gupnp-tools master - en to sl translation catalogue (99 entries)

en: UPnP AV Control Point
sl: Nadzorna točka UPnP AV

en: Copyright (C) 2007 Zeeshan Ali (Khattak)
sl: Avtorske pravice (C) 2007 Zeeshan Ali (Khattak)

en: An UPnP AV Control Point based on GUPnP framework.
    Inspired by Intel Tools for UPnP.
sl: Nadzorna točka UPnP AV, ki temelji na ogrodju GUPnP.
    Navdihnjeno z orodji Intel Tools za UPnP.

en: GUPnP homepage
sl: Spletna stran programa GUPnP

en: GUPnP AV Control Point
sl: Nadzorna točka GUPnP AV

en: _File
sl: _Datoteka

en: Close
sl: Zapri

en: _Tools
sl: _Orodja

en: _Lenient Mode
sl: _Strogi način

en: _Help
sl: Pomo_č

en: About
sl: O programu

en: _Play
sl: _Predvajaj

en: P_ause
sl: P_remor

en: _Stop
sl: _Zaustavi

en: Pre_vious
sl: _Predhodni

en: _Next
sl: _Naslednji

en: Rescan
sl: Ponovno preišči

en: Clears the CP's idea of the state of the currently selected AV Renderer. Useful for dealing with AV Renderers that don't report state changes.
sl: Počisti zamisel stanja CP trenutno izbranega izrisovalnika AV. Uporabno za delo z izrisovalniki AV, ki ne poročajo o spremembi stanj.

en: _Clear state
sl: Počisti _stanje

en: _Renderer:
sl: _Izrisovalnik:

en: GUPnP AV CP - Metadata View
sl: NP GUPnP AV - pogled metapodatkov

en: Fetch the DIDL-Lite XML for this media object
sl: Pridobi XML DIDL-Lite za ta predstavni predmet

en: Fetch _DIDL-Lite
sl: Pridobi _DIDL-Lite

en: UPnP Network Light
sl: Omrežno svetilo UPnP

en: A virtual network light bulb based on GUPnP framework.
    Inspired by Intel Tools for UPnP.
sl: Navidezna omrežna lučka, ki temelji na ogrodju GUPnP.
    Navdihnjeno z orodji Intel Tools za UPnP.

en: GUPnP Network Light
sl: Omrežno svetilo GUPnP

[ctx: network-light]
en: _On
sl: _Vključeno

en: _Increase luminance by 20%
sl: _Povečaj svetlost za 20%

en: _Decrease luminance by 20%
sl: _Zmanjšaj svetlost za 20%

en: _About
sl: _O programu

en: UPnP Universal Control Point
sl: Univerzalna nadzorna točka UPnP

en: A Generic Control Point based on GUPnP framework.
    Inspired by Intel Tools for UPnP.
sl: Splošna nadzorna točka, ki temelji na ogrodju GUPnP.
    Navdihnjeno z orodji Intel Tools za UPnP.

en: Action Invocation
sl: Priklic dejanja

en: _Invoke
sl: Pr_ikliči

en: device
sl: naprava

en: service
sl: storitev

en: action
sl: dejanje

en: 'in' arguments
sl: 'notranji' argumenti

en: 'out' arguments
sl: 'zunanji' argumenti

en: Copy value
sl: Kopiraj vrednost

en: Copy all details
sl: Kopiraj vse podrobnosti

en: Invoke
sl: Prikliči

en: Subscribe to events
sl: Naročanje na dogodke

en: _Expand all devices
sl: _Razširi vse naprave

en: _Collapse all devices
sl: _Zloži vse naprave

en: Copy event
sl: Kopiraj dogodek

en: Copy all events
sl: Kopiraj vse dogodke

en: _Clear event log
sl: _Počisti dnevnik dogodkov

note: default details
en: GUPnP Universal Control Point
sl: Univerzalna nadzorna točka GUPnP

en: Clear event log
sl: Počisti dnevnik dogodkov

en: Quit
sl: Končaj

en: _View
sl: _Pogled

en: Event _log
sl: Dn_evnik dogodkov

en: Network PORT to use for UPnP
sl: Omrežna VRATA, ki se uporabljajo za UPnP

en: Network interfaces to use for UPnP communication
sl: Omrežni vmesniki, ki se uporabljajo za UPnP

en: - UPnP AV control point
sl: - nadzorna točka UPnP AV

en: Could not parse options: %s
sl: Možnosti ni mogoče razčleniti: %s

en: Action failed.
    
    Error %d: %s
sl: Dejanje in uspelo.
    
    Napaka %d: %s

en: Name
sl: Ime

en: Direction
sl: Smer

en: Related State Variable
sl: Spremenljivka sorodnega stanja

en: Is Return Value
sl: Je vrnjena vrednost

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Number of Arguments
sl: Število argumentov

en: Send Events
sl: Pošlji dogodke

en: GType
sl: GVrsta

en: Default Value
sl: Privzeta vrednost

en: Minimum
sl: Najnižji

en: Maximum
sl: Najvišji

en: Step
sl: Korak

en: Allowed Values
sl: Dovoljene vrednosti

en: Location
sl: Mesto

en: Type
sl: Vrsta

en: Base URL
sl: Osnovni URL

en: Service ID
sl: ID storitve

en: Service URL
sl: Naslov URL storitve

en: Control URL
sl: Naslov URL nadzora

en: Event Subscription URL
sl: Naslov URL naročnine na dogodek

en: Friendly Name
sl: Osnovno ime

en: Manufacturer
sl: Proizvajalec

en: Manufacturer URL
sl: Naslov URL proizvajalca

en: Model Description
sl: Opis modela

en: Model Name
sl: Ime modela

en: Model Number
sl: Številka modela

en: Model URL
sl: Naslov URL modela

en: Serial Number
sl: Zaporedna številka

en: Presentation URL
sl: Naslov URL predstavitve

en: Value
sl: Vrednost

en: Software
sl: Programska oprema

en: Version
sl: Različica

en: Author
sl: Avtor

en: State variables
sl: Spremenljivke stanja

en: Information not available
sl: Podrobnosti niso na voljo

en: UPnP Network
sl: Omrežje UPnP

en: Device
sl: Naprava

en: Time
sl: Čas

en: Service
sl: Storitev

en: State Variable
sl: Spremenljivka stanja
