guvcview - en to lv translation catalogue (124 entries)

en: GTK UVC video viewer
lv: GTK UVC video skatītājs

en: A video viewer and capturer for the linux uvc driver
lv: Video skatītājs un uzņēmējs Linux UVC draiverim

note: * needed only for language files (not used) V4L2 control strings
en: User Controls
lv: Lietotāja vadīklas

en: Brightness
lv: Gaišums

en: Contrast
lv: Kontrasts

en: Hue
lv: Tonis

en: Saturation
lv: Piesātinājums

en: Sharpness
lv: Asums

en: Backlight Compensation
lv: Fona apgaismojuma kompensācija

en: Power Line Frequency
lv: Līnijas frekvence

en: Hue, Automatic
lv: Tonis, automātiski

en: Focus, Auto
lv: Fokuss, automātiski

en: Manual Mode
lv: Rokas režīms

en: Auto Mode
lv: Automātiskais režīms

en: Shutter Priority Mode
lv: Aizvara prioritātes režīms

en: Aperture Priority Mode
lv: Diafragmas prioritātes režīms

en: Black Level
lv: Melnā līmenis

en: White Balance, Automatic
lv: Baltās krāsas līdzsvars, automātiski

en: Red Balance
lv: Sarkanais līdzsvars

en: Blue Balance
lv: Zilais līdzsvars

en: Exposure
lv: Ekspozīcija

en: Gain, Automatic
lv: Pieaugums, automātiski

en: Gain
lv: Pieaugums

en: Horizontal Flip
lv: Horizontāli apgriezts

en: Vertical Flip
lv: Vertikāli apgriezts

en: Horizontal Center
lv: Horizontāli centrā

en: Vertical Center
lv: Vertikāli centrā

en: Color Killer
lv: Krāsu slepkava

en: Color Effects
lv: Krāsu efekti

note: CAMERA CLASS control strings
en: Camera Controls
lv: Kameras vadīklas

en: Auto Exposure
lv: Automātiska ekspozīcija

en: Exposure Time, Absolute
lv: Ekspozīcijas laiks, absolūts

en: Exposure, Dynamic Framerate
lv: Ekspozīcija, dinamisks kadrātrums

en: Pan, Relative
lv: Vert. pagrieziens, relatīvi

en: Tilt, Relative
lv: Horiz. pagrieziens, relatīvi

en: Pan, Reset
lv: Vert. pagrieziens, pārstatīt

en: Tilt, Reset
lv: Horiz. pagrieziens, pārstatīt

en: Pan, Absolute
lv: Vert. pagrieziens, absolūti

en: Focus, Absolute
lv: Fokuss, absolūts

en: Focus, Relative
lv: Fokuss, relatīvs

en: Focus, Automatic
lv: Fokuss, automātiski

en: Zoom, Absolute
lv: Mērogošana, absolūta

en: Zoom, Relative
lv: Mērogošana, relatīva

en: Zoom, Continuous
lv: Mērogošana, nepārtraukta

en: Privacy
lv: Privātums

note: UVC specific control strings
en: Exposure, Auto
lv: Ekspozīcija

en: Exposure, Auto Priority
lv: Ekspozīcija, automātiska prioritāte

en: Exposure (Absolute)
lv: Ekspozīcija (absolūta)

en: White Balance Temperature, Auto
lv: Baltās krāsas līdzsvars, automātiski

en: White Balance Temperature
lv: Baltās krāsas līdzsvars

en: White Balance Component, Auto
lv: Baltās krāsas līdzsvara komponents, automātiski

en: White Balance Blue Component
lv: Baltās krāsas līdzsvara zilais komponents

en: White Balance Red Component
lv: Baltās krāsas līdzsvara sarkanais komponents

note: libwebcam specific control strings
en: Focus
lv: Fokuss

en: Focus (Absolute)
lv: Fokuss (absolūts)

en: Off
lv: Izslēgts

en: On
lv: Ieslēgts

en: Blinking
lv: Mirgošana

en: Auto
lv: Automātiski

en: Pan (relative)
lv: Vert. pagrieziens (relatīvi)

en: Tilt (relative)
lv: Horiz. pagrieziens (relatīvi)

en: Pan Reset
lv: Vert. pagrieziens, pārstatīt

en: Tilt Reset
lv: Horiz. pagrieziens, pārstatīt

en: LED1 Mode
lv: LED1 režīms

en: LED1 Frequency
lv: LED1 frekvence

en: Disable video processing
lv: Atslēgt video apstrādi

en: MJPG - compressed
lv: MJPG - saspiests

en: MPG2 - MPG2 format
lv: MPG2 - MPG2 formāts

note: API
en: Audio API:
lv: Audio saskarne:

en: Input Device:
lv: Ievades ierīce:

en: Sample Rate:
lv: Nolases biežums:

en: Dev. Default
lv: Izstrādātāja noklusējums

en: Channels:
lv: Kanāli:

note: Echo FX
en:  Echo
lv:  Atbalss

note: Reverb FX
en:  Reverb
lv:  Reverbācija

note: Fuzz FX
en:  Fuzz
lv:  Rācija

note: WahWah FX
en:  WahWah
lv:  VahVah

note: Ducky FX
en:  Ducky
lv:  Pīle

note: video button
en: Cap. Video (V)
lv: Uzņemt video (V)

en: Error
lv: Kļūda

note: ---- Devices ----
en: Device:
lv: Ierīce:

note: check for device errors if(!device) { gui_error("Guvcview error", "no video device found", 1); return -1; }
en: Guvcview Video Capture
lv: Guvcview video uzņemšana

en: Cap. Image (I)
lv: Uzņemt attēlu (I)

en: Image Controls
lv: Attēla vadīklas

en: Save Profile
lv: Saglabāt profilu

en: Load Profile
lv: Ielādēt profilu

en: File Format:
lv: Faila formāts:

en: start new
lv: sākt jaunu

en: restart
lv: pārstartēt

en: new
lv: jauns

en: cancel
lv: atcelt

en: launch new process or restart?.
lv: palaist jaunu procesu vai pārstartēt?

note: bit rate
en: bit rate:
lv: bitu ātrums:

en: audio codec values
lv: audio kodeka vērtības

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Hardware Defaults
lv: Aparatūras noklusējums

en: Camera Button
lv: Kameras poga

en: Capture Image
lv: Uzņemt attēlu

en: Capture Video
lv: Uzņemt video

note: photo menu
en: Photo
lv: Foto

en: File
lv: Fails

en: Increment Filename
lv: Automātiski pieaugošs

note: video codecs
en: Video Codec
lv: Video kodeks

en: Video Codec Properties
lv: Video kodeka īpašības

note: audio codec menu
en: Audio Codec
lv: Audio kodeks

en: Audio Codec Properties
lv: Audio kodeka īpašības

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Down
lv: Lejup

en: Up
lv: Augšup

note: turn it into a menu control
en: 8 bit
lv: 8 biti

en: 12 bit
lv: 12 biti

note: add a virtual control for software autofocus
en: Auto Focus (continuous)
lv: Automātisks fokuss (nepārtraukts)

en: set Focus
lv: iestatīt fokusu

en: Frame Rate:
lv: Kadru ātrums:

en: Resolution:
lv: Izšķirtspēja:

en: Camera Output:
lv: Kameras izvade:

en: ---- Video Filters ----
lv: ---- Video filtri ----

note: Mirror FX
en:  Mirror
lv:  Spogulis

note: Upturn FX
en:  Invert
lv:  Invertēt

note: Negate FX
en:  Negative
lv:  Negatīvs

note: Mono FX
en:  Mono
lv:  Melnbalts

note: Pieces FX
en:  Pieces
lv:  Mozaīka

note: Particles
en:  Particles
lv:  Daļiņas
