usluga spremanja datoteka, koja nudi pohranu u oblaku, usklađivanje datoteka i softver klijenta

en: Spring game engine
hr: Spring pogon igra

en: An enhanced clone of RTS game Total Annihilation by Cavedog Entertainment
hr: Poboljšani klon strategijske igre u stvarnom vremenu Total Annihilation od Cavedog Entertainmenta

en: SANE scanner
hr: SANE Pretraživač

en: Scanner Access Now Easy - scanner sharing server
hr: Jednostavno pretraživanje poslužitelja - pretraživač dijeljenja poslužitelja

en: Network;Scanning;
hr: Mreža;Pretraživanje;

en: SANE Manual
hr: SANE Priručnik

en: Scanner Access Now Easy - scanner sharing server, manual ports without nf_conntrack_sane module
hr: Jednostavno pretraživanje poslužitelja - pretraživač dijeljenja poslužitelja, ručni ulazi bez nf_conntrack_sane module

en: A competitive FPS based on ioquake3/id tech 3 engine
hr: Natjecateljska pucačina iz prvog lica temeljena na ioquake3/id tech 3 pogonu

en: A dragon-riding action-adventure from Surreal Software
hr: Akcijska avantura jahanja zmajeva od Surreal Softwarea

en: Extensible Messaging and Presence Protocol client connection (Jabber)
hr: Proširive poruke i klijent povezivanja protokola prisutnosti (Jabber)

en: Extensible Messaging and Presence Protocol (Jabber) client connection with SSL encryption
hr: Proširive poruke i  (Jabber) klijent povezivanja protokola prisutnosti sa SSL šifriranjem

en: Extensible Messaging and Presence Protocol server-server connection
hr: Proširive poruke i poslužitelj-u-poslužitelj povezivanje protokola prisutnosti

en: Extensible Messaging and Presence Protocol link-local messaging/serverless messaging
hr: Proširive poruke i lokalno-povezane poruke i poruke bez poslužitelja protokola prisutnosti

en: Soldier of Fortune - A FPS by Raven Software
hr: Soldier of Fortune - Pucačina iz prvog lica od Raven Softwarea

en: A real-time strategy game by TimeGate Studios
hr: Strateška igra u stvarnom vremenu od TimeGate Studija

en: Virtual Network Computing
hr: Virtualno mrežno računalstvo

en: A mech FPS based on the Dream Pod 9 universe from Activision and Loki Software
hr: Mehanička pucačina iz prvog lica temeljena na Dream Pod 9 universe od Activisiona i Loki Softwarea

en: Network games using DirectX 7 API
hr: Mrežne igre koje koriste DirectX 7 API

en: Network games using DirectX 8 API
hr: Mrežne igre koje koriste DirectX 8 API

en: A MUSH/MUD server
hr: MUSH/MUD poslužitelj

en: A FPS by Epic Games
hr: Pucačina iz prvog lica od Epic Gamesa

en: Web-based administration for the FPS by Epic Games
hr: Web temeljena administracija za pucačine iz prvog lica od Epic Gamesa

en: Internet Printing Protocol
hr: Protokol internet ispisivanja

en: VoIP client
hr: VoIP klijent

en: VoIP client, suggested alternate port
hr: VoIP klijent, predloženi zamjenski ulaz

en: Free peer-to-peer file sharing application that works with the EDonkey network and the Kad network
hr: Slobodna točka-u-točka aplikacija dijeljenja datoteka koja radi s EDonkey i Kad mrežama

en: Music Player Daemon. A server for streaming music
hr: Pozadinski program glazbenog reporduktora. Poslužitelj za streamanje glazbe

en: A FPS from Monolith Productions
hr: Pucačina iz prvog lica od Monolith Productionsa

en: DOS system emulator
hr: Emulator DOS sustava

en: System;Emulator;
hr: Sustav;Emulator;

en: A futuristic RTS based on the Stratagus engine
hr: Futuristička strategija u stvarnom vremenu temeljena na Stratagus pogonu

en: A 3D clone of the Light Cycle game in Tron
hr: 3D klon Light Cycle igre u Tronu

en: An enhanced port of Marathon 2: Durandal from Bungie Software
hr: Poboljšani port Marathon 2: Durandal od Bungie Softwarea

en: Player vs Player Gaming Network server emulation based on bnetd
hr: Igrač protiv igrača emulacija igračeg mrežnog poslužitelja temeljena na bnetdu

en: PvPGN Address Translation
hr: PvPGN adresa prijelaza

en: Player vs Player Gaming Network Address translation port
hr: Igrač protiv igrača ulaz prijelaza igrače mrežne

en: Networked sound server
hr: Mrežni poslužitelj zvuka

en: A free and open source team-based first-person shooter with real-time strategy elements
hr: Besplatna, otvorenog kôda timska pucačina iz prvog lica s elementima strategije u stvarnom vremenu

en: A RTS game by Pumpkin Studios
hr: Strategijska igra u stvarnom vremenu od Pumpkin Studiosa

en: Black Hawk Down. A FPS combat game by NovaLogic
hr: Black Hawk Down. Borbena igra pucačine iz prvog lica od NovaLogic

en: It's also known as The Saga of Ryzom, is a massively multiplayer online role-playing game (MMORPG)
hr: Još poznat kao The Saga of Ryzom, je masivna mrežna igra uloga za više igrača (MMORPG)

en: A decentralized peer-to-peer networking framework with file sharing and messaging
hr: Decentralizirani točka-u-točka mrežni radni okvir sa dijeljenjem datoteka i porukama

en: A clone of Rampart from Atari Games
hr: Klon Rampart od Atari Games

en: Multi-platform music-creation system for production, performance and DJing
hr: Multiplatformski sustav za stvaranje, produkciju, izvođenje glazbe i DJ-eve

en: Audio Video;Music;
hr: Zvučni video;Glazba;

en: Fantasy combat FPS by Raven Software
hr: Fantazijska borba pucačine iz prvog lica od Raven Softwarea

en: Railroad strategy game by PopTop Software
hr: Igra željezničke strategije od PopTop Software

en: A FPS based on Darkplaces/Quake engine by id Software
hr: Pucačina iz prvog lica temeljena na Darkplaces/Quake pogognu od id Softwarea

en: Trivial File Transfer Protocol
hr: Trivijalni protokol prijenosa datoteka (TFTP)

en: An online tactical turn-based MMORPG
hr: Masivna mrežna taktička igra uloga za više igrača (MMORPG)

en: Universal Plug and Play. It is a framework which can be used to make networked applications
hr: Univerzalno uključi i igraj (UPnP). To je radni okvir koji se može koristiti za pokretanje mrežnih aplikacija

en: System;General;
hr: Sustav;Općenito;

en: A realistic FPS by Frozen Sand, based on Quake III by id Software, server on port 27660
hr: Realistična pucačina iz prvog lica od Frozen Sand, temeljena na Quake III od id Softwara, ulaz poslužitelja na 27660

en: A realistic FPS by Frozen Sand, based on Quake III by id Software, server on port 27961
hr: Realistična pucačina iz prvog lica od Frozen Sand, temeljena na Quake III od id Softwara, ulaz poslužitelja na 27961

en: A realistic FPS by Frozen Sand, based on Quake III by id Software, server on port 27962
hr: Realistična pucačina iz prvog lica od Frozen Sand, temeljena na Quake III od id Softwara, ulaz poslužitelja na 27962

en: A realistic FPS by Frozen Sand, based on Quake III by id Software, server on port 27963
hr: Realistična pucačina iz prvog lica od Frozen Sand, temeljena na Quake III od id Softwara, ulaz poslužitelja na 27963

en: A MMORPG game by Blizzard Entertainment
hr: Masivna mrežna igra uloga za više igrača (MMORPG) od Blizzard Entertainmenta

en: Authentication is required to run the Firewall Configuration
hr: Potrebna je ovjera za pokretanje postavki vatrozida

en: Firewall Configuration
hr: Postavke vatrozida

en: An easy way to configure your firewall
hr: Jednostavan način za podešavanje vašeg vatrozida
