gui-ufw - en to so translation catalogue (25 entries)

en: Protocol
so: Barotokoolka

en: Port
so: Godka

en: Address
so: Cinwaanka

en: Application
so: Baraamij

en: Reset Firewall
so: Dib usoo biloow Gaashaanaderbiga

en: Do you want to continue?
so: Ma dooneysaa inaad horey usocoto?

en: Removed rules and reset firewall!
so: Waala saaray dhaman shuruudaha dibna loosoo bilaaway Gaashaankaderbiga!

en: Anywhere
so: Meelwalba

en:  on
so:  Shidan

en: Preconfigured
so: Horey loo habeyay

en: Simple
so: Fudud

en: From:
so: Ka:

en: To:
so: Ku:

en: Rule number to insert
so: Shuruud nambar la geliyo

en: Advanced
so: Horumarsan

en: Firewall
so: Gaashaanderbiga

en: _File
so: _Feel

en: _Edit
so: _Tafatir

en: _Help
so: _Caawinaad

en: <b>Firewall</b>
so: <b>Gaashaanderbiga</b>

en: Add a rule...
so: Kudar shuruud...

en: Add
so: Kudar

en: Remove the selected rule(s)
so: Bixi shuruuda(ha) la doortay

en: Remove
so: Kasaar

en: <b>Listening Report</b>
so: <b>Dhegeysanayaa Warbixinta</b>
