gupnp-tools master - en to cs translation catalogue (121 entries)

en: GUPnP AV CP - Metadata View
cs: GUPnP AV CP – zobrazení metadat

en: UPnP AV Control Point
cs: Řídící bod UPnP AV

en: Browse and control UPnP multimedia devices
cs: Procházejte si a ovládejte multimediální zařízení UPnP

en: _Play
cs: _Přehrát

en: Fetch the DIDL-Lite XML for this media object
cs: Získat DIDL-Lite XML pro tento multimediální objekt

en: Fetch _DIDL-Lite
cs: Získat _DIDL-Lite

en: Search…
cs: Hledat…

en: GUPnP AV Control Point
cs: Řídící bod GUPnP AV

en: _File
cs: _Soubor

en: Close
cs: Zavřít

en: _Tools
cs: Nás_troje

en: _Lenient Mode
cs: _Shovívavý režim

en: _Help
cs: _Nápověda

en: About
cs: O aplikaci

en: P_ause
cs: Poz_astavit

en: _Stop
cs: Za_stavit

en: Pre_vious
cs: Př_edchozí

en: _Next
cs: _Následující

en: _Rescan
cs: Znovu p_rohledat

en: Clears the CP's idea of the state of the currently selected AV Renderer. Useful for dealing with AV Renderers that don't report state changes.
cs: Vymaže představu řídícího bodu o stavu aktuálně vybraného zařízení pro vykreslování AV. To je užitečné pro práci s vykreslovacími zařízeními AV, které neoznamují změny svého stavu.

en: _Clear state
cs: _Vymazat stav

en: _Renderer:
cs: Vyk_reslovací zařízení:

en: Copyright (C) 2007 Zeeshan Ali (Khattak)
cs: Copyright © 2007 Zeeshan Ali (Khattak)

en: An UPnP AV Control Point based on GUPnP framework.
    Inspired by Intel Tools for UPnP.
cs: Řídící bod UPnP AV založený na knihovně GUPnP.
    Inspirováno nástroji pro UPnP od firmy Intel.

en: GUPnP homepage
cs: Domovská stránka GUPnP

en: UPnP Network Light
cs: Síťové světlo UPnP

en: Sample UPnP application for controlling lights
cs: Ukázková aplikace UPnP pro ovládání světel

en: A virtual network light bulb based on GUPnP framework.
    Inspired by Intel Tools for UPnP.
cs: Virtuální žárovka v síti založená na knihovně GUPnP.
    Inspirováno nástroji pro UPnP od firmy Intel.

en: GUPnP Network Light
cs: Síťové světlo GUPnP

[ctx: network-light]
en: _On
cs: Zapn_out

en: _Increase luminance by 20%
cs: Zvýš_it jas o 20 %

en: _Decrease luminance by 20%
cs: Sníži_t jas o 20 %

en: _About
cs: O _aplikaci

en: UPnP Universal Control Point
cs: Univerzální řídící bod UPnP

en: Inspect and control UPnP devices across your local network
cs: Kontrolujte si a ovládejte zařízení UPnP ve své místní síti

en: A Generic Control Point based on GUPnP framework.
    Inspired by Intel Tools for UPnP.
cs: Obecný řídící bod založený na knihovně GUPnP.
    Inspirováno nástroji pro UPnP od firmy Intel.

en: Action Invocation
cs: Vyvolání činnosti

en: _Invoke
cs: _Vyvolat

en: device
cs: zařízení

en: service
cs: služba

en: action
cs: činnost

en: 'in' arguments
cs: „vstupní“ parametry

en: 'out' arguments
cs: „výstupní“ parametry

en: Copy value
cs: Kopírovat hodnotu

en: Copy all details
cs: Kopírovat všechny podrobnosti

en: Invoke
cs: Vyvolat

en: Subscribe to events
cs: Odebírat události

en: _Expand all devices
cs: Rozbalit vš_echna zařízení

en: _Collapse all devices
cs: S_balit všechna zařízení

en: Copy event
cs: Kopírovat událost

en: Copy all events
cs: Kopírovat všechny události

en: _Clear event log
cs: _Vymazat záznam událostí

note: default details
en: GUPnP Universal Control Point
cs: Univerzální řídící bod GUPnP

en: Clear event log
cs: Vymazat záznam událostí

en: Quit
cs: Ukončit

en: _View
cs: _Zobrazit

en: Event _log
cs: Záznam udá_lostí

en: _Close
cs: _Zavřít

en: UPnP search expression
cs: Vyhledávací výraz UPnP

en: column
cs: sloupec

en: Network PORT to use for UPnP
cs: Síťový PORT, který s má použít pro UPnP

en: Network interfaces to use for UPnP communication
cs: Síťové rozhraní, které s má použít pro komunikaci UPnP

en: Application part of the User-Agent header to use for UPnP communication
cs: Aplikační část hlavičky User-Agent, které s má použít pro komunikaci UPnP

en: Use the IPv4 protocol family
cs: Používat rodinu protokolů IPv4

en: Use the IPv6 protocol family
cs: Používat rodinu protokolů IPv6

en: Do not use the IPv4 protocol family
cs: Nepoužívat rodinu protokolů IPv4

en: Do not use the IPv6 protocol family
cs: Nepoužívat rodinu protokolů IPv6

en: - UPnP AV control point
cs: – řídicí bod UPnP AV

en: Could not parse options: %s
cs: Nelze zpracovat volbu: %s

en: Show _DIDL…
cs: Zobrazit _DIDL…

en: Search failed
cs: Hledání selhalo

en: Error message was: %s
cs: Chybová zpráva byla: %s

en: Searching on %s
cs: Vyhledává se na %s

en: Searching in %s on %s
cs: Vyhledává se v %s na %s

en: Search criteria invalid: %s
cs: Kritérium hledání není platné: %s

en: Error fetching detailed information: %s
cs: Chyba při získávání podrobných informací: %s

en: Friendly name for this UPnP light
cs: Přívětivý název pro tuto žárovku UPnP

en: Apply change exclusively to this UPnP light
cs: Použít změnu výhradně pro tuto žárovku UPnP

en: Use IPv4
cs: Používat IPv4

en: Use IPv6
cs: Používat IPv6

en: Do not use IPv4
cs: Nepoužívat IPv4

en: Do not use IPv6
cs: Nepoužívat IPv6

en: Action failed.
    
    Error %d: %s
cs: Činnost selhala.
    
    Chyba %d: %s

en: Name
cs: Název

en: Direction
cs: Směr

en: Related State Variable
cs: Příslušná stavová proměnná

en: Is Return Value
cs: Je návratovou hodnotou

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Number of Arguments
cs: Počet parametrů

en: Send Events
cs: Posílat události

en: Default Value
cs: Výchozí hodnota

en: Step
cs: Krok

en: Allowed Values
cs: Dovolené hodnoty

en: Location
cs: Umístění

en: Type
cs: Typ

en: Base URL
cs: Základní adresa URL

en: Service ID
cs: ID služby

en: Service URL
cs: Adresa URL služby

en: Control URL
cs: Adresa URL řízení

en: Event Subscription URL
cs: Adresa URL odběru událostí

en: Friendly Name
cs: Přátelský název

en: Manufacturer
cs: Výrobce

en: Manufacturer URL
cs: Adresa URL výrobce

en: Model Description
cs: Popis modelu

en: Model Name
cs: Název modelu

en: Model Number
cs: Číslo modelu

en: Model URL
cs: Adresa URL modelu

en: Serial Number
cs: Sériové číslo

en: Presentation URL
cs: Adresa URL prezentace

en: Value
cs: Hodnota

en: Version
cs: Verze

en: Author
cs: Autor

en: State variables
cs: Stavové proměnné

en: Information not available
cs: Informace není dostupná

en: UPnP Network
cs: Síť UPnP

en: Device
cs: Zařízení

en: Time
cs: Čas

en: Service
cs: Služba

en: State Variable
cs: Stavová proměnná

en: The UDA version to use
cs: Verze UDA, která se má používat
