gui-ufw - en to sr translation catalogue (80 entries)

en: Log
sr: Дневник

en: Protocol
sr: протокол

en: Port
sr: порт

en: Address
sr: адреса

en: Application
sr: програм

en: Reset Firewall
sr: Ресетуј мрежну баријеру

en: Do you want to continue?
sr: Желите ли да наставите?

en: Removed rules and reset firewall!
sr: Правила уклоњена и ресетована мрежна баријера!

en: Anywhere
sr: свуда

en: You need to set an Interface
sr: Морате поставити поље „Веза“

en: Add a Firewall Rule
sr: Додај правило

en: Allow
sr: дозволи

en: Deny
sr: занемари

en: Reject
sr: одбиј

en: Limit
sr: ограничи

en: In
sr: улаз

en: Out
sr: излаз

en: Both
sr: оба

en: Policy:
sr: Понашање:

en: Direction:
sr: Смер:

en: Category:
sr: Врста:

en: Subcategory:
sr: Подврста:

en: Application:
sr: Програм:

en: Application Filter
sr: филтер програма

en: Copy app values and jump to Advanced Tab
sr: Копирај вредности и скочи на језичак Напредно

en: Preconfigured
sr: Унапред подешено

en: Protocol:
sr: Протокол:

en: Port:
sr: Порт:

en: Name:
sr: Назив:

en: Rule Description
sr: Опис правила

en: You can write a port as '22', a port range as '22:24' or a service as 'http'
sr: Можете уписати порт као 22, опсег као 22:24 или услугу као http

en: Port or service
sr: порт или услуга

en: Simple
sr: Једноставно

en: Log:
sr: Дневник:

en: Do not Log
sr: не бележи

en: Log All
sr: бележи све

en: From:
sr: Са:

en: To:
sr: На:

en: Paste your current local IP
sr: налепите вашу локалну ИП адресу

en: You can write a port as '22' or a port range as '22:24'
sr: Порт можете уписати као 22 или као опсег 22:24

en: You can write a port as '22' or a port range as '22:24'.
    If you're editing a Preconfigured or Simple rule, Interface field must be 'All Interfaces' and the IPs and From Port fields must be empty.
sr: Порт можете уписати као 22 или као опсег 22:24
    Ако уређујете преподешена или једноставна правила, поље „Веза“ мора бити „све везе“ а поља „ИП“ и порт „Са“ морају бити празни.

en: Insert:
sr: Уметни на:

en: Interface:
sr: Веза:

en: Rule number to insert
sr: Место за уметање правила

en: At the end
sr: на крај

en: Advanced
sr: Напредно

en: Firewall
sr: Мрежна баријера

en: _File
sr: _Датотека

en: _Import profile
sr: _Увези профил

en: _Export this profile
sr: _Извези овај профил

en: Only the rules added from Gufw will be exported (not ufw rules)
sr: Само правила додата из Gufw-а биће извезена (не и ufw правила)

en: _Edit
sr: Ур_еди

en: _Reset Current Profile
sr: _Ресет текућег профила

en: _Help
sr: _Помоћ

en: <b>Firewall</b>
sr: <b>Мрежна баријера</b>

en: Add a rule...
sr: Додај правило...

en: Add
sr: Додај

en: Remove the selected rule(s)
sr: Уклони изабрана правила

en: Remove
sr: Уклони

en: Firewall Preferences
sr: Подешавања мрежне баријере

en: _Logging:
sr: _Бележење:

en: Off
sr: искљ

en: Low
sr: слабо

en: Medium
sr: средње

en: High
sr: много

en: Full
sr: пуно

en: Lo_gging Gufw activity
sr: Бе_лежење Gufw активности

en: Show confirm dialog for deleting rules
sr: Прикажи дијалог за потврду брисања правила

en: Refresh Interval:
sr: Размак освежавања

en: <b>Listening Report</b>
sr: <b>Извештај ослушкивања</b>

en: Add a profile
sr: Додај профил

en: Remove the selected profile
sr: Уклони изабрани профил

en: <b>Profiles</b>
sr: <b>Профили</b>

en: Update a Firewall Rule
sr: Освежи правило

note: Sort translation, please!
en: The rule will be moved to the end of the list
sr: Правило ће бити померено на крај листе

en: KDE Connect
sr: КДЕ конект

en: All Services
sr: Сви сервиси

en: Client
sr: Клијент

en: Firewall Configuration
sr: Подешавање мрежне баријере

en: An easy way to configure your firewall
sr: Лак начин за подешавање мрежне баријере
