guvcview - en to hr translation catalogue (71 entries)

note: * needed only for language files (not used) V4L2 control strings
en: User Controls
hr: Korisničke Kontrole

en: Brightness
hr: Osvjetljenje

en: Contrast
hr: Kontrast

en: Hue
hr: Nijansa

en: Saturation
hr: Zasićenje

en: Sharpness
hr: Oštrina

en: Gamma
hr: Gama

en: Backlight Compensation
hr: Ispravke pozadinskog osvjetljenja

en: Focus, Auto
hr: Fokusiranje, Automatsko

en: Manual Mode
hr: Ručni Način

en: Auto Mode
hr: Automatski Način

en: Black Level
hr: Razina Crne boje

en: White Balance, Automatic
hr: Ravnoteža Bijele, Automatski

en: Do White Balance
hr: Uredi Ravnotežu Bijele

en: Red Balance
hr: Ravnoteža Crvene

en: Blue Balance
hr: Ravnoteža Plave

en: Exposure
hr: Izloženost

en: Gain
hr: Dobit

en: Horizontal Flip
hr: Vodoravno Okretanje

en: Vertical Flip
hr: Okomito Okretanje

en: Horizontal Center
hr: Vodoravno Centriraj

en: Vertical Center
hr: Okomito Centriraj

en: Color Effects
hr: Efekti boje

note: CAMERA CLASS control strings
en: Camera Controls
hr: Kontrole Kamere

en: Auto Exposure
hr: Automatska Izloženost

en: Exposure Time, Absolute
hr: Vrijeme Izloženosti, Apsolutno

en: Exposure, Dynamic Framerate
hr: Izloženost, Broj Slika

en: Focus, Absolute
hr: Fokusiranje, Apsolutno

en: Focus, Relative
hr: Fokusiranje, Relativno

en: Focus, Automatic
hr: Fokusiranje, Automatsko

en: Zoom, Absolute
hr: Približavanje, Apsolutno

en: Zoom, Relative
hr: Približavanje, Relativno

en: Zoom, Continuous
hr: Približavanje, Neprestano

en: Privacy
hr: Privatnost

note: UVC specific control strings
en: Exposure, Auto
hr: Izloženost, Automatsko

en: Exposure (Absolute)
hr: Izloženost (Apsolutna)

note: libwebcam specific control strings
en: Focus
hr: Fokusiranje

en: Input Device:
hr: Ulazni uređaj:

en: Dev. Default
hr: Zadane Postavke Uređaja

en: Channels:
hr: Kanali:

note: Echo FX
en:  Echo
hr:  Jeka

note: Reverb FX
en:  Reverb
hr:  Odjek

note: Fuzz FX
en:  Fuzz
hr:  Mutno

note: Ducky FX
en:  Ducky
hr:  Patka

en: Stop Video (V)
hr: Zaustavi Video (V)

note: video button
en: Cap. Video (V)
hr: Snimi Video (V)

en: Error
hr: Grješka

note: ---- Devices ----
en: Device:
hr: Uređaj:

note: check for device errors if(!device) { gui_error("Guvcview error", "no video device found", 1); return -1; }
en: Guvcview Video Capture
hr: Guvcview Snimanje Videa

en: Cap. Image (I)
hr: Snimi Sliku (I)

en: Image Controls
hr: Kontrole Slike

en: start new
hr: pokreni novo

en: restart
hr: ponovo pokreni

en: new
hr: novo

en: cancel
hr: odustani

en: launch new process or restart?.
hr: upalite novi proces ili ponovno pokrenite?.

en: audio codec values
hr: vrijednosti audio codeca

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desno:

en: Down
hr: Dolje

en: Up
hr: Gore

note: add a virtual control for software autofocus
en: Auto Focus (continuous)
hr: Automatski Focus (neprekidno)

en: set Focus
hr: postavi fokusiranje

en: Frame Rate:
hr: Broj Slika:

en: Resolution:
hr: Razlučivost:

en: ---- Video Filters ----
hr: ---- Video Filteri ----

note: Mirror FX
en:  Mirror
hr:  Zrcalo

note: Upturn FX
en:  Invert
hr:  Izokrenuto

note: Negate FX
en:  Negative
hr:  Negativ

note: Pieces FX
en:  Pieces
hr:  Komadići

note: Particles
en:  Particles
hr:  Čestice
