gutenprint 5.2.10-pre2 - en to nl translation catalogue (811 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Hybrid EvenTone
nl: Hybride EvenTone

en: Hybrid EvenBetter
nl: Hybride EvenBetter

en: Hybrid UniTone
nl: Hybride UniTone

en: Adaptive Hybrid
nl: Adaptief Hybride

en: Ordered
nl: Geordend

en: Ordered New
nl: Geordend (nieuw)

en: Fast
nl: Snel

en: Very Fast
nl: Zeer snel

en: Hybrid Floyd-Steinberg
nl: Hybride Floyd-Steinberg

en: Predithered Input
nl: Invoer met toegepast ruis-algoritme

en: Drop Size Segmented
nl: Gesegmenteerde druppelgrootte

en: Drop Size Segmented New
nl: Nieuwe gesegmenteerde druppelgrootte

en: Density
nl: Dichtheid

en: Adjust the density (amount of ink) of the print. Reduce the density if the ink bleeds through the paper or smears; increase the density if black regions are not solid.
nl: De dichtheid (hoeveelheid inkt) van de afdruk aanpassen. Verminder de dichtheid als de inkt vlekt of door het papier heen komt; verhoog de dichtheid als zwarte stukken niet goed dicht zijn.

en: Dither Algorithm
nl: Ruis-algoritme

en: Choose the dither algorithm to be used.
    Adaptive Hybrid usually produces the best all-around quality.
    EvenTone is a new, experimental algorithm that often produces excellent results.
    Ordered is faster and produces almost as good quality on photographs.
    Fast and Very Fast are considerably faster, and work well for text and line art.
    Hybrid Floyd-Steinberg generally produces inferior output.
nl: Kies het ruis-algoritme.
    'Aangepast hybride' produceert meestal de beste algemene kwaliteit.
    'EvenTone' is een nieuw, experimenteel algoritme dat vaak een uitstekend resultaat geeft.
    'Geordend' is sneller en geeft bijna dezelfde kwaliteit bij foto's.
    'Snel' en 'Zeer snel' zijn aanzienlijk sneller, en doen het goed bij tekst en lijntekeningen.
    'Hybride Floyd-Steinberg' produceert meestal een slecht resultaat.

en: Miscellaneous (unclassified)
nl: Diversen (niet geclassificeerd)

en: Family driver
nl: Apparaatbesturing voor familie van apparaten

en: Color conversion module
nl: Kleurconversie-module

en: Dither algorithm
nl: Ruis-algoritme

en: Page Size
nl: Paginagrootte

en: Size of the paper being printed to
nl: Grootte van het papier waarop geprint wordt

en: Media Type
nl: Type medium

en: Type of media (plain paper, photo paper, etc.)
nl: Type medium (blanco papier, fotopapier, etc.)

en: Media Source
nl: Bronmedium

en: Source (input slot) of the media
nl: Bronmedium (invoerpoort)

en: CD Hub Size
nl: Binnenafmeting CD-printdeel

en: Print only outside of the hub of the CD, or all the way to the hole
nl: Druk af op het printdeel van de CD of helemaal tot het gat

en: CD Size (Custom)
nl: CD-grootte (handmatig)

en: Variable adjustment for the outer diameter of CD
nl: Variabele aanpassing van de buitendiameter van de CD

en: CD Hub Size (Custom)
nl: Afmeting van CD-printdeel (handmatig)

en: Variable adjustment to the inner hub of the CD
nl: Schaal de afdruk tot de afmeting van de binnenrand van de CD

en: CD Horizontal Fine Adjustment
nl: Horizontale fijnafstelling van CD

en: Fine adjustment to horizontal position for CD printing
nl: Fijnafstelling van de horizontale positie voor het printen op een CD

en: CD Vertical Fine Adjustment
nl: Verticale fijnafstelling van CD

en: Resolution
nl: Resolutie

en: Resolution and quality of the print
nl: Resolutie en kwaliteit van de afdruk

en: Ink Type
nl: Type inkt

en: Type of ink in the printer
nl: Type inkt van de printer

en: Ink Channels
nl: Inktkanalen

en: Printing Mode
nl: Wijze van printen

en: Printing Output Mode
nl: Manier van printen

en: Ink Set
nl: Inktsetje

en: Type of inkset in the printer
nl: Type inktset van de printer

en: Borderless
nl: Zonder randen

en: Print without borders
nl: Afdrukken zonder randen

en: Double-Sided Printing
nl: Dubbelzijdig printen

en: Duplex/Tumble Setting
nl: Duplex/Omkeer stand

en: Print Quality
nl: Printkwaliteit

en: Cyan Density
nl: Hoeveelheid cyaan

en: Adjust the cyan density
nl: Pas de hoeveelheid cyaan aan

en: Magenta Density
nl: Hoeveelheid magenta

en: Adjust the magenta density
nl: Pas de hoeveelheid magenta aan

en: Yellow Density
nl: Hoeveelheid geel

en: Adjust the yellow density
nl: Pas de hoeveelheid geel aan

en: Black Density
nl: Hoeveelheid zwart

en: Adjust the black density
nl: Pas de hoeveelheid zwart aan

en: Light Cyan Transition
nl: Lichtcyaan-overgang

en: Light Magenta Transition
nl: Lichtmagenta-overgang

en: Light Yellow Transition
nl: Lichtgeel-overgang

en: Off
nl: Uit

en: Long Edge (Standard)
nl: Lange zijde (standaard)

en: Short Edge (Flip)
nl: Korte zijde (omslaan)

en: Portrait
nl: Portret

en: Landscape
nl: Landschap

en: CD - Custom
nl: CD - handmatig

en: Normal
nl: Normaal

en: Print To Hub
nl: Afdrukken naar tussenstation

en: Color
nl: Kleur

en: Black and White
nl: Zwart en wit

en: Both
nl: Beide

en: Black
nl: Zwart

en: Photo
nl: Foto

en: None
nl: Geen

en: Manual Control
nl: Handmatige controle

en: Standard
nl: Standaard

en: High Accuracy
nl: Hoge nauwkeurigheid

en: Bright Colors
nl: Heldere kleuren

en: Correct Hue Only
nl: Alleen juiste tint

en: Uncorrected
nl: Ongecorrigeerd

en: Desaturated
nl: Niet-verzadigd

en: Threshold
nl: Grenswaarde

en: Pre-Dithered
nl: Voorbehandeld met ruis-algoritme

en: Grayscale
nl: Grijsschaal

en: Whitescale
nl: Witschaal

en: Channel
nl: Kanaal

en: Gamma for raw channel
nl: Gamma voor het raw-kanaal

en: Color Correction
nl: Kleurcorrectie

en: Color correction to be applied
nl: Toe te passen kleurcorrectie

en: Channel Bit Depth
nl: Bitdiepte van het kanaal

en: Bit depth per channel
nl: Bitdiepte per kanaal

en: Input Image Type
nl: Beeldtype van de invoer

en: Input image type
nl: Beeldtype van de invoer

en: Output Image Type
nl: Beeldtype van de uitvoer

en: Output image type
nl: Beeldtype van de uitvoer

en: Raw Channels
nl: Raw-kanalen

en: SimpleGamma
nl: Eenvoudige gamma

en: Do not correct for screen gamma
nl: Niet corrigeren voor de gamma van het scherm

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Brightness of the print
nl: Helderheid van de afdruk

en: Contrast of the print (0 is solid gray)
nl: Contrast van de afdruk (0 is volledig grijs)

en: Linear Contrast Adjustment
nl: Lineaire aanpassing van het contrast

en: Use linear vs. fixed end point contrast adjustment
nl: Gebruik lineaire tegenover vaste eindpunt contrastaanpassing

en: Composite Gamma
nl: Samengesteld gamma

en: Adjust the gamma of the print. Larger values will produce a generally brighter print, while smaller values will produce a generally darker print.
nl: De gamma van de afdruk aanpassen. Grotere waarden produceren een helderder afdruk, terwijl lagere waarden een over het geheel donkerder afdruk maken.

en: AppGamma
nl: Toepassingsgamma

en: Gamma value assumed by application
nl: De gammawaarde die verondersteld wordt door de applicatie

en: Cyan
nl: Cyaan

en: Adjust the cyan gamma
nl: Pas de hoeveelheid cyaan aan

en: Adjust the magenta gamma
nl: Pas de hoeveelheid magenta aan

en: Yellow
nl: Geel

en: Adjust the yellow gamma
nl: Pas de hoeveelheid geel aan

en: Red
nl: Rood

en: Adjust the red gamma
nl: Pas de hoeveelheid rood aan

en: Green
nl: Groen

en: Adjust the green gamma
nl: Pas de hoeveelheid groen aan

en: Blue
nl: Blauw

en: Adjust the blue gamma
nl: Pas de hoeveelheid blauw aan

en: Adjust the black gamma
nl: Pas de hoeveelheid zwart aan

en: Cyan Balance
nl: Cyaanwaarde

en: Adjust the cyan gray balance
nl: Pas de cyaan-grijsbalans aan

en: Magenta Balance
nl: Magentawaarde

en: Adjust the magenta gray balance
nl: Pas de magenta-grijsbalans aan

en: Yellow Balance
nl: Geelwaarde

en: Adjust the yellow gray balance
nl: Pas de geel-grijsbalans aan

en: Saturation
nl: Verzadiging

en: Adjust the saturation (color balance) of the print
    Use zero saturation to produce grayscale output using color and black inks
nl: De verzadiging (kleurbalans) van de afdruk aanpassen
    Gebruik verzadiging nul voor een grijswaardenuitvoer met behulp van gekleurde en zwarte inkt

en: Ink Limit
nl: Inktgrenswaarde

en: Limit the total ink printed to the page
nl: Beperk de totale hoeveelheid inkt naar de pagina

en: GCR Transition
nl: GCR-overgang

en: Adjust the gray component transition rate
nl: De grijscomponent-overgangssnelheid aanpassen

en: GCR Lower Bound
nl: GCR-ondergrens

en: Lower bound of gray component reduction
nl: Ondergrens van grijscomponent-vermindering

en: GCR Upper Bound
nl: GCR-bovengrens

en: Upper bound of gray component reduction
nl: Bovengrens van grijscomponent-vermindering

en: LUT dump file
nl: LUT dumpbestand

en: Advanced Output Control
nl: Geavanceerde controle van uitvoer

en: Dump file for LUT for external color adjustment
nl: Dumpbestand voor LUT voor externe kleuraanpassing

en: Curve for raw channel
nl: Kromme van 'raw'-kanaal

en: Cyan Curve
nl: Cyaan-kromme

en: Cyan curve
nl: Cyaan-kromme

en: Magenta Curve
nl: Magenta-kromme

en: Magenta curve
nl: Magenta-kromme

en: Yellow Curve
nl: Geel-kromme

en: Yellow curve
nl: Geel-kromme

en: Black Curve
nl: Zwart-kromme

en: Black curve
nl: Zwart-kromme

en: Red Curve
nl: Rood-kromme

en: Red curve
nl: Rood-kromme

en: Green Curve
nl: Groen-kromme

en: Green curve
nl: Groen-kromme

en: Blue Curve
nl: Blauw-kromme

en: Blue curve
nl: Blauw-kromme

en: White Curve
nl: Wit-kromme

en: White curve
nl: Wit-kromme

en: Hue Map
nl: Tintenkaart

en: Hue adjustment curve
nl: Tintaanpassingskromme

en: Saturation Map
nl: Verzadigingskaart

en: Saturation adjustment curve
nl: Verzadiging-aanpassingskromme

en: Luminosity Map
nl: Helderheidskaart

en: Luminosity adjustment curve
nl: Helderheid-aanpassingskromme

en: Gray Component Reduction
nl: Grijscomponent-vermindering

en: Gray component reduction curve
nl: Grijscomponent-verminderingskromme

en: Traditional Gutenprint color conversion
nl: Traditionele Gutenprint-kleurconversie

en: Value must be set for %s
nl: Waarde moet ingesteld worden voor %s

en: `%s' is not a valid %s
nl: `%s' is geen juiste %s

en: %s must be between %f and %f (is %f)
nl: %s moet liggen tussen %f en %f (is %f)

en: %s must be between %d and %d (is %d)
nl: %s moet liggen tussen %d en %d (is %d)

en: %s bounds must be between %f and %f
nl: grenzen van %s moeten liggen tussen %f en %f

en: %s wrap mode must be %s
nl: %s doorloop-modus moet zijn %s

en: no wrap
nl: niet doorlopen (op de volgende regel)

en: wrap around
nl: doorlopen (op de volgende regel)

en: Unknown type parameter %s (%d)
nl: Onbekend type parameter %s (%d)

en: %s out of range (value %d, min %d, max %d)
nl: %s buiten bereik (waarde %d, min %d, max %d)

en: Page size is not valid
nl: Paginagrootte is ongeldig

en: Height must be greater than zero
nl: Hoogte moet groter dan nul zijn

en: Width must be greater than zero
nl: Breedte moet groter dan nul zijn

en: Automatic Printing Mode
nl: Automatische printmodus

en: Automatic printing mode
nl: Automatische printmodus

en: CD Allow Other Media Sizes
nl: CD Sta andere media-afmetingen toe

en: Allow non-CD media sizes when printing to CD
nl: Niet-cd media-afmetingen toestaan bij afdrukken naar cd

en: Resolution of the print
nl: Resolutie van de afdruk

en: Enhanced Gloss
nl: Verhoogde glans

en: Add gloss enhancement
nl: Voeg glansverhoging toe

en: Printing Direction
nl: Richting van het afdrukken

en: Printing direction (unidirectional is higher quality, but slower)
nl: Richting van het afdrukken (unidirectioneel geeft hogere kwaliteit, echter langzamer)

en: Interleave Method
nl: Interleave methode

en: Interleave pattern to use
nl: Te gebruiken interleave patroon

en: Output Order
nl: Volgorde van uitvoer

en: Alignment Passes
nl: Uitlijnstappen

en: Alignment Choices
nl: Uitlijnkeuzes

en: Ink change command
nl: Inkt verandercommando

en: Alternate Alignment Passes
nl: Wissel uitlijnstappen af

en: Alternate Alignment Choices
nl: Wissel de uitlijnkeuzes

en: Supports Packet Mode
nl: Ondersteunt pakketmodus

en: Supports D4 Packet Mode
nl: Ondersteunt D4-pakketmodus

en: Has Interchangeable Ink Cartridges
nl: Heeft verwisselbare inktcartidges

en: Has multiple choices of ink cartridges
nl: Heeft meervoudige keuzes in inktcartridges

en: Raw Channel Names
nl: Raw-kanaalnamen

en: Channel Names
nl: Kanaalnamen

en: Raw Channel Count
nl: Aantal raw-kanalen

en: Cyan Map
nl: Cyaankaart

en: Adjust the cyan map
nl: Pas de cyaankaart aan

en: Magenta Map
nl: Magentakaart

en: Adjust the magenta map
nl: Pas de magentakaart aan

en: Yellow Map
nl: Geelkaart

en: Adjust the yellow map
nl: Pas de geelkaart aan

en: Blue Map
nl: Blauwkaart

en: Adjust the blue map
nl: Pas de blauwkaart aan

en: Orange Map
nl: Oranjekaart

en: Adjust the orange map
nl: Pas de oranjekaart aan

en: Red Map
nl: Roodkaart

en: Adjust the red map
nl: Pas de roodkaart aan

en: Blue Density
nl: Hoeveelheid blauw

en: Adjust the blue density
nl: Pas de hoeveelheid blauw aan

en: Orange Density
nl: Hoeveelheid oranje

en: Adjust the orange density
nl: Pas de hoeveelheid oranje aan

en: Red Density
nl: Hoeveelheid rood

en: Adjust the red density
nl: Pas de hoeveelheid rood aan

en: Gloss Level
nl: Glansniveau

en: Adjust the gloss level
nl: Pas het glansniveau aan

en: Drop Size Small
nl: Kleine druppelgrootte

en: Drop Size 1 (small)
nl: Druppelgrootte 1 (klein)

en: Drop Size Medium
nl: Middelgrootte druppelgrootte

en: Drop Size 2 (medium)
nl: Druppelgrootte 2 (middel)

en: Drop Size Large
nl: Grote drupplegrootte

en: Drop Size 3 (large)
nl: Druppelgrootte 3 (groot)

en: Light Cyan Value
nl: Lichtcyaanwaarde

en: Light Cyan Density Scale
nl: Cyaanschaal

en: Light Magenta Value
nl: Lichtmagentawaarde

en: Light Magenta Density Scale
nl: Magentaschaal

en: Dark Yellow Value
nl: Donkergeelwaarde

en: Dark Yellow Transition
nl: Donkergeel overgang

en: Dark Yellow Density Scale
nl: Geelschaal

en: Gray Value
nl: Grijswaarde

en: Gray Transition
nl: Grijs overgang

en: Gray Density Scale
nl: Grijsschaal

en: Light Gray Value
nl: Lichtgrijswaarde

en: Light Gray Transition
nl: Lichtgrijs overgang

en: Light Gray Density Scale
nl: Lichtgrijsschaal

en: Dark Gray Value
nl: Donkergrijswaarde

en: Dark Gray Transition
nl: Donkergrijs overgang

en: Dark Gray Density Scale
nl: Donkergrijsschaal

en: Mid Gray Value
nl: Middelgrijswaarde

en: Medium Gray Value
nl: Middelgrijswaarde

en: Mid Gray Transition
nl: Middelgrijs overgang

en: Medium Gray Transition
nl: Middelgrijs overgang

en: Mid Gray Density Scale
nl: Middelgrijsschaal

en: Medium Gray Density Scale
nl: Middelgrijsschaal

en: Hextone Gray 5 Value
nl: Hextoongrijs-5-waarde

en: Hextone Gray 5 (Darkest) Value
nl: Hextoongrijs-5-waarde (donkerst)

en: Hextone Gray 5 Transition
nl: Hextoongrijs-5-overgang

en: Hextone Gray 5 (Darkest) Transition
nl: Hextoongrijs-5-overgang (donkerst)

en: Hextone Gray 5 Density Scale
nl: Hextoongrijs-5-schaal

en: Hextone Gray 5 (Darkest) Density Scale
nl: Hextoongrijs-5-schaal (donkerst)

en: Hextone Gray 4 Value
nl: Hextoongrijs-4-waarde

en: Hextone Gray 4 Transition
nl: Hextoongrijs-4-overgang

en: Hextone Gray 4 Density Scale
nl: Hextoongrijs-4-schaal

en: Hextone Gray 3 Value
nl: Hextoongrijs-3-waarde

en: Hextone Gray 3 Transition
nl: Hextoongrijs-3-overgang

en: Hextone Gray 3 Density Scale
nl: Hextoongrijs-3-schaal

en: Hextone Gray 2 Value
nl: Hextoongrijs-2-waarde

en: Hextone Gray 2 Transition
nl: Hextoongrijs-2-overgang

en: Hextone Gray 2 Density Scale
nl: Hextoongrijs-2-schaal

en: Hextone Gray 1 Value
nl: Hextoongrijs-1-waarde

en: Hextone Gray 1 (Lightest) Value
nl: Hextoongrijs-1-waarde (lichtst)

en: Hextone Gray 1 Transition
nl: Hextoongrijs-1-overgang

en: Hextone Gray 1 (Lightest) Transition
nl: Hextoongrijs-1-overgang (lichtst)

en: Hextone Gray 1 Density Scale
nl: Hextoongrijs-1-schaal

en: Hextone Gray 1 (Lightest) Density Scale
nl: Hextoongrijs-1-schaal (lichtst)

en: Upper limit for using light ink
nl: Bovengrens voor gebruik lichte inkt

en: Drying Time Per Page
nl: Droogtijd per pagina

en: Set drying time per page
nl: Stel droogtijd per pagina in

en: Drying Time Per Scan
nl: Droogtijd per scan

en: Set drying time per scan
nl: Stel droogtijd per scan in

en: Minimum Drying Time Per Scan
nl: Minimale droogtijd per scan

en: Set minimum drying time per scan
nl: Stel minimale droogtijd per scan in

en: Quality Enhancement
nl: Kwaliteitsverbetering

en: Enhance print quality by additional passes
nl: Verbeter de kwaliteit door meerdere doorgangen

en: Paper Thickness
nl: Papierdikte

en: Set printer paper thickness
nl: Stel de papierdikte van de printer in

en: Vacuum Intensity
nl: Zuigkracht

en: Set vacuum intensity (printer-specific)
nl: Stel zuigkracht in

en: Feed Sequence
nl: Invoer-volgorde

en: Set paper feed sequence (printer-specific)
nl: Stel de invoer-volgorde in (printerspecifiek)

en: Print Method
nl: Wijze van printen

en: Set print method (printer-specific)
nl: Stel de wijze van printen in (printerspecifiek)

en: Platen Gap
nl: Kophoogte

en: Set platen gap (printer-specific)
nl: Stel kophoogte in (printerspecifiek)

en: Feed Adjustment
nl: Invoerafstelling

en: Set paper feed adjustment (0.01% units)
nl: Stel de invoerafstelling in (0,01% units)

en: Full Manual Control
nl: Volledig handmatige controle

en: Automatic Setting Control
nl: Automatische controle op instellingen

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Bidirectional
nl: Bidirectioneel

en: Unidirectional
nl: Unidirectioneel

en: Alternate Fill
nl: Afwisselend opvullen

en: Ascending Fill
nl: Oplopend vullen

en: Descending Fill
nl: Aflopend vullen

en: Ascending Double
nl: Dubbel oplopend

en: Nearest Neighbor Avoidance
nl: Vermijden van naaste buur

en: Short Edge(Flip)
nl: Korte zijde (omslaan)

en: This printer does not support raw printer output at depth %d
nl: Deze printer ondersteunt geen 'raw' printuitvoer op de diepte %d

en: Print options not verified; cannot print.
nl: Print opties niet geverifiëerd; kan niet printen.

en: 600 DPI high quality
nl: 600 DPI Hoge kwaliteit

en: 600 DPI Unidirectional
nl: 600 DPI unidirectioneel

en: 1200 DPI high quality
nl: 1200 DPI hoge kwaliteit

en: 1200 DPI highest quality
nl: 1200 DPI Hoogste kwaliteit

en: 1200 DPI  Unidirectional
nl: 1200 DPI Unidirectioneel

en: 2400 DPI x 1200 DPI high quality
nl: 2400 DPI x 1200 DPI hoge kwaliteit

en: 2400 DPI x 1200 DPI highest quality
nl: 2400 DPI x 1200 DPI hoogste kwalitiet

en: test print
nl: Test afdruk

en: Four Color Standard
nl: Vierkleuren standaard

en: Three Color Composite
nl: Driekleuren composiet

en: Six Color Photo
nl: Zeskleuren foto

en: Five Color Photo Composite
nl: Vijfkleuren foto composiet

en: Plain Paper
nl: Blanco papier

en: Glossy Film
nl: Glanzende laag

en: Transparencies
nl: Transparanten

en: Envelopes
nl: Enveloppen

en: Matte Paper
nl: Mat papier

en: Inkjet Paper
nl: Inkjet-papier

en: Photo Quality Inkjet Paper
nl: Fotokwaliteit Inkjet-papier

en: Photo Paper
nl: Fotopapier

en: Premium Glossy Photo Paper
nl: Premium glanzend fotopapier

en: Premium Luster Photo Paper
nl: Premium Luster Photo Papier

en: Photo Quality Glossy Paper
nl: Fotokwaliteit glanzend papier

en: Other
nl: Overige

en: Auto Sheet Feeder
nl: Automatische papierlader

en: Manual with Pause
nl: Handmatig met pauze

en: Manual without Pause
nl: Handmatig zonder pauze

en: Coated
nl: Gecoat

en: Glossy
nl: Glanzend

en: Texture
nl: Oppervlaktestructuur

en: Matte
nl: Mat

en: Matte +5
nl: Mat +5

en: Matte +4
nl: Mat +4

en: Matte +3
nl: Mat +3

en: Matte +2
nl: Mat +2

en: Matte +1
nl: Mat +1

en: Matte -1
nl: Mat -1

en: Matte -2
nl: Mat -2

en: Matte -3
nl: Mat -3

en: Matte -4
nl: Mat -4

en: Matte -5
nl: Mat -5

en: High
nl: Hoog

en: Printer Settings
nl: Printerinstellingen

en: Date
nl: Datum

en: Printer Default
nl: Standaardwaarden van printer

en: Glossy Fine
nl: Glanzend fijn

en: Matte Fine
nl: Mat fijn

en: Extra Glossy
nl: Extra glanzend

en: Extra Glossy Fine
nl: Extra glanzend fijn

en: On
nl: Aan

en: Output Level Adjustment
nl: Aanpassing van uitvoerniveau

en: Adjust the cyan balance
nl: Pas de cyaanbalans aan

en: Adjust the magenta balance
nl: Pas de magentabalans aan

en: Adjust the yellow balance
nl: Pas de geelbalans aan

en: Black Balance
nl: Zwartbalans

en: Adjust the black balance
nl: Pas de zwartbalans aan

en: Plain
nl: Blanco

en: Bond
nl: Zwaar

en: Glossy Photo
nl: Glanzende foto

en: Transparency
nl: Transparant

en: Quick-dry Photo
nl: Sneldrogend foto

en: Quick-dry Transparency
nl: Sneldrogende transparant

en: Manual
nl: Handmatig

en: Manual - Movable Guides
nl: Handmatig - verplaatsbare geleiders

en: Tray 1 - Movable Guides
nl: Lade 1 - Verplaatsbare geleiders

en: Tray 1
nl: Lade 1

en: Tray 2 - Movable Guides
nl: Lade 2 - Verplaatsbare geleiders

en: Tray 2
nl: Lade 2

en: Tray 3 - Movable Guides
nl: Lade 3 - Verplaatsbare geleiders

en: Tray 3
nl: Lade 3

en: Tray 4 - Movable Guides
nl: Lade 4 - Verplaatsbare geleiders

en: Tray 4
nl: Lade 4

en: Portable Sheet Feeder
nl: Draagbare Sheet Feeder

en: Tray
nl: Lade

en: Optional Source
nl: Optionele Bron

en: Autoselect
nl: Automatisch Selecteren

en: Draft
nl: Proefdruk

en: Color + Black Cartridges
nl: Kleur + Zwarte patronen

en: Color + Photo Cartridges
nl: Kleur + Foto patronen

en: PPDFile
nl: PPD-bestand

en: PPD File
nl: PPD-bestand

en: Model Name
nl: Modelnaam

en: PPD File Model Name
nl: Modelnaam in PPD-bestand

en: None; please provide a PPD file
nl: Geen; gaarne een PPD-bestand aanleveren

en: Custom
nl: Gebruiker

en: Image dimensions must match paper dimensions
nl: Afmeting van afbeelding moet overeenkomen met de afmetingen van het papier

en: Fatal error!
nl: Fatale fout!

en: Please report the above information to gimp-print-devel@lists.sourceforge.net
nl: Gaarne de bovenstaande informatie rapporteren aan gimp-print-devel@lists.sourceforge.net

en: Fast Economy
nl: Snel en zuinig

en: Economy
nl: Zuinig

en: Best
nl: Het best

en: Text
nl: Tekst

en: Graphics
nl: Grafisch

en: Mixed Text and Graphics
nl: Gemengd tekst en grafisch

en: Photograph
nl: Foto

en: Line Art
nl: Lijntekening

en: Page
nl: Pagina

en: Image Type
nl: Afbeeldingstype

en: Type of image being printed
nl: Type afbeelding bezig op de printer

en: Job Mode
nl: Jobmodus

en: Job vs. page mode
nl: Job versus paginamodus

en: Page Number
nl: Paginanummer

en: Page number
nl: Paginanummer

en: Number of Copies
nl: Aantal kopieën

en: Curve type
nl: Type kromme

en: Is this curve linear, spline interpolated, or free-form
nl: Bij een lineaire kromme, spline geïnterpoleerd of vrije-vorm

en: Minimum X
nl: Kleinste X

en: Minimum possible value for X
nl: Kleinst mogelijke waarde voor X

en: Maximum X
nl: Grootste X

en: Maximum possible X value
nl: Grootst mogelijke waarde voor X

en: Minimum Y
nl: Kleinste Y

en: Minimum possible value for Y
nl: Kleinst mogelijke waarde van Y

en: Maximum Y
nl: Grootste Y

en: Maximum possible value for Y
nl: Grootst mogelijke waarde van Y

en: _Gamma value
nl: _Gamma-waarde

en: Set the base unit of measurement to inches
nl: Stel de basis-meeteenheid in op inches

en: Set the base unit of measurement to centimetres
nl: Stel de basis-meeteenheid in op centimeter

en: Points
nl: Punten

en: Set the base unit of measurement to points (1/72")
nl: Stel de basis-meeteenheid in op punten (1/72")

en: Set the base unit of measurement to millimetres
nl: Stel de basis-meeteenheid in op millimeter

en: Set the base unit of measurement to picas (1/12")
nl: Stel de basis-meeteenheid in op pica (1/12")

en: Color output
nl: Kleuruitvoer

en: Print in shades of gray using black ink
nl: Print in grijstinten met zwarte inkt

en: Standard Command
nl: Standaard commando

en: Use standard print command
nl: Gebruik het standaard printcommando

en: Custom Command
nl: Fabrikaat specifiek commando

en: Use custom print command
nl: Gebruik het fabrikaat specifieke commando

en: File
nl: Bestand

en: Print to a file
nl: Afdrukken naar een bestand

en: Edit Curve...
nl: Kromme aanpassen...

en: Set Default
nl: Stel standaard in

en: Restore Previous
nl: Herstel het vorige

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Select File...
nl: Bestand selecteren...

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: About
nl: Info

en: Print and
    Save Settings
nl: Afdrukken en
    instellingen opslaan

en: Save
    Settings
nl: Instellingen
    opslaan

en: Print
nl: Afdrukken

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Position the image on the page.
    Click and drag with the primary button to position the image.
    Click and drag with the second button to move the image with finer precision; each unit of motion moves the image one point (1/72")
    Click and drag with the third (middle) button to move the image in units of the image size.
    Holding down the shift key while clicking and dragging constrains the image to only horizontal or vertical motion.
    If you click another button while dragging the mouse, the image will return to its original position.
nl: Plaats de afbeelding op de pagina.
    Klik en sleep met de eerste knop om de afbeelding te plaatsen.
    Klik en sleep met de tweede knop om de afbeelding met een fijnere nauwkeurigheid te plaatsen; elke eenheid beweging verplaatst deze één punt (1/72")
    Klik en sleep met de derde (middelste) knop om de afbeelding in eenheden van zijn grootte te verplaatsen.
    Bij het ingedrukt houden van de Shift-toets tijdens klikken en slepen beperkt de beweging tot horizontaal of verticaal.
    Als u op een andere knop klikt bij het slepen, dan keert de afbeelding terug naar zijn oorspronkelijke plaats.

en: Paper Size
nl: Papierafmetingen

en: Show All Paper Sizes
nl: Toon alle papierafmetingen

en: Dimensions:
nl: Afmetingen

en: Width:
nl: Breedte:

en: Width of the paper that you wish to print to
nl: Breedte van het papier waarop je wenst te printen

en: Height:
nl: Hoogte:

en: Height of the paper that you wish to print to
nl: Hoogte van het papier waarop je wenst te printen

en: Automatic Paper Size
nl: Automatische papierafmetingen

en: Select the number of copies to print; a value between 1 and 100
nl: Kies het aantal af te drukken kopieën; een waarde tussen 1 en 100

en: Image Position
nl: Positie van afbeelding

en: Auto
nl: Automatisch

en: Upside down
nl: Ondersteboven

en: Select the orientation: portrait, landscape, upside down, or seascape (upside down landscape)
nl: Kies de orientatie: portret, landschap, ondersteboven of seascape (ondersteboven landschap)

en: Orientation:
nl: Oriëntatie:

en: Left:
nl: Links:

en: Distance from the left of the paper to the image
nl: Afstand vanaf de linkerkant van het papier tot de afdruk

en: Right:
nl: Rechts:

en: Distance from the left of the paper to the right of the image
nl: Afstand vanaf de linkerkant van het papier tot de rechterkant van de afdruk

en: Distance from the right of the paper to the image
nl: Afstand vanaf de rechterkant van het papier tot de afdruk

en: Top:
nl: Boven:

en: Distance from the top of the paper to the image
nl: Afstand vanaf de bovenkant van het papier tot de afdruk

en: Bottom:
nl: Onder:

en: Distance from the top of the paper to bottom of the image
nl: Afstand vanaf de bovenkant van het papier tot de onderkant van de afbeelding

en: Distance from the bottom of the paper to the image
nl: Afstand vanaf de onderkant van het papier tot de afdruk

en: Center:
nl: Midden X:

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Center the image horizontally on the paper
nl: Centreer het plaatje horizontaal op het papier

en: Center the image on the paper
nl: Centreer het plaatje op het papier

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Center the image vertically on the paper
nl: Centreer het plaatje verticaal op het papier

en: Setup Printer
nl: Stel Printer in

en: Printer Make:
nl: Printermerk:

en: Select the make of your printer
nl: Selecteer het merk van uw printer

en: Printer Model:
nl: Printer model:

en: Select your printer model
nl: Selecteer jouw printer model

en: PPD File:
nl: PPD Bestand:

en: Enter the correct PPD filename for your printer
nl: Geef de juiste PPD bestandsnaam voor jouw printer

en: Browse
nl: Bladeren

en: Choose the correct PPD filename for your printer
nl: Kies de juiste PPD bestandsnaam voor jouw printer

en: Select the name of the output queue (not the type, or model, of printer) that you wish to print to
nl: Selecteer de naam van de uitvoerrij (niet het type, of model, of printer) die u wilt uitprinten

en: Printer Queue:
nl: Printerrij:

en: Enter the correct command to print to your printer.
nl: Geef het juiste commando om naar uw printer te printen.

en: Enter the file to print to.
nl: Voer de bestandsnaam in waarnaar geprint moet worden.

en: File to print to
nl: Bestand waar print naar toe moet

en: Print To File
nl: Afdrukken naar bestand

en: Define New Printer
nl: Stel nieuwe printer in

en: Printer Name:
nl: Printernaam:

en: Enter the name you wish to give this logical printer
nl: Voer de naam in van de logische printer

en: About Gutenprint
nl: Info over Gutenprint

en: Gutenprint Version
nl: Gutenprint versie

en: Select the name of the printer (not the type, or model, of printer) that you wish to print to
nl: Selecteer de naam van de printer (Niet het type, of model, of printer) waarna je wenst te printen

en: Setup Printer...
nl: Instellen Printer...

en: Choose the printer model, PPD file, and command that is used to print to this printer
nl: Kies het printermodel, PPD bestand, en commando die gebruikt wordt om naar deze printer af te drukken.

en: New Printer...
nl: Nieuwe Printer...

en: Define a new logical printer. This can be used to name a collection of settings that you wish to remember for future use.
nl: Definieer een logische printer. Deze kan gebruikt worden om een verzameling van instellingen die u bewaren wilt voor toekomstig gebruik.

en: Set Printer Option Defaults
nl: Stel standaardwaarden van printeropties in

en: Set all printer options to their defaults
nl: Stel alle printeropties in op hun standaardwaarden

en: Image Size
nl: Afbeeldingsgrootte

en: Scaling:
nl: Schaal:

en: Set the scale (size) of the image
nl: Stel de schaal (afmeting) in van het plaatje

en: Scale by:
nl: Schalen met:

en: Select whether scaling is measured as percent of available page size or number of output dots per inch
nl: Moet schaling gemeten worden in het percentage van de beschikbare paginagrootte of het aantal punten per inch

en: Percent
nl: Procent

en: Scale the print to the size of the page
nl: Schaal de afdruk tot de afmeting van de pagina

en: Scale the print to the number of dots per inch
nl: Schaal de afdruk tot het aantal punten per inch

en: Set the width of the print
nl: Geef de breedte van de afdruk

en: Set the height of the print
nl: Geef de hoogte van de afdruk

en: Use Original
    Image Size
nl: Gebruik de originele
    grootte van de afbeelding

en: Set the print size to the size of the image
nl: Stel de afdrukgrootte gelijk aan de grootte van de afbeelding

en: Print Color Adjust
nl: Aanpassing van afdrukkleur

en: Set Defaults
nl: Stel standaardwaarden in

en: Close
nl: Sluiten

en: Image preview
nl: Afdruk voorvertoning

en: View Output Channels:
nl: Toon uitvoerkanalen:

en: Output
nl: Uitvoer

en: Output Type:
nl: Type uitvoer:

en: Select the desired output type
nl: Kies het gewenste type uitvoer

en: Adjust Output...
nl: Past uitvoer aan...

en: Adjust color balance, brightness, contrast, saturation, and dither algorithm
nl: Pas de kleurbalans, helderheid, contrast, verzadiging en ruis-algoritme aan

en: Size Units:
nl: Afmeting eenheden:

en: Units:
nl: Eenheden:

en: Select the base unit of measurement for printing
nl: Kies de basiseenheid van afmeting voor het afdrukken

en: (Default Printer)
nl: (Standaard printer)

en: Printer Features
nl: Printermogelijkheden

en: Output Control
nl: Controle op uitvoer

en: Common
nl: Gezamelijk

note: TRANSLATORS: Specify the language of the PPD translation. * Use the English name of your language here, e.g. "Swedish" instead of * "Svenska".
en: English
nl: Engels

en: Media Size
nl: Afmetingen van het medium

en: Color Model
nl: Kleurmodel

en: Inverted Grayscale
nl: Omgekeerde grijsschaal

en: RGB Color
nl: RGB-kleur

en: CMY Color
nl: CMY-kleur

en: Color Precision
nl: Kleurprecisie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Value
nl: Waarde

en: Fine Adjustment
nl: Fijnafstelling

en: Reverse
nl: Omkeren

en: 2-Sided Printing
nl: Dubbelzijdig printen

en: Shrink Page If Necessary to Fit Borders
nl: Verklein de pagina als dat nodig is om op de pagina te blijven

en: Shrink (print the whole page)
nl: Verkleinen (de gehele pagina afdrukken)

en: Crop (preserve dimensions)
nl: Afsnijden (behoud de afmetingen)

en: Expand (use maximum page area)
nl: Vergroot (gebruik de gehele pagina)

en: Escputil version
nl: Escputil versie

en: Usage: escputil [-c | -n | -a | -i | -e | -s | -d | -l | -M | -X]
                    [-P printer | -r device] [-u] [-q] [-m model] [ -S ]
                    [-C choices] [-p patterns]
    Perform maintenance on EPSON Stylus (R) printers.
    Examples: escputil --ink-level --raw-device /dev/usb/lp0
              escputil --clean-head --new --printer-name MyQueue
    
      Commands:
        -c|--clean-head    Clean the print head.
        -n|--nozzle-check  Print a nozzle test pattern.
                           Dirty or clogged nozzles will show as gaps in the
                           pattern.  If you see any gaps, you should clean
                           the print head.
        -a|--align-head    Align the print head.  CAUTION: Misuse of this
                           utility may result in poor print quality and/or
                           damage to the printer.
        -s|--status        Retrieve printer status.
        -i|--ink-level     Obtain the ink level from the printer.  This requires
                           read/write access to the raw printer device.
        -e|--extended-ink-info     Obtain the extended ink information from the
                           printer.  This requires read/write access to the raw
                           printer device.
        -d|--identify      Query the printer for make and model information.
                           This requires read/write access to the raw printer
                           device.
        -X|--reset-ink     Reset ink levels.
                           This requires read/write access to the raw printer
                           device.
        -l|--license       Display the license/warranty terms of this program.
        -M|--list-models   List the available printer models.
        -h|--help          Print this help message.
      Options:
        -P|--printer-name  Specify the name of the printer queue to operate on.
                           Default is the default system printer.
        -r|--raw-device    Specify the name of the device to write to directly
                           rather than going through a printer queue.
        -m|--model         Specify the printer model.
        -u|--new           The printer is a new printer (Stylus Color 740 or
                           newer).  Only needed when not using a raw device or
                           when the model is not specified.
        -q|--quiet         Suppress the banner.
        -S|--short-name    Print the short name of the printer with --identify.
        -C|--choices       Specify the number of pattern choices for alignment
        -p|--patterns      Specify the number of sets of patterns for alignment
nl: Gebruik: escputil [-c | -n | -a | -i | -e | -s | -d | -l | -M | -X]
                      [-P printer | -r device] [-u] [-q] [-m model] [ -S ]
                      [-C choices] [-p patterns]
    Doe onderhoud aan de EPSON Stylus (R) printers.
    Voorbeelden: escputil --ink-level --raw-device /dev/usb/lp0
                 escputil --clean-head --new --printer-name MyQueue
    
      Commando's:
        -c|--clean-head    Maak de printkop schoon.
        -n|--nozzle-check  Print een nozzle testpatroon.
                           Vuile of verstopte nozzles vertonen zich als gaten in het
                           patroon.  Als u een gat ziet dan moet u de printkop
                           schoonmaken.
        -a|--align-head    Lijn de printkop uit.  VOORZICHTIG: Verkeerd gebruik van dit
                           programma kan resulteren in een slechte printkwaliteit en/of
                           beschadiging van de printer.
        -s|--status        Haal de printerstatus op.
        -i|--ink-level     Toon de inktniveaus van de printer.  Dit vereist
                           lees/schrijf-toegang tot het raw-printerapparaat.
        -e|--extended-ink-info     Toon de uitgebreide inktinformatie van de
                           printer.  Dit vereist lees/schrijf-toegang tot het
                           raw-printerapparaat.
        -d|--identify      Vraag het merk en model van de printer. Dit vereist
                           lees/schrijf-toegang tot het raw-printerapparaat.
        -X|--reset-ink     Reset de inktniveaus. Dit vereist
                           lees/schrijf-toegang tot het raw-printerapparaat.
        -l|--license       Toon de licentie en garantie-bepalingen van dit programma.
        -M|--list-models   Toon een lijst van de beschikbare printermodellen.
        -h|--help          Toon dit hulpbericht.
      Opties:
        -P|--printer-name  Specificeer de naam van de printerqueue.
                           Standaard is de standaard systeemprinter.
        -r|--raw-device    Specificeer de naam van het apparaat waar direct naar
                           geschreven moet worden i.p.v. via een pinterqueue.
        -m|--model         Specificeer het printermodel.
        -u|--new           De printer is een nieuwe printer (Stylus Color 740 of
                           nieuwer).  Alleen noodzakelijk bij een niet-raw apparaat
                           of wanneer het model niet gespecificeerd is.
        -q|--quiet         Onderdruk de banner.
        -S|--short-name    Toon de korte naam van de printer met --identify.
        -C|--choices       Specificeer het aantal patroonkeuzes voor de uitlijning
        -p|--patterns      Specificeer het aantal patroonsets voor de uitlijning

en: Usage: escputil [OPTIONS] [COMMAND]
    Usage: escputil [-c | -n | -a | -i | -e | -s | -d | -l | -M | -X]
                    [-P printer | -r device] [-u] [-q] [-m model] [ -S ]
                    [-C choices] [-p patterns]
    Perform maintenance on EPSON Stylus (R) printers.
    Examples: escputil -i -r /dev/usb/lp0
              escputil -c -u -P MyQueue
    
      Commands:
        -c Clean the print head.
        -n Print a nozzle test pattern.
              Dirty or clogged nozzles will show as gaps in the
              pattern.  If you see any gaps, you should clean
              the print head.
        -a Align the print head.  CAUTION: Misuse of this
              utility may result in poor print quality and/or
              damage to the printer.
        -s Retrieve printer status.
        -i Obtain the ink level from the printer.  This requires
              read/write access to the raw printer device.
        -e Obtain the extended ink information from the printer.
              Only for R800 printer and friends. This requires
              read/write access to the raw printer device.
        -d Query the printer for make and model information.  This
              requires read/write access to the raw printer device.
        -X Reset ink levels. This requires read/write access to the raw
              printer device.
        -l Display the license/warranty terms of this program.
        -M List the available printer models.
        -h Print this help message.
      Options:
        -P Specify the name of the printer queue to operate on.
              Default is the default system printer.
        -r Specify the name of the device to write to directly
              rather than going through a printer queue.
        -u The printer is a new printer (Stylus Color 740 or newer).
              Only needed when not using a raw device.
        -q Suppress the banner.
        -S Print the short name of the printer with -d.
        -m Specify the precise printer model for head alignment.
        -C Specify the number of pattern choices for alignment
        -p Specify the number of sets of patterns for alignment
nl: Gebruik: escputil [OPTIES] [COMMANDO]
    Gebruik: escputil [-c | -n | -a | -i | -e | -s | -d | -l | -M | -X]
                    [-P printer | -r device] [-u] [-q] [-m model] [ -S ]
                    [-C choices] [-p patterns]
    Doe onderhoud aan de EPSON Stylus (R) printers.
    Voorbeeld: escputil -i -r /dev/usb/lp0
               escputil -c -u -P MyQueue
    
      Commando's:
        -c Maak de printkop schoon.
        -n Print een spuitgaatjes testpatroon.
              Vuile of verstopte spuitgaatjes komen te voorschijn als gaten in het
              patroon.  Als er zo'n gat is, dan moet de printkop schoongemaakt
              worden.
        -a Lijn de printkop uit.  VOORZICHTIG: Misbruik van dit
              programma kan een slechte printkwaliteit opleveren
              en/of de printer beschadigen.
        -s Toon de status van de printer.
        -i Toon de inktniveau's van de printer.  Dit vereist
              lees/schrijftoegang tot het raw-printer-device.
        -e Toon de uitgebreide inktinformatie van de printer.
              Alleen voor de R800-printer en gelijken. Dit vereist
              lees/schrijftoegang tot het raw-printer-device.
        -d Vraag het merk en model van de printer op.  Dit
              vereist lees/schrijftoegang tot het raw-printer-device.
        -X Reset inktniveaus. Dit vereist lees/schrijftoegang tot
              tot het raw-printerapparaat.
        -l Toon de licentie/garantie bepalingen van dit programma.
        -M Toon de beschikbare printermodellen.
        -h Toon deze hulpboodschap.
      Opties:
        -P Specificeer de naam van de betrokken printerqueue.
              Standaard is de standaard systeemprinter.
        -r Specificeer de naae van het apparaat waar direct naar geschreven
              moet worden ga niet via een printerqueue.
        -u De printer is een nieuwe printer (Stylus Color 740 of nieuwer).
              Alleen nodig als niet een raw-device wordt gebruikt.
        -q Onderdruk de banner.
        -S Print de korte naam van de printer bij -d.
        -m Specificeer het preciese printermodel voor het uitlijnen van de kop.
        -C Specificeer het aantal keuzes in patronen voor de uitlijning
        -p Specificeer het aantal sets patronen voor uitlijning

en: You may only specify one printer or raw device.
nl: Je mag maar een printer of raw apparaat specificeren.

en: You may only specify one printer model.
nl: U mag maar een printermodel specificeren

en: Alignment choices must be at least 1.
nl: Aantal keuzes voor uitlijning moet tenminste 1 zijn.

en: Alignment passes must be at least 1.
nl: Aantal doorgangen voor uitlijning moet tenminste 1 zijn.

en: Unknown option %c
nl: Onbekende optie %c

en: Usage: %s [OPTIONS] command
nl: Gebruik: %s [OPTIES] commando

en: Type `%s --help' for more information.
nl: Geef `%s --help' voor meer informatie.

en: Type `%s -h' for more information.
nl: Geef `%s -h' voor meer informatie.

en: Cannot open device %s: %s
nl: Kan apparaat %s:%s niet openen

en: Cannot print to printer %s with %s
nl: Kan niet printen op printer %s met %s

en: Unable to send command to printer
nl: Kan de opdracht niet versturen naar de printer

en: Read from printer timed out
nl: Lezen van de printer duurt te lang

en: Cannot read from %s: %s
nl: Kan niet lezen van %s: %s

en: Please specify a raw device
nl: Specificeer een raw-apparaat

en: Cannot open %s read/write: %s
nl: Kan %s niet openen lezen/schrijven: %s

en: Unknown printer %s!
nl: Onbekende printer %s!

en: Cannot write to %s: %s
nl: Kan niet schrijven naar %s: %s

en: 
    Cannot write to %s: %s
nl: 
    Kan niet schrijven naar %s:%s

en: 
    Cannot detect printer type.
    Please use -m to specify your printer model.
nl: 
    Kan printer type niet vaststellen.
    Gebruik -m om uw printermodel te specificeren.

en: Photo Black
nl: Fotozwart

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Light Cyan
nl: Lichtcyaan

en: Light Magenta
nl: Lichtmagenta

en: Light Black
nl: Grijs

en: Matte Black
nl: Matzwart

en: Gloss Optimizer
nl: Glansverbeteraar

en: Light Light Black
nl: Lichtgrijs

en: Orange
nl: Oranje

en: Status: Error
nl: Status: Fout

en: Status: Self-Printing
nl: Status: Zelfstandig aan het printen

en: Status: Busy
nl: Status: Bezig

en: Status: Waiting
nl: Status: In de wacht

en: Status: Paused
nl: Status: In pauze

en: Status: Cleaning
nl: Status: Aan het schoonmaken

en: Status: Factory shipment
nl: Status: Fabrieksinstelling

en: Status: Shutting down
nl: Status: Aan het afsluiten

en: Status: Unknown (%d)
nl: Status: Onbekend (%d)

en: Error: Fatal Error
nl: Fout: fatale fout

en: Error: Other interface is selected
nl: Fout: Het andere interface is gekozen

en: Error: Cover Open
nl: Fout: Deksel is open

en: Error: Paper jam
nl: Fout: Papier zit vast

en: Error: Ink out
nl: Fout: Geen inkt

en: Error: Paper out
nl: Fout: geen papier

en: Error: Miscellaneous paper error
nl: Fout: Een of andere papierfout

en: Error: Maintenance cartridge overflow
nl: Fout: Overflow met onderhoudscartidge

en: Error: Wait return from the tear-off position
nl: Fout: Wacht op signaal van de afscheurplek

en: Error: Double feed error
nl: Fout: in tweezijdige doorvoer

en: Error: Ink cartridge lever released
nl: Fout: Inktcartridgehendel losgezet

en: Error: Unrecoverable cutter error
nl: Fout: Onherstelbare fout in snij-instrument

en: Error: Recoverable cutter jam
nl: Fout: Herstelbaar snij-instrument zit vast

en: Error: No maintenance cartridge present
nl: Fout: Geen onderhoudscartridge aanwezig

en: Error: Rear cover open
nl: Fout: Achterdeksel is open

en: Error: CD Tray Out
nl: Fout: Geen CD-lade aanwezig

en: Error: Card loading error
nl: Fout: Laden van een kaart gaat fout

en: Error: Tray cover open
nl: Fout: Ladedeksel is open

en: Error: Maintenance cartridge cover open
nl: Fout: Deksel van onderhoudscartidge is open

en: Error: Front cover open
nl: Fout: Deksel aan de voorkant is open

en: Error: Maintenance request
nl: Fout: Onderhoudsverzoek

en: Error: Unknown (%d)
nl: Fout: Onbekend (%d)

en: Warning: %s Ink Low
nl: Waarschuwing: %s inkt staat laag

en: Warning: Channel %d Ink Low
nl: Waarschuwing: Inkt in kanaal %d staat laag

en: Warning: %s Cleaning Disabled
nl: Waarschuwing: %s schoonmaken uitgezet

en: Warning: Channel %d Cleaning
nl: Waarschuwing: Kanaal %d schoonmaken

en: Warning: Maintenance cartridge near full
nl: Waarschuwing: Onderhoudscartridge bijna vol

en: Warning: Maintenance request pending
nl: Waarschuwing: Onderhoudsverzoek in behandeling

en: Warning: Unknown (%d)
nl: Waarschuwing: Onbekend (%d)

en: Printing nozzle self-test
nl: Spuitmondjes zelftest

en: Printer Name: %s
nl: Printernaam: %s

en: Ink Levels:
nl: Inktniveau's:

en: Ink color
nl: Inktkleur

en: Percent remaining
nl: Percentage nog aanwezig

en: Job Name:
nl: Jobnaam:

en: ink levels
nl: inktniveau's

en: Obtaining %s requires using a raw device.
nl: Verkrijgen van %s vereist een 'raw' apparaat.

en: Ink cartridge
nl: Inktcartridge

en: Part number
nl: Nummer van onderdeel

en: Obtaining extended ink information requires using a raw device.
nl: Het verkrijgen van uitgebreide inktinformatie vereist een 'raw' apparaat.

en: Resetting ink levels requires using a raw device.
nl: Resetten van inktniveaus vereist een 'raw' apparaat.

en: Printer identification requires using a raw device.
nl: Het identificeren van het printermodel vereist een 'raw' apparaat.

en: Cannot identify printer model.
nl: Kan het printermodel niet identificeren.

en: Cleaning heads...
nl: Bezig met het schoonmaken van de koppen..

en: Running nozzle check, please ensure paper is in the printer.
nl: Bezig met het controleren van de spuitmondjes, let op dat er papier in de printer zit.

en: Please read these instructions very carefully before proceeding.
    
    This utility lets you align the print head of your Epson Stylus inkjet
    printer.  Misuse of this utility may cause your print quality to degrade
    and possibly damage your printer.  This utility has not been reviewed by
    Seiko Epson for correctness, and is offered with no warranty at all.  The
    entire risk of using this utility lies with you.
    
    This utility prints %d test patterns.  Each pattern looks very similar.
    The patterns consist of a series of pairs of vertical lines that overlap.
    Below each pair of lines is a number between %d and %d.
    
    When you inspect the pairs of lines, you should find the pair of lines that
    is best in alignment, that is, that best forms a single vertical line.
    Inspect the pairs very carefully to find the best match.  Using a loupe
    or magnifying glass is recommended for the most critical inspection.
    It is also suggested that you use a good quality paper for the test,
    so that the lines are well-formed and do not spread through the paper.
    After picking the number matching the best pair, place the paper back in
    the paper input tray before typing it in.
    
    Each pattern is similar, but later patterns use finer dots for more
    critical alignment.  You must run all of the passes to correctly align your
    printer.  After running all the alignment passes, the alignment
    patterns will be printed once more.  You should find that the middle-most
    pair (#%d out of the %d) is the best for all patterns.
    
    After the passes are printed once more, you will be offered the
    choices of (s)aving the result in the printer, (r)epeating the process,
    or (q)uitting without saving.  Quitting will not restore the previous
    settings, but powering the printer off and back on will.  If you quit,
    you must repeat the entire process if you wish to later save the results.
    It is essential that you not turn your printer off during this procedure.
nl: Leest u alstublieft deze instructies nauwkeurig door, voordat u verder gaat.
    
    U kunt met deze applicatie de koppen van uw Epson Stylus inkjet
    printer uitlijnen. Onjuist gebruik van deze applicatie kan leiden tot
    verlies in kwaliteit en het kan zelfs uw printer beschadigen. Deze applicatie
    is niet gecontroleerd op fouten door Seiko Epson, en wordt geleverd zonder
    enige vorm van garantie. het gebruik is volledig op eigen risico.
    
    Het programma zal %d patronen afdrukken. Elk patroon lijkt erg op de ander.
    Het patroon bestaat uit een serie paren van verticale lijnen die elkaar overlappen.
    Onder elk paar met lijnen staat een nummer tussen %d en %d.
    
    Wanneer u de lijnen bekijkt, moet u zoeken naar het paar die het beste is uitgelijnd,
    met andere woorden, diegen die samen  de beste enkele lijn vormen.
    Het gebruik van een loep of vergrootglas wordt aangeraden voor de
    meest critische inspectie. Er wordt ook aangeraden om een goede kwaliteit
    papier te gebruiken, zodat de lijnen mooi strak zijn, en niet over het papier
    uitvloeien. Wanneer u het nummer heeft uitgekozen, plaats dan het papier weer
    terug erug in de printer voordat u het nummer intypt.
    
    Each pattern is similar, but later patterns use finer dots for more
    critical alignment.  You must run all of the passes to correctly align your
    printer.  After running all the alignment passes, the alignment
    patterns will be printed once more.  You should find that the middle-most
    pair (#%d out of the %d) is the best for all patterns.
    
    After the passes are printed once more, you will be offered the
    choices of (s)aving the result in the printer, (r)epeating the process,
    or (q)uitting without saving.  Quitting will not restore the previous
    settings, but powering the printer off and back on will.  If you quit,
    you must repeat the entire process if you wish to later save the results.
    It is essential that you not turn your printer off during this procedure.

en: Please read these instructions very carefully before proceeding.
    
    This utility lets you align the print head of your Epson Stylus inkjet
    printer.  Misuse of this utility may cause your print quality to degrade
    and possibly damage your printer.  This utility has not been reviewed by
    Seiko Epson for correctness, and is offered with no warranty at all.  The
    entire risk of using this utility lies with you.
    
    This utility prints a test pattern that consist of a series of pairs of
    vertical lines that overlap.  Below each pair of lines is a number between
    %d and %d.
    
    When you inspect the pairs of lines, you should find the pair of lines that
    is best in alignment, that is, that best forms a single vertical align.
    Inspect the pairs very carefully to find the best match.  Using a loupe
    or magnifying glass is recommended for the most critical inspection.
    It is also suggested that you use a good quality paper for the test,
    so that the lines are well-formed and do not spread through the paper.
    After picking the number matching the best pair, place the paper back in
    the paper input tray before typing it in.
    
    After running the alignment pattern, it will be printed once more.  You
    should find that the middle-most pair (#%d out of the %d) is the best.
    You will then be offered the choices of (s)aving the result in the printer,
    (r)epeating the process, or (q)uitting without saving.  Quitting will not
    restore the previous settings, but powering the printer off and back on will.
    If you quit, you must repeat the entire process if you wish to later save
    the results.  It is essential that you not turn off your printer during
    this procedure.
nl: Lees deze instructies heel goed voor, voordat u doorgaat.
    
    Dit programma laat u de printkop van uw Epson Stylus inktjetprinter
    uitlijnen. Als u dit programma verkeerd gebruikt kan de printkwaliteit naar
    beneden gaan en mogelijk uw printer beschadigen. Dit programma is niet
    door Seiko Epson gecontroleerd op fouten, en wordt zonder enige garantie
    ter beschikking gesteld. Het volledige risico van het gebruik van dit
     programma ligt bij u.
    
    Dit programma print een testpatroon dat bestaat uit een aantal paren van
    verticale lijnen die elkaar overlappen. Onder elk paar lijnen staat een nummer
    tussen de %d en %d.
    
    Als u deze paren bekijkt, zult u een paar lijnen vinden die het beste zijn
    uitgelijnd, hetgeen betekent dat deze lijnen het beste samen één lijn vormen.
    Bekijk de lijnen zeer zorgvuldig om het beste paar uit te zoeken. Het gebruik
    van een loupe of vergrootglas is aanbevolen voor de meest kritische
    inspectie. Het is ook aan te raden om voor deze test een goede kwaliteit papier
    te gebruiken zodat de lijnen goed gevormd zijn en niet door het papier drukken.
    Nadat u het nummer hebt gekozen, dat het beste overeenkomt, plaats u het
    papier terug in de printer voordat u het nummer intikt.
    
    Nadat het het uitlijnen nog eens gedaan is, zal het nog een keer geprint worden
    U zou moeten vinden dat het middelste paar (#%d van de %d) het beste is.
    U krijgt dan de mogelijkheid om het resultaat in de printer op te slaan(s),
    het proces te he(r)halen of te stoppen zonder op te slaan(q). Stoppen zal niet
    de vorige instellingen terugzetten, maar de printer aan en uit zetten zal dat
    wel doen. Als u stopt, zult u het hele proces opnieuw moeten doorlopen
    om de resultaten op te slaan. Het is essentieel dat u de printer niet uitzet
    tijdens deze procedure.

en: Unable to send command to the printer, exiting.
nl: Onmogelijk om commando's naar de printer te sturen, bezig te stoppen.

en: Exiting
nl: Bezig te stoppen

en: Please inspect the final output very carefully to ensure that your
    printer is in proper alignment. You may now:
      (s)ave the results in the printer,
      (q)uit without saving the results, or
      (r)epeat the entire process from the beginning.
    You will then be asked to confirm your choice.
    What do you want to do (s, q, r)?
nl: U dient de uiteindelijke uitvoer zeer zorgvuldig te bekijken om er
    zeker van te zijn dat de printer juist in uitgelijnd. U kunt nu:
      (s)ave, bewaar het resultaat in de printer,
      (q)uit, stop zonder het resultaat te bewaren, of
      (r)epeat, herhaal het gehele proces vanaf het begin.
    U krijgt daarna de vraag uw keuze te bevestigen.
    Wat wilt u doen (s,q, r)?

en: Please confirm by typing 'q' again that you wish to quit without saving:
nl: Graag bevestiging dat u wilt stoppen zonder te bewaren door opnieuw 'q' te typen:

en: OK, your printer is aligned, but the alignment has not been saved.
    If you wish to save the alignment, you must repeat this process.
nl: OK, uw printer is uitgelijnt, maar de uitlijning is niet bewaard.
    Als u de uitlijning wilt bewaren, moet u het proces herhalen.

en: Please confirm by typing 'r' again that you wish to repeat the
    alignment process:
nl: Graag bevestiging dat u het uitlijnproces wilt herhalen door
    het typen van een 'r':

en: Repeating the alignment process.
nl: Herhaal de uitlijnprocedure.

en: This will permanently alter the configuration of your printer.
    WARNING: this procedure has not been approved by Seiko Epson, and
    it may damage your printer. Proceed?
    Please confirm by typing 's' again that you wish to save the settings
    to your printer:
nl: Dit verandert de configuratie van uw printer permanent.
    WAARSCHUWING: deze procedure is niet goedgekeurd door Seiko Epson en
    het zou uw printer kunnen beschadigen. Doorgaan?
    Graag bevestigen door 's' opnieuw in te typen om de instellingen
    in uw printer te bewaren:

en: About to save settings...
nl: Bezig met wegschrijven van instellingen...

en: failed!
nl: mislukt!

en: Your settings were not saved successfully.  You must repeat the
    alignment procedure.
nl: Uw instellingen werden niet succesvol weggeschreven. U moet de
    uitlijnprocedure herhalen.

en: succeeded!
nl: gelukt!

en: Your alignment settings have been saved to the printer.
nl: Uw uitlijn-instellingen zijn bewaard door de printer.

en: Unrecognized command.
nl: Onbekend commando.

en: Final command was not confirmed.
nl: Laatste commando is niet bevestigd.

en: This procedure assumes that your printer is an %s.
    If this is not your printer model, please type control-C now and
    choose your actual printer model.
    
    Please place a sheet of paper in your printer to begin the head
    alignment procedure.
nl: Deze procedure neemt aan dat uw printer een %s is.
    Als dit niet uw printermodel is, type dan nu control-C en
    kies uw echte printermodel.
    
    Zet een vel papier in uw printer om te beginnen met de
    procedure voor het uitlijnen van de koppen.

en: Press enter to continue >
nl: Druk op enter om door te gaan >

en: Please inspect the print, and choose the best pair of lines in each pattern.
    Type a pair number, '?' for help, or 'r' to repeat the procedure.
nl: Kijk naar de afdruk, en kies het beste paar lijnen in elk patroon.
    Tik een paar-nummerin, '?' voor hulp, or 'r' om de procedure te herhalen.

en: Pass #%d
nl: Stap #%d

en: Please insert a fresh sheet of paper.
nl: Voer een nieuw vel papier in.

en: Number out of range!
nl: Nummer valt buiten bereik!

en: I cannot understand what you typed!
nl: Begrijp niet wat u zonjuist ingetikt hebt!

en: The best pair of lines should be numbered between 1 and %d.
nl: Het beste paar lijnen zou genummerd moeten zijn tussen 1 en %d.

en: Attempting to set alignment...
nl: Probeert de uitlijning in te stellen...

en: succeeded.
nl: gelukt.

en: Please verify that the alignment is correct.  After the alignment pattern
    is printed again, please ensure that the best pattern for each line is
    pattern %d.  If it is not, you should repeat the process to get the best
    quality printing.
nl: Kijk alstublief na of de uitlijning klopt. Kijk, nadat het uitlijningspatroon
    weer opnieuw is afgedrukt, of het beste patroon voor elk
    lijnpatroon %d is. Als dat niet zo is dan zult u de procedure moeten
    herhalen om de beste kwaliteit te krijgen.

en: Error in input
nl: Fout in de invoer

en: _Print with Gutenprint...
nl: _Afdrukken met Gutenprint...

en: <Image>/File/Print with Gutenprint...
nl: <Image>/File/Print met Gutenprint...

en: Printing...
nl: Bezig met afdrukken...

note: TRANSLATORS: All strings in this file must be no more than 80 bytes in length. Please take into account expansion due to multi-byte characters, as the limit is *bytes*, not characters!
en: EPSON Standard Inks
nl: EPSON standaard inkt

en: One Color Raw
nl: Enkelkleur 'raw'

en: Three Color Raw
nl: Driekleuren 'raw'

en: Four Color Raw
nl: Vierkleuren 'raw'

en: Five Color Raw
nl: Vijfkleuren 'raw'

en: Six Color Raw
nl: Zeskleuren 'raw'

en: Quadtone
nl: Viertonig

en: Gray 3
nl: Grijs 3

en: Gray 2
nl: Grijs 2

en: Gray 1
nl: Grijs 1

en: MIS Quadtone
nl: MIS Viertonig

en: MIS Six Tone
nl: MIS Zestonig

en: Hextone
nl: Hextonig

en: Gray 5
nl: Grijs 5

en: Gray 4
nl: Grijs 4

en: One Color Raw Enhanced Gloss
nl: Enkelkleur 'raw' verbeterde glans

en: Three Color Raw Gloss
nl: Driekleuren 'raw' glanzend

en: Four Color Raw Gloss
nl: Vierkleuren 'raw' glanzend

en: Six Color Enhanced Gloss Raw
nl: Zeskleuren verbeterde glans 'raw'

en: Seven Color Enhanced Gloss Raw
nl: Zevenkleuren verbeterde glans 'raw'

en: MatteBlack
nl: Matzwart

en: Default Black
nl: Standaard zwart

en: Seven Color Photo
nl: Zevenkleuren foto

en: Dark Yellow
nl: Donkergeel

en: Six Color Enhanced Composite
nl: Zeskleuren verbeterde samenstelling

en: Seven Color Raw
nl: Zevenkleuren 'raw'

en: Two Level Grayscale
nl: Grijsschaal met twee waarden

en: Two Color Raw
nl: Tweekleuren 'raw'

en: Eight Color Photo
nl: Achtkleuren foto

en: Eight Color Raw
nl: Achtkleuren 'raw'

en: Four Color Photo
nl: Vierkleuren foto

en: Main Tray
nl: Hoofdlade

en: Photo Tray
nl: Fotolade

en: Print to CD
nl: Afdrukken naar CD

en: Rear Tray
nl: Lade aan achterzijde

en: Front Tray
nl: Lade aan voorzijde

en: Manual Feed
nl: Handmatige toevoer

en: Roll Feed (cut each page)
nl: Aanvoer vanaf rol (snij elke pagina af)

en: Roll Feed (do not cut)
nl: Aanvoer vanaf rol (niet afsnijden)

en: Roll Feed
nl: Rolinvoer

en: Main Input
nl: Hoofdinvoer

en: Manual Sheet Guide
nl: Handmatige papiergeleider

en: Manual Feed (Front)
nl: Handmatige toevoer (voorzijde)

en: Roll Feed (borderless with single cut)
nl: Aanvoer vanaf rol (zonder rand met een enkele snede)

en: Roll Feed (borderless with double cut)
nl: Aanvoer vanaf rol (zonder rand met een dubbele snede)

en: Photo Board
nl: Fotobord

en: Cut Sheet Bin 1
nl: Lade 1 voor vellen

en: Cut Sheet Bin 2
nl: Lade 2 voor vellen

en: Cut Sheet Autoselect
nl: Automatisch selecteren van vellen

en: Manual Selection
nl: Handmatig selecteren

en: Black 1
nl: Zwart 1

en: Black 2
nl: Zwart 2

en: 360 DPI Enhanced
nl: 360 DPI verbeterd

en: 720 x 360 DPI Enhanced
nl: 720 x 360 DPI verbeterd

en: 720 DPI High Quality
nl: 720 DPI hoge kwaliteit

en: 1440 x 720 DPI Highest Quality
nl: 1440 x 7200 DPI hoogste kwaliteit

en: 1440 x 720 DPI Transposed
nl: 1440 x 720 DPI getransponeerd

en: 360 DPI High Quality
nl: 360 DPI hoge kwaliteit

en: 720 DPI Highest Quality
nl: 720 DPI hoogste kwaliteit

en: 2880 x 720 DPI Highest Quality
nl: 2880 x 720 DPI hoogste kwaliteit

en: 1440 x 720 DPI High Quality
nl: 1440 x 720 DPI hoogste kwaliteit

en: Vivid Light Magenta
nl: Levendig lichtmagenta

en: Vivid Magenta
nl: Levendig magenta

en: Bright White Paper
nl: Helder wit papier

en: Postcard
nl: Briefkaart

en: Back Light Film
nl: Backlight film

en: Matte Paper Heavyweight
nl: Zwaar mat papier

en: Premium Presentation Paper Matte
nl: Mat premium presentatiepapier

en: Ultra Glossy Photo Paper
nl: Extra glanzend fotopapier

en: Premium Semigloss Photo Paper
nl: Premium halfglanzend fotopapier

en: CD or DVD
nl: Cd of dvd

en: ColorLife Paper
nl: ColorLife papier

en: Premium Glossy Photo Paper 170 wt
nl: Premium glanzend fotopapier 170 wt

en: Premium Glossy Photo Paper 250 wt
nl: Premium glanzend fotopapier 250 wt

en: Premium Semigloss Photo Paper 170 wt
nl: Premium halfglanzend fotopapier 170 wt

en: Premium Semigloss Photo Paper 250 wt
nl: Premium halfglanzend fotopapier 250 wt

en: Premium Luster Photo Paper 250 wt
nl: Premium luster fotopapier 250 wt

en: MISQuadtone
nl: MISViertonig

en: Plain Paper Fast Load
nl: Blanco papier snellader

en: MIS Hextone
nl: MIS Hextonig

en: Archival Matte Paper
nl: Archief mat papier

en: Watercolor Paper - Radiant White
nl: Waterverfpapier - stralend wit

en: Full Overlap
nl: Volledige overlap

en: Four Pass
nl: Viermaal een doorgang

en: Full Overlap 2
nl: Volledige overlap 2

en: Eight Pass
nl: Achtmaal doorgang

en: Epson 4x6 Photo Paper (tear-off borders)
nl: Epson 4x6 fotopapier (afscheurranden)

en: Epson L Photo Paper (tear-off borders)
nl: Epson L fotopapier (afscheurranden)

en: C0 landscape
nl: C0-landschap

en: C1 landscape
nl: C1-landschap

en: C2 landscape
nl: C2-landschap

en: C3 landscape
nl: C3-landschap

en: C4 landscape
nl: C4-landschap

en: C5 landscape
nl: C5-landschap

en: B6-C4 landscape
nl: B6-C4-landschap

en: C6 landscape
nl: C6-landschap

en: DL landscape
nl: DL-landschap

en: C7-6 landscape
nl: C7-6-landschap

en: C7 landscape
nl: C7-landschap

en: C8 landscape
nl: C8-landschap

en: C9 landscape
nl: C9-landschap

en: C10 landscape
nl: C10-landschap

en: EA5 landscape
nl: EA5-landschap

en: ArchA transposed
nl: ArchA getransponeerd

en: ArchB transposed
nl: ArchB getransponeerd

en: ArchC transposed
nl: ArchC getransponeerd

en: ArchD transposed
nl: ArchD getransponeerd

en: ArchE transposed
nl: ArchE getransponeerd

en: Small paperback
nl: Smalle paperback

en: Penguin small paperback
nl: Penguin smalle paperback

en: Penguin large paperback
nl: Penguin grootte paperback

en: Hagaki Card
nl: Hagaki Kaart

en: Oufuku Card
nl: Oufuku Kaart

en: Japanese long envelope #3
nl: Japanese lange envelop #3

en: Japanese long envelope #3 landscape
nl: Japanse lange envelop #3 - landschap

en: Japanese long envelope #4
nl: Japanse lange envelop #4

en: Japanese long envelope #4 landscape
nl: Japanse lange envelop #4 - landschap

en: Japanese Western-style envelope #4
nl: Japanse Westerse stijl envelop #4

en: Japanese Western-style envelope #4 landscape
nl: Japanse Westerse stijl envelop #4 landschap

en: Japanese Western-style envelope #6
nl: Japanse Westerse stijl envelop #6

en: Japanese Western-style envelope #6 landscape
nl: Japanse Westerse stijl envelop #6 landschap

en: Japanese Kaku envelope #4
nl: Japanse Kaku-envelop #4

en: Japanese Kaku envelope #4 landscape
nl: Japanse Kaku-envelop #4 - landschap

en: Commercial 10 landscape
nl: Commercial 10 - landschap

en: Monarch Envelope
nl: Monarch envelop

en: Monarch Envelope landscape
nl: Monarch-envelop - landschap

en: Wide 101.6x180.6
nl: Breedte 101,6x180,6

en: Credit Card
nl: Creditcard

en: Japanese Business Card
nl: Japans visitekaartje

en: Wide Postcard
nl: Brede briefkaart

en: 89 mm Roll Paper
nl: 89 mm papierrol

en: 4 Inch Roll Paper
nl: 4 inch papierrol

en: 5 Inch Roll Paper
nl: 5 inch papierrol

en: 210 mm Roll Paper
nl: 210 mm papierrol

en: 13 Inch Roll Paper
nl: 13 inch papierrol

en: 17 Inch Roll Paper
nl: 17 inch papierrol

en: 22 Inch Roll Paper
nl: 22 inch papierrol

en: 24 Inch Roll Paper
nl: 24 inch papierrol

en: 36 Inch Roll Paper
nl: 36 inch papierrol

en: 44 Inch Roll Paper
nl: 44 inch papierrol

en: 60 Inch Roll Paper
nl: 60 inch paperrol

en: 64 Inch Roll Paper
nl: 64 inch papierrol

en: Canon PIXMA MG2440
nl: PIXMA MG2440

en: Epson Stylus Pro 4800/4880 Back Compatible
nl: Epson Stylus Pro 4800/4880 achterwaarts compatibel

en: Epson Stylus Pro 11800/11880 Back Compatible
nl: Epson Stylus Pro 11800/11880 achterwaarts compatibel
