guifications 2.12 - en to sr translation catalogue (185 entries)

en: Close
sr: Затвори

en: Open Conversation
sr: Отвори разговор

en: Context Menu
sr: Допунски мени

en: Get Info
sr: Добави податке

en: Display Log
sr: Прикажи дневник

en: Add Buddy Pounce
sr: Заседа другару

en: View IM log
sr: Прегледај дневник порука

note: add the alias and remove button
en: Alias Buddy
sr: Надени име

en: Remove Buddy
sr: Уклони другара

en: Add Buddy
sr: Додај другара

note: add the join item, possibly redundant..
en: Join
sr: Приступи

en: Auto-join
sr: Приступи аутоматски

en: View Chat Log
sr: Прегледај дневник разговора

note: add the alias and remove buttons
en: Alias Chat
sr: Надени име разговору

en: Remove Chat
sr: Уклони разговор

en: Add Chat
sr: Додај разговор

en: Please select a theme for the buddy %s
sr: Избор теме за другара %s

en: Please select a theme for the contact %s
sr: Избор теме за контакт %s

en: Please select a theme for the group %s
sr: Избор теме за групу %s

en: _Theme
sr: _Тема

en: Clear setting
sr: Очисти подешавање

en: Random
sr: Случајна

en: None
sr: Ниједна

en: Select Guifications theme
sr: Избор теме

en: OK
sr: У реду

en: Cancel
sr: Откажи

note: add our menu item
en: Guifications Theme
sr: Теме изгледа

note: create all of our default events
en: Sign on
sr: Пријава

en: Displayed when a buddy comes online.
sr: Приказује се када се другар пријави.

en: Sign off
sr: Одјава

en: Displayed when a buddy goes offline.
sr: Приказује се када се другар одјави.

en: Away
sr: Одсутан

en: Displayed when a buddy goes away.
sr: Приказује се када другар оде на одсуство.

en: Back
sr: Повратак

en: Displayed when a buddy returns from away.
sr: Приказује се када се другар врати са одсуства.

en: Idle
sr: Беспослен

en: Displayed when a buddy goes idle.
sr: Приказује се када је другар беспослен.

en: Unidle
sr: Упошљен

en: Displayed when a buddy returns from idle.
sr: Приказује се када се другар врати послу.

en: IM message
sr: Брза порука

en: Displayed when someone sends you a message.
sr: Приказује се када неко пошаље поруку.

en: Typing
sr: Куцање

en: Displayed when someone is typing a message to you.
sr: Приказује се када Вам неко куца поруку.

en: Stopped typing
sr: Крај куцања

en: Displayed when someone has stopped typing a message to you.
sr: Приказује се када неко престане да куца поруку.

en: Chat message
sr: Разговор

en: Displayed when someone talks in a chat.
sr: Приказује се када неко проговори у разговору.

en: Name spoken
sr: Дозивање

en: Displayed when someone says your nick in a chat
sr: Приказује се када неко напише Ваше име у разговору

en: Displayed when someone joins a chat.
sr: Приказује се када неко приступи разговору.

en: Leave
sr: Одлазак

en: Displayed when someone leaves a chat.
sr: Приказује се када неко напусти разговор.

en: Invited
sr: Позив

en: Displayed when someone invites you to a chat.
sr: Приказује се када Вас неко позове да приступите разговору.

en: Topic changed
sr: Промена теме

en: Displayed when a topic is changed in a chat.
sr: Приказује се када неко промени тему разговора.

en: Email
sr: Пошта

en: Displayed when you receive new email.
sr: Приказује се када примите нову електронску пошту.

en: Master
sr: Главно

en: Master notification for the theme editor.
sr: Главно обавештење за уређивач теме.

en: Icon
sr: Икона

en: Image
sr: Слика

en: Text
sr: Текст

en: North West
sr: Северозапад

en: North
sr: Север

en: North East
sr: Североисток

en: West
sr: Запад

en: Center
sr: Средина

en: East
sr: Исток

en: South West
sr: Југозапад

en: South
sr: Југ

en: South East
sr: Југоисток

en: Top Left
sr: Горе лево

en: Top Right
sr: Горе десно

en: Bottom Left
sr: Доле лево

en: Bottom Right
sr: Доле десно

en: Buddy
sr: Другар

en: Protocol
sr: Протокол

en: Status
sr: Статус

en: Huge (144x144)
sr: Огромна (144x144)

en: Large (96x96)
sr: Јако велика (96x96)

en: Big (64x64)
sr: Велика (64x64)

en: Normal (48x48)
sr: Нормална (48x48)

en: Little (32x32)
sr: Мала (32x32)

en: Small (24x24)
sr: Малецка (24x24)

en: Tiny (16x16)
sr: Сићушна (16x16)

en: Truncate
sr: Одсеци

en: Ellipsis at the end
sr: Три тачке на крају

en: Ellipsis in the middle
sr: Три тачке у средини

en: Ellipsis at the beginning
sr: Три тачке на почетку

en: General
sr: Опште

note: Display Options
en: Display Options
sr: Опције приказа

en: _Position:
sr: _Место:

en: _Stack:
sr: _Ређање:

en: Vertically
sr: Вертикално

en: Horizontally
sr: Хоризонтално

en: Show _while away:
sr: Приказивање при _одсуству:

en: Yes
sr: Да

en: No
sr: Не

en: _Animate:
sr: _Анимирај:

en: _Display Time:
sr: _Дужина приказивања:

en: seconds
sr: (у секундама)

note: Mouse Options
en: Mouse
sr: Миш

en: _Left:
sr: _Лево дугме:

en: _Middle:
sr: С_редње дугме:

en: _Right:
sr: _Десно дугме:

en: Show
sr: Прикажи

en: Event
sr: Догађај

en: Description
sr: Опис

en: Notifications
sr: Обавештења

en: Delete theme?
sr: Да ли да обришем тему?

en: Are you sure you want to delete this theme?
sr: Да ли сигурно желите да обришете ову тему?

en: New
sr: Ново

en: Edit
sr: Уреди

en: Delete
sr: Обриши

en: Refresh
sr: Освежи

en: Loaded
sr: Учитано

en: Name
sr: Име

en: Summary
sr: Сажетак

en: _Edit
sr: _Уреди

en: _Get More
sr: _Преузми још

en: Themes
sr: Теме

en: Version
sr: Издање

en: Author
sr: Аутор

en: Website
sr: Ел. место

en: Supports
sr: Подржава

en: Filename
sr: Датотека

en: Advanced
sr: Напредно

en: Max _Visible Guifications:
sr: Максималан број приказаних обавештења:

en: Placement
sr: Смештај

en: Show notifications on _screen:
sr: Прикажи обавештења на _екрану:

en: Show notifications on _monitor:
sr: Прикажи обавештења на _монитору:

en: Theme
sr: Тема

en: Info
sr: Подаци

en: Options
sr: Опције

en: Would you like to save before closing?
sr: Да ли желите да сачувате пре затварања?

en: Would you like to save before creating a new theme?
sr: Да ли желите да сачувате пре него што направите нову тему?

en: Would you like to save before opening %s?
sr: Да ли желите да снимите пре него што отворите %s?

en: Confirm
sr: Потврди

en: Are you sure you want to delete this %s notification?
sr: Да ли сигурно желите да обришете ово обавештење (%s)?

en: Confirm delete notification
sr: Потврда брисања обавештења

en: Are you sure you want to delete this %s item?
sr: Да ли сигурно желите да обришете ову %s ставку?

en: Confirm delete item
sr: Потврда брисања ставке

en: New Notification
sr: Ново обавештење

en: New notification type:
sr: Нова врста обавештења:

en: New Item
sr: Нова ставка

en: New item type:
sr: Врста нове ставке:

en: Open
sr: Отвори

en: Select font
sr: Избор писма

en: Guifications
sr: Гуификације

en: Select color
sr: Избор боје

en: Name:
sr: Име:

en: Version:
sr: Издање:

en: Summary:
sr: Сажетак:

en: Description:
sr: Опис:

en: Author:
sr: Аутор:

en: Website:
sr: Ел. место:

en: Date Format:
sr: Формат датума:

en: Time Format:
sr: Формат времена:

en: Warning:
sr: Упозорење:

en: Ellipsis:
sr: Три тачке:

en: Alias:
sr: Надимак:

en: Use Gtk theme background
sr: Користи позадину из ГТК теме

en: Background:
sr: Позадина:

en: Width:
sr: Ширина:

en: Height:
sr: Висина:

en: _Horizontal Offset:
sr: _Водоравни помак:

en: Percentage
sr: У процентима

en: _Vertical Offset:
sr: _Усправни помак:

en: _Type:
sr: _Врста:

en: _Size:
sr: В_еличина:

en: Image:
sr: Слика:

en: Format:
sr: Формат:

en: Clipping:
sr: Опсецање:

en: New theme
sr: Нова тема

en: Save theme
sr: Сачувај тему

en: New notification
sr: Ново обавештење

en: New item
sr: Нова ставка

en: Duplicate
sr: Умножи

en: Move up
sr: Нагоре

en: Move down
sr: Надоле

en: Help
sr: Помоћ

en: Guifications Theme Editor
sr: Уређивач теме за Гуификације

en: The end all, be all, toaster popup plugin
sr: Алфа и омега обавештајних додатака.

en: Guifications:
    The end all, be all, toaster popup plugin
sr: Гуификације:
    Алфа и омега обавештајних додатака
