gui-ufw - en to lt translation catalogue (376 entries)

en: Please, just one Gufw's instance
lt: Prašome tik vieną Gufw egzempliorių

en: Gufw is already running. If this is wrong, remove the file:
lt: Gufw jau yra vykdoma. Jei ne, tuomet pašalinkite failą:

en: Deleting previous rules:
lt: Ištrinamos ankstesnės taisyklės:

en: Appending new rules:
lt: Pridedamos naujos taisyklės:

en: Home
lt: Namai

note: Filename without path and extension First run
en: Public
lt: Viešuma

en: Office
lt: Biuras

en: Renamed profile:
lt: Pervadintas profilis:

en: All Interfaces
lt: Visos sąsajos

en: Not Forward
lt: Nepersiųsti

note: Append new apps
en: All
lt: Visos

en: Ports:
lt: Prievadai:

en: Choose a TCP or UDP Protocol with a range of ports
lt: Pasirinkite TCP ar UDP protokolą su prievadų rėžiu

en: The IP/Port will be forward to this interface
lt: IP adresas/Prievadas bus persiųstas į šią sąsają

en: You need to set an Interface for forwarding to this another interface
lt: Jūs turite nurodyti sąsają, kad nukreiptumėte į ją kitą sąsają

en: Error: Firewall is disabled
lt: Klaida: Užkarda yra išjungta

en: The firewall has to be enabled first
lt: Iš pradžių, užkarda turi būti įjungta

en: Error running:
lt: Klaida, vykdant:

en: Rule(s) added
lt: Taisyklė(-ės) pridėta(-os)

en: Warning: Some rules added. Review the log
lt: Įspėjimas: Pridėtos kai kurios taisyklės. Peržiūrėkite žurnalą

en: Error: No rules added. Review the log
lt: Klaida: Nepridėta jokių taisyklių. Peržiūrėkite žurnalą

en: Insert Port
lt: Įterpkite prievadą

en: You need to insert a port in the port field
lt: Jūs turite įterpti prievadą į prievado lauką

en: Edward Snowden's Greatest Fear
lt: Didžiausias Edwardo Snowdeno siaubas

en: "Nothing Will Change"
lt: "Nieko nepasikeis"

en: Getting started
lt: Darbo pradžia

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Report
lt: Ataskaita

en: Log
lt: Žurnalai

note: Rules Listening Report
en: Nº
lt: Nr.

en: Rule
lt: Taisyklė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Protocol
lt: Protokolas

en: Port
lt: Prievadas

en: Address
lt: Adresas

en: Application
lt: Programa

en: An uncomplicated way to manage your firewall, powered by ufw. Easy, simple, nice and useful! :)
lt: Nesudėtingas būdas tvarkyti savo užkardą, veikiančią su ufw. Lengva, paprasta, šaunu ir naudinga! :)

en: Basic
lt: Pagrindai

en: FAQ
lt: DUK

en: If you are a normal user, you will be safe with this setting (Status=On, Incoming=Deny, Outgoing=Allow). Remember to append allow rules for your P2P apps:
lt: Jeigu esate įprastas naudotojas, būsite saugūs su šiais nustatymais (Būsena=Įjungta, Gaunami=Drausti, Išsiunčiami=Leisti). Nepamirškite pridėti leidžiančias taisykles savo P2P programoms:

en: You can rename your profiles with just 2 clicks on them:
lt: Jūs galite pervadinti savo profilius, spustelėję ant jų 2 kartus:

en: The Rule Name will help you to identify your rules in the future:
lt: Taisyklės pavadinimas padės jums atpažinti savo taisykles ateityje:

en: How to autostart Gufw with the system?
lt: Kaip automatiškai paleisti Gufw kartu su sistema?

en: You do not need it. After you do all of the changes in Gufw, the settings are still in place until the next changes.
lt: Jums to nereikia. Po to, kai programoje Gufw atliekate visus pakeitimus, nustatymai išlieka tokie patys iki kitų pakeitimų.

en: Why is Gufw disabled by default?
lt: Kodėl Gufw pagal numatymą yra išjungta?

en: By default, the firewall does not open ports to the outside world.
lt: Pagal numatymą, užkarda neatveria prievadų išoriniam pasauliui.

en: Some rules are added by themselves?
lt: Kai kurios taisyklės yra pridedamos pačios?

en: Well, the behaviour is such that when you change or import a profile, or when you edit a rule, Gufw will add that rule again, then ufw re-adds that rule for IPv4 and IPv6.
lt: Na, elgsena yra tokia, kad kai jūs keičiate ar importuojate profilį arba kai redaguojate taisyklę, Gufw vėl prideda tą taisyklę, o tuomet ufw iš naujo prideda tą taisyklę IPv4 ir IPv6 protokolams.

en: What is Allow, Deny, Reject and Limit?
lt: Kas yra Leisti, Drausti, Atmesti ir Apriboti?

en: Allow: Will allow traffic.
lt: Leisti: Leis duomenų srautą.

en: Deny: Will deny traffic.
lt: Drausti: Draus duomenų srautą.

en: Reject: Will deny traffic and will inform that it has been rejected.
lt: Atmesti: Draus duomenų srautą ir informuos apie tai, kad jis buvo atmestas.

en: Limit: Will deny traffic if an IP tried several connections.
lt: Apriboti: Draus duomenų srautą, jei IP adresas bandė kelis sujungimus.

en: I see some rules in all profiles
lt: Aš matau kai kurias taisykles visuose profiliuose.

en: All the ufw rules will be appear in all profiles.
lt: Visos ufw taisyklės pasirodys visuose profiliuose.

en: What do I see in the Listening Report?
lt: Ką aš matau klausymosi ataskaitoje?

en: The ports on the live system in the listening state for TCP and the open state for UDP.
lt: Prievadus veikiančioje sistemoje, klausymosi būsenoje ties TCP ir atvertoje būsenoje ties UDP.

en: I want even more!
lt: Aš noriu netgi daugiau!

en: You'll find more information in the community documentation :)
lt: Jūs rasite daugiau informacijos bendruomenės dokumentacijoje :)

en: Visit this web (please, copy & paste in your browser):
lt: Aplankykite šią svetainę (nukopijuokite ir įdėkite į savo naršyklę):

en: Import Profile
lt: Importuoti profilį

en: Import cancelled
lt: Importavimas atšauktas

en: Error
lt: Klaida

en: Filename has wrong permissions (not 600). Trust only on your exported profiles
lt: Šis failas turi neteisingus prieigos leidimus (ne 600). Pasitikėkite tik savo pačių eksportuotais profiliais

en: Filename has not valid characters. Rename the file
    to only letters, numbers, dashes and underscores
lt: Failo pavadinime yra neteisingų simbolių. Pervadinkite 
    failą taip, kad pavadinime būtų tik raidės, skaičiai, brūkšniai
    ir pabraukimo brūkšniai

en: Operation cancelled
lt: Operacija atšaukta

en: Profile already exists
lt: Profilis jau yra

en: Delete it before from the Preferences Window or rename the file (the profile will be the filename)
lt: Iš pradžių, ištrinkite jį Nuostatų lange arba pervadinkite failą (profilio pavadinimas bus toks pats kaip ir failo pavadinimas)

en: Profile imported:
lt: Importuotas profilis:

en: Profile imported, now you can choose it in the profiles
lt: Profilis importuotas, dabar galite jį pasirinkti profiliuose

en: Export Profile
lt: Eksportuoti profilį

en: Export cancelled
lt: Eksportavimas atšauktas

en: Profile exported:
lt: Profilis eksportuotas:

en: Profile exported
lt: Profilis eksportuotas

en: Reset Firewall
lt: Atstatyti užkardą

en: This will remove all rules in the current
    profile and disable the firewall
lt: Tai pašalins visas taisykles bei esamą
    profilį ir išjungs užkardą

en: Do you want to continue?
lt: Ar  norite tęsti?

en: Removed rules and reset firewall!
lt: Taisyklės pašalintos ir užkarda atstatyta!

en: Gufw Log: Removed
lt: Gufw žurnalas: Pašalintas

en: Gufw Log removed
lt: Gufw žurnalas pašalintas

en: Text copied to clipboard
lt: Tekstas nukopijuotas į iškarpinę

en: Incoming:
lt: Gaunami:

en: Incoming policy changed
lt: Gaunamų duomenų politika pakeista

en: There was an error changing the incoming policy
lt: Keičiant gaunamų duomenų politiką, įvyko klaida

en: Restart your firewall to refresh to the real status
    and please report this bug
lt: Paleiskite iš naujo savo užkardą, kad iš naujo įkeltumėte
    tikrąją būseną ir prašome praneškite apie šią klaidą

en: Outgoing:
lt: Išsiunčiami:

en: Outgoing policy changed
lt: Išsiunčiamų duomenų politika pakeista

en: There was an error changing the outgoing policy
lt: Keičiant išsiunčiamų duomenų politiką, įvyko klaida

en: Routed:
lt: Nukreipiama:

en: Routed policy changed
lt: Nukreipimo politika pakeista

en: There was an error changing the routed policy
lt: Įvyko klaida, keičiant nukreipimo politiką

en: Select just one row
lt: Pasirinkite tik vieną eilutę

en: You can create a rule from just one row selected
lt: Jūs galite sukurti taisyklę tik iš vienos pasirinktos eilutės

en: Status: Enabled
lt: Būsena: Įjungta

en: Firewall enabled
lt: Užkarda įjungta

en: Status: Disabled
lt: Būsena: Išjungta

en: Firewall disabled
lt: Užkarda išjungta

en: There was an error changing the firewall status
lt: Keičiant užkardos būseną, įvyko klaida

en: Restart your firewall to refresh to the real status and please report this bug
lt: Paleiskite iš naujo savo užkardą, kad iš naujo įkeltumėte tikrąją būseną ir prašome praneškite apie šią klaidą

en: Delete rule
lt: Ištrinti taisyklę

en: You will delete all selected rules
lt: Jūs ištrinsite visas pasirinktas taisykles

en: Rule(s) deleted
lt: Taisyklė(-ės) ištrinta

en: Error. Review Gufw Log
lt: Klaida. Peržvelkite Gufw žurnalą

en: No rule selected
lt: Nepasirinkta taisyklė

en: You have to select a rule
lt: Turite pasirinkti taisyklę

en: You can edit just one rule
lt: Galite redaguoti tik vieną taisyklę

note: ufw rule > inmutable
en: Immutable Rule
lt: Nekeičiama taisyklė

en: You can't edit a rule added from ufw
lt: Jūs negalite redaguoti taisyklės, pridėtos iš ufw

en: Changing profile:
lt: Keičiamas profilis:

en:  ALLOW
lt:  LEISTI

en:  DENY
lt:  DRAUSTI

en:  REJECT
lt:  ATMESTI

en:  LIMIT
lt:  APRIBOTI

en:  OUT
lt:  IŠ

en:  IN
lt:  Į

en: Anywhere
lt: Bet kur

en:  (out)
lt:  (iš)

en:  on
lt:  ant

en: Gufw profile
lt: Gufw profilis

en: All files
lt: Visi failai

en: Insert IP/Ports
lt: Įterpkite IP/Prievadus

en: You need to insert IP/ports in to/from fields
lt: Jūs turite įterpti IP/prievadus į iš/į laukus

en: Insert number bigger that number of rules
lt: Įterpkite skaičių didesnį nei taisyklių skaičius

en: By example, if you have 3 rules, you can't insert a rule into position 4
lt: Pavyzdžiui, jeigu jūs turite 3 taisykles, jūs negalite įterpti taisyklę į 4 vietą

en: Profile
lt: Profilis

en: Profile not valid
lt: Neteisingas profilis

en: You can't use this profile name
lt: Jūs negalite naudoti šį profilio pavadinimą

en: Enter at least one character
lt: Įrašykite bent vieną simbolį

en: Too long! (max. 15 characters)
lt: Per ilgas! (daugiausiai 15 simbolių)

en: Use only letters, numbers, dashes and underscores
lt: Naudokite raides, skaičius, brūkšnius ir pabraukimo brūkšnius

en: Profile exist
lt: Profilis yra

en: There is a profile with the same name
lt: Yra profilis tokiu pačiu pavadinimu

en: Current profile
lt: Esamas profilis

en: You can't rename the current profile
lt: Jūs negalite pervadinti esamo profilio

en: Edited Profile:
lt: Redaguotas profilis:

en: Created Profile:
lt: Sukurtas profilis:

en: Select a profile
lt: Pasirinkite profilį

en: You need to select a profile for deleting
lt: Jūs turite pasirinkti profilį, kurį norite ištrinti

en: Profile not erasable
lt: Profilis neištrinamas

en: You can't remove the current profile
lt: Jūs negalite pašalinti esamo profilio

en: Deleted Profile:
lt: Ištrintas profilis:

en: ufw Logging:
lt: ufw registravimas:

en: Gufw Logging: Enabled
lt: Gufw registravimas: Įjungtas

en: Gufw Logging: Disabled
lt: Gufw registravimas: Išjungtas

en: Confirm Delete Dialog: Enabled
lt: Ištrynimo patvirtinimo dialogas: Įjungtas

en: Confirm Delete Dialog: Disabled
lt: Ištrynimo patvirtinimo dialogas: Išjungtas

en: Refresh Interval:
lt: Įkėlimo iš naujo intervalas:

en: You need to set an Interface
lt: Jūs turite nustatyti sąsają

en: No changes were made!
lt: Nebuvo atlikta jokių pakeitimų!

en: Editing rule (Removing):
lt: Taisyklės redagavimas (šalinama):

en: Editing rule (Adding):
lt: Taisyklės redagavimas (Pridedama):

en: Updated rule
lt: Atnaujinta taisyklė

en: About Gufw Firewall
lt: Apie Gufw užkardą

en: Add a Firewall Rule
lt: Pridėti užkardos taisyklę

en: Allow
lt: Leisti

en: Deny
lt: Drausti

en: Reject
lt: Atmesti

en: Limit
lt: Apriboti

en: In
lt: Į

en: Out
lt: Iš

en: Both
lt: Abu

en: Policy:
lt: Politika:

en: Direction:
lt: Kryptis:

en: Category:
lt: Kategorija:

en: Subcategory:
lt: Subkategorija:

en: Application:
lt: Programa:

en: Application Filter
lt: Programų filtras

en: Copy app values and jump to Advanced Tab
lt: Kopijuoti programos reikšmes ir pereiti į išplėstinių kortelę

en: Preconfigured
lt: Iš anksto sukonfigūruota

en: Protocol:
lt: Protokolas:

en: Port:
lt: Prievadas:

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Rule Description
lt: Taisyklės aprašas

en: You can write a port as '22', a port range as '22:24' or a service as 'http'
lt: Jūs galite įrašyti prievadą kaip "22", kaip prievadų rėžį "22:24" arba kaip tarnybą "http"

en: Port or service
lt: Tarnybos prievadas

en: Simple
lt: Paprasta

en: Log:
lt: Registravimas:

en: Do not Log
lt: Neregistruoti

en: Log All
lt: Viską rašyti į žurnalą

en: From:
lt: Iš:

en: To:
lt: Į:

en: Paste your current local IP
lt: Įdėti jūsų esamą vietinį IP

en: You can write a port as '22' or a port range as '22:24'
lt: Jūs galite įrašyti prievadą kaip "22" arba kaip prievadų rėžį "22:24"

en: You can write a port as '22' or a port range as '22:24'.
    If you're editing a Preconfigured or Simple rule, Interface field must be 'All Interfaces' and the IPs and From Port fields must be empty.
lt: Jūs galite įrašyti prievadą kaip "22" arba kaip prievadų rėžį "22:24".
    Jeigu jūs redaguojate iš anksto sukonfigūruotą arba paprastą taisyklę, Sąsajos laukas privalo būti "Visos sąsajos", o IP adresų ir Iš Prievadas privalo būti tušti.

en: Insert:
lt: Įterpti:

en: Interface:
lt: Sąsaja:

en: Rule number to insert
lt: Įterpiamos taisyklės numeris

en: At the end
lt: Į galą

en: Advanced
lt: Išplėstiniai

en: Firewall
lt: Užkarda

en: _File
lt: _Failas

en: _Import profile
lt: _Importuoti profilį

en: _Export this profile
lt: _Eksportuoti šį profilį

en: Only the rules added from Gufw will be exported (not ufw rules)
lt: Bus eksportuotos tik taisyklės pridėtos per Gufw (ne ufw taisyklės)

en: _Edit
lt: _Taisa

en: _Reset Current Profile
lt: _Atstatyti esamą profilį

en: _Help
lt: Ž_inynas

en: _Profile:
lt: _Profilis:

en: S_tatus:
lt: Būs_ena:

en: _Incoming:
lt: Gaunam_i:

en: _Outgoing:
lt: Išsiu_nčiami:

en: _Routed:
lt: Nuk_reipiami:

en: <b>Firewall</b>
lt: <b>Užkarda</b>

en: Add a rule...
lt: Pridėti taisyklę...

en: Add
lt: Pridėti

en: Remove the selected rule(s)
lt: Pašalinti pasirinktą taisyklę(-es)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Edit the selected rule
lt: Redaguoti pasirinktą taisyklę

en: Pause Listening Report
lt: Pristabdyti klausymosi ataskaitą

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: See current Listening Report
lt: Žiūrėti esamą klausymosi ataskaitą

en: Create a rule from the listening report...
lt: Sukurti taisyklę iš klausymosi ataskaitos...

en: Copy log to clipboard
lt: Kopijuoti žurnalą į iškarpinę

en: Remove log
lt: Šalinti žurnalą

en: Firewall Preferences
lt: Užkardos nuostatos

en: _Logging:
lt: _Registravimas:

en: Off
lt: Išjungta

en: Low
lt: Žemas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: High
lt: Aukštas

en: Full
lt: Pilnas

en: Lo_gging Gufw activity
lt: Registru_ojama Gufw veikla

en: Show confirm dialog for deleting rules
lt: Ištrinant taisykles, rodyti patvirtinimo dialogą

en: Refresh Interval:
lt: Įkėlimo iš naujo intervalas:

en: Less seconds uses more CPU
    This interval will apply the next time you expand the Listening Report
lt: Mažiau sekundžiu naudoja daugiau CPU
    Šis intervalas bus pritaikytas, kai kitą kartą išskleisite klausymosi ataskaitą

en: <b>Listening Report</b>
lt: <b>Klausymosi ataskaita</b>

en: Add a profile
lt: Pridėti profilį

en: Remove the selected profile
lt: Šalinti pasirinktą profilį

en: <b>Profiles</b>
lt: <b>Profiliai</b>

en: Update a Firewall Rule
lt: Atnaujinti užkardos taisyklę

note: Sort translation, please!
en: The rule will be moved to the end of the list
lt: Taisyklė bus perkelta į sąrašo galą

en: Network;Games;
lt: Tinklas;Žaidimai;

en: Computer system monitor, network monitoring and infrastructure monitoring software application
lt: Kompiuterio sistemos monitorius, tinklo stebėjimo ir infrastruktūros stebėjimo programinės įrangos programa

en: Network;Shell;
lt: Tinklas;Apvalkalas;

en: Games;Strategy;
lt: Žaidimai;Strategija;

en: Network;
lt: Tinklas;

en: Telnet
lt: Telnetas

en: Text-based remote access (like SSH but without the security)
lt: Tekstu pagrįsta nuotolinė prieiga (kaip SSH, tik be saugumo)

en: Telnet is like SSH but without security. It'd be better to use the 'Telnet SSL'
lt: Telnetas yra kaip SSH tik be saugumo. Geriau būtų naudoti "Telnetas SSL"

en: Telnet TLS/SSL
lt: Telnetas TLS/SSL

en: Text-based remote access (like SSH but without the security) SSL
lt: Tekstu pagrįsta nuotolinė prieiga (kaip SSH, tik be saugumo) SSL

en: Network;Telephony;
lt: Tinklas;Telefonija

en: Violent combat game from Running With Scissors
lt: Smurtinis kovų žaidimas iš Running With Scissors

en: Games;Action;
lt: Žaidimai;Veiksmas;

en: Serves media files (music, pictures, and video) to clients on a network
lt: Pateikia medija failus (muziką, paveikslus ir vaizdo įrašus) klientams tinkle

en: Audio Video;TV;
lt: Garsas vaizdas;Televizija;

en: Games;
lt: Žaidimai;

en: Skype Normal
lt: Skype normalus

en: Proprietary Voice over IP service and software application
lt: Nuosavybinė interneto telefonijos paslauga ir programinės įrangos programa

en: Icecast stream
lt: Icecast srautas

en: Icecast with SHOUTcast-compatible stream
lt: Icecast su SHOUTcast-suderinamu srautu

en: Remote Desktop Protocols
lt: Nuotolinio darbalaukio protokolai

en: Network;Remote Access;
lt: Tinklas;Nuotolinė prieiga;

en: A FPS combat game by NovaLogic
lt: Pirmojo asmens šaudyklės žaidimas iš by NovaLogic

en: MythTV backend
lt: MythTV vidinė pusė

en: Bonjour protocol
lt: Bonjour protokolas

en: A space warfare game
lt: Kosminių karų žaidimas

en: Conquest Metaserver
lt: Conquest metaserveris

en: Review that ports are the same in /etc/asterisk/rtp.conf
lt: Peržiūrėkite, kad prievadai būtų tame pačiame /etc/asterisk/rtp.conf faile

en: A FPS by Monolith Productions
lt: Pirmojo asmens šaudyklė iš Monolith Productions

en: A unofficial online BattleTech game
lt: Neoficialus internetinis BattleTech žaidimas

en: Games;Strategy;Java;
lt: Žaidimai;Strategija;Java;

en: rsync daemon
lt: rsync tarnyba

en: File synchronization utility
lt: Failų sinchronizavimo paslaugų programa

en: Post Office Protocol
lt: Vietinis pašto protokolas

en: Secure mail server
lt: Saugus pašto serveris

en: Network;Telephony;Video Conference;
lt: Tinklas;Telefonija;Vaizdo konferencija;

en: A mesh networking protocol
lt: Jungliojo tinklo protokolas

en: Network;Time;
lt: Tinklas;Laikas;

en: A FPS by id Software
lt: Pirmojo asmens šaudyklė iš id Software

en: An enhanced multiplayer version of Quake by id Software
lt: Pagerinta kelių žaidėjų Quake versija pagal id Software

en: BitTorrent client used to transfer files via the BitTorrent protocol. Vuze uses the Azureus Engine
lt: BitTorrent klientas, naudojamas failų persiuntimui per BitTorrent protokolą. Vuze naudoja Azureus modulį

en: Network;P2P;
lt: Tinklas;P2P;

en: You need to add the main random port too that you selected the first time
lt: Jūs taip pat turite pridėti pirmąjį kartą pasirinktą pagrindinį atsitiktinį prievadą

en: XPilot 2-players
lt: XPilot 2-žaidėjai

en: XPilot 4-players
lt: XPilot 4-žaidėjai

en: XPilot 8-players
lt: XPilot 8-žaidėjai

en: XPilot 16-players
lt: XPilot 16-žaidėjų

en: FPS by Croteam
lt: Pirmojo asmens šaudyklė iš Croteam

en: Fantasy combat game by Blizzard Entertainment
lt: Fantastinis mūšio žaidimas pagal Blizzard Entertainment

en: TeamSpeak 2 web interface
lt: TeamSpeak 2 saityno sąsaja

en: SciFi strategy game by Firaxis
lt: Mokslinės fantastikos strateginis žaidimas iš Firaxis

en: A FPS by Splash Damage
lt: Pirmojo asmens šaudyklė iš Splash Damage

en: Network;Printing;
lt: Tinklas;Spausdinimas;

en: A FPS game based on the Cube engine
lt: Pirmojo asmens šaudyklės žaidimas, pagrįstas Cube moduliu

en: Strategy game by Blizzard Entertainment
lt: Strateginis žaidimas pagal Blizzard Entertainment

en: Web Server (HTTP,HTTPS)
lt: Saityno serveris (HTTP,HTTPS)

en: Web Server (8080)
lt: Saityno serveris (8080)

en: Windows Messenger
lt: Windows pokalbių programa

en: LPD server
lt: LPD serveris

en: MySQL Database
lt: MySQL duomenų bazė

en: File Transfer Protocol
lt: Failų persiuntimo protokolas

en: A FPS by Xatrix Entertainment
lt: Pirmojo asmens šaudyklė iš Xatrix Entertainment

en: Network;Video Conference;
lt: Tinklas;Vaizdo konferencija;

en: A 2D/3D dungeon adventure game
lt: 2D/3D požemio nuotykių žaidimas

en: Dynamic Host Configuration Protocol
lt: Dinaminės svetainės konfigūravimo protokolas

en: Cross-platform BitTorrent client written with Python and GTK+
lt: Daugiaplatformis BitTorrent klientas, sukurtas su Python ir GTK+

en: A strategy game by Blizzard Entertainment
lt: Strateginis žaidimas pagal Blizzard Entertainment

en: WINE: Warcraft III all ports
lt: WINE: Warcraft III visi prievadai

en: Warcraft III with 6112-6119 TCP ports open
lt: Warcraft III su atvertais 6112-6119 TCP prievadais

en: An open source sidescrolling multiplayer shooting game
lt: Atviro kodo 2D kelių žaidėjų šaudynių žaidimas

en: Sacred - ports 2005:2006
lt: Sacred - prievadai 2005:2006

en: Sacred - ports 2005:2007
lt: Sacred - prievadai 2005:2007

en: Sacred - ports 2005:2008
lt: Sacred - prievadai 2005:2008

en: Sacred - ports 2005:2009
lt: Sacred - prievadai 2005:2009

en: Sacred - ports 2005:2010
lt: Sacred - prievadai 2005:2010

en: Internet Relay Chat on official port 194 (rarely used)
lt: Pokalbiai internetu oficialiame prievade 194 (retai naudojamas)

en: Network;IRC;
lt: Tinklas;IRC;

en: Internet Relay Chat on common default port 6667, using nf_conntrack_irc DCC helper
lt: Pokalbis internetu (IRC) įprastame numatytajame 6667 prievade, naudojant nf_conntrack_irc DCC pagelbiklį

en: Internet Relay Chat on SSL default port 6697
lt: Pokalbiai internetu numatytajame SSL prievade 6697

en: VLC HTTP stream
lt: VLC HTTP srautas

en: Audio Video;
lt: Garsas vaizdas;

en: VLC MMS HTTP stream
lt: VLC MMS HTTP srautas

en: VLC RTP stream
lt: VLC RTP srautas

en: VLC UDP stream
lt: VLC UDP srautas

en: Games;Sports;
lt: Žaidimai;Sportas;

en: Cross-platform BitTorrent client GUI written with Qt4
lt: Daugiaplatformis BitTorrent klientas su Qt4 sukurta grafine naudotojo sąsaja

en: Vuze Remote
lt: Vuze nuotolinė prieiga

en: Remote control for Vuze
lt: Nuotolinis Vuze valdymas

en: TeamSpeak 3 voice service
lt: TeamSpeak 3 balso serveris

en: Kerberos v5 KDC server
lt: Kerberos v5 KDC serveris

en: Kerberos v5 server
lt: Kerberos v5 serveris

en: Kerberos v5 password
lt: Kerberos v5 slaptažodis

en: LDAP server
lt: LDAP serveris

en: LDAP server (LDAPS)
lt: LDAP serveris (LDAPS)

en: NASCAR Racing 2002/03 1 player
lt: NASCAR Racing 2002/03 1 žaidėjas

en: NASCAR Racing 2002/03 2 players
lt: NASCAR Racing 2002/03 2 žaidėjai

en: NASCAR Racing 2002/03 4 players
lt: NASCAR Racing 2002/03 4 žaidėjai

en: NASCAR Racing 2002/03 16 players
lt: NASCAR Racing 2002/03 16 žaidėjų

en: NASCAR Racing 2002/03 32 players
lt: NASCAR Racing 2002/03 32 žaidėjai

en: NASCAR Racing 2002/03 42 players
lt: NASCAR Racing 2002/03 42 žaidėjai

en: Interface daemon for GPS receivers
lt: Sąsajos tarnyba, skirta GPS imtuvams

en: Network;Geography;
lt: Tinklas;Geografija;

en: Transmission Daemon
lt: Transmission tarnyba

en: Remote control for Transmission
lt: Nuotolinis Transmission valdymas

en: HP Linux Imaging and Printing
lt: HP Linux atvaizdavimas ir spausdinimas

en: A web-based file hosting service
lt: Saitynu pagrįsta failų prieglobos paslauga

en: A multiplayer combat online game by Dynamix - main port
lt: Internetinis kelių žaidėjų kovų žaidimas pagal Dynamix - pagrindinis prievadas

en: A multiplayer combat online game by Dynamix, all suggested ports open
lt: Internetinis kelių žaidėjų kovų žaidimas pagal Dynamix, visi siūlomi prievadai atverti

en: System;
lt: Sistema;

en: Domain Name System
lt: Sričių vardų sistema

en: A volleyball game
lt: Tinklinio žaidimas

en: Postfix Mail Server SMTP
lt: Postfix pašto serveris SMTP

en: Postfix is a high-performance mail transport agent
lt: Postfix yra našus pašto perdavimo agentas

en: Postfix Mail Server SMTPS
lt: Postfix pašto serveris SMTPS

en: A fantasy strategy game by 3DO
lt: Fantastinis strateginis žaidimas pagal 3DO

en: GameSpy Arcade gaming network
lt: GameSpy Arcade žaidimų tinklas

en: Socks Proxy
lt: Socks įgaliotasis serveris

en: SOCKS protocol for proxy server support
lt: SOCKS protokolas, skirtas įgaliotojo serverio palaikymui

en: System logging
lt: Sistemos registravimas

en: Tor anonymity network
lt: Tor anonimiškumo tinklas

en: A maze combat game in 3D
lt: Trimatis labirintų kovos žaidimas

en: Games;Steam;
lt: Žaidimai;Steam;

en: SRCDS Rcon port
lt: SRCDS Rcon prievadas

en: A WWII FPS from Digital Illusions CE
lt: II pasaulinio karo pirmojo asmens šaudyklė iš Digital Illusions CE

en: A FPS by Ritual Entertainment
lt: Pirmojo asmens šaudyklė iš Ritual Entertainment

en: Software distribution service and game server browser from Valve
lt: Programinės įrangos platinimo paslauga ir žaidimų serverio naršyklė iš Valve

en: For Steam Client see the category: Games / Steam
lt: Steam kliento ieškokite kategorijoje: Žaidimai / Steam

en: File hosting service, that offers cloud storage, file synchronization and client software
lt: Failų prieglobos paslauga, kuri siūlo debesijos kaupiklį, failų sinchronizavimą bei kliento programinę įrangą

en: SANE scanner
lt: SANE skeneris

en: Network games using DirectX 7 API
lt: Tinklo žaidimai, naudojant DirectX 7 API

en: Network games using DirectX 8 API
lt: Tinklo žaidimai, naudojant DirectX 8 API

en: A MUSH/MUD server
lt: MUSH/MUD serveris

en: A FPS by Epic Games
lt: Pirmojo asmens šaudyklė iš Epic Games

en: Internet Printing Protocol
lt: Internetinio spausdinimo protokolas

en: VoIP client
lt: Interneto telefonijos klientas

en: VoIP client, suggested alternate port
lt: Interneto telefonijos klientas, pasiūlytas alternatyvus prievadas

en: A FPS from Monolith Productions
lt: Pirmojo asmens šaudyklė iš Monolith Productions

en: DOS system emulator
lt: DOS sistemos emuliatorius

en: System;Emulator;
lt: Sistema;Emuliatorius;

en: DOSBox Modem
lt: DOSBox modemas

en: Networked sound server
lt: Į tinklą sujungtas garso serveris

en: Fantasy combat FPS by Raven Software
lt: Fantastinė kovų pirmojo asmens šaudyklė iš Raven Software

en: Authentication is required to run the Firewall Configuration
lt: Norint vykdyti užkardos konfigūraciją, reikalingas tapatybės nustatymas

en: Firewall Configuration
lt: Užkardos konfigūravimas

en: An easy way to configure your firewall
lt: Lengvas būdas konfigūruoti užkardą
