gui-ufw - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Allow
ug: ئىجازەت

en: Deny
ug: رەت قىل

en: Reject
ug: رەت قىل

en: Limit
ug: چېكى

en: In
ug: ئىچى

en: Out
ug: سىرتى

en: Both
ug: ئىككىلىسى

en: Direction:
ug: يۆنىلىش:

en: Category:
ug: كاتېگورىيە:

en: Protocol:
ug: كېلىشىم:

en: Port:
ug: ئېغىز:

en: From:
ug: ئەۋەتكۈچى:

en: To:
ug: ئالغۇچى:

en: Interface:
ug: ئارايۈز:

en: Add
ug: قوش

en: Remove
ug: چىقىرىۋەت

en: Off
ug: تاقا

en: Low
ug: تۆۋەن

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: High
ug: يۇقىرى

en: Full
ug: تولۇق

en: Postal
ug: پوچتىخانا

en: Games;
ug: ئۇيۇنلار

en: Firewall Configuration
ug: تور توسۇق سەپلەش
