GNU guix - en to lt translation catalogue (49 entries)

en: module ~a not found
lt: modulis ~a nerastas

en: You may use @command{guix package --show=foo | grep location} to search
    for the location of package @code{foo}.
    If you get the line @code{location: gnu/packages/bar.scm:174:2},
    add @code{bar} to the @code{use-package-modules} form.
lt: Jūs galite naudoti @command{guix package --show=foo | grep location} norėdami surasti
     @code{foo} paketo vietą.
    Jeigu gaunate @code{location: gnu/packages/bar.scm:174:2} eilutę,
    pridėkite @code{bar} į @code{use-package-modules} formą.

en: Try adding @code{(use-package-modules ~a)}.
lt: Pabandykite pridėti @code{(use-package-modules ~a)}.

en: You may use @command{guix system search ~a} to search for a service
    matching @code{~a}.
    If you get the line @code{location: gnu/services/foo.scm:188:2},
    add @code{foo} to the @code{use-service-modules} form.
lt: Jūs galite naudoti @command{guix system search ~a} ieškoti serviso
    atitinkančio @code{~a}.
    Jeigu gaunate @code{location: gnu/services/foo.scm:188:2} eilutę,
    pridėkite @code{foo} į @code{use-service-modules} formą.

en: Try adding @code{(use-service-modules ~a)}.
lt: Pabandykite pridėti @code{(use-service-modules ~a)}.

en: ~a: patch not found
lt: ~a: pataisa nerasta

en: ambiguous package specification `~a'~%
lt: dviprasmiška paketo specifikacija `~a'~%

en: choosing ~a@~a from ~a~%
lt: renkamasi ~a@~a iš ~a~%

en: package '~a' has been superseded by '~a'~%
lt: paketas '~a' buvo pakeistas šiuo '~a'~%

en: ~A: package not found for version ~a~%
lt: ~A: paketas nerastas versijai ~a~%

en: ~A: unknown package~%
lt: ~A: nežinomas paketas~%

en: package `~a' lacks output `~a'~%
lt: paketui `~a' trūksta išvesties `~a'~%

en: ~a: no value specified for service of type '~a'
lt: ~a: nenurodyta vertė '~a' tipo servisui

en: This is a simple service.
lt: Tai paprastas servisas.

en: Build the operating system top-level directory, which in
    turn refers to everything the operating system needs: its kernel, initrd,
    system profile, boot script, and so on.
lt: Sukurkite operacinės sistemos aukščiausio lygio direktoriją, kuri
    savo ruožtu nurodo viską ko reikia operacinei sistemai: jos branduolį, initrd,
    sistemos profilį, įkrovos scenarijų, ir taip toliau.

en: Produce the operating system's boot script, which is spawned
    by the initrd once the root file system is mounted.
lt: Pateikite operacinės sistemos įkrovos scenarijų, kurį sukuria
    initrd, kuomet prijungiama šakninė failų sistema .

en: Store provenance information about the system in the system
    itself: the channels used when building the system, and its configuration
    file, when available.
lt: Sistemos kilmės informaciją saugokite pačioje
     sistemoje: naudoti kanalai sistemos kūrimui ir jos konfiguracijos
     failas, kai yra.

en: Delete files from @file{/tmp}, @file{/var/run}, and other
    temporary locations at boot time.
lt: Įkrovos metu, ištrinti failus iš @file{/tmp}, @file{/var/run}, ir kitų
     laikinų vietų.

en: duplicate '~a' entry for /etc
lt: dublikuoti '~a' įrašą dėl /etc

en: Populate the @file{/etc} directory.
lt: Užpildyti @file{/etc} direktoriją.

en: missing root file system
lt: trūksta šakninės failų sistemos

en: duplicate '~a' entry for files/
lt: dublikuoti '~a' įrašą dėl files/

en:  done
lt:  atlikta

en: Locale
lt: Lokalė

en: User creation
lt: Naudotojo kūrimas

en: Services
lt: Servisai

en: Partitioning
lt: Skirsniavimas

en: Configuration file
lt: Konfigūracijos failas

en: Installation complete
lt: Diegimas baigtas

en: Reboot
lt: Perkrauti

en: Back
lt: Atgal

en: Continue
lt: Tęsti

en: Edit
lt: Keisti

en: Disk
lt: Diskas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Name
lt: Vardas

en: Home directory
lt: Namų direktorija

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Root account
lt: Root paskyra

en: Add
lt: Pridėti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Free space
lt: Laisva vieta

en: None
lt: Nieko

en: nothing to do~%
lt: Nėra ką daryti~%

en: too many arguments~%
lt: Per daug argumentų~%

en: unknown
lt: nežinoma

en: total
lt: Viso

en: SYSTEM
lt: SISTEMA
