gupnp-tools master - en to sk translation catalogue (123 entries)

en: GUPnP AV CP - Metadata View
sk: GUPnP AV RB - Zobrazenie metaúdajov

en: UPnP AV Control Point
sk: UPnP AV riadiaci bod

en: Browse and control UPnP multimedia devices
sk: Prehliada a ovláda multimediálne zariadenia UPnP

en: _Play
sk: _Prehrať

en: Fetch the DIDL-Lite XML for this media object
sk: Získa DIDL-Lite XML pre tento objekt média

en: Fetch _DIDL-Lite
sk: Získať _DIDL-Lite

en: Search…
sk: Vyhľadať…

en: GUPnP AV Control Point
sk: GUPnP AV riadiaci bod

en: _File
sk: _Súbor

en: Close
sk: Zavrieť

en: _Tools
sk: _Nástroje

en: _Lenient Mode
sk: Zhovi_evavý režim

en: _Help
sk: _Pomocník

en: About
sk: O programe

en: P_ause
sk: Poz_astaviť

en: _Stop
sk: _Zastaviť

en: Pre_vious
sk: P_redchádzajúce

en: _Next
sk: _Nasledujúce

en: _Rescan
sk: P_reskenovať

en: Clears the CP's idea of the state of the currently selected AV Renderer. Useful for dealing with AV Renderers that don't report state changes.
sk: Vymaže predstavu riadiaceho bodu aktuálne vybraného vykresľovača AV. To je užitočné pre prácu s vykresľovačmi AV, ktoré nehlásia zmeny stavu.

en: _Clear state
sk: V_ymazať stav

en: _Renderer:
sk: Vyk_resľovač:

en: Copyright (C) 2007 Zeeshan Ali (Khattak)
sk: Autorské práva (C) 2007 Zeeshan Ali (Khattak)

en: An UPnP AV Control Point based on GUPnP framework.
    Inspired by Intel Tools for UPnP.
sk: UPnP AV riadiaci bod založený na knižnici GUPnP.
    Inšpirovaný nástrojom Intel Tools pre UPnP.

en: GUPnP homepage
sk: Domovská stránka programu GUPnP

en: UPnP Network Light
sk: UPnP sieťové osvetlenie

en: Sample UPnP application for controlling lights
sk: Vzorová aplikácia UPnP na ovládanie svetiel

en: A virtual network light bulb based on GUPnP framework.
    Inspired by Intel Tools for UPnP.
sk: Virtuálna sieťová žiarovka založená na knižnici GUPnP.
    Inšpirovaná nástrojom Intel Tools pre UPnP.

en: GUPnP Network Light
sk: GUPnP sieťové osvetlenie

[ctx: network-light]
en: _On
sk: Z_apnúť

en: _Increase luminance by 20%
sk: _Zvýšiť svetlosť o 20%

en: _Decrease luminance by 20%
sk: Z_nížiť svetlosť o 20%

en: _About
sk: _O programe

en: UPnP Universal Control Point
sk: UPnP univerzálny riadiaci bod

en: Inspect and control UPnP devices across your local network
sk: Kontroluje a ovláda zariadenia UPnP vo vašej miestnej sieti

en: A Generic Control Point based on GUPnP framework.
    Inspired by Intel Tools for UPnP.
sk: Všeobecný riadiaci bod založený na prostredí GUPnP.
    Inšpirovaný nástrojom Intel Tools pre UPnP.

en: Action Invocation
sk: Vyvolanie akcie

en: _Invoke
sk: V_yvolať

en: device
sk: zariadenie

en: service
sk: služba

en: action
sk: akcia

en: 'in' arguments
sk: „vstupné“ parametre

en: 'out' arguments
sk: „výstupné“ parametre

en: Copy value
sk: Skopírovať hodnotu

en: Copy all details
sk: Skopírovať všetky podrobnosti

en: Invoke
sk: Vyvolať

en: Subscribe to events
sk: Prihlásiť k udalostiam

en: _Expand all devices
sk: _Rozbaliť všetky zariadenia

en: _Collapse all devices
sk: Z_baliť všetky zariadenia

en: Copy event
sk: Skopírovať udalosť

en: Copy all events
sk: Skopírovať všetky udalosti

en: _Clear event log
sk: _Vymazať záznam udalostí

note: default details
en: GUPnP Universal Control Point
sk: GUPnP univerzálny riadiaci bod

en: Clear event log
sk: Vymaže záznam udalostí

en: Quit
sk: Ukončiť

en: _View
sk: _Zobraziť

en: Event _log
sk: Záznam _udalostí

en: _Close
sk: _Zavrieť

en: UPnP search expression
sk: Hľadané výrazy UPnP

en: column
sk: stĺpec

en: Network PORT to use for UPnP
sk: Sieťový PORT, ktorý sa má použiť pre UPnP

en: Network interfaces to use for UPnP communication
sk: Sieťové rozhrania, ktoré sa majú použiť pre komunikáciu cez UPnP

en: Application part of the User-Agent header to use for UPnP communication
sk: Časť aplikácie s hlavičkou User-Agent, ktorá sa má použiť pre komunikáciu UPnP

en: Use the IPv4 protocol family
sk: Použije rodinu protokolu IPv4

en: Use the IPv6 protocol family
sk: Použije rodinu protokolu IPv6

en: Do not use the IPv4 protocol family
sk: Nepoužije rodinu protokolu IPv4

en: Do not use the IPv6 protocol family
sk: Nepoužije rodinu protokolu IPv6

en: - UPnP AV control point
sk: - UPnP AV riadiaci bod

en: Could not parse options: %s
sk: Nepodarilo sa analyzovať voľby: %s

en: Show _DIDL…
sk: Zobraziť _DIDL…

en: Search failed
sk: Vyhľadávanie zlyhalo

en: Error message was: %s
sk: Chybová hláška bola: %s

en: Searching on %s
sk: Hľadá sa na %s

en: Searching in %s on %s
sk: Haľadá sa v %s na %s

en: Search criteria invalid: %s
sk: Neplatné kritériá vyhľadávania: %s

en: Error fetching detailed information: %s
sk: Chyba pri získavaní podrobnej informácie: %s

en: Friendly name for this UPnP light
sk: Priateľský názov pre toto UPnP osvetlenie

en: Apply change exclusively to this UPnP light
sk: Použije zmenu výhradne pre toto UPnP osvetlenie

en: Use IPv4
sk: Použije protokol IPv4

en: Use IPv6
sk: Použije protokol IPv6

en: Do not use IPv4
sk: Nepoužije protokol IPv4

en: Do not use IPv6
sk: Nepoužije protokol IPv6

en: Action failed.
    
    Error %d: %s
sk: Akcia zlyhala.
    
    Chyba %d: %s

en: Name
sk: Názov

en: Direction
sk: Smer

en: Related State Variable
sk: Príslušná stavová premenná

en: Is Return Value
sk: Je návratová hodnota

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Number of Arguments
sk: Počet parametrov

en: Send Events
sk: Odosielanie udalostí

en: GType
sk: Typ GType

en: Default Value
sk: Predvolená hodnota

en: Step
sk: Krok

en: Allowed Values
sk: Povolené hodnoty

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Type
sk: Typ

en: Base URL
sk: Základná adresa URL

en: Service ID
sk: ID služby

en: Service URL
sk: Adresa URL služby

en: Control URL
sk: Adresa URL riadenia

en: Event Subscription URL
sk: Adresa URL odberu udalostí

en: Friendly Name
sk: Priateľský názov

en: Manufacturer
sk: Výrobca

en: Manufacturer URL
sk: Adresa URL výrobcu

en: Model Description
sk: Popis modelu

en: Model Name
sk: Názov modelu

en: Model Number
sk: Číslo modelu

en: Model URL
sk: Adresa URL modelu

en: Serial Number
sk: Sériové číslo

en: Presentation URL
sk: Prezentačná adresa URL

en: Value
sk: Hodnota

en: Software
sk: Softvér

en: Version
sk: Verzia

en: Author
sk: Autor

en: State variables
sk: Stavové premenné

en: Information not available
sk: Informácia nie je dostupná

en: UPnP Network
sk: Sieť UPnP

en: Device
sk: Zariadenie

en: Time
sk: Čas

en: Service
sk: Služba

en: State Variable
sk: Stavová premenná

en: The UDA version to use
sk: Verzia UDA, ktorá sa má použiť
