gui-ufw - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Protocol
my: ပရိုတိုကော

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Reset Firewall
my: Firewall ကိုနဂိုမူလအတိုင်းပြန်ထားမည်

en: Do you want to continue?
my: သင်ဆက်လက်လုပ်ဆောင်ချင်ပါသလား။

en: Anywhere
my: ဘယ်နေရာမှာမဆို

en:  on
my:  ဖွင့်

en: Simple
my: ရိုးရိုး

en: From:
my: မှ-

en: To:
my: သို့-

en: Advanced
my: အသေးစိတ်

en: _File
my: _F ဖိုင်

en: _Edit
my: _E ပြင်ဆင်ရန်

en: _Help
my: _H အကူအညီ

en: Add a rule...
my: စည်းကမ်းချက်တစ်ခုထည့်မည်

en: Add
my: ပေါင်းထည့်

en: Remove the selected rule(s)
my: ရွေးချယ်ထားသောစည်းကမ်းချက်(များ)ကိုဖြုတ်မည်

en: Remove
my: ဖယ်ရှားပါ
