gupnp-tools master - en to hu translation catalogue (122 entries)

en: GUPnP AV CP - Metadata View
hu: GUPnP AV CP - Metaadat nézet

en: UPnP AV Control Point
hu: UPnP AV vezérlőpont

en: Browse and control UPnP multimedia devices
hu: Tallózza és vezérelje az UPnP multimédiás eszközöket

en: _Play
hu: _Lejátszás

en: Fetch the DIDL-Lite XML for this media object
hu: A DIDL-Lite XML lekérése ehhez a médiaobjektumhoz

en: Fetch _DIDL-Lite
hu: _DIDL-Lite lekérése

en: Search…
hu: Keresés…

en: GUPnP AV Control Point
hu: GUPnP AV vezérlőpont

en: _File
hu: _Fájl

en: Close
hu: Bezárás

en: _Tools
hu: _Eszközök

en: _Lenient Mode
hu: Engedékeny _mód

en: _Help
hu: _Súgó

en: About
hu: Névjegy

en: P_ause
hu: _Szünet

en: _Stop
hu: Leállí_tás

en: Pre_vious
hu: _Előző

en: _Next
hu: _Következő

en: _Rescan
hu: Új_rakeresés

en: Clears the CP's idea of the state of the currently selected AV Renderer. Useful for dealing with AV Renderers that don't report state changes.
hu: Törli a jelenleg kijelölt AV megjelenítő állapotának CP gondolatát. Olyan AV megjelenítők kezelésekor hasznos, amelyek nem jelentik az állapotváltozásokat.

en: _Clear state
hu: Állapot _törlése

en: _Renderer:
hu: _Megjelenítő:

en: Copyright (C) 2007 Zeeshan Ali (Khattak)
hu: Copyright (C) Zeeshan Ali (Khattak), 2007.

en: An UPnP AV Control Point based on GUPnP framework.
    Inspired by Intel Tools for UPnP.
hu: Egy UPnP AV vezérlőpont a GUPnP keretrendszeren alapulva.
    Az UPnP Intel eszközei ihlették.

en: GUPnP homepage
hu: GUPnP honlap

en: UPnP Network Light
hu: UPnP hálózati fény

en: Sample UPnP application for controlling lights
hu: Példa UPnP alkalmazás lámpák vezérléséhez

en: A virtual network light bulb based on GUPnP framework.
    Inspired by Intel Tools for UPnP.
hu: Egy virtuális hálózati villanykörte a GUPnP keretrendszeren alapulva.
    Az UPnP Intel eszközei ihlették.

en: GUPnP Network Light
hu: GUPnP hálózati fény

[ctx: network-light]
en: _On
hu: _Be

en: _Increase luminance by 20%
hu: Fényesség _növelése 20%-kal

en: _Decrease luminance by 20%
hu: Fényesség _csökkentése 20%-kal

en: _About
hu: _Névjegy

en: UPnP Universal Control Point
hu: UPnP egyetemes vezérlőpont

en: Inspect and control UPnP devices across your local network
hu: Vizsgálja meg és vezérelje a helyi hálózatán található UPnP eszközöket

en: A Generic Control Point based on GUPnP framework.
    Inspired by Intel Tools for UPnP.
hu: Egy általános vezérlőpont a GUPnP keretrendszeren alapulva.
    Az UPnP Intel eszközei ihlették.

en: Action Invocation
hu: Művelet meghívás

en: _Invoke
hu: _Meghívás

en: device
hu: eszköz

en: service
hu: szolgáltatás

en: action
hu: művelet

en: 'in' arguments
hu: „in” argumentumok

en: 'out' arguments
hu: „out” argumentumok

en: Copy value
hu: Érték másolása

en: Copy all details
hu: Összes részlet másolása

en: Invoke
hu: Meghívás

en: Subscribe to events
hu: Feliratkozás az eseményre

en: _Expand all devices
hu: Összes eszköz _kinyitása

en: _Collapse all devices
hu: Összes eszköz össze_csukása

en: Copy event
hu: Esemény másolása

en: Copy all events
hu: Összes esemény másolása

en: _Clear event log
hu: Eseménynapló _törlése

note: default details
en: GUPnP Universal Control Point
hu: GUPnP egyetemes vezérlőpont

en: Clear event log
hu: Eseménynapló törlése

en: Quit
hu: Kilépés

en: _View
hu: _Nézet

en: Event _log
hu: Esemény _napló

en: _Close
hu: _Bezárás

en: UPnP search expression
hu: UPnP keresési kifejezés

en: column
hu: oszlop

en: Network PORT to use for UPnP
hu: Az UPnP-hez használt hálózati PORT

en: Network interfaces to use for UPnP communication
hu: Az UPnP kommunikációhoz használandó hálózati csatolók

en: Application part of the User-Agent header to use for UPnP communication
hu: A User-Agent fejléc alkalmazás része, amely az UPnP kommunikációhoz lesz használva

en: Use the IPv4 protocol family
hu: Az IPv4 protokollcsalád használata

en: Use the IPv6 protocol family
hu: Az IPv6 protokollcsalád használata

en: Do not use the IPv4 protocol family
hu: Ne használja az IPv4 protokollcsaládot

en: Do not use the IPv6 protocol family
hu: Ne használja az IPv6 protokollcsaládot

en: - UPnP AV control point
hu: - UPnP AV vezérlőpont

en: Could not parse options: %s
hu: Nem sikerült feldolgozni a kapcsolókat: %s

en: Show _DIDL…
hu: _DIDL megjelenítése…

en: Search failed
hu: A keresés sikertelen

en: Error message was: %s
hu: A hibaüzenet ez volt: %s

en: Searching on %s
hu: Keresés ezen: %s

en: Searching in %s on %s
hu: Keresés ebben: %s, ezen: %s

en: Search criteria invalid: %s
hu: A keresési feltétel érvénytelen: %s

en: Error fetching detailed information: %s
hu: Hiba a részletes információk lekérésekor: %s

en: Friendly name for this UPnP light
hu: Barátságos név ehhez az UPnP fényhez

en: Apply change exclusively to this UPnP light
hu: Változtatás alkalmazása kizárólag ehhez az UPnP fényhez

en: Use IPv4
hu: IPv4 használata

en: Use IPv6
hu: IPv6 használata

en: Do not use IPv4
hu: Ne használjon IPv4-et

en: Do not use IPv6
hu: Ne használjon IPv6-ot

en: Action failed.
    
    Error %d: %s
hu: A művelet sikertelen.
    
    Hiba %d: %s

en: Name
hu: Név

en: Direction
hu: Irány

en: Related State Variable
hu: Kapcsolódó állapotváltozó

en: Is Return Value
hu: Van visszatérési érték

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Number of Arguments
hu: Argumentumok száma

en: Send Events
hu: Események küldése

en: Default Value
hu: Alapértelmezett érték

en: Step
hu: Lépés

en: Allowed Values
hu: Engedélyezett értékek

en: Location
hu: Hely

en: Type
hu: Típus

en: Base URL
hu: Alap URL

en: Service ID
hu: Szolgáltatás azonosító

en: Service URL
hu: Szolgáltatás URL

en: Control URL
hu: Vezérlő URL

en: Event Subscription URL
hu: Esemény feliratkozási URL

en: Friendly Name
hu: Barátságos név

en: Manufacturer
hu: Gyártó

en: Manufacturer URL
hu: Gyártó URL

en: Model Description
hu: Modell leírása

en: Model Name
hu: Modellnév

en: Model Number
hu: Modellszám

en: Model URL
hu: Modell URL

en: Serial Number
hu: Sorozatszám

en: Presentation URL
hu: Bemutató URL

en: Value
hu: Érték

en: Software
hu: Szoftver

en: Version
hu: Verzió

en: Author
hu: Szerző

en: State variables
hu: Állapotváltozók

en: Information not available
hu: Nem érhető el információ

en: UPnP Network
hu: UPnP hálózat

en: Device
hu: Eszköz

en: Time
hu: Idő

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: State Variable
hu: Állapotváltozó

en: The UDA version to use
hu: A használandó UDA verzió
