gui-ufw - en to nl translation catalogue (450 entries)

en: Error: %s is writable
nl: Fout: %s is beschrijfbaar

en: Your %s directory is writable.
    Fix it running from Terminal:
nl: Uw %s map is beschrijfbaar.
    Repareer het vanuit de terminal:

en: Please, just one Gufw's instance
nl: Graag slechts één instantie van Gufw

en: Gufw is already running. If this is wrong, remove the file:
nl: Gufw draait reeds. Als dit niet klopt, verwijder het bestand:

en: Deleting previous rules:
nl: Vorige regels verwijderen:

en: Appending new rules:
nl: Nieuwe regels toevoegen:

en: Home
nl: Thuis

note: Filename without path and extension First run
en: Public
nl: Openbaar

en: Office
nl: Kantoor

en: Renamed profile:
nl: Hernoemd profiel:

en: All Interfaces
nl: Alle netwerkapparaten

en: Not Forward
nl: Niet doorsturen

note: Append new apps
en: All
nl: Alle

en: Ports:
nl: Poorten

en: Choose a TCP or UDP Protocol with a range of ports
nl: Kies een TCP- of UDF-protocol met een bereik aan poorten

en: The IP/Port will be forward to this interface
nl: De IP-poort zal worden doorgestuurd naar dit apparaat

en: You need to set an Interface for forwarding to this another interface
nl: U dient een apparaat in te stellen voor het doorsturen naar een ander apparaat

en: Error: Firewall is disabled
nl: Fout: firewall is uitgeschakeld

en: The firewall has to be enabled first
nl: De firewall moet eerst worden ingeschakeld

en: Error running:
nl: Foutmelding tijdens uitvoeren van:

en: Rule(s) added
nl: Regel(s) toegevoegd

en: Warning: Some rules added. Review the log
nl: Waarschuwing: er zijn sommige regels toegevoegd. Zie het logboek

en: Error: No rules added. Review the log
nl: Fout: geen regels toegevoegd. Zie het logboek

en: Insert Port
nl: Poort toevoegen

en: You need to insert a port in the port field
nl: U dient een poort toe te voegen in het poortveld

en: Edward Snowden's Greatest Fear
nl: De grootste angst van Edward Snowden

en: "Nothing Will Change"
nl: "Er zal niets veranderen"

en: Getting started
nl: Aan de slag

en: Rules
nl: Regels

en: Report
nl: Rapport

en: Log
nl: Logboek

en: Rule
nl: Regel

en: Name
nl: Naam

en: Port
nl: Poort

en: Address
nl: Adres

en: Application
nl: Toepassing

en: An uncomplicated way to manage your firewall, powered by ufw. Easy, simple, nice and useful! :)
nl: Een eenvoudige manier om uw firewall te beheren, aangedreven door ufw. Gemakkelijk, mooi en bruikbaar! :)

en: Basic
nl: Eenvoudig

en: FAQ
nl: Veelgestelde vragen

en: If you are a normal user, you will be safe with this setting (Status=On, Incoming=Deny, Outgoing=Allow). Remember to append allow rules for your P2P apps:
nl: Als u een normale gebruiker bent, zal u veilig zijn met deze instellingen (Status=Aan, Inkomend=Geweigerd, Uitgaand=Toegestaan). Vergeet niet om toestaan-regels toe te voegen voor uw P2P-toepassingen:

en: You can rename your profiles with just 2 clicks on them:
nl: U kunt uw profiel een andere naam geven door er slechts twee keer op te klikken:

en: The Rule Name will help you to identify your rules in the future:
nl: De regelnaam zal u helpen om uw regels in de toekomst te identificeren:

en: How to autostart Gufw with the system?
nl: Hoe Gufw automatisch op te starten met het systeem?

en: You do not need it. After you do all of the changes in Gufw, the settings are still in place until the next changes.
nl: U heeft het niet nodig. Nadat u alle veranderingen in Gufw heeft doorgevoerd, zullen de instellingen nog steeds op hun plaats zijn tot de volgende wijzigingen.

en: Why is Gufw disabled by default?
nl: Waarom is Gufw standaard uitgeschakeld?

en: By default, the firewall does not open ports to the outside world.
nl: Standaard opent de firewall geen poorten voor de buitenwereld.

en: Some rules are added by themselves?
nl: Sommige regels worden toegevoegd door zichzelf?

en: What is Allow, Deny, Reject and Limit?
nl: Wat is Toestaan​​, Weigeren, Afwijzen en Beperken?

en: Allow: Will allow traffic.
nl: Toestaan: zal verkeer toestaan.

en: Deny: Will deny traffic.
nl: Weigeren: zal verkeer weigeren

en: Reject: Will deny traffic and will inform that it has been rejected.
nl: Afwijzen: zal verkeer weigeren en u inlichten dat dit is afgewezen.

en: Limit: Will deny traffic if an IP tried several connections.
nl: Beperken: zal verkeer weigeren als een IP verschillende verbindingen heeft geprobeerd.

en: I see some rules in all profiles
nl: Ik zie sommige regels in alle profielen

en: All the ufw rules will be appear in all profiles.
nl: Alle ufw-regels zullen verschijnen in alle profielen.

en: What do I see in the Listening Report?
nl: Wat zie ik in het luisterrapport?

en: I want even more!
nl: Ik wil nog meer!

en: You'll find more information in the community documentation :)
nl: U vindt meer informatie in de gemeenschapsdocumentatie.

en: Visit this web (please, copy & paste in your browser):
nl: Bezoek deze website (gelieve het adres te kopiëren en te plakken in uw browser):

en: Import Profile
nl: Profiel importeren

en: Import cancelled
nl: Importeren geannuleerd

en: Error
nl: Fout

en: Filename has wrong permissions (not 600). Trust only on your exported profiles
nl: Bestandnaam heeft verkeerde rechten (niet 600). Vertrouw alleen op uw geëxporteerde profielen

en: Filename has not valid characters. Rename the file
    to only letters, numbers, dashes and underscores
nl: Bestandsnaam heeft geen geldige karakters. Hernoem het bestand

en: Operation cancelled
nl: Bewerking geannuleerd

en: Profile already exists
nl: Profiel bestaat al

en: Delete it before from the Preferences Window or rename the file (the profile will be the filename)
nl: Verwijder het eerst uit het voorkeurenvenster of hernoem het bestand (de bestandnaam wordt het profiel)

en: Profile imported:
nl: Profiel geïmporteerd:

en: Profile imported, now you can choose it in the profiles
nl: Profiel is ingevoerd, u kunt het nu kiezen in de profielen

en: Export Profile
nl: Profiel exporteren

en: Export cancelled
nl: Export geannuleerd

en: Profile exported:
nl: Profiel geëxporteerd:

en: Profile exported
nl: Profiel geëxporteerd

en: Reset Firewall
nl: Firewall terugzetten op standaardwaarden

en: This will remove all rules in the current
    profile and disable the firewall
nl: Dit zal alle regels verwijderen in het huidige
    profiel en de firewall uitschakelen

en: Do you want to continue?
nl: Wilt u doorgaan?

en: Removed rules and reset firewall!
nl: Regels verwijderd en firewall teruggezet op standaardwaarden.

en: Gufw Log: Removed
nl: Gufw-logboek: verwijderd

en: Gufw Log removed
nl: Gufw-logboek verwijderd

en: Text copied to clipboard
nl: Tekst gekopieerd naar het klembord

en: Incoming:
nl: Binnenkomend:

en: Incoming policy changed
nl: Beleid voor Binnenkomend veranderd

en: There was an error changing the incoming policy
nl: Er is een fout opgetreden bij het veranderen van het beleid voor Binnenkomend

en: Restart your firewall to refresh to the real status
    and please report this bug
nl: Herstart uw firewall om de werkelijke status te verversen
    en gelieve deze bug te melden

en: Outgoing:
nl: Uitgaand:

en: Outgoing policy changed
nl: Beleid voor Uitgaand is gewijzigd

en: There was an error changing the outgoing policy
nl: Er is een fout opgetreden bij het veranderen van het beleid voor Uitgaand

en: Routed:
nl: Gerouteerd:

en: Routed policy changed
nl: Routeringsbeleid is veranderd

en: There was an error changing the routed policy
nl: Er is een fout opgetreden bij het veranderen van het routeringsbeleid

en: Select just one row
nl: Selecteer één rij

en: You can create a rule from just one row selected
nl: U kunt een regel maken van slechts één gekozen rij

en: Status: Enabled
nl: Status: ingeschakeld

en: Firewall enabled
nl: Firewall ingeschakeld

en: Status: Disabled
nl: Status: uitgeschakeld

en: Firewall disabled
nl: Firewall uitgeschakeld

en: There was an error changing the firewall status
nl: Er is een fout opgetreden bij het veranderen van de status van de firewall

en: Restart your firewall to refresh to the real status and please report this bug
nl: Herstart uw firewall om te verversen naar de werkelijke status en meld deze fout a.u.b.

en: Delete rule
nl: Regel verwijderen

en: You will delete all selected rules
nl: Alle geselecteerde regels worden verwijderd

en: Rule(s) deleted
nl: Regel(s) verwijderd

en: Error. Review Gufw Log
nl: Fout. Raadpleeg het Gufw-logboek

en: No rule selected
nl: Geen regel geselecteerd

en: You have to select a rule
nl: U dient een regel te selecteren

en: You can edit just one rule
nl: U kunt slechts één enkele regel bewerken

note: ufw rule > inmutable
en: Immutable Rule
nl: Onveranderbare regel

en: You can't edit a rule added from ufw
nl: U kunt niet een regel veranderen die is toegevoegd vanuit ufw

en: Changing profile:
nl: Profiel veranderen:

en:  ALLOW
nl:  TOESTAAN

en:  DENY
nl:  WEIGEREN

en:  REJECT
nl:  VERWERPEN

en:  LIMIT
nl:  BEPERKEN

en:  OUT
nl:  UIT

en:  FWD
nl:  DOORST

en: Anywhere
nl: Overal

en:  (out)
nl:  (uit)

en:  on
nl:  op

en: Gufw profile
nl: Profiel van Gufw

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Insert IP/Ports
nl: IP/Poorten invoegen

en: You need to insert IP/ports in to/from fields
nl: U dient IP/Poorten in te voegen in naar/van-velden

en: Insert number bigger that number of rules
nl: Voeg nummer in dat groter is dan aantal regels

en: By example, if you have 3 rules, you can't insert a rule into position 4
nl: Bijvoorbeeld, indien u drie regels hebt, kunt u geen regel invoegen in positie 4

en: Profile
nl: Profiel

en: Profile not valid
nl: Profiel ongeldig

en: You can't use this profile name
nl: U kunt deze profielnaam niet gebruiken

en: Enter at least one character
nl: Voer minimaal één teken in

en: Too long! (max. 15 characters)
nl: Te lang! (max. 15 tekens)

en: Use only letters, numbers, dashes and underscores
nl: Gebruik enkel letters, getallen, liggende streepjes en onderstrepingstekens

en: Profile exist
nl: Profiel bestaat reeds

en: There is a profile with the same name
nl: Er bestaat al een profiel met dezelfde naam

en: Current profile
nl: Huidig profiel

en: You can't rename the current profile
nl: U kunt het huidige profiel niet hernoemen

en: Edited Profile:
nl: Bewerkt profiel:

en: Created Profile:
nl: Gemaakt profiel:

en: Select a profile
nl: Kies een profiel

en: You need to select a profile for deleting
nl: U dient een profiel te kiezen om het te kunnen verwijderen

en: Profile not erasable
nl: Profiel niet verwijderbaar

en: You can't remove the current profile
nl: U kunt het huidige profiel niet verwijderen

en: Deleted Profile:
nl: Verwijderd profiel:

en: ufw Logging:
nl: Logboeken van ufw:

en: Gufw Logging: Enabled
nl: Logboeken van Gufw: ingeschakeld

en: Gufw Logging: Disabled
nl: Logboeken van Gufw: uitgeschakeld

en: Confirm Delete Dialog: Enabled
nl: Dialoogvenster voor bevestiging van verwijdering: ingeschakeld

en: Confirm Delete Dialog: Disabled
nl: Dialoogvenster voor bevestiging van verwijdering: ingeschakeld

en: Refresh Interval:
nl: Tussenpoze voor verversen:

en: You need to set an Interface
nl: U dient een apparaat in te stellen

en: No changes were made!
nl: Er werden geen veranderingen aangebracht.

en: Editing rule (Removing):
nl: Regel bewerken (verwijderen):

en: Editing rule (Adding):
nl: Regel bewerken (toevoegen):

en: Updated rule
nl: Bijgewerkte regel

en: About Gufw Firewall
nl: Over Gufw Firewall

en: An easy, simple, nice and useful firewall!
nl: Een makkelijke, eenvoudige en nuttige vuurmuur!

en: Add a Firewall Rule
nl: Voeg een firewall regel toe

en: Allow
nl: Toestaan

en: Deny
nl: Weigeren

en: Reject
nl: Verwerpen

en: Limit
nl: Beperken

en: Out
nl: Uit

en: Both
nl: Beide

en: Policy:
nl: Beleid:

en: Direction:
nl: Richting:

en: Category:
nl: Categorie:

en: Subcategory:
nl: Subcategorie:

en: Application:
nl: Toepassing:

en: Application Filter
nl: Toepassingenfilter

en: Copy app values and jump to Advanced Tab
nl: Kopieer app-waarden en spring naar tabblad Geavanceerd

en: Preconfigured
nl: Vooraf ingesteld

en: Port:
nl: Poort:

en: Name:
nl: Naam

en: Rule Description
nl: Regelbeschrijving

en: You can write a port as '22', a port range as '22:24' or a service as 'http'
nl: U kunt een poort schrijven als '22', een poortbereik als '22:24' of een dienst als 'http'

en: Port or service
nl: Poort of dienst

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Log:
nl: Logboek:

en: Do not Log
nl: Niet in het logboek vastleggen

en: Log All
nl: Alles opnemen in logboek

en: From:
nl: Van:

en: To:
nl: Naar:

en: Paste your current local IP
nl: Plak uw huidige lokale IP

en: You can write a port as '22' or a port range as '22:24'
nl: U kunt een poort schrijven als '22' of een poortbereik als '22:24'

en: You can write a port as '22' or a port range as '22:24'.
    If you're editing a Preconfigured or Simple rule, Interface field must be 'All Interfaces' and the IPs and From Port fields must be empty.
nl: U kunt een poort schrijven als '22' of een poortbereik als '22:24'
    Indien u een Vooringestelde of Eenvoudige regel bewerkt, dan moet het apparaatveld 'Alle apparaten' zijn en de velden IP's en Van Poort moeten leeg zijn.

en: Insert:
nl: Invoegen:

en: Interface:
nl: Apparaat:

en: Rule number to insert
nl: Regelnummer om in te voegen

en: At the end
nl: Aan het einde

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: _File
nl: _Bestand

en: _Import profile
nl: Profiel _importeren

en: _Export this profile
nl: _Exporteer dit profiel

en: Only the rules added from Gufw will be exported (not ufw rules)
nl: Uitsluitend de regels toegevoegd vanuit Gufw zullen worden geëxporteerd (geen ufw-regels)

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: _Reset Current Profile
nl: Huidig profiel _terugzetten

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Profile:
nl: _Profiel:

en: _Incoming:
nl: _Binnenkomend:

en: _Outgoing:
nl: _Uitgaand:

en: _Routed:
nl: Gerouteerd:

en: Add a rule...
nl: Een regel toevoegen…

en: Add
nl: Toevoegen

en: Remove the selected rule(s)
nl: Geselecteerde regel(s) verwijderen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Edit the selected rule
nl: De gekozen regel bewerken

en: Pause Listening Report
nl: Luisterrapport pauzeren

en: Pause
nl: Pauzeren

en: See current Listening Report
nl: Zie huidig luisterrapport

en: Create a rule from the listening report...
nl: Vervaardig een regel vanuit het luisterrapport...

en: Copy log to clipboard
nl: Logboek kopiëren naar klembord

en: Remove log
nl: Logboek verwijderen

en: Firewall Preferences
nl: Firewall-voorkeuren

en: _Logging:
nl: _Vastleggen in logboek:

en: Off
nl: Uit

en: Low
nl: Laag

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: High
nl: Hoog

en: Full
nl: Volledig

en: Lo_gging Gufw activity
nl: Gufw-activiteit vastleggen in logboek

en: Show confirm dialog for deleting rules
nl: Toon bevestigingsdialoog voor verwijderen van regels

en: Refresh Interval:
nl: Tussenpoze voor verversen:

en: Less seconds uses more CPU
    This interval will apply the next time you expand the Listening Report
nl: Minder seconden verbruikt meer CPU
    Deze tussenpoze zal worden toegepast wanneer u het luisterrapport nogmaals uitklapt

en: <b>Listening Report</b>
nl: <b>Luisterrapport</b>

en: Add a profile
nl: Voeg een profiel toe

en: Remove the selected profile
nl: Het geselecteerde profiel verwijderen

en: <b>Profiles</b>
nl: <b>Profielen</b>

en: Update a Firewall Rule
nl: Werk een firewallregel bij

note: Sort translation, please!
en: The rule will be moved to the end of the list
nl: De regel zal worden verplaatst naar het einde van de lijst

en: Network;Games;
nl: Netwerk;Spelen;

en: Computer system monitor, network monitoring and infrastructure monitoring software application
nl: Toepassing voor bewaken van systeem, netwerk en infrastructuur

en: System;Monitor;
nl: Systeem;Monitor;

en: Web-page based system management utility
nl: Systeembeheerhulpmiddel gebaseerd op webpagina

en: Network;Shell;
nl: Netwerk;Shell;

en: A turn-based strategy game similar to Colonization by Microprose
nl: Een beurtgebaseerd strategiespel lijkend op Colonization door Microprose

en: Games;Strategy;
nl: Spellen;Strategie;

en: Network;
nl: Netwerk;

en: A game server browser from GameRanger Technologies
nl: Een spelserver-browser van GameRanger Technologies

en: Text-based remote access (like SSH but without the security)
nl: Tekstgebaseerde toegang op afstand  (zoals SSH maar zonder diens beveiliging)

en: Telnet is like SSH but without security. It'd be better to use the 'Telnet SSL'
nl: Telnet is zoals SSH  maar zonder beveiliging. U kunt beter de 'Telnet SSL' gebruiken

en: Text-based remote access (like SSH but without the security) SSL
nl: Tekstgebaseerde toegang op afstand (zoals SSH maar zonder diens veiligheid) SSL

en: An open source, cooperative multiplayer graphical RPG and adventure game
nl: Een open-bron, samenwerkingsgericht meerspelersspel inzake grafische RPG en avontuur

en: Games;Role;
nl: Spellen;Rol;

en: Metaserver for Crossfire RPG
nl: Metaserver voor Crossfire RPG

en: Murmur voice chat server (counterpart to Mumble client)
nl: Murmur spraakchatserver (tegenhanger van Mumble-client

en: Network;Telephony;
nl: Netwerk;Telefonie;

en: Network;Audio Video;
nl: Netwerk;Audio Video;

en: Access to the Plex DLNA Server
nl: Toegang tot de Plex DLNA Server

en: A Breakout clone
nl: Een kloon van Breakout

en: Games;Arcade;
nl: Spellen;Arcade;

en: Violent combat game from Running With Scissors
nl: Gewelddadig gevechtspel van Running With Scissors

en: Games;Action;
nl: Spellen;Actie;

en: Games;
nl: Spellen;

en: Network;File Transfer;
nl: Netwerk;Bestandsoverdracht;

en: A RTS similar to The Settlers I & II from Blue Byte Software
nl: Een RTS lijkend op The Settlers I & II van Blue Byte Software

en: A RTS/FPS from S2 Games
nl: Een eenpersoons-schietspel van S2 Games

en: Skype Normal
nl: Skype normaal

en: Proprietary Voice over IP service and software application
nl: Een niet-vrije VOIP-dienst en programmatuurtoepassing

en: A F-22 Raptor simulation by NovaLogic
nl: Een F-22 Raptor simulatie door NovaLogic

en: Games;Simulation;
nl: Spellen;Simulatie;

en: Icecast with SHOUTcast-compatible stream
nl: Icecast met SHOUTcast-compatibele stream

en: Network;Remote Access;
nl: Netwerk;Toegang-op-afstand;

en: It may be a security risk to use a default allow policy
nl: Het zou een veiligheidsrisico kunnen zijn om standaard een beleid te gebruiken dat alles toestaat

en: A FPS combat game by NovaLogic
nl: Een eenpersoonsschietspel door NovaLogic

en: People Nearby
nl: Mensen in uw omgeving

en: Network;Telephony;Instant Messaging;
nl: Netwerk;Telefonie;Instantberichten;

en: Network;Audio Video;Audio;
nl: Netwerk;Geluid Film;Geluid;

en: A space warfare game
nl: Een ruimteoorlogsspel

en: Games;Strategy;Java;
nl: Spelen;Strategie;Java;

en: rsync daemon
nl: rsync-achtergronddienst

en: File synchronization utility
nl: Hulpmiddel voor bestandssynchronisatie

en: Network;Services;
nl: Netwerk;Diensten;

en: Optimized Link State Routing
nl: Geoptimaliseerde routering voor Link State

en: A mesh networking protocol
nl: Een netwerkprotocol voor raster

en: Network;Time;
nl: Netwerk;Tijd;

en: Internet game browser and IPX network emulator
nl: Internet-spelbrowser en IPX-netwerknabootser

en: An action/RTS/platform game by RedWolf Design; standard ports
nl: Een actie/RTS/platform spel door RedWolf Design; standaard poorten

en: An action/RTS/platform game by RedWolf Design; host ports
nl: Een actie/RTS/platform spel door RedWolf Design; hostpoorten

en: An action/RTS/platform game by RedWolf Design; LAN game discovery port
nl: Een actie/RTS/platform spel door RedWolf Design; LAN spel ontdekkingspoort

en: An enhanced multiplayer version of Quake by id Software
nl: Een verbeterde multiplayer-versie van Quake door id Software

en: A competitive FPS based on the Qfusion 3D/id tech 2 engine
nl: Een uitdagend eenpersoons-schietspel gebaseerd op de motor van  Qfusion 3D/id tech 2

en: VNC server display :0
nl: Scherm van VNC-server :0

en: Virtual Network Computing standard server display :0
nl: Standaard-serverscherm :0 voor Virtueel Netwerk Computeren

en: VNC displays :0-:1
nl: VNC-schermen :0-:1

en: Virtual Network Computing standard server displays :0 through :1
nl: Standaard-serverschermen :0 tot :1 voor Virtueel Netwerk Computeren

en: VNC displays :0-:3
nl: VNC-schermen :0-:3

en: Virtual Network Computing standard server displays :0 through :3
nl: Standaard-serverschermen :0 tot :3 voor Virtueel Netwerk Computeren

en: VNC displays :0-:7
nl: VNC-schermen :0-:7

en: Virtual Network Computing standard server displays :0 through :7
nl: Standaard-serverschermen :0 tot :07 voor Virtueel Netwerk Computeren

en: VNC http server display :0
nl: VNC http-serverscherm :0

en: Virtual Network Computing http server display :0
nl: http-serverscherm :0 voor Virtueel Netwerk Computeren

en: Virtual Network Computing http server displays :0 through :1
nl: http-serverschermen :0 tot :1 voor Virtueel Netwerk Computeren

en: Virtual Network Computing http server displays :0 through :3
nl: http-serverschermen :0 tot :3 voor Virtueel Netwerk Computeren

en: Virtual Network Computing http server displays :0 through :7
nl: http-serverschermen :0 tot :7 voor Virtueel Netwerk Computeren

en: A turn-based 4X strategy game inspired by Master of Orion from MicroProse
nl: Een 4X-strategiespel geïnspireerd door Orion van MicroProse

en: Network;P2P;
nl: Netwerk;P2P;

en: Lore Invasion. A mech-style FPS by Max Gaming Technologies using the Torque Game Engine
nl: Lore Invasion. Een eenpersoonsschietspel door Max Gaming Technologies met gebruikmaking van de motor van Torque Game

en: FPS by Croteam
nl: Eenpersoons-schietspel door Croteam

en: An arcade combat game inspired by Worms from Team17 Software
nl: Een arcade-gevechtsspel geïnspireerd door Worms van Team17 Software

en: Network File System
nl: Netwerk-bestandssysteem

en: TeamSpeak 2 web interface
nl: TeamSpeak 2 webbedieningsschil

en: A massively multiplayer online role-playing game
nl: Een grootschalig multi-speler internetrollenspel

en: A M1A2 Abrams tank simulation by NovaLogic
nl: Een M1A2 Abrams tanksimulatie door NovaLogic

en: Network;Services;|Network;File Transfer;
nl: Netwerk;Diensten;|Netwerk;Bestandoverdracht;

en: DAAP audio server formerly known as mt-daapd
nl: DAAP audio server, vroeger bekend als mt-daapd

en: Modular printing system for Unix-like computer operating systems
nl: Modulair afdruksysteem voor Unix-achtige besturingssystemen voor computers

en: Network;Printing;
nl: Netwerk;Afdrukken;

en: A clone of Warlords
nl: Een kloon van Warlords

en: Strategy game by Blizzard Entertainment
nl: Strategiespel door Blizzard Entertainment

en: WWW standard protocol on port 80/tcp (IANA/Debian www, http)
nl: WWW-standaardprotocol op poort 80/tcp (IANA/Debian www, http)

en: WWW standard protocol with SSL/TLS on port 443/tcp (IANA https)
nl: WWW standaardprotocol met SSL/TLS op poort 443/tcp (IANA https)

en: WWW standard protocol on port 8008/tcp (IANA http-alt)
nl: WWW-standaardprotocol op poort 8008/tcp (IANA http-alt)

en: Web Server (8080)
nl: Webserver (8080)

en: WWW standard protocol on port 8090/tcp (IANA unassigned, commonly http_alt_alt)
nl: WWW-standaardprotocol op poort 8090/tcp (IANA unassigned, gewoonlijk http_alt_alt)

en: A turn-based strategy game similar to Civilization I & II by Microprose
nl: Een beurt-gebaseerd strategiespel lijkend op Civilization I & II door Microprose

en: A fantasy MMORPG
nl: Een fantasie MMORPG

en: Windows Messenger File
nl: Windows Messenger-bestand

en: Windows Messenger/MSN Messenger file transfer
nl: Windows Messenger/MSN Messenger bestandsoverdracht

en: LPD server
nl: LPD-server

en: A FPS based on the Fasa Battletech universe
nl: Een eenpersoonsschietspel gebaseerd op de Fasa Battletech universe

en: MySQL Database
nl: MySQL-gegevensbank

en: Office;Database;
nl: Kantoor;Gegevensbank;

en: A RTS by Joymania
nl: Een RTS (real-time strategy) spel (auteur: Joymania)

en: An ASCII-art 2D deathmatch game
nl: Een ASCII-kunst 2D dodelijke-wedstrijdspel

en: A thermo-nuclear war strategy game from Introversion Software
nl: Een strategisch thermo-nuclear oorlogspel door Introversion Software

en: A FPS by Running with Scissors (uses the Unreal engine)
nl: Een FPS (First-person shooter) gemaakt door Running with Scissors (maakt gebruik van Unreal engine)

en: Games;Adventure;
nl: Spelen;Avontuur;

en: A third-person fantasy combat game by Human Head Studios
nl: Een derde-persoon fantasie gevechtsspel door Human Head Studios

en: Web-based administration for the Rune game by Human Head Studios
nl: Internet-gebaseerd beheer voor het Rune-spel door Human Head Studios

en: Network;Video Conference;
nl: Netwerk;Videoconferentie;

en: A FPS by Padworld Entertainment based on Quake III, server on port 27960
nl: Een eenpersoons-schietspel door Padworld Entertainment gebaseerd op Quake III, server op poort 27960

en: A FPS by Padworld Entertainment based on Quake III, server on port 27961
nl: Een eenpersoons-schietspel door Padworld Entertainmentgebaseerd op Quake III, server op poort 27961

en: A FPS by Padworld Entertainment based on Quake III, server on port 27962
nl: Een eenpersoons-schietspel door Padworld Entertainment gebaseerd op Quake III, server op poort 27962

en: A FPS by Padworld Entertainment based on Quake III, server on port 27963
nl: Een eenpersoons-schietspel door Padworld Entertainment gebaseerd op Quake III, server op poort 27963

en: Team-based SciFi/alien FPS from Dark Legion Development
nl: Teamgebaseerd SciFi/ruimtewezen eenpersoons-schietspel van Dark Legion Development

en: Space combat simulation by Volition
nl: Ruimtegevechtsimulatie door Volition

en: A RTS
nl: Een RTS

en: Network;File Transfer;P2P;
nl: Netwerk;Bestandsoverdracht;P2P;

en: Remember to open the ports on the router
nl: Denk eraan om de poorten te openen in de router

en: Cross-platform BitTorrent client written with Python and GTK+
nl: Platformoverstijgend BitTorrent-programma geschreven met Python en GTK+

en: Games for Windows - Live
nl: Spellen voor Windows - Live

en: Network games using Games for Windows - Live API
nl: Netwerkspellen met gebruikmaking van Spellen voor Windows - Live API

en: An open source sidescrolling multiplayer shooting game
nl: Een opensource, horizontaal scrollend schietspel voor meerdere spelers

en: Store files online and sync them between computers and mobile devices, as well as stream audio and music from cloud to mobile devices
nl: Sla bestanden op het internet op en synchroniseer ze tussen computers en mobiele apparaten, en speel muziek en geluid af vanuit de wolkdienst naar mobiele apparaten

en: Network;Cloud;
nl: Netwerk;Wolkdienst;

en: A 3D flight simulator
nl: Een 3D vluchtsimulator

en: Games;Board;
nl: Spellen;Bord;

en: Media;Multimedia;Network;Streaming;TV;
nl: Media;Multimedia;Netwerk;Streaming;TV;

en: Sacred - port 2005
nl: Speciale poort 2005

en: Server port for the fantasy RPG by Ascaron Entertainment
nl: Serverpoort voor het RPG-fantasiespel van Ascaron Entertainment

en: Sacred - ports 2005:2006
nl: Speciale poorten 2005:2006

en: Sacred - ports 2005:2007
nl: Speciale poorten 2005:2007

en: Sacred - ports 2005:2009
nl: Speciale poorten 2005:2009

en: Sacred - ports 2005:2010
nl: Speciale poorten 2005:2010

en: A free, open source 3D RTS game server
nl: Een gratis, open-bron 3D RTS spelserver

en: Internet Relay Chat on official port 194 (rarely used)
nl: Internet Relay Chat op officiële poort 194 (zelden gebruikt)

en: Network;IRC;
nl: Netwerk;IRC;

en: Internet Relay Chat on common default port 6667, using nf_conntrack_irc DCC helper
nl: Internet Relay Chat op algemene standaardpoort 6667, met gebruikmaking van nf_conntrack_irc DCC helper

en: Internet Relay Chat on SSL default port 6697
nl: Internet Relay Chat op SSL-standaardpoort 6697

en: A clone of Puzzle Bobble/Bust-a-Move
nl: Een kloon van Puzzle Bobble/Bust-a-Move

en: VLC media player HTTP stream default port
nl: VLC media player HTTP stream standaardpoort

en: Audio Video;
nl: Geluid Film;

en: VLC media player Microsoft Media Server stream over HTTP (Windows Media HTTP Streaming Protocol/MS-WMSP) default port
nl: VLC media player Microsoft Media Server stream over HTTP (Windows Media HTTP Streaming Protocol/MS-WMSP) standaardpoort

en: VLC media player Real-time Transport Protocol default port
nl: VLC media player Real-time Transport Protocol standaardpoort

en: VLC media player User Datagram Protocol default port
nl: VLC media player User Datagram Protocolstandaardpoort

en: VLC media player Icecast stream default port
nl: VLC media player Icecast stream standaardpoort

en: Cue sports simulation with Carambol, Snooker, and Pool
nl: Cue sports simulatie met Carambol, Snooker en Pool

en: Games;Sports;
nl: Spellen;Sporten;

en: A clone of Risk
nl: Een kloon van Risk

en: LDAP server
nl: LDAP-server

en: LDAP server (LDAPS)
nl: LDAP-server (LDAPS)

en: A modernization of the classic DOS game Scorched Earth
nl: Een moderne versie van het klassieke DOS-spel Scorched Earth

en: A 3D sandbox construction game by Markus Persson
nl: Een 3D-zandbakconstructiespel door Markus Persson

en: A soccer game played with tanks by QuantiCode
nl: Een voetbalspel gespeeld met tanks door QuantiCode

en: Full Metal Soccer ranking server
nl: Full Metal Soccer scoreserver

en: NASCAR Racing 2002/03 1 player
nl: NASCAR Racing 2002/03 1 speler

en: Racing simulators from Papyrus Design Group
nl: Racesimulators van Papyrus Design Group

en: NASCAR Racing 2002/03 2 players
nl: NASCAR Racing 2002/03 2 spelers

en: NASCAR Racing 2002/03 4 players
nl: NASCAR Racing 2002/03 4 spelers

en: NASCAR Racing 2002/03 16 players
nl: NASCAR Racing 2002/03 16 spelers

en: NASCAR Racing 2002/03 32 players
nl: NASCAR Racing 2002/03 32 spelers

en: NASCAR Racing 2002/03 42 players
nl: NASCAR Racing 2002/03 42 spelers

en: A clone of strategy game Moonbase Commander by Humongous Entertainment
nl: Een kloon van het strategische spel Moonbase Commander door Humongous Entertainment

en: Interface daemon for GPS receivers
nl: Interface daemon voor GPS receivers

en: Network;Geography;
nl: Netwerk;Geografie

en: 3D Flying FPS by Outrage Entertainment
nl: 3D vliegeniers-eenpersoons-schietspel door Outrage Entertainment

en: A free MP3 streaming server
nl: Een gratis MP3-muziekspeelserver

en: Transmission Daemon
nl: Achtergronddienst voor Transmission

en: Remote control for Transmission
nl: Bediening op afstand voor Transmission

en: HP Linux Imaging and Printing
nl: HP Linux beeldbewerking en afdrukken

en: An online multiplayer adaptation of the Scotland Yard board game
nl: Een online multiplayer-variant van het bordspel Scotland Yard

en: Network File System protocol with static ports at 4000:4002 (some conflicts with popular games; statd broadcast on random port)
nl: Netwerk Bestandsprotocol (NFS) met statische poorten op 4000:4002 (soms in conflict met populaire spelletjes; statd broadcast op een willekeurige 'random' poort)

en: NFS with user/group filesystem usage quota support with static ports at 4000:4003 (some conflicts with popular games; statd broadcast on random port)
nl: Netwerk Bestandsprotocol (NFS) met user/group bestandssysteem quota-ondersteuning en statische poorten op 4000:4003 (soms in conflict met populaire spelletjes; statd broadcast op een willekeurige 'random' poort)

en: Network;Archiving;
nl: Netwerk;Archivering;

en: A web-based file hosting service
nl: Een webgebaseerde bestandsopslagdienst

en: A webcam viewer for web servers with an optional Java-based viewer
nl: Een webcamkijker voor webservers met een optionele Java-gebaseerde kijker

en: Network;Audio Video;Video;
nl: Netwerk;Geluid Film;Film;

en: BitTorrent client which features a simple interface on top of a cross-platform backend
nl: BitTorrent-cliënt met een simpele bedieningsschil bovenop een platformoverstijgende achtergronddienst

en: Pioneers
nl: Pioniers

en: A game based on The Settlers of Catan by Klaus Teuber
nl: Een spel gebaseerd op de Kolonisten van Catan door Klaus Teuber

en: Pioneers Metaserver
nl: Pioniers Metaserver

en: Metaserver for Pioneers
nl: Metaserver voor Pioniers

en: UPS Tools daemon
nl: Achtergronddienst voor UPS-gereedschappen

en: Network UPS Tools
nl: Netwerkgereedschappen voor UPS

en: System;
nl: Systeem;

en: Turn-based tactical strategy game
nl: Beurtgebaseerd tactisch strategiespel

en: A volleyball game
nl: Een volleybalspel

en: Postfix is a high-performance mail transport agent
nl: Postfix is een goed presterend programma voor het transport van e-mails

en: Postfix Mail Server Submission
nl: Postfix mailserverindiening

en: ManiaDrive game server
nl: ManiaDrive spelserver

en: A clone of TrackMania from Nadeo
nl: Een kloon van TrackMania van Nadeo

en: ManiaDrive/Raydium game monitor HTTP server
nl: ManiaDrive/Raydium spelmonitor HTTP server

en: SOCKS protocol for proxy server support
nl: SOCKS protocol voor ondersteuning door proxy server

en: Transparent Proxy
nl: Doorzichtige proxy

en: Transparent proxy
nl: Doorzichtige proxy

en: An online multiplayer tactical warfare game
nl: Een spel over tactische oorlogsvoering tussen meerdere online spelers

en: Session Initiation Protocol, unencrypted, using nf_conntrack_sip module
nl: Sessie-initialiseringsprotocol (SIP), niet versleuteld, met behulp van de nf_conntrack_sip module

en: Session Initiation Protocol with TLS encryption
nl: Sessie-initialiseringsprotocol (SIP) met TLS encryptie

en: MSN Gaming Zone
nl: MSN-spelzone

en: Games using MSN Gaming Zone API
nl: Spellen die gebruikmaken van MSN-spelzone API

en: An enhanced clone of Chris Sawyer's Transport Tycoon Deluxe
nl: Een verbeterde kloon van Chris Sawyer's Transport Tycoon Deluxe

en: System logging
nl: Logboeken van het systeem bijhouden

en: All Services
nl: Alle diensten

en: Client
nl: Cliënt

en: A FPS by Ritual Entertainment
nl: Een FPS door Ritual Entertainment

en: Feature rich BitTorrent client by KDE
nl: Een functierijke BitTorrent-toepassing door KDE

en: BitTorrent peer-peer file sharing
nl: BitTorrent peer-peer bestanden delen

en: BitTorrent Full
nl: BitTorrent volledig

en: An open-source MMORPG
nl: Een open-bron MMORPG

en: Network;Scanning;
nl: Netwerk;Scannen;

en: SANE Manual
nl: SANE-handleiding

en: Scanner Access Now Easy - scanner sharing server, manual ports without nf_conntrack_sane module
nl: Scanner Access Now Easy - scanner sharing server, handmatige poorten zonder nf_conntrack_sane module

en: A dragon-riding action-adventure from Surreal Software
nl: Een draakberijdend actie-avontuur van Surreal Software

en: Extensible Messaging and Presence Protocol (Jabber) client connection with SSL encryption
nl: Extensible Messaging and Presence Protocol (Jabber) client connection met SSL-versleuteling

en: Virtual Network Computing
nl: Virtueel Netwerk Computeren

en: A FPS from Monolith Productions
nl: Een eenpersoons-schietspel door Monolith Productions

en: DOS system emulator
nl: DOS-systeemnabootser

en: System;Emulator;
nl: Systeem;Nabootser;

en: A futuristic RTS based on the Stratagus engine
nl: Een futuristisch RTS gebaseerd op de Stratagusmotor

en: An enhanced port of Marathon 2: Durandal from Bungie Software
nl: Een verbeterde Marathon 2-poort: Durandal van Bungie Software

en: Networked sound server
nl: Netwerkgeluidsserver

en: A RTS game by Pumpkin Studios
nl: Een RTS-spel door Pumpkin Studios

en: A decentralized peer-to-peer networking framework with file sharing and messaging
nl: Een gedecentralizeerd peer-to-peer netwerkkader (framework) met mogelijkheden voor bestandsdeling en sturen van berichten

en: Audio Video;Music;
nl: Audio Video;Muziek;

en: Railroad strategy game by PopTop Software
nl: Strategisch treinenspel van PopTop Software

en: System;General;
nl: Systeem;Algemeen;

en: A realistic FPS by Frozen Sand, based on Quake III by id Software, server on port 27660
nl: Een eenpersoonsschietspel door Frozen Sand, gebaseerd op Quake III door id Software, server op poort 27660

en: A realistic FPS by Frozen Sand, based on Quake III by id Software, server on port 27961
nl: Een eenpersoonsschietspel door Frozen Sand, gebaseerd op Quake III door id Software, server op poort 27961

en: A realistic FPS by Frozen Sand, based on Quake III by id Software, server on port 27962
nl: Een eenpersoonsschietspel door Frozen Sand, gebaseerd op Quake III door id Software, server op poort 27962

en: A realistic FPS by Frozen Sand, based on Quake III by id Software, server on port 27963
nl: Een eenpersoonsschietspel door Frozen Sand, gebaseerd op Quake III door id Software, server op poort 27963

en: A MMORPG game by Blizzard Entertainment
nl: Een MMORPG spel door Blizzard Entertainment

en: Authentication is required to run the Firewall Configuration
nl: Authenticatie is vereist om de instellingen van de firewall te starten

en: Firewall Configuration
nl: Firewall-configuratie

en: An easy way to configure your firewall
nl: Een eenvoudige manier om uw firewall in te stellen
