gui-ufw - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Protocol
mk: Протокол

en: Preconfigured
mk: Преконфигуриран

en: Simple
mk: Едноставно

en: Advanced
mk: Напредно

en: Firewall
mk: Заштитен ѕид

en: _File
mk: _Датотека

en: _Edit
mk: _Уреди

en: _Help
mk: _Помош
