gvb - en to sr translation catalogue (49 entries)

en: Stop
sr: Заустави

en: Start
sr: Покрени

en: %d dimension: precooked
sr: %d димензија: са већ колачићима

en: %d dimension: advanced
sr: %d димензија: напредно

en: %d dimensions: precooked
sr: %d димензије: са већ колачићима

en: %d dimensions: advanced
sr: %d димензије: напредно

en: flat
sr: равно

en: sin
sr: синусно

en: half sin
sr: полу синусно

en: triangular signal
sr: троугласти сигнал

en: sinusoidal signal
sr: синусоидални сигнал

en: opposite triangulars
sr: обрнути троугласти

en: opposite sinusoidals
sr: обрнути сиснусоидални

en: square
sr: квадрат

en: square signal
sr: квадратни сигнал

en: _File
sr: _Датотека

en: _Disposition
sr: _Распоред

en: _Options
sr: _Могућности

en: Number of points
sr: Број тачака

en: Save frames as png
sr: Сачувај кадар као пнг

en: _Help
sr: _Помоћ

en: _Contents
sr: _Садржаји

en: Speed
sr: Брзина

en: Step
sr: Korak

en: Frames/second
sr: Кадрова/секунди

en: About Good ViBrations
sr: О Добрим ВиБрацијама

en: A waves simulator.
sr: Симулатор таласа.

en: Visit GVB website.
sr: Посетите веб сајт ДВБ-а.

en: Initial position
sr: Почетни положај

en: Composition rule:
sr: Правило састављања:

en: product
sr: производ

en: sum
sr: сума

en: maximum
sr: највише

en: minimum
sr: најмање

en: Vertical
sr: Усправно

en: Horizontal
sr: Водоравнo

en: Waveform
sr: Облик таласа

en: Total lenght
sr: Укупно трајање

en: Shift
sr: Померај

en: Wavelenght
sr: Дужина таласа

en: Phase
sr: Фаза

en: Amplitude
sr: Амплитуда

en: Centering
sr: Центрирање

en: Total number of points:
sr: Укупан број тачака:

en: When working in two dimensions, points are arranged in a rectangular grid: if the chosen number doesn't fit, some points may be dropped.
sr: Када се ради у дводимензионалном простору, тачке су распоређене у правоугаоној мрежи: ако изабрани број не може да стане, неке тачке морају бити одбачене.

en: Hint:
sr: Наговештај:

en: Choose a path
sr: Изаберите путању

en: File exists
sr: Датотека постоји

en: There is already a file with this name,
    are you sure you want to overwrite it?
sr: Већ постоји датотека под овим називом,
    да ли сте сигурни да желите да је препишете?
