gui-ufw - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Do you want to continue?
th: คุณต้องการดำเนินการต่อหรือไม่?

en: Simple
th: อย่างง่าย

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Firewall
th: ไฟร์วอลล์

en: _File
th: แ_ฟ้ม

en: _Edit
th: แ_ก้ไข

en: _Help
th: _วิธี
