gui-ufw - en to tr translation catalogue (714 entries)

en: Error: %s is writable
tr: Hata: %s yazılabilir

en: Your %s directory is writable.
    Fix it running from Terminal:
tr: %s dizininiz yazılabilir.
    Bunu uçbirimden çalıştırarak düzeltin:

en: Please, just one Gufw's instance
tr: Lütfen tek bir Gufw uygulaması çalıştırın

en: Gufw is already running. If this is wrong, remove the file:
tr: Gufw zaten çalışıyor. Bu yanlış ise, şu dosyayı silin:

en: Deleting previous rules:
tr: Önceki kuralları silme:

en: Appending new rules:
tr: Yeni kurallar ekleme:

en: Home
tr: Ev

note: Filename without path and extension First run
en: Public
tr: Genel

en: Office
tr: Ofis

en: Renamed profile:
tr: Yeniden adlandırılmış profil:

en: All Interfaces
tr: Tüm Arayüzler

en: Not Forward
tr: Yönlendirilmemiş

note: Append new apps
en: All
tr: Tümü

en: Ports:
tr: Bağlantı Noktaları:

en: Choose a TCP or UDP Protocol with a range of ports
tr: Bağlantı nokası dizisi ile bir TCP ya da UDP Protokolü seç

en: The IP/Port will be forward to this interface
tr: But arayüz için IP/Port yönlendirilecek

en: You need to set an Interface for forwarding to this another interface
tr: Bunu bir başka arayüze yönlendirmek için bir arayüz ayarlamalısınız

en: Error: Firewall is disabled
tr: Hata: Güvenlik Duvarı kapalı

en: The firewall has to be enabled first
tr: Öncelikle güvenlik duvarı etkinleştirilmelidir

en: Error running:
tr: Çalışırken hata:

en: Rule(s) added
tr: Kural(lar) eklendi

en: Warning: Some rules added. Review the log
tr: Uyarı: Bazı kuralla eklendi. Günlüğe göz atın

en: Error: No rules added. Review the log
tr: Hata: Hiç kural eklenmedi. Günlüğe göze atın

en: Insert Port
tr: Bağlantı Noktası Ekle

en: You need to insert a port in the port field
tr: Bağlantı noktası alanına bir bağlantı noktası eklemelisiniz

en: Edward Snowden's Greatest Fear
tr: Edward Snowden 'in En Büyük Korkusu

en: "Nothing Will Change"
tr: "Hiçbir Şey Değişmedi"

en: Getting started
tr: Başlarken

en: Rules
tr: Kurallar

en: Report
tr: Rapor

en: Log
tr: Günlük

en: Rule
tr: Kural

en: Name
tr: İsim

en: Protocol
tr: İletişim Kuralı

en: Port
tr: Bağlantı Noktası

en: Address
tr: Adres

en: Application
tr: Uygulama

en: An uncomplicated way to manage your firewall, powered by ufw. Easy, simple, nice and useful! :)
tr: Güvenlik duvarınızı yönetmenin karmaşık olmayan bir yolu, ufw tarafından deskteklenmektedir. Kolay, basit, hoş ve kullanışlı!

en: Basic
tr: Temel

en: FAQ
tr: S.S.S.

en: If you are a normal user, you will be safe with this setting (Status=On, Incoming=Deny, Outgoing=Allow). Remember to append allow rules for your P2P apps:
tr: Eğer normal kullanıcıysanız, bu ayar ile güvende olursunuz (Durum=Açık, Gelen=Engelle, Giden=İzin ver). P2P uygulamalarınız için izinler eklemeyi unutmayın:

en: You can rename your profiles with just 2 clicks on them:
tr: Profillerinizi üzerlerine 2 kez tıklayarak yeniden adlandırabilirsiniz:

en: The Rule Name will help you to identify your rules in the future:
tr: Kural Adı, gelecekte kurallarınızı tanımanıza yardımcı olacaktır:

en: How to autostart Gufw with the system?
tr: Gufw sistem ile birlikte nasıl otomatik başlar?

en: You do not need it. After you do all of the changes in Gufw, the settings are still in place until the next changes.
tr: Buna ihtiyacınız yok. Gufw üzerinde yaptığınız her değişiklik, o andan itibaren değişene kadar uygulanıyor olacaktır.

en: Why is Gufw disabled by default?
tr: Gufw varsayılan olarak neden kapalı?

en: By default, the firewall does not open ports to the outside world.
tr: Varsayılan olarak, güvenlik duvarı hiç bir bağlantı noktasını dış dünyaya açmaz.

en: Some rules are added by themselves?
tr: Bazı kurallar kendiliğinden mi eklenmiş?

en: Well, the behaviour is such that when you change or import a profile, or when you edit a rule, Gufw will add that rule again, then ufw re-adds that rule for IPv4 and IPv6.
tr: Bir profili değiştirdiğinizde yada içeri aktardığınızda ki davranış, ya da bir kuralı düzenlediğinizde, Gufw kuralı tekrar ekler, sonra ufw bu kuralı IPv4 ve IPv6 için yeniden ekler.

en: What is Allow, Deny, Reject and Limit?
tr: İzin ver, Engelle, Reddet ve Sınırla nedir?

en: Allow: Will allow traffic.
tr: İzin ver: Trafiğe izin verir.

en: Deny: Will deny traffic.
tr: Engelle: Trafiği engeller.

en: Reject: Will deny traffic and will inform that it has been rejected.
tr: Reddet: Trafiği engeller ve bunu bildirir.

en: Limit: Will deny traffic if an IP tried several connections.
tr: Limit: Eğer bir IP adresinden çok fazla bağlantı deneniyorsa reddetecektir.

en: I see some rules in all profiles
tr: Tüm profillerde bazı kurallar görüyorum

en: All the ufw rules will be appear in all profiles.
tr: ufw kurallarının tümü, profillerin tümünde görünecektir.

en: What do I see in the Listening Report?
tr: Dinleme Raporunda ne göreceğim?

en: The ports on the live system in the listening state for TCP and the open state for UDP.
tr: TCP ve UDP için açık durumlar için canlı sistemdeki dinleme durumlarındaki bağlantı noktaları.

en: I want even more!
tr: Daha fazla istiyorum!

en: You'll find more information in the community documentation :)
tr: Topluluk belgelerinde daha fazla bilgi bulabilirsiniz :)

en: Visit this web (please, copy & paste in your browser):
tr: Bunu web te ziyaret et (lütfe, tarayıcınıza kopyalayıp yapıştırın):

en: Import Profile
tr: Profili içe aktar

en: Import cancelled
tr: İçe aktarma iptal oldu

en: Error
tr: Hata

en: Filename has wrong permissions (not 600). Trust only on your exported profiles
tr: Dosya gerekli izinlere sahip değil (not 600). Dışa aktarılan dosyalara güvenilemedi

en: Filename has not valid characters. Rename the file
    to only letters, numbers, dashes and underscores
tr: Dosya adı geçerli karakterlere sahip değil. Dosyayı sadece
     harfler, sayılar, tire ve alt tire  olacak şekilde yeniden adlandırın.

en: Operation cancelled
tr: İşlem iptal edildi

en: Profile already exists
tr: Profil zaten mevcut

en: Delete it before from the Preferences Window or rename the file (the profile will be the filename)
tr: Önce Tercihler Penceresinden sil veya dosyayı yeniden adlandır (profil bir dosya ismi olmalıdır)

en: Profile imported:
tr: Profil içeri aktarıldı:

en: Profile imported, now you can choose it in the profiles
tr: Profil içeri aktarıldı, şimdi bunu profiller bölümünden seçebilirsiniz

en: Export Profile
tr: Profili dışa aktar

en: Export cancelled
tr: Dışa aktarma iptal oldu

en: Profile exported:
tr: Profil dışarı aktarıldı:

en: Profile exported
tr: Profil dışa aktarıldı

en: Reset Firewall
tr: Güvenlik Duvarını Sıfırla

en: This will remove all rules in the current
    profile and disable the firewall
tr: Bu, mevcut profildeki tüm kuralları silecek ve güvenlik duvarını devre dışı bırakacak

en: Do you want to continue?
tr: Devam etmek istiyor musunuz?

en: Removed rules and reset firewall!
tr: Kurallar kaldırıldı ve güvenlik duvarı sıfırlandı!

en: Gufw Log: Removed
tr: Gufw Kaydı: Silindi

en: Gufw Log removed
tr: Gufw Kaydı silindi

en: Text copied to clipboard
tr: Metin panoya kopyalandı

en: Incoming:
tr: Gelen:

en: Incoming policy changed
tr: Gelen politikası değişti

en: There was an error changing the incoming policy
tr: Gelen politikasını değiştirirken bir hata oluştu

en: Restart your firewall to refresh to the real status
    and please report this bug
tr: Gerçek durumu yenilemek için güvenli duvarını yeniden başlat
     ve bu durumu raporla

en: Outgoing:
tr: Giden:

en: Outgoing policy changed
tr: Giden politikası değişti

en: There was an error changing the outgoing policy
tr: Gidiş ilkesi değişiminde bir hata oluştu

en: Routed:
tr: Yönlendirilmiş:

en: Routed policy changed
tr: Yönlendirilen politikası değişti

en: There was an error changing the routed policy
tr: Yöndendirilen politikası değiştirilirken bir hata oluştu

en: Select just one row
tr: Sadece tek bir satır seçin

en: You can create a rule from just one row selected
tr: Tek bir seçilmiş satırdan bir kural oluşturabilirsiniz

en: Status: Enabled
tr: Durum: Etkin

en: Firewall enabled
tr: Ateş duvarı etkin

en: Status: Disabled
tr: Durum: Pasif

en: Firewall disabled
tr: Ateş duvarı pasif

en: There was an error changing the firewall status
tr: Ateş duvarı durum değişimnde bir hata oluştu

en: Restart your firewall to refresh to the real status and please report this bug
tr: Gerçek duruma yenilemek için, güvenlik duvarınızı yeniden başlatın ve lütfen bu hatayı raporlayın

en: Delete rule
tr: Kural sil

en: You will delete all selected rules
tr: Tüm seçili kurallar sileceksiniz

en: Rule(s) deleted
tr: Kural(lar) silindi

en: Error. Review Gufw Log
tr: Hata. Gufw Günlüğüne Göz Atın

en: No rule selected
tr: Seçilen kural yok

en: You have to select a rule
tr: Bir kural seçmelisiniz

en: You can edit just one rule
tr: Tek bir kural düzenleyebilirsiniz

note: ufw rule > inmutable
en: Immutable Rule
tr: Değiştirlemez Kural

en: You can't edit a rule added from ufw
tr: Ufw üzerinden eklenmiş bir kuralı düzenleyemezsiniz

en: Changing profile:
tr: Profil değiştirme:

en:  ALLOW
tr:  İZİN VER

en:  DENY
tr:  ENGELLE

en:  REJECT
tr:  REDDET

en:  LIMIT
tr:  SINIRLA

en:  OUT
tr:  DIŞARI

en:  IN
tr:  İÇERİ

en: Anywhere
tr: Herhangi bir yer

en: (log)
tr: (günlük)

en: (log-all)
tr: (günlük-tümü)

en:  (out)
tr:  (dışarı)

en:  on
tr:  açık

en: Gufw profile
tr: Gufw profili

en: All files
tr: Tüm dosyalar

en: Insert IP/Ports
tr: IP/Bağlantı Noktaları Ekle

en: You need to insert IP/ports in to/from fields
tr: Giden/gelen alanları için IP/port eklemelisiniz

en: Insert number bigger that number of rules
tr: Kurallar sayısından daha fazla numara ekle

en: By example, if you have 3 rules, you can't insert a rule into position 4
tr: Örneğin, 3 kuralınız var ise yeni kuralı 4 konumuna ekleyemezsiniz

en: Profile
tr: Profil

en: Profile not valid
tr: Profil geçerli değil

en: You can't use this profile name
tr: Bu profil ismini kullanamazsınız

en: Enter at least one character
tr: En az bir karakter girin

en: Too long! (max. 15 characters)
tr: Çok uzun! (en fazla 15 karakter)

en: Use only letters, numbers, dashes and underscores
tr: Sadece harf, sayı, tire ve alt tire kullanın

en: Profile exist
tr: Profil mevcut

en: There is a profile with the same name
tr: Aynı isimde bir profil var

en: Current profile
tr: Geçerli profil

en: You can't rename the current profile
tr: Geçerli profili yeniden isimlendiremezsiniz

en: Edited Profile:
tr: Düzenlenmiş Profil:

en: Created Profile:
tr: Oluşturulmuş Profil:

en: Select a profile
tr: Bir profil seçin

en: You need to select a profile for deleting
tr: Silmek için bir profil seçmeniz gerekir

en: Profile not erasable
tr: Profil silinebilir değil

en: You can't remove the current profile
tr: Geçerli profili silemezsiniz

en: Deleted Profile:
tr: Silinmiş Profil:

en: ufw Logging:
tr: ufw Günlükleme:

en: Gufw Logging: Enabled
tr: Gufw Günlüğü: Etkin

en: Gufw Logging: Disabled
tr: Gufw Günlüğü: Pasif

en: Confirm Delete Dialog: Enabled
tr: Silme Onaylama Penceresi: Etkin

en: Confirm Delete Dialog: Disabled
tr: Silme Onaylama Penceresi: Etkin Değil

en: Refresh Interval:
tr: Tazeleme Aralığı:

en: You need to set an Interface
tr: Bir arayüz ayarlamanız gerekmektedir

en: No changes were made!
tr: Hiçbir değişiklik yapılmadı!

en: Editing rule (Removing):
tr: Kural düzenleme (Kaldırma):

en: Editing rule (Adding):
tr: Kural düzenleme (Ekleme):

en: Updated rule
tr: Güncellenen kural

en: About Gufw Firewall
tr: Gufw Güvenlik Duvarı Hakkında

en: Add a Firewall Rule
tr: Bir Ateş Duvarı Kuralı Ekle

en: Allow
tr: İzin ver

en: Deny
tr: Engelle

en: Reject
tr: Reddet

en: Limit
tr: Sınırla

en: In
tr: Giriş

en: Out
tr: Dışarı

en: Both
tr: İki yön

en: Policy:
tr: Kural:

en: Direction:
tr: Yön:

en: Category:
tr: Kategori:

en: Subcategory:
tr: Alt kategori:

en: Application:
tr: Uygulama:

en: Application Filter
tr: Uygulama Süzgeçi

en: Copy app values and jump to Advanced Tab
tr: Uygulama değerlerini kopyala ve Gelişmiş Sekmesin sıçra

en: Preconfigured
tr: Öntanımlı yapılandırma

en: Protocol:
tr: İletişim Kuralı:

en: Port:
tr: Bağlantı Noktası:

en: Name:
tr: İsim:

en: Rule Description
tr: Kural Açıklaması

en: You can write a port as '22', a port range as '22:24' or a service as 'http'
tr: '22' gibi bir bağlantı noktası ya da '22:24' gibi bir bağlantı noktalığı aralığı ya da bir servisi 'http' gibi yazabilirsiniz

en: Port or service
tr: Bağlantı noktası ya da servis

en: Simple
tr: Basit

en: Log:
tr: Günlük:

en: Do not Log
tr: Günlük tutma

en: Log All
tr: Tümünü Günlükle

en: From:
tr: Başlangıç

en: To:
tr: Bitiş

en: Paste your current local IP
tr: Şu anki yerel IP'nizi yapıştırın

en: You can write a port as '22' or a port range as '22:24'
tr: '22' gibi bir bağlantı noktası ya da '22:24' gibi bir bağlantı noktalığı aralığı yazabilirsiniz

en: You can write a port as '22' or a port range as '22:24'.
    If you're editing a Preconfigured or Simple rule, Interface field must be 'All Interfaces' and the IPs and From Port fields must be empty.
tr: '22' gibi bir bağlantı noktası ya da '22:24' gibi bir bağlantı noktalığı aralığı yazabilirsiniz.
    Önceden yapılandırılmış veya Basit bir kuralı düzenlerseniz, Arayüz alanı "Tüm Arayüzler" seçilmeli ve IP ve Gelen Bağlantı Noktası alanları boş olmalıdır.

en: Insert:
tr: Ekle:

en: Interface:
tr: Arayüz:

en: Rule number to insert
tr: Araya eklenecek kural numarası

en: At the end
tr: Sonunda

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Firewall
tr: Güvenlik Duvarı

en: _File
tr: _Dosya

en: _Import profile
tr: Profili _içeri aktar

en: _Export this profile
tr: Profili _dışarı aktar

en: Only the rules added from Gufw will be exported (not ufw rules)
tr: Sadece Gufw üzerinden eklenmiş kurallar dışarı aktarılabilir (ufw kuralları aktarılamaz)

en: _Edit
tr: _Düzenle

en: _Reset Current Profile
tr: Mevcut Profili _Sıfırlar

en: _Help
tr: _Yardım

en: _Profile:
tr: _Profil:

en: S_tatus:
tr: D_urum:

en: _Incoming:
tr: G_elen:

en: _Outgoing:
tr: _Giden:

en: _Routed:
tr: _Yönlendirilmiş:

en: <b>Firewall</b>
tr: <b>Güvenlik Duvarı</b>

en: Add a rule...
tr: Bir kural ekle...

en: Add
tr: Ekle

en: Remove the selected rule(s)
tr: Seeçilen kural(lar)ı kaldır

en: Remove
tr: Kaldır

en: Edit the selected rule
tr: Seçili kuralı düzenle

en: Pause Listening Report
tr: Dinleme Raporunu Duraklat

en: Pause
tr: Duraklat

en: See current Listening Report
tr: Şu anki Dinleme Raporunu göster

en: Create a rule from the listening report...
tr: Dinleme raporundan bir kural oluştur...

en: Copy log to clipboard
tr: Günlüğü panoya kopyala

en: Remove log
tr: Günlüğü sil

en: Firewall Preferences
tr: Ateş Duvarı Tercihleri

en: _Logging:
tr: _Günlükleme:

en: Off
tr: Kapalı

en: Low
tr: Düşük

en: Medium
tr: Orta

en: High
tr: Yüksek

en: Full
tr: Tam

en: Lo_gging Gufw activity
tr: Gufw _faaliyetlerini günlükle

en: Show confirm dialog for deleting rules
tr: Kuralları silmek için onay penceresini göster

en: Refresh Interval:
tr: Tazeleme Aralığı:

en: Less seconds uses more CPU
    This interval will apply the next time you expand the Listening Report
tr: Az saniyede daha fazla CPU kullanılır
    Bu aralık, Dinleme Raporu genişlemesi için bir sonrakinde geçerli olacaktır

en: <b>Listening Report</b>
tr: <b>Dinleme Raporu</b>

en: Add a profile
tr: Profil ekle

en: Remove the selected profile
tr: Seçilen profili kaldır

en: <b>Profiles</b>
tr: <b>Profiller</b>

en: Update a Firewall Rule
tr: Ateş Duvarı Kuralını Güncelle

note: Sort translation, please!
en: The rule will be moved to the end of the list
tr: Kural listenin sonuna taşınacak

en: A map/chat/dice-rolling tool to allow players to play tabletop games on-line
tr: Çevrim içi masa oyunlarını oynanmasına izin vermek için bir harita/sohbet/zar-atma aracı

en: Network;Games;
tr: Ağ;Oyunlar;

en: Computer system monitor, network monitoring and infrastructure monitoring software application
tr: Bilgisayar sistemi izleme, ağ izleme ve altyapı izleme yazılımı

en: System;Monitor;
tr: Sistem;İzleyici;

en: Web-page based system management utility
tr: Web temelli, sistem yönetim aracı

en: Network;Shell;
tr: Ağ;Kabuk;

en: Webmin fast RPC
tr: Webmin hızlı RPC

en: A turn-based strategy game similar to Colonization by Microprose
tr: Microprose tarafından geliştirilmiş, Colonization oyununa benzeyen, sıra temelli bir strateji oyunu

en: Games;Strategy;
tr: Oyunlar;Strateji;

en: Simple Service Discovery Protocol
tr: Basit Hizmet Keşif Protokolü

en: Network;
tr: Ağ;

en: A game server browser from GameRanger Technologies
tr: GameRanger Technologies 'den bir oyun sunucusu tarayıcısı

en: Text-based remote access (like SSH but without the security)
tr: Metin tabanlı uzak erişim (SSH gibi ancak güvenliksiz)

en: Telnet is like SSH but without security. It'd be better to use the 'Telnet SSL'
tr: Telnet, SSH benzeri ancak güvenliksizdir. 'Telnet SSL' kullanmak daha iyi olabilir

en: Text-based remote access (like SSH but without the security) SSL
tr: Metin tabanlı uzak erişim (SSH gibi ancak güvenliksiz) SSL

en: An open source, cooperative multiplayer graphical RPG and adventure game
tr: Açık kaynak kodlu, çok oyunculu grafiksel RPG ve macera oyunu

en: Games;Role;
tr: Oyunlar;Rol yapma;

en: Crossfire Metaserver
tr: Crossfire Meta Sunucusu

en: Metaserver for Crossfire RPG
tr: Crossfire RPG için Meta Sunucusu

en: Murmur voice chat server (counterpart to Mumble client)
tr: Murmur sesli sohbet sunucusu (Mumble istemcisine karşılık)

en: Network;Telephony;
tr: Ağ,Telefon;

en: Plex Media Server (Main port)
tr: Plex Ortam Sunucusu (Ana bağlantı noktası)

en: Network;Audio Video;
tr: Ağ,Ses Video;

en: Access to the Plex DLNA Server
tr: Plex DLNA Sunucusuna erişim

en: PLEX Companion
tr: PLEX Yardımcısı

en: Controlling Plex Home Theater via Plex Companion
tr: Plex Ev Sinemasını Plex Yardımcısı ile denetleme

en: PLEX Avahi discovery
tr: PLEX Avahi keşfi

en: Older Bonjour/Avahi network discovery
tr: Eski Bonjour/Avahi ağ keşfi

en: Controlling Plex for Roku via Plex Companion
tr: Plex Rokuyu Plex Yardımcısı kullanarak kontrol etme

en: GDM network discovery
tr: GDM ağ keşfi

en: PLEX DLNA Server (Other port)
tr: PLEX DLNA Sunucusu (Diğer bağlantı noktası)

en: Another port for Plex DLNA Server
tr: Plex DLNA Sunucusu için farklı bir bağlantı noktası

en: A Breakout clone
tr: Bir Breakout klonu

en: Games;Arcade;
tr: Oyunlar;Salon;

en: Postal
tr: Posta

en: Violent combat game from Running With Scissors
tr: Runnin With Scissors 'dan şiddetli savaş oyunu

en: Games;Action;
tr: Oyunlar;Eylem;

en: Dedicated server for the FPS by Croteam
tr: Croteam tarafından geliştirilen FPS oyunu için özel sunucu

en: SEDS Remote Admin
tr: SEDS Uzak Yönetici

en: Default remote administration Telnet port for Serious Engine dedicated server
tr: Serious Motoru özel sunucusu için varsayılan uzak yönetim telnet bağlantı noktası

en: Dedicated server for the FPS by Croteam, alternate game port 25601
tr: Croteam tarafından geliştirilen FPS oyunu için özel sunucu, alternatif oyun bağlantı noktası 25601

en: SEDS Admin - port 25600
tr: SEDS Yönetim - bağlantı noktası 25600

en: Alternate 25600 remote administration Telnet port for Serious Engine dedicated server
tr: Serious Motoru özel sunucusu için alternatif uzak yönetim telnet bağlantı noktası

en: Session Traversal Utilities for NAT
tr: NAT için Oturum Geçişi Araçları

en: Session Traversal Utilities for NAT with TLS encryption
tr: TLS şifrelemeli NAT için Oturum Geçişi Araçları

en: Serves media files (music, pictures, and video) to clients on a network
tr: Medya dosyalarını (müzik, resim ve video) ağdaki bilgisayarlara yayınlar

en: Audio Video;TV;
tr: Ses Video;TV;

en: IPX network emulator from Morpheus Software
tr: Morpheus Yazılım tarafından IPX ağ öykünücüsü

en: A source port of Descent II, the 3D Flying FPS by Outrage Entertainment
tr: Descent II için kaynak bağlantı noktası, Outrage Entertainment tarafından geliştirilmiş 3D Uçma FPS oyunu

en: YANG - Yet Another Netplay Guider, default game connection
tr: YANG - Yet Another Netplay Guider, varsayılan oyun bağlantısı

en: Games;
tr: Oyunlar;

en: YANG - Yet Another Netplay Guider, room hosting
tr: YANG - Yet Another Netplay Guider, oda barındırma

en: DXX-Rebirth on YANG
tr: YANG üzerinde DXX-Rebirth

en: DXX-Rebirth, a source port of Descent, connected through YANG
tr: DXX-Rebirth, Descent 'in bir kaynak bağlantı noktası, YANG ile bağlanılmış

en: Network File System protocol with static ports at 32765:32768 (some conflicts with popular games)
tr: Ağ Dosya Sistemi protokolü, statik bağlantı noktaları 32765:32768 (bazı popüler oyunlarda çakışma olabilir)

en: Network;File Transfer;
tr: Ağ;Dosya Transferi;

en: NFS Quota & TLDP NFS
tr: NFS Kota & TLDP NFS

en: NFS with user/group filesystem usage quota support with static ports at 32765:32769 (some conflicts with popular games)
tr: 32765:32768 statik portlarıyla ve kullanıcı/grup dosya sistemi kullanım kotaları ile NFS (bazı popüler oyunlarda çakışma olabilir)

en: A RTS similar to The Settlers I & II from Blue Byte Software
tr: Blue Byte Software 'ın The Settlers I & II oyununa benzer bir RTS

en: A RTS/FPS from S2 Games
tr: S2 Games tarafından geliştirilmiş bi RTS/FPS oyunu

en: A FPS by id Software, server on port 27660
tr: id Software tarafından geliştirilmiş bir FPS oyunu, 27600 noktasında sunucu

en: A FPS by id Software, server on port 27961
tr: id Software tarafından geliştirilmiş bir FPS oyunu, 27601 noktasında sunucu

en: A FPS by id Software, server on port 27962
tr: id Software tarafından geliştirilmiş bir FPS oyunu, 27602 noktasında sunucu

en: A FPS by id Software, server on port 27963
tr: id Software tarafından geliştirilmiş bir FPS oyunu, 27603 noktasında sunucu

en: Proprietary Voice over IP service and software application
tr: Ücretli bir VOIP servisi ve yazılımı

en: A F-22 Raptor simulation by NovaLogic
tr: NovaLogic firmasının bir F22 Raptor simülasyonu

en: Games;Simulation;
tr: Oyunlar;Simülasyon;

en: Google Stream device
tr: Google Akış aygıtı

en: Icecast stream
tr: Icecast akışı

en: Icecast with SHOUTcast-compatible stream
tr: SHOUTcast uyumlu akış ile Icecast

en: Remote Desktop Protocols
tr: Uzak Masaüstü Protokolleri

en: Network;Remote Access;
tr: Ağ;Uzaktan Erişim;

en: It may be a security risk to use a default allow policy
tr: Varsayılan bir izin politikası kullanmak bir güvenlik riski oluşturabilir.

en: Network support for GNOME Games
tr: GNOME Games için ağ desteği

en: Task Force Dagger. A FPS combat game by NovaLogic
tr: Task Force Dagger. NovaLogic 'in bir FPS savaş oyunu

en: A FPS combat game by NovaLogic
tr: NovaLogic tarafından geliştirilmiş bir FPS savaş oyunu

en: MythTV backend
tr: MythTV arka uç

en: People Nearby
tr: Yakındaki Kişiler

en: People Nearby (Bonjour/Salut) functionality in Empathy
tr: Empathy üzerindeki Yakındaki Kişileri (Bonjour/Salut) işlevi

en: Network;Telephony;Instant Messaging;
tr: Ağ;Telefon;Anlık Mesajlaşma;

en: Bonjour protocol
tr: Bonjour protokolü

en: MSN Chat
tr: MSN Sohbet

en: MSN chat protocol (with file transfer and voice)
tr: MSN sohbet protokolü (dosya aktarımı ve ses ile)

en: MSN Chat (SSL)
tr: MSN Sohbet (SSL)

en: MSN chat protocol SSL
tr: MSN sohbet protokolü SSL

en: AIM Talk
tr: AIM Sohbet

en: AIM talk protocol
tr: AIM sohbet protokolü

en: Yahoo Chat
tr: Yahoo Sohbeti

en: Yahoo chat protocol
tr: Yahoo sohbet protokolü

en: Digital Audio Access Protocol
tr: Sayısal Ses Erişim Protokolü

en: Network;Audio Video;Audio;
tr: Ağ;Ses Video;Ses;

en: A space warfare game
tr: Bir uzay savaşı oyunu

en: Conquest Metaserver
tr: Conquest Meta Sunucusu

en: An open source telephony switching and private branch exchange service
tr: Açık kaynak bir telefon değiştirme ve özel santral hizmeti servisi

en: Review that ports are the same in /etc/asterisk/rtp.conf
tr: Bu bağlantı noktalarının /etc/asterisk/rtp.conf içindekiler ile aynı olduğunu gözden geçir

en: An enhanced version of Duke Nukem 3D
tr: Duke Nukem 3D oyununun gelişmiş bir sürümü

en: A FPS by Monolith Productions
tr: Monolith Productions 'dan bir FPS oyunu

en: A unofficial online BattleTech game
tr: Resmi olmayan çevrim içi BattleTech oyunu

en: Games;Strategy;Java;
tr: Oyunlar;Strateji;Java;

en: File synchronization utility
tr: Dosya eşitleme aracı

en: Delux, Ancient Empires and American History: A turn-based strategy game from Sillysoft influenced by Risk
tr: Delux, Ancient Empires and American History: Sillysoft tarafından geliştirilmiş bir sıra temelli strateji oyunu

en: Post Office Protocol
tr: Postane Protokolü

en: Network;Services;
tr: Ağ;Servisler;

en: Secure mail server
tr: Güvenli posta sunucusu

en: Internet Message Access Protocol
tr: İnternet Mesaj Erişim Protokolü

en: Simple Mail Transfer Protocol
tr: Basit Posta Aktarma Protokolü

en: H.323 Call Signaling
tr: H.323 Arama Sinyali

en: Network;Telephony;Video Conference;
tr: Ağ;Telefon;Video Konferans;

en: H.323 discovery
tr: H.323 keşfi

en: H.323 multicast gatekeeper discovery (H.225)
tr: H.323 çok noktaya yayın ağ geçidi denetleyicisi keşifi (H.225)

en: H.323 Gatekeeper Registration, Admission and Status (H.225)
tr: H.323 Ağ Geçidi Denetleyicisi Kaydı, Kabulü ve Durumu (H.225)

en: DXX-Rebirth
tr: DXX'in Yeniden Doğuşu

en: A source port of Descent, the 3D Flying FPS by Outrage Entertainment
tr: Descent'in bir kaynak portu, Outrage Entertainment tarafından geliştirilen 3B Uçan FPS

en: A source port of id Software's Doom engine which supports Doom, Heretic, and Hexen
tr: Doom, Heretic ve Hexen oyunlarını destekleyen id Software şirketinin bir kaynak bağlantı noktası

en: Secure Shell
tr: Güvenli Kabuk

en: Optimized Link State Routing
tr: İyileştirilmiş Bağlantı Durumu Yönlendirme Protokolü

en: A mesh networking protocol
tr: Bir mesh ağ protokolü

en: A common framework for building turn based space empire building games
tr: Sıra temelli uzay imparatorluğu inşa oyunları için yaygın bir çatı

en: Thousand Parsec Admin
tr: Thousand Parsec Yönetim

en: Network Time Protocol
tr: Ağ Zaman Protokolü

en: Network;Time;
tr: Ağ;Zaman;

en: Internet game browser and IPX network emulator
tr: İnternet oyun tarayıcısı ve IPX ağ öykünücüsü

en: An action/RTS/platform game by RedWolf Design; standard ports
tr: RedWolf Design tarafından geliştirilmiş bir aksiyon/RTS/platform oyunu; standart portalar

en: Clonk Host
tr: Clonk Sunucusu

en: An action/RTS/platform game by RedWolf Design; host ports
tr: RedWolf Desing tarafından geliştirilmiş bir aksiyon/RTS/platform oyunu; sunucu bağlantı noktaları

en: Clonk LAN
tr: Clonk Yerel Ağ

en: An action/RTS/platform game by RedWolf Design; LAN game discovery port
tr: RedWold Design tarafından geliştirilmiş bir aksiyon/RTS/platform oyunu; Yerel ağ oyun bulma bağlantı noktası

en: A RTS game with RPG and stealth elements from Nival Interactive
tr: Nivam Interactive tarafından geliştirilmiş, RPG ve gizlilik ögeleri barındıran bir RTS oyunu

en: A SciFi competitive FPS based on the CRX/id Tech 2 engine
tr: CRX/id Tech 2 motoru temelli bir Bilim Kurgu rekabetli FPS oyunu

en: A FPS by id Software
tr: id Software tarafından yapılmış bir FPS

en: An enhanced multiplayer version of Quake by id Software
tr: Quake oyunun, id Software tarafından geliştirilmiş, çok oyunculu gelişmiş sürümü

en: Counter-Strike 2D
tr: Counter-Strike 2B

en: A top-down 2D clone of Valve Software's Counter-Strike by Unreal Software
tr: Unreal Software tarafından geliştirilen Valve Software's Counter-Strike oyununun 2B klonu

en: A competitive FPS based on the Qfusion 3D/id tech 2 engine
tr: Qfusion 3D/id tech 2 motoru temelli bir rekabetçi FPS

en: VNC server display :0
tr: VNC sunucu ekranı :0

en: Virtual Network Computing standard server display :0
tr: Sanağ Ağ İşlemleri standart sunucu ekranı :0

en: VNC displays :0-:1
tr: VNC ekranları :0-:1

en: Virtual Network Computing standard server displays :0 through :1
tr: Sanal Ağ İşlemleri standart sunucu ekranı :0-:1

en: VNC displays :0-:3
tr: VNC ekranları :0-:3

en: Virtual Network Computing standard server displays :0 through :3
tr: Sanal Ağ İşlemleri standart sunucu ekranları :0-:3

en: VNC displays :0-:7
tr: VNC ekranları :0-:7

en: Virtual Network Computing standard server displays :0 through :7
tr: Sanal Ağ İşlemleri standart sunucu ekranları :0-:7

en: VNC http server display :0
tr: VNC http sunucu ekranı :0

en: Virtual Network Computing http server display :0
tr: Sanal Ağ İşlemleri http sunucu ekranı :0

en: Virtual Network Computing http server displays :0 through :1
tr: Sanal Ağ İşlemleri http sunucu ekranları :0-:1

en: Virtual Network Computing http server displays :0 through :3
tr: Sanal Ağ İşlemleri http sunucu ekranları :0-:3

en: Virtual Network Computing http server displays :0 through :7
tr: Sanal Ağ İşlemleri http sunucu ekranları :0-:7

en: A turn-based 4X strategy game inspired by Master of Orion from MicroProse
tr: MicroProse tarafından Master of Orion ilham alınarak geliştirilmiş sıra temell 4X strateji oyunu

en: Remote control, desktop sharing, online meetings, web conferencing and file transfer between computers
tr: Bilgisayarlar arasında uzak bağlantı, masaüstü paylaşımı, çevrimiçi toplantılar, web konferansı ve dosya iletimi

en: BitTorrent client used to transfer files via the BitTorrent protocol. Vuze uses the Azureus Engine
tr: BitTorrent istemcisi, dosya aktarımı için BitTorrent protokolünü kullanır. Vuze, Azureus motorunu kullanıyor.

en: Network;P2P;
tr: Ağ;P2P;

en: You need to add the main random port too that you selected the first time
tr: İlk defa seçilmiş bu çok önemli rastgele bağlantı noktası eklemek gerekir

en: Lore Invasion. A mech-style FPS by Max Gaming Technologies using the Torque Game Engine
tr: Lore Invasion. Torque Oyun Motoru kullanılarak, Max Gaming tarafından geliştirilmiş bir mekanik tipi FPS oyunu.

en: Subversion Server
tr: Subversion Sunucusu

en: Subversion server for access to Subversion repositories
tr: Subversion depolarına erişmek için Subversion sunucusu

en: A 2D space combat game
tr: 2 boyutlu uzay savaşı oyunu

en: XPilot 2-players
tr: XPilo 2 oyunculu

en: XPilot 4-players
tr: XPilot 4 oyunculu

en: XPilot 8-players
tr: XPilot 8 oyunculu

en: XPilot 16-players
tr: XPilot 16 oyunculu

en: FPS by Croteam
tr: Croteam tarafından FPS

en: A free, multiplayer, first-person shooter game
tr: Özgür, çok oyunculu, birinci şahıs atıcı oyunu

en: An arcade combat game inspired by Worms from Team17 Software
tr: Team17 Yazılım tarafından Worms'tan esinlenerek geliştirilen bir atari dövüş oyunu

en: Fantasy combat game by Blizzard Entertainment
tr: Blizzard Entertainment 'ın fantazi dövüş oyunu

en: Network File System
tr: Ağ Dosya Sistemi

en: TeamSpeak 2 voice
tr: TeamSpeak 2 ses

en: TeamSpeak 2 voice service
tr: TeamSpeak 2 ses servisi

en: TeamSpeak 2 web interface
tr: TeamSpeak 2 web arayüzü

en: TeamSpeak 2 TCP query
tr: TeamSpeak 2 TCP sorgusu

en: A FPS based on the Torque Engine
tr: Torque Engine üzerine kurulu bir FPS oyunu

en: A SciFi FPS action adventure by 3D Realms
tr: 3D Realms tarafından geliştirilmiş, bilim kurgu, FPS, aksiyon, macera oyunu

en: A massively multiplayer online role-playing game
tr: Çok oyunculu kitlesel bir online rol yapma oyunu

en: SciFi strategy game by Firaxis
tr: Firaxis 'ten bilim kurgu strateji oyunu

en: A FPS by Splash Damage
tr: Splash Damage tarafından bir FPS oyunu

en: Neverwinter Nights server
tr: Neverwinter Nights sunucusu

en: Default port for Neverwinter Nights, a RPG from Bioware
tr: Neverwinter Nights için varsayılan bağlantı noktası, Bioware 'in bir RPG oyunu

en: Land Warrior. A FPS combat game by NovaLogic
tr: Land Warrior. NovaLogic 'in bir FPS savaş oyunu

en: A M1A2 Abrams tank simulation by NovaLogic
tr: NovaLogic tarafından geliştirilmiş bir M1A2 Abrams tankları simülasyonu

en: SMB/CIFS protocol for Unix systems, allowing you to serve files and printers to Windows, NT, OS/2 and DOS clients
tr: Unix sistemleri için SMB/CIFS protokolü, dosyaları sunmanıza ve Windows, NT, OS/2 ve DOS istemcileri ile yazmanıza olanak sağlar

en: Firefly Media Server
tr: Firefly Ortam Sunucusu

en: DAAP audio server formerly known as mt-daapd
tr: DAAP ses sunucusu, önceden mt-daapd olarak bilinirdi

en: NRPE Nagios Plugin
tr: NRPE Nagios Eklentisi

en: Remote Plugin Executor
tr: Uzan Eklenti Çalıştırıcı

en: Modular printing system for Unix-like computer operating systems
tr: Unix tipi işletim sistemleri için modüler bir yazdırma sistemi

en: Network;Printing;
tr: Ağ;Yazdırma;

en: A FPS game based on the Cube engine
tr: Cube motoru üzerine kurulmuş Birinci şahıs nişancı(FPS) oyunu

en: A clone of Warlords
tr: Bir Warlords Klonu

en: Strategy game by Blizzard Entertainment
tr: Blizzard Entertainment tarafından bir strateji oyunu

en: A 3D space combat game by NovaLogic
tr: NovaLogic tarafından geliştirilmiş 3 boyutlu bir uzay savaşı oyunu

en: A twitch-based, science fiction massively multiplayer online role-playing game (MMORPG)
tr: Twitch tabanlı, bilim kurgu, çok oyunculu, çevrimiçi bir rol yapma oyunu (MMORPG)

en: WWW standard protocol on port 80/tcp (IANA/Debian www, http)
tr: WWW 80/tcp noktasındaki standart protokol (IANA/Debian www, http)

en: WWW standard protocol with SSL/TLS on port 443/tcp (IANA https)
tr: WWW SSL/TLS ile 443/tcp noktasındaki standart protokol (IANA/Debian https)

en: WWW standard protocol on port 8008/tcp (IANA http-alt)
tr: WWW 8008/tcp noktasındaki standart protokol (IANA/Debian http-alt)

en: Web Server (HTTP,HTTPS)
tr: Web Sunucusu (HTTP, HTTPS)

en: Web Server (8080)
tr: Web Sunucusu (8080)

en: WWW standard protocol on port 8090/tcp (IANA unassigned, commonly http_alt_alt)
tr: WWW 8090/tcp noktasındaki standart protokol (IANA imzasız genellikle http_alt_alt)

en: A turn-based strategy game similar to Civilization I & II by Microprose
tr: Micropros tarafından geliştirilmiş Civilization I & II oyununa benzeyen bir sıra temelli strateji oyunu

en: A Doom source port that accurately reproduces the experience of Doom as it was played in the 1990s
tr: Doom oyununun 1990 larda oynanılıyor hissi veren sürümünün kaynak bağlantı noktası

en: A fantasy MMORPG
tr: Bir fantazi MMORPG

en: Windows Messenger/Windows Live Messenger application sharing and whiteboard (requires SIP)
tr: Windows Messenger/Windows Live Messenger uygulama paylaşımı ve beyaz tahta (SIP gerektirir)

en: Windows Messenger File
tr: Windows Messenger Dosyası

en: Windows Messenger/MSN Messenger file transfer
tr: Windows Messenger/MSN Messenger dosya aktarımı

en: Remote Assistance/Remote Desktop Protocol/Terminal Services (RDP)
tr: Uzak Asistan/Uzak Masaüstü Protokolü/Terminal Servisleri (RDP)

en: A turn-based strategy game from Firaxis Games
tr: Firaxis Games 'ten sıra tabanlı bir strateji oyunu

en: LPD server
tr: LPD sunucusu

en: A FPS based on the Fasa Battletech universe
tr: Fasa Battletech temelli bir FPS oyunu

en: A Mikoyan-Gurevich MiG-29 Fulcrum simulation by NovaLogic
tr: NovaLogic tarafından geliştirilmiş, Mikoyan-Gurevich MiG-29 Fulcrum similasyonu

en: MySQL Database
tr: MySQL Veritabanı

en: Office;Database;
tr: Ofis;Veritabanı;

en: File Transfer Protocol
tr: Dosya Aktarım Protokolü

en: A F-16 simulation by NovaLogic
tr: NovaLogic tarafından geliştirilmiş bir F-16 simülasyonu

en: A RTS by Joymania
tr: Joymania tarafından geliştirilmiş bir RTS oyunu

en: An ASCII-art 2D deathmatch game
tr: ASCII sanatında 2 boyutlu bir ölüm maçı oyunu

en: A thermo-nuclear war strategy game from Introversion Software
tr: Introversion Yazılım tarafından yapılmış termo-nükleer savaş strateji oyunu

en: A FPS by Xatrix Entertainment
tr: Xatrix Entertainment 'ten bir FPS oyunu

en: An open-source 3D RTS inspired by X-COM
tr: X-COM üzerinden esinlenilerek yapılmış bir açık kaynak 3D RTS

en: A simultaneous-turns strategy game from Sillysoft influenced by Diplomacy and Axis & Allies
tr: Diplomacy and Axis & Allies tarafından geliştirilmiş eşzamanlı/sıralı bir strateji oyunu

en: A FPS by Running with Scissors (uses the Unreal engine)
tr: Running with Scissors tarafından geliştirilen bir FPS oyunu (Unreal motorunu kullanır)

en: An enhanced version of Star Control II from 3DO
tr: 3DO 'dan Star Control II oyununun gelişmiş bir sürümü

en: Games;Adventure;
tr: Oyunlar;Macera;

en: A third-person fantasy combat game by Human Head Studios
tr: Human Head stüdyosu tarafından yapılan üçüncül kişi fantastik savaş oyunu

en: Web-based administration for the Rune game by Human Head Studios
tr: Human Head stüdyosu tarafından yapılan Rune oyunu için web-tabanlı yönetimi

en: OpenMeetings Secure RTMP
tr: OpenMeetings Güvenli RTMP

en: OpenMeetings Real Time Messaging Protocol over SSL
tr: SSL üzerinde OpenMeetings Gerçek Zamanlı Mesajlaşma Protokolü

en: Network;Video Conference;
tr: Ağ,Video Konferansı;

en: OpenMeetings Tunneled RTMP
tr: OpenMeetings Tünelli RTMP

en: OpenMeetings Real Time Messaging Protocol over HTTP
tr: HTTP üzerinden OpenMeetings Gerçek Zamanlı Mesajlaşma Protokolü

en: OpenMeetings HTTP server
tr: OpenMeetings HTTP sunucusu

en: OpenMeetings Desktop Sharing Protocol (ODSP)
tr: OpenMeetings Masaüstü Paylaşım Protokolü (ODSP)

en: A 2D/3D dungeon adventure game
tr: 2 ve 3 boyutlu bir zindan macera oyunu

en: A FPS by Padworld Entertainment based on Quake III, server on port 27960
tr: Padworld Entertainment 'ın Quake III temelli bir FPS oyunu, sunucu bağlantı noktası 27960

en: A FPS by Padworld Entertainment based on Quake III, server on port 27961
tr: Padworld Entertainment tarafından geliştirilmiş, Quake III temelli bir FPS oyunu, sunucu bağlantı noktası 27961

en: A FPS by Padworld Entertainment based on Quake III, server on port 27962
tr: Padworld Entertainment tarafından geliştirilmiş, Quake III temelli bir FPS oyunu, sunucu bağlantı noktası 27962

en: A FPS by Padworld Entertainment based on Quake III, server on port 27963
tr: Padworld Entertainment tarafından geliştirilmiş, Quake III temelli bir FPS oyunu, sunucu bağlantı noktası 27963

en: Team-based SciFi/alien FPS from Dark Legion Development
tr: Dark Legion Development 'dan takımlı bilim kurgu/uzaylı FPS oyunu

en: Space combat simulation by Volition
tr: Volition tarafından yapılmış uzay savaş similasyonu

en: A RTS
tr: Bir RTS

en: A FPS tank battle capture the flag game
tr: Bir FPS tank savaşı bayrak kapma oyunu

en: Frostwire peer-peer file sharing on default port
tr: Varsayılan bağlantı noktası üstünden Frostwire eşler arası dosya paylaşımı

en: Network;File Transfer;P2P;
tr: Ağ;Dosya Aktarımı;P2P;

en: Remember to open the ports on the router
tr: Yönlendiricide açılacak bağlantı noktalarını hatırla

en: Dynamic Host Configuration Protocol
tr: Değişen Makine Yapılandırma Protokolü

en: A dark 2D side-scrolling platform game developed by Crack dot Com
tr: Crack dot Com tarafından geliştirilmiş 2 boyutlu, karanlık, yana kayan bir platform oyunu

en: Cross-platform BitTorrent client written with Python and GTK+
tr: Python ve GTK+ ile yazılmış çapraz platformlu Bittorrent istemcisi

en: Mumble
tr: Mırıltı

en: A voice chat application for groups
tr: Gruplar için sesli mesaj uygulaması

en: Games for Windows - Live
tr: Games for Windows - Canlı

en: Network games using Games for Windows - Live API
tr: Games for Windows kullanan Ağ oyunları - Canlı API

en: A strategy game by Blizzard Entertainment
tr: Blizzard Entertainment tarafından geliştirilmiş bir strateji oyunu

en: WINE: Warcraft III all ports
tr: WINE: Warcraft III tüm bağlantı noktaları

en: Warcraft III with 6112-6119 TCP ports open
tr: Warcraft III, 6112-6119 TCP noktaları açık

en: An open source sidescrolling multiplayer shooting game
tr: Açık kaynak kodlu, yana kaydırmalı, çok oyunculu bir atış oyunu

en: Store files online and sync them between computers and mobile devices, as well as stream audio and music from cloud to mobile devices
tr: Dosyaları çevrim için olarak depolar, onları bilgisayar ve mobil cihazları arasında eşleştirir, ayrıca ses ve müzikleri buluttan mobil cihazlara aktarır

en: Network;Cloud;
tr: Network;Bulut;

en: A RTS by Cyberlore Studios, ported to Linux by Linux Game Publishing
tr: Linux Game Publishing için çevrilmiş, Cyberlore Studios 'un bir RTS oyunu

en: A 3D flight simulator
tr: 3 boyutlu bir uçuş similatörü

en: A game server for Monopoly-like board games
tr: Monopoly benzeri bir masaüstü oyunu için bir sunucu

en: Games;Board;
tr: Oyunlar;Masa;

en: Sacred - port 2005
tr: Sacred - bağlantı noktası 2005

en: Server port for the fantasy RPG by Ascaron Entertainment
tr: Ascaton Entertainment tarafından yapılmış fantazi RPG için sunucu bağlantı noktası

en: Sacred - ports 2005:2006
tr: Sacered - bağlantı noktaları 2005:2006

en: Sacred - ports 2005:2007
tr: Sacred - bağlantı noktaları 2005:2007

en: Sacred - ports 2005:2008
tr: Sacred - bağlantı noktaları 2005:2008

en: Sacred - ports 2005:2009
tr: Sacred - bağlantı noktaları 2005:2009

en: Sacred - ports 2005:2010
tr: Sacred - bağlantı noktaları 2005:2010

en: A free, open source 3D RTS game server
tr: Açık kaynak, bedava 3D RTS oyun sunucusu

en: Internet Relay Chat on official port 194 (rarely used)
tr: Resmi bağlantı noktası 194 (nadiren kullanılan) üzerinden İnternek Aktarmalı Sohbet

en: Network;IRC;
tr: Ağ;IRC;

en: Internet Relay Chat on common default port 6667, using nf_conntrack_irc DCC helper
tr: Ortak varsayılan bağlantı noktası 6667 üzerinden İnternet Aktarmalı Sohbet, nf_conntrack_irc DCC yardımcısı kullanarak

en: Internet Relay Chat on SSL default port 6697
tr: SSL üzerinden, varsayılan bağlantı noktası 6697 olan İnternet Aktarmalı Sohbet

en: A clone of Puzzle Bobble/Bust-a-Move
tr: Puzzle Bobble/Bust-a-Move oyunlarının bir klonu

en: VLC HTTP stream
tr: VLC HTTP akışı

en: VLC media player HTTP stream default port
tr: VLC ortam oynatıcı HTTP akış varsayılan bağlantı noktası

en: Audio Video;
tr: Ses Video;

en: VLC MMS HTTP stream
tr: VLC MMS HTTP akışı

en: VLC media player Microsoft Media Server stream over HTTP (Windows Media HTTP Streaming Protocol/MS-WMSP) default port
tr: HTTP üzerinden VLC ortam oynatıcısı Microsoft Ortam Sunucusu akışı (Windows Ortam HTTP akış Protokolü/MS-WMSP) varsayılan bağlantı noktası

en: VLC RTP stream
tr: VLC RTP akışı

en: VLC media player Real-time Transport Protocol default port
tr: VLC ortam oynatıcısı Gerçek Zamanlı Aktarım Protokolü varsayılan bağlantı noktası

en: VLC UDP stream
tr: VLC UDP akışı

en: VLC media player User Datagram Protocol default port
tr: VLC ortam oynatıcısı Kullanıcı Veribloğu İletişimi Protokolü varsayılan bağlantı noktası

en: VLC media player Icecast stream default port
tr: VLC ortam oynatıcısı Icecast akışı varsayılan bağlantı noktası

en: Cue sports simulation with Carambol, Snooker, and Pool
tr: Carambol, Snooker ve Bilardo ile isteka sporları simülasyonu

en: Games;Sports;
tr: Oyunlar;Spor;

en: Cross-platform BitTorrent client GUI written with Qt4
tr: Qt4 ile yazılmış, çok platformlu BitTorrent istemcisi

en: Vuze Remote
tr: Vuze Uzak

en: Remote control for Vuze
tr: Vuze için uzaktan kontrol

en: A Peripheral Bus Extension for Device Sharing over IP Network
tr: IP Ağı üzerinden Aygıt Paylaşımı için bir Çevre Birimi Yolu Eklentisi

en: TeamSpeak 3 voice service
tr: TeamSpeak 3 ses hizmeti

en: TeamSpeak 3 File
tr: TeamSpeak 3 Dosyası

en: TeamSpeak 3 file transfer
tr: TeamSpeak 3 dosya aktarımı

en: TeamSpeak 3 Query
tr: TeamSpeak 3 Sorgusu

en: TeamSpeak 3 TCP query
tr: TeamSpeak 3 TCP sorgusu

en: A clone of Risk
tr: Risk oyununun bir klonu

en: Kerberos v5 KDC server
tr: Kerberos v5 KDC sunucusu

en: Kerberos v5 admin
tr: Kerberos v5 yönetim arayüzü

en: Kerberos v5 server
tr: Kerberos v5 sunucusu

en: Kerberos v5 password
tr: Kerberos v5 parolası

en: Kerberos v5 Full
tr: Kerberos v5 Tam

en: LDAP server
tr: LDAP sunucusu

en: LDAP server (LDAPS)
tr: LDAP sunucusu (LDAPS)

en: Scorched 3D server
tr: Scorched 3D sunucusu

en: A modernization of the classic DOS game Scorched Earth
tr: Klasik Scorched Earth DOS oyununun yenilenmişi

en: A fighting game based on the physics sandbox model with customizable moves
tr: Özelleştirilebilir hareketler ile fizik kum torbası üzerine kurulu bir kavga oyunu

en: Toribash Full
tr: Toribash Tam

en: Nicotine is a SoulSeek client written in Python, based on the PySoulSeek project
tr: Nicotine, Python ile yazılmış SoulSeek istemcisidir, PySoulSeek projesi temellidir.

en: A 3D sandbox construction game by Markus Persson
tr: Markus Persson tarafından yapılmış bir 3 boyutlu sanal yapı oyunu

en: Full Metal Soccer server
tr: Full Metal Soccer sunucusu

en: A soccer game played with tanks by QuantiCode
tr: QuantiCode tarafından geliştirilmiş bir futbol oyunu

en: Full Metal Soccer ranking server
tr: Full Metal Soccer sıralama sunucusu

en: Full Metal Soccer master server
tr: Full Metal Soccer ana sunucu

en: RTMP Real Time Messaging Protocol
tr: RTMP Gerçek Zamanlı Mesajlaşma Protokolü

en: Real Time Messaging Protocol (Adobe Flash)
tr: Gerçek Zamanlı Mesajlaşma Protokolü (Adobe Flash)

en: WWII FPS and sequel from Splash Damage, Gray Matter Interactive, Nerve Software, and id Software
tr: Splash Damage, Gray Matter Interactive, Nerve Software tarafından WWII FPS ve Devam oyunu

en: Communicate across all your devices
tr: Tüm cihazlarınız arasında iletişim kurun

en: NASCAR Racing 2002/03 1 player
tr: NASCAR Racing 2002/03 1 oyunculu

en: Racing simulators from Papyrus Design Group
tr: Papyrus Desing Group 'dan Yarış simülatörleri

en: NASCAR Racing 2002/03 2 players
tr: NASCAR Racing 2002/03 2 oyunculu

en: NASCAR Racing 2002/03 4 players
tr: NASCAR Racing 2002/03 4 oyunculu

en: NASCAR Racing 2002/03 16 players
tr: NASCAR Racing 2002/03  16 oyunculu

en: NASCAR Racing 2002/03 32 players
tr: NASCAR Racing 2002/03  32 oyunculu

en: NASCAR Racing 2002/03 42 players
tr: Peripheral Bus Extension 42 oyunculu

en: A clone of strategy game Moonbase Commander by Humongous Entertainment
tr: Humongous Entertainment tarafından geliştirilmiş,  Moonbase Commander oyunun klonu bir strateji oyunu

en: Interface daemon for GPS receivers
tr: GPS alıcıları için arayüz uygulaması

en: Network;Geography;
tr: Ağ;Coğrafyi;

en: An open source first-person shooter that runs on the Cube Engine 2
tr: Cube Engine 2 üzerinde çalışan, açık kaynak bir FPS oyunu

en: 3D Flying FPS by Outrage Entertainment
tr: Outrage Entertainment tarafından geliştirilmiş 3D uçan FPS oyunu

en: A free MP3 streaming server
tr: Özgür bir MP3 akış sunucusu

en: Transmission Daemon
tr: Transmission Art Alan Uygulaması

en: Remote control for Transmission
tr: Transmission için uzaktan kontrol

en: HP Linux Imaging and Printing
tr: HP Linux Görüntüleme ve Yazdırma

en: An online multiplayer adaptation of the Scotland Yard board game
tr: Scotland Yard masa oyunun bir çevrim içi çok oyunculu uyarlaması

en: Network File System protocol with static ports at 4000:4002 (some conflicts with popular games; statd broadcast on random port)
tr: Ağ Dosya Sistem Protokolü, sabit bağlantı noktaları 4000:4002 (bazı popüler oyunlarda çakışma olabilir, rastgele bir noktada statd dağıtımı)

en: NFS Quota (Chris Lowth)
tr: NFS Kota (Chris Lowth)

en: NFS with user/group filesystem usage quota support with static ports at 4000:4003 (some conflicts with popular games; statd broadcast on random port)
tr: Kullanıcı/Grup için dosya sistemi kullanım kotasını destekleyen NFS, sabit portlar 4000:4003 (popüşler oyunlarda bazı çakışmalar olabilir; rastgele bir noktada statd dağıtımı)

en: A real-time tactics game from Bungie
tr: Bungie firmasından bir gerçek zamanlı taktik oyunu

en: USB Redirector
tr: USB Yönlendirici

en: USB device sharing system from INCENTIVES Pro
tr: INCENTIVES Pro 'nun USB aygıt paylaşımı sistemi

en: Backup server from Zmanda; standard port with nf_conntrack_amanda
tr: Zmanda üzerinden yedekleme sunucusu, nf_conntrack_amanda ile standart bağlantı noktası

en: Network;Archiving;
tr: Ağ;Arşivleme;

en: A web-based file hosting service
tr: Web tabanlı bir dosya barındırma servisi

en: A top-down arcade shooter with hovertanks by Kot-in-Action Creative Artel
tr: Kot-in-Action Creative Artel tarafından geliştirilmiş bir yukardan aşağıya tankların vuruştuğu bir oyun

en: Webcam_server
tr: Web_kamerasi_sunucusu

en: A webcam viewer for web servers with an optional Java-based viewer
tr: İsteğe bağlı Java temelli bir görüntüleyici ile web sunucuları için bir web kamerası görüntüleyicisi

en: Network;Audio Video;Video;
tr: Ağ;Ses Video;Video;

en: BitTorrent client which features a simple interface on top of a cross-platform backend
tr: Çoklu platformların tepesinde basit bir arayüz sunun bir BitTorrent istemcisi

en: A game based on The Settlers of Catan by Klaus Teuber
tr: Klaus Teuber 'in The Settlers of Catan temelli bir oyunu

en: Pioneers Metaserver
tr: Pioneers Meta sunucusu

en: Metaserver for Pioneers
tr: Pioneers için Meta sunucusu

en: A multiplayer combat online game by Dynamix - main port
tr: Dymamix 'den bir çok oyunculu çevrim içi savaş oyunu - ana bağlantı noktası

en: A multiplayer combat online game by Dynamix, all suggested ports open
tr: Dynamix 'den bir çok oyunculu çevrim içi savaş oyunu - tüm önerilen bağlantı noktaları açık

en: UPS Tools daemon
tr: UPS Araçları uygulaması

en: Network UPS Tools
tr: Ağ UPS Araçları

en: System;
tr: Sistem;

en: Turn-based tactical strategy game
tr: Sıra temelli taktiksel strateji oyunu

en: An original shortest path algorithm and core concept
tr: Özgün bir en kısa yol algoritması ve onun temel kavramları

en: Domain Name System
tr: Alan Adı Sistemi

en: A volleyball game
tr: Bir voleybol oyunu

en: Postfix Mail Server SMTP
tr: Postfix Posta Sunucusu SMTP

en: Postfix is a high-performance mail transport agent
tr: Postfix, yüksek performanslı bir posta taşıma aracıdır

en: Postfix Mail Server SMTPS
tr: Postfix Posta Sunucusu SMTPS

en: Postfix Mail Server Submission
tr: Postfix Posta Sunucusu Teslimi

en: A fantasy strategy game by 3DO
tr: 3DO 'dan bir fantazi strateji oyunu

en: ManiaDrive game server
tr: ManiaDrive oyun sunucusu

en: A clone of TrackMania from Nadeo
tr: Nadeo tarafından bir TrackMania klonu

en: ManiaDrive/Raydium game monitor HTTP server
tr: ManiaDrive/Raydium oyunları görüntüleme HTTP sunucusu

en: A Comanche RAH-66 helicopter simulation by NovaLogic
tr: NovaLogic tarafından geliştirilmiş Comanche RAH-66 helikopter simülasyonu

en: A RTS snowball fight
tr: Bir RTS kartopu savaşı

en: A free/open-source RTS game of ancient warfare from Wildfire Games
tr: Wildfire Games tarafından geliştirilmiş, açık kaynak, antik savaş RTS oyunu

en: A 3D tank combat game by BraveTree Productions using the Torque Game Engine
tr: BraveTree Productions 'ın Torque Oyun Motorunu kullanan bir 3D tank savaşı oyunu

en: GameSpy Arcade gaming network
tr: GameSpy Arcade oyun ağı

en: Socks Proxy
tr: Socks Vekil Sunucusu

en: SOCKS protocol for proxy server support
tr: Vekil sunucu desteği için SOCKS protokolü

en: Transparent Proxy
tr: Transparan Vekil Sunucu

en: Transparent proxy
tr: Transparan vekil sunucusu

en: Port Mapping Protocol
tr: Bağlantı Noktası Eşleştirme Protokolü

en: An online multiplayer tactical warfare game
tr: Çevrim içi, çok oyunculu, taktik savaş oyunu

en: Session Initiation Protocol, unencrypted, using nf_conntrack_sip module
tr: Oturum Başlatma Protokolü, şifresiz, nf_conntrack_sip  modülü ile

en: Session Initiation Protocol with TLS encryption
tr: TLS şifrelemeli Oturum Başlatma Protokolü

en: An audio streaming server
tr: Ses akış sunucusu

en: Used to monitor Windows machines from a Nagios Server
tr: Bir Nagios Sunucusundan Windows makineleri izlemek için kullanılır

en: Games using MSN Gaming Zone API
tr: MSN Gaming Zone API kullanan Oyunlar

en: OpenTTD server
tr: OpenTTD sunucusu

en: An enhanced clone of Chris Sawyer's Transport Tycoon Deluxe
tr: Chris Sawyer's Transport Tycoon Deluxe oyununun gelişmiş bir klonu

en: System logging
tr: Sistem günlükleme

en: Tor anonymity network
tr: Tor anonim ağı

en: A fantasy FPS by Raven Software, server on port 27660
tr: Raven Software tarafından geliştirilmiş bir fantazi FPS oyunu, 27660 noktasındaki sunucu

en: A fantasy FPS by Raven Software, server on port 26901
tr: Raven Software tarafından geliştirilmiş bir fantazi FPS oyunu, 27901 noktasındaki sunucu

en: A fantasy FPS by Raven Software, server on port 26902
tr: Raven Software tarafından geliştirilmiş bir fantazi FPS oyunu, 27902 noktasındaki sunucu

en: A fantasy FPS by Raven Software, server on port 26903
tr: Raven Software tarafından geliştirilmiş bir fantazi FPS oyunu, 27903 noktasındaki sunucu

en: HexenWorld server by Raven Software
tr: Raven Software tarafından geliştirimiş HexenWorld oyununun sunucusu

en: A maze combat game in 3D
tr: 3D labirent savaş oyunu

en: All Services
tr: Tüm Servisler

en: Client, dedicated servers, P2P and voice chat
tr: İstemci, özel sunucular, P2P ve sesli sohbet

en: Games;Steam;
tr: Oyunlar;Steam;

en: Client, Dedicated Servers, P2P and Voice Chat
tr: İstemci, Özel Sunucular, P2P ve Sesli Sohbet

en: Client
tr: İstemci

en: Game client traffic, typically Matchmaking and HLTV and Steam downloads
tr: Oyun istemci trafiği, genellikle Çöpçatalnlık, HLTV ve Steam indirmeleridir

en: Dedicated Servers
tr: Özel Sunucular

en: SRCDS Rcon port
tr: SRCDS Rcon bağlantı noktası

en: P2P and Voice Chat
tr: P2P ve Sesli Sohbet

en: Steamworks P2P Networking and Steam Voice Chat
tr: Steamworks P2P ağ iletişimi ve Steam Sesli Sohbet

en: Additional Ports for Call of Duty: Modern Warfare 2 Multiplayer
tr: Call of Duty için Ek Bağlantı Noktaları: Modern Warfare 2 Multiplayer

en: A WWII FPS from Digital Illusions CE
tr: Digital Illusions CE 'den bir WWII FPS oyunu

en: Battlefield 1942 Console
tr: Battlefield 1942 Konsolu

en: The RemoteConsole administration tool for Battlefield 1942
tr: Battlefield 1942 için Uzak Konsol yönetim aracı

en: Network File System protocol with static ports at relatively unused 4194:4197 (4195 broadcast out)
tr: Ağ Dosya Sistem Protokolü, genelde kullanılmayan sabit bağlantı noktaları 4194:4197 (4195 dışarı yayın)

en: NFS Quota (jhansonxi)
tr: NFS Kota (jhansonxi)

en: Network File System protocol with filesystem usage quota support with static ports at relatively unused 4194:4198 (4195 broadcast out)
tr: Dosya sistemi kullanım kotası destekli Ağ Dosya Sistemi Protokolü, nispeten kullanılmayan statik bağlantı noktaları 4194:4198 (4195 dışarı yayım için)

en: A FPS by Ritual Entertainment
tr: Ritual Entertainment tarafından geliştirilmiş bir FPS oyunu

en: Data storage device temperature data server
tr: Veri depolama aygıtının sıcaklık veri sunucusu

en: Feature rich BitTorrent client by KDE
tr: KDE tarafından geliştirilmiş, zengin özellikli BitTorrent istemcisi

en: Software distribution service and game server browser from Valve
tr: Valve 'den yazılım dağıtım servisi ve oyun sunucu tarayıcısı

en: For Steam Client see the category: Games / Steam
tr: Steam istemcileri için kategorisi için: Oyunlar / Steam

en: BitTorrent Minimum
tr: BitTorrent Asgari

en: BitTorrent peer-peer file sharing
tr: BitTorrent eşler arası dosya paylaşımı

en: BitTorrent Full
tr: BitTorrent Tam

en: An open-source MMORPG
tr: Açık kaynak MMORPG

en: File hosting service, that offers cloud storage, file synchronization and client software
tr: Dosya barındırma servisi, bulut depolama, dosya eşzamanlama ve istemci yazılımı sunar

en: Spring game engine
tr: Spring oyun motoru

en: An enhanced clone of RTS game Total Annihilation by Cavedog Entertainment
tr: Cavedog Entertainment tarafından geliştirilmiş, Total Annihilation RTS oyununun gelişmiş bir klonu

en: SANE scanner
tr: SANE tarayıcı

en: Scanner Access Now Easy - scanner sharing server
tr: Scanner Access Now Easy - tarayıcı paylaşım sunucusu

en: Network;Scanning;
tr: Ağ;Tarama;

en: SANE Manual
tr: Sane Kılavuzu

en: Scanner Access Now Easy - scanner sharing server, manual ports without nf_conntrack_sane module
tr: Scanner Access Now Easy - tarama paylaşım sunucusu, nf_conntrack_sane modülü olmadan elle atanan bağlantı noktaları

en: A competitive FPS based on ioquake3/id tech 3 engine
tr: ioquake3/id tech 3 motoru temel alınarak geliştirilmiş bir rekabetli FPS oyunu

en: A dragon-riding action-adventure from Surreal Software
tr: Surrel Software 'in bir ejder sürme aksiyon macera oyunu

en: Extensible Messaging and Presence Protocol client connection (Jabber)
tr: Genişletilebilir Mesajlaşma ve Varlık Protokolü istemci bağlantısı (Jabber)

en: Extensible Messaging and Presence Protocol (Jabber) client connection with SSL encryption
tr: Genişletilebilir Mesajlaşma ve Varlık Protokolü (Jabber) SSL şifrelemeli istemci bağlantısı

en: XMPP Interserver
tr: XMPP ara sunucusu

en: Extensible Messaging and Presence Protocol server-server connection
tr: Genişletilebilir Mesajlaşma ve Varlık Protokolü sunucu-sunucu bağlantısı

en: XMPP Serverless
tr: XMPP Sunucusuz

en: Extensible Messaging and Presence Protocol link-local messaging/serverless messaging
tr: Genişletilebilir Mesajlaşma ve Varlık Protokolü bağlantı-yerel mesajlaşma/sunucusuz mesajlaşma

en: Soldier of Fortune - A FPS by Raven Software
tr: Soldier of Fortune - Raven Software tarafından geliştirilmiş bir FPS oyunu

en: A real-time strategy game by TimeGate Studios
tr: TimeGate Studios 'un gerçek zamanlı strateji oyunu

en: Virtual Network Computing
tr: Sanal Ağ İşlemleri

en: A mech FPS based on the Dream Pod 9 universe from Activision and Loki Software
tr: Activision and Loki Software 'den Dream Pod 9 tabanlı bir mekanik FPS oyunu

en: Network games using DirectX 7 API
tr: DirectX 7 API kullanan cevrim içi oyunlar

en: Network games using DirectX 8 API
tr: DirectX 8 API kullanan cevrim içi oyunlar

en: A MUSH/MUD server
tr: MUSH/MUD sunucusu

en: A FPS by Epic Games
tr: Epic Games tarafından bir FPS

en: Web-based administration for the FPS by Epic Games
tr: Epic Games tarafından bir FPS için Web tabanlı yönetim

en: Internet Printing Protocol
tr: İnternet Yazdırma Protokolü

en: VoIP client
tr: VoIP istemcisi

en: VoIP client, suggested alternate port
tr: VoIP istemcisi, önerilen alternatif bağlantı noktası

en: Free peer-to-peer file sharing application that works with the EDonkey network and the Kad network
tr: EDonkey ağı ve Kad ağı ile çalışabilen bir eşler arası dosya paylaşım uygulaması

en: Music Player Daemon. A server for streaming music
tr: Müzik Çalıcı Art Alan Uygulaması. Müzik akışı için bir sunucu

en: A FPS from Monolith Productions
tr: Monolith Productions 'ın bir FPS oyunu

en: DOS system emulator
tr: DOS sistemi öykünücüsü

en: System;Emulator;
tr: Sistem;Öykünücü;

en: A futuristic RTS based on the Stratagus engine
tr: Stratagus motorsu üstüne kurulu bir gelecekçi bir RTS oyunu

en: A 3D clone of the Light Cycle game in Tron
tr: Tron 'dan Light Cycle oyununun 3 boyutlu bir klonu

en: An enhanced port of Marathon 2: Durandal from Bungie Software
tr: Marathon 2 için gelişmiş bağlantı noktası: Bugie Software 'in Durandal

en: Player vs Player Gaming Network server emulation based on bnetd
tr: Bnetd üzerine kurulu bir Oyuncu vs Oyun Ağ sunucusu öykünücüsü

en: PvPGN Address Translation
tr: PvPGN Adres Çevrimi

en: Player vs Player Gaming Network Address translation port
tr: Oyuncu vs Oyun Ağ Adresi çevrimi bağlantı noktası

en: Networked sound server
tr: Ağ ses sunucusu

en: A free and open source team-based first-person shooter with real-time strategy elements
tr: Gerçek zamanlı strateji öğeleri ile açık kaynak kodlu bir takımlı FPS oyunu

en: A RTS game by Pumpkin Studios
tr: Pumpkin Studios tarafından geliştirilmiş bir RTS oyunu

en: Black Hawk Down. A FPS combat game by NovaLogic
tr: Black Hawk Down. NovaLogic tarafından geliştirilmiş bir FPS savaş oyunu

en: It's also known as The Saga of Ryzom, is a massively multiplayer online role-playing game (MMORPG)
tr: The Saga of Ryzom olarak ta bilinen, devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu (MMORGP)

en: A decentralized peer-to-peer networking framework with file sharing and messaging
tr: Dosya paylaşımı ve mesajlaşma ile dağıtık bir eşler arası ağ altyapısı

en: A clone of Rampart from Atari Games
tr: Atari Games 'in Rampart klonu

en: Multi-platform music-creation system for production, performance and DJing
tr: Prodüksiyon, performans ve DJ'lik için çoklu platform müzik üretme sistemi

en: Audio Video;Music;
tr: Ses Video;Müzik;

en: Fantasy combat FPS by Raven Software
tr: Raven Software tarafından geliştirilmiş fantazi savaş FPS oyunu

en: Railroad strategy game by PopTop Software
tr: PopTop Yazılım tarafından yapılmış Railroad strateji oyunu

en: A FPS based on Darkplaces/Quake engine by id Software
tr: id Yazılım tarafından yapılmış Darkplaces/Quake motoru tabanlı bir FPS

en: Trivial File Transfer Protocol
tr: Küçük Dosya Transfer Protokolü

en: An online tactical turn-based MMORPG
tr: MMORPG temelli bir çevrim içi taktiksel dönüm

en: Universal Plug and Play. It is a framework which can be used to make networked applications
tr: Evrensel Tak ve Çalıştır. Bu ağ uygulamaları yapmak için kullanılan bir alt yapıdır

en: System;General;
tr: Sistem:Genel;

en: A realistic FPS by Frozen Sand, based on Quake III by id Software, server on port 27660
tr: Frozen Sand tarafından geliştirilmiş, Quake III temelli, gerçekçi bir FPS oyunu, sunucu bağlantı noktası 27660

en: A realistic FPS by Frozen Sand, based on Quake III by id Software, server on port 27961
tr: Frozen Sand tarafından geliştirilmiş, Quake III temelli, gerçekçi bir FPS oyunu, sunucu bağlantı noktası 27661

en: A realistic FPS by Frozen Sand, based on Quake III by id Software, server on port 27962
tr: Frozen Sand tarafından geliştirilmiş, Quake III temelli, gerçekçi bir FPS oyunu, sunucu bağlantı noktası 27962

en: A realistic FPS by Frozen Sand, based on Quake III by id Software, server on port 27963
tr: Frozen Sand tarafından geliştirilmiş, Quake III temelli, gerçekçi bir FPS oyunu, sunucu bağlantı noktası 27963

en: A MMORPG game by Blizzard Entertainment
tr: Blizzard Entertainment tarafından geliştirilmiş bir MMORPG oyunu

en: Authentication is required to run the Firewall Configuration
tr: Kimlik doğrulama, Güvenlik Duvarı Yapılandırmasını çalıştırmak için gereklidir

en: Firewall Configuration
tr: Güvenlik Duvarı Yapılandırması

en: An easy way to configure your firewall
tr: Güvenlik duvarınızı yapılandırmanın kolay bir yolu
