gui-ufw - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Protocol
sq: Protokoll

en: Address
sq: Adresë

en: Application
sq: Programi

en: Do you want to continue?
sq: Dëshironi të vazhdoni?

en: Preconfigured
sq: I Parakonfiguruar

en: Simple
sq: E thjeshtë

en: From:
sq: Nga:

en: To:
sq: Tek:

en: Advanced
sq: Të Avancuara

en: _File
sq: _Skedari

en: _Edit
sq: _Modifiko

en: _Help
sq: _Ndihmë

en: Firewall Configuration
sq: Konfigurimi i Murit mbrojtës
