gupnp-tools master - en to ka translation catalogue (68 entries)

en: GUPnP AV CP - Metadata View
ka: GUPnP AV CP - მეტამონაცემების ნახვა

en: UPnP AV Control Point
ka: UPnP AV საკონტროლო წერტილი

en: Browse and control UPnP multimedia devices
ka: დაათვალიერეთ და აკონტროლეთ UPnP მულტიმედია მოწყობილობები

en: _Play
ka: _დაკვრა

en: Fetch the DIDL-Lite XML for this media object
ka: მიიღეთ DIDL-Lite XML ამ მედია ობიექტისთვის

en: Search…
ka: ძებნა…

en: GUPnP AV Control Point
ka: GUPnP AV კონტროლის წერტილი

en: _File
ka: _ფაილი

en: Close
ka: დაკეტვა

en: _Tools
ka: _ხელსაწყოები

en: _Lenient Mode
ka: _Lenient რეჟიმი

en: _Help
ka: _დახმარება

en: About
ka: შესახებ

en: P_ause
ka: _პაუზა

en: _Stop
ka: _შეჩერება

en: Pre_vious
ka: _წინა

en: _Next
ka: _შემდეგი

en: _Rescan
ka: _თავიდან სკანირება

en: _Clear state
ka: _მდგომარეობის გასუფთავება

en: _Renderer:
ka: _რენდერერი:

[ctx: network-light]
en: _On
ka: _ჩართ

en: _About
ka: _შესახებ

en: _Invoke
ka: _ჩაწოდება

en: device
ka: მოწყობილობა

en: Copy value
ka: დააკოპირეთ მნიშვნელობა

en: Invoke
ka: ჩაწოდება

en: Clear event log
ka: ჟურნალის გასუფთავება

en: Quit
ka: გასვლა

en: _View
ka: _ხედი

en: Event _log
ka: მოვლენების _ჟურნალი

en: _Close
ka: და_კეტვა

en: column
ka: სვეტი

en: Search failed
ka: ძებნის შეცდომა

en: Use IPv6
ka: IPv6-ის გამოყენება

en: Name
ka: სახელი

en: Direction
ka: მიმართულება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Send Events
ka: მოვლენების გაგზავნა

en: Default Value
ka: ნაგულისხმები მნიშვნელობა

en: Minimum
ka: მინიმუმი

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Step
ka: ბიჯი

en: Allowed Values
ka: ნებადართული მნიშვნელობები

en: Location
ka: მდებარეობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Base URL
ka: ძირითადი URL

en: Service ID
ka: სერვისის ID

en: Service URL
ka: სერვისის URL

en: Control URL
ka: კონტროლის ღ₾

en: Friendly Name
ka: მეგობრული სახელი

en: Manufacturer
ka: მწარმოებელი

en: Model Name
ka: Მოდელის სახელი

en: Model URL
ka: მოდელის URL

en: Serial Number
ka: სერიული ნომერი

en: Presentation URL
ka: პრეზენტაციის URL

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Software
ka: პროგრამები

en: Version
ka: ვერსია

en: Author
ka: ავტორი

en: State variables
ka: აღწერილი ცვლადები

en: Information not available
ka: ინფორმაცია მიუწვდომელია

en: UPnP Network
ka: UPnP ქსელი

en: Device
ka: მოწყობილობა

en: Time
ka: დრო

en: Service
ka: სერვისი

en: State Variable
ka: მდგმარეობის ცვლადი

en: The UDA version to use
ka: UDA ვერსია გამოსაყენებლად
