gui-ufw - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: Log
lv: Žurnāls

en: Protocol
lv: Protokols

en: Port
lv: Ports

en: Address
lv: Adrese

en: Application
lv: Lietotne

en: Reset Firewall
lv: Atstatīt ugunsmūri

en: Do you want to continue?
lv: Vai vēlaties turpināt?

en: Removed rules and reset firewall!
lv: Izņēma kārtulas un atstatīja ugunsmūri!

en: Anywhere
lv: Jebkur

en:  on
lv:  uz

en: Allow
lv: Atļaut

en: Deny
lv: Aizliegt

en: Reject
lv: Noraidīt

en: Limit
lv: Ierobežot

en: In
lv: Ievades

en: Out
lv: Izvades

en: Both
lv: Abos

en: Policy:
lv: Politika:

en: Direction:
lv: Virziens:

en: Preconfigured
lv: Iepriekš konfigurēts

en: Protocol:
lv: Protokols:

en: Simple
lv: Vienkārši

en: Log:
lv: Registrs:

en: Do not Log
lv: Ne ierakstit registra

en: From:
lv: No:

en: To:
lv: Līdz:

en: Rule number to insert
lv: Ievietojamās kārtulas numurs

en: Advanced
lv: Paplašināti

en: Firewall
lv: Ugunsmūris

en: _File
lv: _Fails

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: <b>Firewall</b>
lv: <b>Ugunsmūris</b>

en: Add a rule...
lv: Pievienot kārtulu...

en: Add
lv: Pievienot

en: Remove the selected rule(s)
lv: Izņemt redzamo(-ās) kārtulu(-as)

en: Remove
lv: Izņemt

en: <b>Listening Report</b>
lv: <b>Klausīšanās atskaite</b>

en: Update a Firewall Rule
lv: Atjaunināt Ugunsmūra Likumu

en: Firewall Configuration
lv: Ugunsmūra konfigurācija
