gvfs master - en to fa translation catalogue (418 entries)

en: Operation not supported, files on different mounts
fa: عملیات پشتیانی نشده. پرونده‌ها جاهای مختلفی سوار شده‌اند

en: Couldn’t get stream file descriptor
fa: نتوانست توصیفگر پروندهٔ جریانی را بگیرد

en: Didn’t get stream file descriptor
fa: توصیفگر پروندهٔ جریانی را نگرفت

en: Invalid return value from %s
fa: مقدار برگشتی نامعتبر برای %s

note: translators: this is an error message when there is no user visible "mount" object corresponding to a particular path/uri
en: Could not find enclosing mount
fa: نمی‌توان سوار کردن ضمیمه را پیدا کرد

en: Invalid filename %s
fa: نام‌پرونده نامعتبر: %s

en: Error setting file metadata: %s
fa: خطا در تنظیم فرادادهٔ پرونده: %s

en: can’t open metadata tree
fa: نمی‌توان درخت فراداده را گشود

en: can’t get metadata proxy
fa: نتوانست پیشکار فرارداده را بگیرد

en: values must be string or list of strings
fa: مقدارها باید رشته یا فهرستی از رشته‌ها باشند

en: Error in stream protocol: %s
fa: خطا در پروتکل جریان: %s

en: End of stream
fa: انتهای جریان

en: Operation was cancelled
fa: عملیات لغو شده

en: Seek not supported on stream
fa: جست‌وجو در این جریان پشتیبانی نمی‌شود

en: Truncate not supported on stream
fa: هرس روی جریان پشتیبانی نمی‌شود

en: Error while getting mount info: %s
fa: خطا درهنگام دریافت اطلاعات سوارکردن: %s

en: Permission denied
fa: اجازه داده نشد

en: Invalid file info format
fa: قالب اطلاعاتی پرونده نامعتبر است

en: Error initializing Avahi: %s
fa: خطا هنگام تنظیم اولیهٔ Avahi: %s

note: Translators: * - the first %s refers to the service type * - the second %s refers to the service name * - the third %s refers to the domain
en: Error resolving “%s” service “%s” on domain “%s”
fa: خطا در یافتن خدمت «%s» «%s» روی دامنهٔ «%s»

note: Translators: * - the first %s refers to the service type * - the second %s refers to the service name * - the third %s refers to the domain * - the fourth %s refers to the required TXT keys
en: Error resolving “%s” service “%s” on domain “%s”. One or more TXT records are missing. Keys required: “%s”.
fa: خطا در یافتن خدمت «%s» «%s» روی دامنهٔ «%s». یکی یا بیش‌تر از رکوردهای TXT وجود ندارند. کلیدهای مورد نیاز: «%s».

note: Translators: * - the first %s refers to the service type * - the second %s refers to the service name * - the third %s refers to the domain
en: Timed out resolving “%s” service “%s” on domain “%s”
fa: پایان زمان یافتن خدمت «%s» «%s» روی دامنهٔ «%s»

en: Error initializing Avahi resolver
fa: خطای راه‌اندازی نخستین یابندهٔ Avahi

en: Malformed DNS-SD encoded_triple “%s”
fa: DNS-SD encoded_triple بدریخت «%s»

en: Can’t handle version %d of GVfsIcon encoding
fa: نمی‌توان نگارش %Id از رمزگذاری GVfsIcon را مدیریت کرد

en: Malformed input data for GVfsIcon
fa: داده‌ّای ورودی بدریخت برای GVfsIcon

note: translators: This is the default daemon's application name, * the %s is the type of the backend, like "FTP"
en: %s File System Service
fa: خدمت سامانه پروندهٔ %s

en: Error: %s
fa: خطا: %s

en: Usage: %s --spawner dbus-id object_path
fa: استفاده: ‪%s --spawner dbus-id object_path

en: Usage: %s key=value key=value …
fa: استفاده: ‪%s key=value key=value …

en: No mount type specified
fa: هیچ گونهٔ سوار کردنی مشخّص نشده

en: mountpoint for %s already running
fa: نقطهٔ سوار کردن برای %s از قبل در حال اجرا است

en: error starting mount daemon
fa: خطا درهنگام آغاز کردن شبح سوارکردن

en: The connection is not opened
fa: اتصال باز نیست

en: The connection is closed
fa: اتصال بسته شده

en: Got EOS
fa: EOS دریافت شد

en: Host closed connection
fa: میزبان اتصال را بست

en: Connection unexpectedly went down
fa: اتصال به‌طور غیرمنتظره‌ای قطع شد

en: Got unexpected end of stream
fa: انتهای غیرمنتظرهٔ جریان دریافت شد

note: Translators: %d is a constant, currently hardcoded to 256
en: The server doesn’t support passwords longer than %d character. | The server doesn’t support passwords longer than %d characters.
fa[0]: کارساز از گذرواژه‌های بلندتر از %Id نویسه پشتیبانی نمی‌کند.
fa[1]: کارساز از گذرواژه‌های بلندتر از %Id نویسه پشتیبانی نمی‌کند.

en: An invalid username was provided.
fa: نام‌کاربری نامعتبری ارائه شده.

en: Unable to login to the server “%s” with the given password.
fa: ناتوان در ورود به کارساز «%s» با گذرواژهٔ داده شده.

en: Unable to connect to the server “%s”. A communication problem occurred.
fa: ناتوان در وصل شدن به کارساز «%s». مشکلی ارتباطی رخ داد.

en: Unable to connect to the server “%s” with the given password.
fa: ناتوان در وصل شدن به کارساز «%s» با گذرواژهٔ داده شده.

en: The server “%s” doesn’t support anonymous access.
fa: کارساز «%s» از دسترسی ناشناس پشتیبانی نمی‌کند.

en: Unable to connect to the server “%s”. No suitable authentication mechanism was found.
fa: ناتوان در وصل شدن به کارساز «%s». هیچ سازوکار تأیید هویت مناسبی پیدا نشد.

en: Unable to connect to the server “%s”. The server doesn’t support AFP version 3.0 or later.
fa: ناتوان در وصل شدن به کارساز «%s». کارساز از نگارش ۳٫۰ یا بالاتر AFP پشتیبانی نمی‌کند.

en: Permission denied.
fa: اجازه داده نشد.

en: The command is not supported by the server.
fa: فرمان به دست کارساز پشتیبانی نمی‌شود.

en: Your password has expired.
fa: گذرواژه‌تان منقضی شده.

en: Your password needs to be changed.
fa: لازم است گذرواژه‌تان عوض شود.

note: Translators: the first %s is the username, the second the host name
en: Authentication Required
    Enter password for “%s” on “%s”:
fa: نیاز به تأیید هویت
    گذرواژهٔ «%s» روی «%s» را وارد کنید:

note: Translators: %s here is the hostname Translators: %s is the hostname Translators: %s is a server name
en: Authentication Required
    Enter user and password for “%s”:
fa: نیاز به تأیید هویت
    کاربر و گذرواژهٔ «%s» را وارد کنید:

en: The password prompt was cancelled.
fa: اعلان گذرواژه لغو شد.

en: Unable to disconnect from the server.
fa: ناتوان در قطع شدن از کارساز.

en: Unable to connect to the server. A communication problem occurred.
fa: ناتوان در وصل شدن به کارساز. مشکلی ارتباطی رخ داد.

en: Identification not found.
fa: شناسه پیدا نشد.

en: Got error “%s” from server
fa: خطای «%s» از کارساز دریافت شد

en: Got unknown error code %d from server
fa: رمز خطای ناشناختهٔ %Id از کارساز گرفته شد

en: Volume doesn’t exist
fa: حجم وجود ندارد

note: Translators: first %s is volumename and second servername
en: Couldn’t load %s on %s
fa: نتوانست %s را روی %s بار کند

en: File doesn’t exist
fa: پرونده وجود ندارد

en: File is directory
fa: پرونده یک شاخه است

en: Too many files open
fa: تعداد زیادی پرونده باز است

en: Target file is open
fa: پرونده هدف باز است

en: Directory not empty
fa: شاخه خالی نیست

en: Target object is marked as not deletable (DeleteInhibit)
fa: شی هدف به عنوان حذف نشدنی نشانه‌گذاری شده (DeleteInhibit)

en: Target object doesn’t exist
fa: شی هدف وجود ندارد

en: Volume is read-only
fa: حجم فقط-خواندنی است

en: Not enough space on volume
fa: فضای کافی در حجم وجود ندارد

en: Target file already exists
fa: پرونده مورد نظر وجود دارد

en: Ancestor directory doesn’t exist
fa: شاخهٔ بالاتر وجود ندارد

note: Translators: flat means volume doesn't support directories (all files are in the volume root)
en: Volume is flat and doesn’t support directories
fa: حجم مسطّح بوده و از شاخه‌ها پشتیبانی نمی‌کند

en: Target directory already exists
fa: شاخهٔ هدف از قبل وجود دارد

en: Can’t rename volume
fa: نمی‌توان نام حجم را تغییر داد

en: Object with that name already exists
fa: شی با آن نام از قبل وجود دارد

en: Target object is marked as not renameable (RenameInhibit)
fa: شی هدف به عنوان تغییرنام نشدنی نشانه‌گذاری شده (RenameInhibit)

en: Can’t move directory into one of its descendants
fa: نمی‌توان شاخه را به یکی از نوادگانش جابه‌جا کرد

en: Can’t move sharepoint into a shared directory
fa: نمی‌توان نقطهٔ هم‌رسانی را به شاخه‌ای هم‌رسانده جابه‌جا کرد

en: Can’t move a shared directory into the Trash
fa: نمی‌توان شاخه‌ای هم‌رسانده را به زباله‌دان فرستاد

en: Object being moved is marked as not renameable (RenameInhibit)
fa: شی در حال جابه‌جایی به عنوان تغییرنام نشدنی نشانه‌گذاری شده (RenameInhibit)

en: Object being moved doesn’t exist
fa: شی‌ای که جابه‌جا شده وجود ندارد

en: Server doesn’t support the FPCopyFile operation
fa: کارساز از عملیات FPCopyFile پشتیبانی نمی‌کند

en: Unable to open source file for reading
fa: نمی‌توان پرونده منبع را برای خواندن باز کرد

en: Source file and/or destination directory doesn’t exist
fa: پرونده منبع و/یا شاخه مقصد وجود ندارد

en: Source file is a directory
fa: پرونده هدف یک شاخه است

note: Translators: range conflict means requested data are locked by another user
en: Range lock conflict exists
fa: تداخل قفل دامنه وجود دارد

en: Directory doesn’t exist
fa: شاخه وجود ندارد

en: Target object is not a directory
fa: شی هدف یک شاخه نیست

en: File is not open for write access
fa: پرونده برای دسترسی نوشتن باز نیست

en: File is locked by another user
fa: پرونده به دست کاربری دیگر قفل شده

en: File is not open for read access
fa: پرونده برای دسترسیِ خواندن باز نیست

note: Return G_IO_ERROR_NOT_SUPPORTED instead of * G_IO_ERROR_CANT_CREATE_BACKUP to proceed with the GIO * fallback copy.
en: Operation not supported
fa: عملیات پشتیبانی نمی‌شود

en: Invalid mount spec
fa: تنظیمات سوارکردن نامعتبر

en: Internal Apple File Control error
fa: خطای داخلیِ کنترل پروندهٔ اپل

en: The device did not respond
fa: افزاره پاسخگو نبود

en: The connection was interrupted
fa: اتصال قطع شد

en: Invalid Apple File Control data received
fa: یک دادهٔ نامعتبر از کنترل پروندهٔ اپل دریافت شد

en: Unhandled Apple File Control error (%d)
fa: خطای مدیریت نشدهٔ واپایش پروندهٔ اپل (%Id)

en: Listing applications installed on device failed
fa: فهرست کردن برنامه‌های نصب شده روی افزاره شکست خورد

en: Accessing application icons on device failed
fa: دسترسی به نقشک‌های برنامه روی افزاره شکست خورد

en: Lockdown Error: Invalid Argument
fa: خطا مستند: آرگومان نامعتبر

en: The device is password protected
fa: افزاره با گذرواژه محافظت شده

en: Unable to connect
fa: ناتوان در وصل شدن

en: User refused to trust this computer
fa: کاربر از اعتماد به این رایانه سر باز زد

en: The user has not trusted this computer
fa: کاربر به این رایانه اعتماد ندارد

en: Unhandled Lockdown error (%d)
fa: خطای مستندِ اداره نشده (%Id)

en: libimobiledevice Error: Invalid Argument
fa: خطا libimobiledevice: آرگومان نامعتبر

en: libimobiledevice Error: No device found. Make sure usbmuxd is set up correctly.
fa: خطای libimobiledevice: هیچ افزاره‌ای پیدا نشد. مطمئن شوید که usbmuxd به درستی برپا شده.

en: Unhandled libimobiledevice error (%d)
fa: خطا libimobiledevice اداره نشده (%Id)

en: Try again
fa: تلاش دوباره

en: Cancel
fa: لغو

en: Invalid AFC location: must be in the form of afc://uuid:port-number
fa: مکان AFC نامعتبر: باید در قالب ‪afc://uuid:port-number‬ باشد

en: Apple Mobile Device
fa: افزاره همراه اپل

en: Apple Mobile Device, Jailbroken
fa: افزاره همراه اپل، جیل‌بریک شده

en: Documents on Apple Mobile Device
fa: سندها روی افزاره همراه اپل

note: translators: * This is the device name, with the service being browsed in brackets, eg.: * Alan Smithee's iPhone (jailbreak)
en: %s (jailbreak)
fa: %s (جیل‌بریک)

note: translators: * This is "Documents on foo" where foo is the device name, eg.: * Documents on Alan Smithee's iPhone
en: Documents on %s
fa: سندهای روی %s

note: translators: * %s is the device name. 'Try again' is the caption of the button * shown in the dialog which is defined above.
en: Device Locked
    The device “%s” is locked.
    
    Enter the passcode on the device and click “Try again”.
fa: افزاره قفل شده
    افزارهٔ «%s» قفل شده است.
    
    رمز عبور را روی افزاره وارد کرده و «تلاش دوباره» را بزنید.

note: translators: * %s is the device name. 'Try again' is the caption of the button * shown in the dialog which is defined above. 'Trust' is the caption * of the button shown in the device.
en: Untrusted Device
    The device “%s” is not trusted yet.
    
    Select “Trust” on the device and click “Try again”.
fa: افزارهٔ اعتماد نشده
    افزارهٔ «%s» مورد اعتماد نیست.
    
    «اعتماد» را روی دستگاه گزیده و «تلاش دوباره» را بزنید.

en: Can’t open directory
fa: نمی‌توان شاخه را گشود

en: Backups not supported
fa: پشتیبان‌ها پشتیبانی نمی‌شود

en: Unsupported seek type
fa: نوع جست‌وجو پشتیبانی نشده

en: Not a mountable file
fa: یک پروندهٔ قابل سوار کردن نیست

note: Translators: first %s is username and second serververname Translators: first %s is volumename and second servername Translators: the first %s is the username, the second the host name Translators: This is "<mount point> on <host>" and is used as name for an NFS mount Translators: This is the name o
en: %s on %s
fa: %s روی %s

en: No hostname specified
fa: هیچ نام میزبانی مشخص نشده است

en: Apple Filing Protocol Service
fa: خدمت شیوه‌نامهٔ پروندهٔ اپل

en: Can’t copy directory over directory
fa: نمي‌توان شاخه را روی شاخه رونوشت کرد

en: Can’t recursively copy directory
fa: نمی‌توان شاخه را بارگشتی رونوشت کرد

en: Can’t move directory over directory
fa: نمی‌توان شاخه را روی شاخه جابه‌جا کرد

en: Unable to create temporary file (%s)
fa: ایجاد پروندخ موقت امکان‌پذیر نبود (%s)

en: The file was externally modified
fa: پرونده از خارج تغییر پیدا کرده بود

en: Invalid attribute type (uint32 expected)
fa: نوع مشخصه نامعتبر (uint32 مورد انتظار بود)

note: Translators: first %s is volumename, second username and third servername
en: %s for %s on %s
fa: %s برای %s روی %s

en: No volume specified
fa: هیچ حجمی مشخص نشده

note: Translators: This is the name of the root in a mounted archive file, e.g. "/ in archive.tar.gz" for a file with the name "archive.tar.gz"
en: / in %s
fa: / در %s

en: The file is not a directory
fa: پرونده یک شاخه نیست

note: Translators: This is the name of the backend
en: Burn
fa: سوزاندن

en: Unable to create temporary directory
fa: نمی‌توان یک شاخه موقت ساخت

en: No such file or directory
fa: هیچ پرونده یا شاخه‌ای به این نام وجود ندارد

en: Can’t copy file over directory
fa: نمی‌توان پرونده را روی شاخه رونوشت کرد

note: Translators: this is the display name of the backend
en: CD/DVD Creator
fa: سازنده سی‌دی/دی‌وی‌دی

en: File exists
fa: پرونده وجود دارد

en: Target file exists
fa: پرونده مقصد وجود دارد

en: File system is busy
fa: سامانهٔ پرونده مشغول است

en: Unmount Anyway
fa: به هر حال سوار شود

en: Volume is busy
    One or more applications are keeping the volume busy.
fa: حجم مشغول است
    یک یا چند برنامه حجم را مشغول نگه داشته‌اند.

en: Cannot create gudev client
fa: ایجاد کارگیر gudev امکان‌پذیر نیست

en: No drive specified
fa: هیچ گردانندهی مشخص نشده است

en: Cannot find drive %s
fa: نمی‌توان گرداننده %s را پیدا کرد

en: Drive %s does not contain audio files
fa: گرداننده %s حاوی پرونده‌های صوتی نیست

note: Translator: %s is the device the disc is inserted into. 'cdda' is the name name of the backend and shouldn't be translated.
en: cdda mount on %s
fa: cdda سوار شده روی %s

en: Audio Disc
fa: دیسک صوتی

en: File system is busy: %d open file | File system is busy: %d open files
fa[0]: سامانهٔ پرونده مشغول است: %Id پرونده باز است
fa[1]: سامانهٔ پرونده مشغول است: %Id پرونده بازند

en: No such file %s on drive %s
fa: همچین پرونده‌ای %s روی گرداننده %s وجود ندارد

note: Translators: paranoia is the name of the cd audio reading library
en: Error from “paranoia” on drive %s
fa: خطا از paranoia روی گردانندهٔ %s

en: Error seeking in stream on drive %s
fa: خطا هنگام جست‌وجو در جریان روی گرداننده %s

en: No such file
fa: همچین پرونده‌ای وجود ندارد

en: The file does not exist or isn’t an audio track
fa: پرونده وجود نداشته یا قطعه‌ای صوتی نیست

en: Audio CD File System Service
fa: خدمت سامانهٔ پروندهٔ سی‌دی صوتی

en: Computer
fa: رایانه

en: File System
fa: سامانه پرونده‌ها

en: Can’t open mountable file
fa: نمی‌توان پروندهٔ قابل سوارکردن را گشود

en: Internal error: %s
fa: خطا داخلی: %s

en: Can’t mount file
fa: نمی‌توان پرونده را سوار کرد

en: No medium in the drive
fa: هیچ واسطی در گرداننده نیست

en: Can’t unmount file
fa: نمی‌توان پرونده را پیاده کرد

en: Can’t eject file
fa: نمی‌توان پرونده را بیرون داد

en: Can’t start drive
fa: نمی‌توان گرداننده را آغاز کرد

en: Can’t stop drive
fa: نمی‌توان گرداننده را متوقّف کرد

en: Can’t poll file
fa: نتوانست پرونده را بگیرد

note: Translators: This is the name of the WebDAV share constructed as "WebDAV as <username> on <hostname>:<port>"; the ":<port>" part is the second %s and only shown if it is not the default http(s) port.
en: %s on %s%s
fa: %s روی %s%s

en: HTTP Error: %s
fa: خطای اچ‌تی‌تی‌پی: %s

en: Could not parse response
fa: نمی‌توان پاسخ را تجزیه کرد

en: Empty response
fa: پاسخ خالی

en: Unexpected reply from server
fa: پاسخ غیرمنتظره توسط کارساز

en: Response invalid
fa: پاسخ نامعتبر

en: WebDAV share
fa: اشتراک WebDAV

note: Translators: %s is the name of the WebDAV share Translators: %s is a server name
en: Authentication Required
    Enter password for “%s”:
fa: نیاز به تأیید هویت
    گذرواژهٔ «%s» را وارد کنید:

en: Authentication Required
    Enter proxy password:
fa: نیاز به تأیید هویت
    گذرواژهٔ پیشکار را وارد کنید:

en: Could not find an enclosing directory
fa: نتوانست شاخه‌ای داخلی را بیابد

en: Not a WebDAV enabled share
fa: یک اشتراک WebDAV فعال شده نیست

en: Could not create request
fa: نمی‌توان درخواست را ساخت

en: Backup file creation failed
fa: ایجاد پروندهٔ پشتیبان شکست خورد

en: Can’t move over directory
fa: نمی‌توان روی شاخه جابه‌جا کرد

en: Local Network
fa: شبکهٔ محلی

en: Can’t monitor file or directory.
fa: نمی‌توان پرونده یا شاخه را پایید.

en: Network
fa: شبکه

en: Password dialog cancelled
fa: محاورهٔ درخواست گذرواژه لغو شد

en: Insufficient permissions
fa: مجوزهای ناکافی

en: Can’t move file over directory
fa: نمی‌توان پرونده را روی شاخه جابه‌جا کرد

en: Error moving file/folder
fa: خطای جابه‌جایی پرونده/شاخه

note: Translators: This is the "Shared with me" folder on https://drive.google.com.
en: Shared with me
fa: هم‌رسانده با من

note: Translators: This is the "Shared drives" folder on https://drive.google.com.
en: Shared drives
fa: گرداننده‌های هم‌رسانده

en: Error getting data from file
fa: خطا هنگام گرفتن داده‌ها از پرونده

en: Target file is not a regular file
fa: پروندهٔ هدف، پرونده‌ای عادی نیست

en: Invalid reply received
fa: بازخورد نامعتبر دریافت شد

en: File is not a regular file
fa: پرونده، پرونده‌ای عادی نیست

en: Target file is a directory
fa: پرونده هدف، یک شاخه است

en: Error writing file
fa: خطا در نوشتن پرونده%s

note: Translator: %s represents a more specific error message and %d the specific error code
en: %s: %d: Directory or file exists
fa: %s: %Id: شاخه یا پرونده از قبل وجود دارد

note: Translator: %s represents a more specific error message and %d the specific error code
en: %s: %d: No such file or directory
fa: %s: %Id: همچین پرونده یا شاخه‌ای وجود ندارد

note: Translator: %s represents a more specific error message and %d the specific error code
en: %s: %d: Invalid filename
fa: %s: %Id: نام‌پرونده نامعتبر

note: Translator: %s represents a more specific error message and %d the specific error code
en: %s: %d: Not Supported
fa: %s: %Id: پشتیبانی نمی‌شود

note: Translator: %s represents the device, e.g. usb:001,042
en: Digital Camera (%s)
fa: دوربین دیجیتالی (%s)

en: Couldn’t find matching udev device.
fa: نتوانست افزارهٔ udev مطابقی بیابد.

en: Cannot create gphoto2 context
fa: ایجاد مفاد gphoto2 امکان‌پذیر نیست

en: Error creating camera
fa: خطا هنگام ساخت دوربین

en: Error loading device information
fa: خطا هنگام بارگیری اطلاعات افزاره

en: Error looking up device information
fa: خطا هنگام بررسی اطلاعات افزاره

en: Error getting device information
fa: خطا هنگام گرفتن اطلاعات افزاره

en: Error setting up camera communications port
fa: خطا هنگام برپاسازی درگاه ارتباطی دوربین

en: Error initializing camera
fa: خطا هنگام مقداردهی اولیه دوربین

note: Translator: %s represents the device, e.g. usb:001,042. 'gphoto2' is the name of the backend and shouldn't be translated.
en: gphoto2 mount on %s
fa: سوارکردن gphoto2 روی %s

en: No camera specified
fa: هیچ دوربینی مشخص نشده است

en: Error creating file object
fa: خطا هنگام ساخت شی پرونده

en: Error getting file
fa: خطا درهنگام گرفتن پرونده

en: Malformed icon identifier “%s”
fa: شناساگر نقشک ناقبدریخت «%s»

en: Error seeking in stream on camera %s
fa: خطا هنگام جست‌وجو در حریان روی دوربین %s

en: Not a directory
fa: شاخه نیست

en: Failed to get folder list
fa: خطا هنگام گرفتن فهرست پوشه

en: Failed to get file list
fa: خطا هنگام گرفتن فهرست پرونده

en: Error creating directory
fa: خطا هنگام ساخت شاخه

en: Name already exists
fa: اين نام وجود دارد

en: New name too long
fa: نام خیلی بلند است

en: Error renaming directory
fa: خطا هنگام تغییرنام شاخه

en: Error renaming file
fa: خطا هنگام تغییر نام پرونده

en: Directory “%s” is not empty
fa: شاخهٔ «%s» خالی نیست

en: Error deleting directory
fa: خطا هنگام حذف شاخه

en: Error deleting file
fa: خطا هنگام حذف کردن پرونده

en: Can’t write to directory
fa: نمی‌توان روی شاخه نوشت

en: Cannot allocate new file to append to
fa: نمی‌توان پرونده‌ای جدید برای افزودن تخصیص داد

en: Cannot read file to append to
fa: نمی‌توان پرونده را خواند تا به آن اضافه کرد

en: Cannot get data of file to append to
fa: نمی‌توان اطلاعات پرونده را برای الحاق دریافت کرد

en: Not supported (not same directory)
fa: پشتیبانی نمی‌شود (شاخه غیرهمانند)

en: Not supported (the source is a directory, the destination is a directory too)
fa: پشتیبانی نشده (مبدأ شاخه است. مقصد هم شاخه است)

en: Not supported (the source is a directory, but the destination is an existing file)
fa: پشتیبانی نشده (مبدأ شاخه است، ولی مقصد پرونده‌ای موجود است)

en: Not supported (the source is a file, but the destination is a directory)
fa: پشتیبانی نشده (مبدأ پرونده است، ولی مقصد شاخه است)

en: HTTP Client Error: %s
fa: خطا در کارگیر اچ‌تی‌تی‌پی: %s

en: Directory notification not supported
fa: اعلان شاخه پشتیبانی نمی‌شود

note: Translators: This is shown as the name for MTP devices *              without StorageDescription. *              The %X is the formatted storage ID.
en: Storage (%X)
fa: ذخیره (%X)

en: Unknown error.
fa: خطای ناشناخته.

en: libmtp error: %s
fa: خطای libmtp: %s

en: No device specified
fa: هیچ افزارهٔ مشخص نشده است

en: No MTP devices found
fa: هیچ افزارهٔ MTPای پیدا نشد

en: Unable to connect to MTP device
fa: ناتوان در وصل شدن به افزارهٔ MTP

en: Unable to allocate memory while detecting MTP devices
fa: ناتوان در تخصیص حافظه هنگام تشخیص دادن افزاره‌های MTP

en: Generic libmtp error
fa: خطای عمومی libmtp

en: Unable to open MTP device “%03u,%03u”
fa: ناتوان در گشودن افزارهٔ MTP «%I03u,%I03u»

en: Device not found
fa: افزاره پیدا نشد

en: File not found
fa: پرونده پیدا نشد

en: Target is a directory
fa: هدف یک شاخه است

en: Can’t merge directories
fa: نمی‌توان شاخه‌ها را ادغام کرد

en: Cannot make directory in this location
fa: نمی‌توان در این مکان،‌شاخه ساخت

en: Not a regular file
fa: یک پروندهٔ متعارف نیست

en: Cannot write to this location
fa: نمی‌توان روی این مکان نوشت

en: No thumbnail for entity “%s”
fa: هیچ بندانگشتی‌ای برای موجودیت «%s» وجود ندارد

en: File Sharing
fa: هم‌رسانی پرونده

en: Remote Login
fa: ورود دوردست

en: Windows Network
fa: شبکه ویندوز

en: WSDD Network
fa: شبکهٔ WSDD

note: Translators: this is the friendly name of the 'network://' backend that * shows computers in your local network.
en: Network Location Monitor
fa: پایشگر مکان شبکه

en: Mount point does not exist
fa: نقطهٔ اتّصال وجود ندارد

en: Permission denied: Perhaps this host is disallowed or a privileged port is needed
fa: اجازه رد شد: شاید این میزبان مجاز نبوده یا نیاز به درگاهی ممتاز است

en: Unable to create temporary file
fa: نمی‌توان پروندهٔ موقت را ایجاد کرد

en: Invalid attribute type
fa: گونهٔ مشخّصهٔ نامعتبر

en: My Files
fa: پرونده‌هایم

en: The recent folder may not be deleted
fa: ممکن است شاخهٔ خیر حذف نشده باشد

note: Translators: this is the display name of the backend translators: This is the name of the backend
en: Recent
fa: اخیر

en: Connection failed
fa: اتصال شکست خورد

en: Hostname not known
fa: نام میزبان شناخته شده نیست

en: No route to host
fa: هیچ مسیری به میزبان نیست

en: Connection refused by server
fa: اتصال توسط کارساز رد شد

en: Host key verification failed
fa: تایید کلید میزبان شکست خورد

en: Too many authentication failures
fa: شکست‌های تأیید هویت بیش از حد

en: Unable to spawn SSH program
fa: ناتوان در زایش برنامهٔ SSH

en: Unable to spawn SSH program: %s
fa: ناتوان در زایش برنامهٔ SSH: %s

en: Timed out when logging in
fa: زمان جهت ورود تمام شد

en: Log In Anyway
fa: در هر حال وارد شو

en: Cancel Login
fa: لغو ورود

en: Login dialog cancelled
fa: محاورهٔ بارگیری لغو شد

en: Can’t send host identity confirmation
fa: نمی‌توان تاییدیهٔ هویت میزبان را فرستاد

note: Translators: the first %s is the username, the second the host name
en: Authentication Required
    Enter passphrase for secure key for “%s” on “%s”:
fa: نیاز به تأیید هویت
    عبارت عبور را برای کلید امن «%s» روی «%s» وارد کنید:

note: Translators: %s is the hostname
en: Authentication Required
    Enter passphrase for secure key for “%s”:
fa: نیاز به تأیید هویت
    عبارت عبور را برای کلید امن «%s» وارد کنید:

en: Can’t send password
fa: نمی‌توان گذرواژه را فرستاد

note: Translators: the first %s is the username, the second the host name
en: Enter verification code for %s on %s
fa: رمز تأیید %s روی %s را وارد کنید

note: Translators: %s is the hostname
en: Enter verification code for %s
fa: رمز تأیید %s را وارد کنید

note: Translators: the first %s is the hostname, the second the key fingerprint
en: Identity Verification Failed
    Verifying the identity of “%s” failed, this happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is “%s”. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
fa: تأیید هویت شکست خورد
    تأیید هویت «%s» شکست خورد. این اتّفاق هنگام نخستین ورودتان به یک رایانه رخ می‌دهد.
    
    هویت ارسالی از رایانهٔ دوردست «%s» است. اگر می‌خواهید از امن بودن ادامه به طور کامل مطمئن شوید، با مدیر سامانه تماس بگیرید.

note: Translators: the first %s is the hostname, the second is an ip address
en: Identity Verification Failed
    The host key for “%s” differs from the key for the IP address “%s”
    If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
fa: تأیید هویت شکست خورد
    کلید میزبان «%s» با کلید نشانی آی‌پی «%s» متفاوت است.
    
    اگر می‌خواهید از امن بودن ادامه به طور کامل مطمئن شوید، با مدیر سامانه تماس بگیرید.

en: The connection is closed (the underlying SSH process exited)
fa: اتّصال بسته شده (فرایند SSH زیرین، خارج شد)

en: Internal error: Unknown Error
fa: خطای داخلی: خطای ناشناخته

en: Protocol error
fa: خطای قرارداد

en: Unable to find supported SSH command
fa: ناتوان در یافتن فرمان SSH پشتیبانی شده

en: Unknown reason
fa: دلیل ناشناخته

en:  (invalid encoding)
fa:  (کدگذاری نامعتبر)

note: Translators: This is the name of the root of an SFTP share, like "/ on <hostname>"
en: / on %s
fa: / روی %s

en: Failure
fa: شکست

en: Error creating backup file: %s
fa: خطا هنگام ساخت پرونده پشتیبان: %s

en: Value out of range, sftp only supports 32bit timestamps
fa: مقدار خارج از دامنه. sftp تنها از برچسب‌های زمانی ۳۲بیتی پشتیبانی می‌کند

en: Invalid attribute type (uint64 expected)
fa: نوع مشخصه نامعتبر بود (uint64 مورد انتظار بود)

en: Internal Error (%s)
fa: خطا داخلی (%s)

note: translators: Name for the location that lists the smb shares availible on a server (%s is the name of the server)
en: Windows shares on %s
fa: اشتراک‌های ویندوز روی %s

note: translators: We tried to mount a windows (samba) share, but failed
en: Failed to retrieve share list from server: %s
fa: شکست در دریافت سیاههٔ هم‌رسانی از کارساز: %s

en: Windows Network File System Service
fa: خدمت سامانهٔ پروندهٔ شبکهٔ ویندوز

note: Translators: First %s is a share name, second is a server name
en: Authentication Required
    Enter password for share “%s” on “%s”:
fa: نیاز به تأیید هویت
    برای هم‌رسانی «%s» روی «%s» گذواژه را وارد کنید:

note: Translators: First %s is a share name, second is a server name
en: Authentication Required
    Enter user and password for share “%s” on “%s”:
fa: نیاز به تأیید هویت
    برای هم‌رسانی «%s» روی «%s» کاربر و گذواژه را وارد کنید:

note: translators: We tried to mount a windows (samba) share, but failed
en: Failed to mount Windows share: %s
fa: شکست در سوارکردن هم‌رسانی ویندوز: %s

en: Backup file creation failed: %s
fa: ساخت پرونده پشتیبان شکست خورد: %s

en: Can’t rename file, filename already exists
fa: نمی‌توان نام پرونده را تغییر داد. نام پرونده از پیش وجود دارد

en: Error deleting file: %s
fa: خطا هنگام حذف پرونده: %s

en: Error moving file: %s
fa: خطا هنگام جابجایی پرونده: %s

en: Error removing target file: %s
fa: خطا هنگام حذف پرونده هدف: %s

en: Can’t recursively move directory
fa: نمی‌توان شاخه را به صورت برگشتی جابه‌جا کرد

en: Windows Shares File System Service
fa: خدمت سامانهٔ پروندهٔ هم‌رسانی ویندوز

en: The trash folder may not be deleted
fa: پوشهٔ زباله‌دان را نمی‌توان حذف کرد

en: Items in the trash may not be modified
fa: پرونده‌های درون زباله‌دان را نمی‌توان تغییر داد

note: Translators: this is the display name of the backend translators: This is the name of the backend
en: Trash
fa: زباله‌دان

en: File is not a directory
fa: پرونده یک شاخه نیست

en: WS-Discovery Network
fa: شبکهٔ WS-Discovery

en: Channel blocked
fa: کانال مسدود شد

en: The signing certificate authority is not known.
fa: اعتبار گواهینامهٔ امضا ناشناخته است.

en: The certificate does not match the identity of the site.
fa: گواهینامه با هویت پایگاه مطابق نیست.

en: The certificate’s activation time is in the future.
fa: زمان فعّال‌سازی گواهینامه در آینده است.

en: The certificate has expired.
fa: گواهی منسوخ شده.

en: The certificate has been revoked.
fa: گواهینامه باطل شده است.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
fa: الگوریتم گواهینامه ناامن است.

en: Error occurred when validating the certificate.
fa: خطا هنگام اعتبارسنجی گواهینامه.

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

note: Translators: The first %s is the reason why verification failed, the second a certificate
en: Identity Verification Failed
    %s
    
    %s
    
    Are you really sure you would like to continue?
fa: تأیید هویت شکست خورد
    %s
    
    %s
    
    مطمئنید که می‌خواهید ادامه دهید؟

en: Unexpected end of stream
fa: انتهای غیرمنتظرهٔ جریان

en: Invalid reply
fa: پاسخ نامعتبر

en: Failed to create active FTP connection. Maybe your router does not support this?
fa: شکست در ایجاد اتّصال فعّال FTP. شاید مسیریابتان از این کار پشتیبانی نمی‌کند؟

en: Failed to create active FTP connection.
fa: ایجاد اتصال فعال FTP شکست خورد.

en: Filename contains invalid characters.
fa: نام‌پرونده شامل نویسه‌های نامعتبر است.

en: The FTP server is busy. Try again later
fa: کارساز FTP مشغول است. بعدا امتحان کنید

en: Backend currently unmounting
fa: پسانه در حال پیاده شدن است

en: Accounts are unsupported
fa: حساب‌ها پشتیبانی نمی‌شوند

en: Cannot open data connection. Maybe your firewall prevents this?
fa: نمی‌توان اتصال اطلاعاتی را باز کرد. شاید دیوار آتش شما مانع شده است؟

en: Data connection closed
fa: اتصال اطلاعاتی بسته شد

en: Operation failed
fa: شکست عملیات

en: No space left on server
fa: هیچ فضایی روی کارساز باقی نمانده است

en: Unsupported network protocol
fa: پروتکل شبکه پشتیبانی نشده

en: Page type unknown
fa: نوع صفحه ناشناس است

en: Invalid filename
fa: نام پرونده صحيح نيست

en: Error seeking in stream
fa: خطای جویش در جریان

en: Filesystem is read-only
fa: سامانه‌پرونده فقط-خواندنی است

en: Symlinks not supported by backend
fa: پیوندهای نمادین توسط پسانه پشتیبانی نمی‌شود

en: Invalid dbus message
fa: خطا dbus نامعتبر

en: %s has been unmounted
fa: %s پیاده شد

en: Unmounting %s
    Please wait
fa: در حال پیاده کردن %s
    لطفاً شکیبا باشید

en: Communication with the underlying wsdd daemon failed.
fa: ارتباط با خدمت زیرین wsdd شکست خورد.

en: The underlying wsdd daemon exited unexpectedly.
fa: خدمت زیرین wsdd به طور غیرمنتطره‌ای خارج شد.

en: Failed to spawn the underlying wsdd daemon.
fa: شکست در ایجاد خدمت زیرین wsdd.

en: Failed to establish connection with the underlying wsdd daemon.
fa: شکست در ایجاد ارتباط با خدمت زیرین wsdd.

en: Replace old daemon.
fa: جایگزینی شبح قدیمی.

en: Don’t start fuse.
fa: آغاز نکردن fuse.

en: Enable debug output.
fa: به کار انداختن خروجی رفع اشکال.

en: Show program version.
fa: نمایش نگارش برنامه.

en: GVFS Daemon
fa: شبح GVFS

en: Main daemon for GVFS
fa: شبح اصلی برای GVFS

en: Try “%s --help” for more information.
fa: برای اطّلاعات بیش‌تر "%s --help" را بیازمایید.

en: Automount failed: %s
fa: سوارکردن خودکار شکست خورد: %s

en: The specified location is not mounted
fa: مکان مشخص شده سوار نشده است

en: The specified location is not supported
fa: مکان مشخص شده پشتیبانی نمی‌شود

en: Location is already mounted
fa: مکان ازقبل سوار شده است

en: Location is not mountable
fa: مکان قابل سوار کردن نیست

en: How to display local DNS-SD services
fa: چگونگی نمایش خدمت‌های DNS-SD محلی

en: How DNS-SD services are displayed in the "network:///" location. Possible values are "merged", "separate" (the Local Network folder) and "disabled".
fa: چگونگی نمایش خدمت‌های DNS-SD محلی در مکان ‪network:///‬. مقدارهای ممکن عبارتند از merged، separate و disabled.

en: Extra domains to look for DNS-SD services in
fa: دامنه‌های اضفی برای گشتن به دنبال خدمت‌های DNS-SD

en: Comma separated list of DNS-SD domains that should be visible in the "network:///" location.
fa: سیاهه‌ای جدا شده با کاما از دامنه‌ّای DNS-SD که باید در مکان ‪network:///‬ نمایان باشند.

en: How to display SMB devices
fa: چگونگی نمایش افزاره‌های SMB.

en: How SMB devices are displayed in the "network:///" location. Possible values are "merged", "separate" (the Windows Network folder) and "disabled".
fa: چگونگی نمایش خدمت‌های SMB محلی در مکان ‪network:///‬. مقدارهای ممکن عبارتند از merged، separate و disabled.

en: SMB workgroup
fa: کارگروه SMB

en: The Windows networking workgroup or domain that the user is part of. In order for a new workgroup to fully take effect the user may need to log out and log back in.
fa: دامنه یا کارگروه شبکهٔ ویندوزی که کاربر عضوش است. کاربر باید برای اثر گذاشتن کامل کارگروه جدید خارج شده و دوباره وارد شود.

en: How to display WSDD devices
fa: چگونگی نمایش افزاره‌های WSDD.

en: How WSDD devices are displayed in the "network:///" location. Possible values are "merged", "separate" (the WSDD Network folder) and "disabled".
fa: چگونگی نمایش خدمت‌های WSDD محلی در مکان ‪network:///‬. مقدارهای ممکن عبارتند از merged، separate و disabled.

en: Perform file operations
fa: انجام عملیات پرونده

en: Authentication is required to run gvfsd-admin daemon
fa: برای اجرای gvfsd-admin نیاز به تأیید هویت است

en: Authentication is required to perform file operations
fa: برای اجرای عملیات پرونده نیاز به تأیید هویت است

en: Can’t find metadata file %s
fa: نمی‌توان پروندهٔ فرادادهٔ %s را یافت

en: Unable to set metadata key
fa: ناتوان در تنظیم کلید فراداده

en: Unable to unset metadata key
fa: ناتوان در ناتنظیم کلید فراداده

en: Unable to remove metadata keys
fa: ناتوان در برداشتن کلید فراداده

en: Unable to move metadata keys
fa: ناتوان در جابه‌جایی کلید فراداده

en: GVFS Metadata Daemon
fa: شبح فرادادهٔ GVFS

en: Metadata daemon for GVFS
fa: شبح فراداده برای GVFS

en: Failed to get org.gnome.OnlineAccounts.Files for %s
fa: شکست در گرفتن org.gnome.OnlineAccounts.Files برای %s

en: Invalid credentials for %s
fa: اعتبارنامهٔ نامعتبر برای %s

en: Unsupported authentication method for %s
fa: روش تأیید هویت پشتیبانی نشده برای %s

en: The given mount was not found
fa: حجم سوارشدهٔ داده شده پیدا نشد

en: An operation is already pending
fa: عملیات از پیش منتظر است

en: No outstanding mount operation
fa: بدون عملیات سوار کردن ممتاز

en: The given volume was not found
fa: حجم داده شده پیدا نشد

en: The given drive was not found
fa: گردانندهٔ داده شده پیدا نشد

en: Unnamed Drive (%s)
fa: گرداننده بی‌نام (%s)

en: Unnamed Drive
fa: گرداننده بدون‌نام

en: Failed to eject medium; one or more volumes on the medium are busy.
fa: شکست در بیرون دادن واسطه. یکی یا بیش‌تر از حجم‌های روی واسطه مشغولند.

en: One or more programs are preventing the unmount operation.
fa: یک یا بیش‌تر برنامه از عملیات پیاده سازی جلوگیری می‌کند.

note: Note that the GUI (Shell, Files) currently use the term * "Eject" for both GDrive.stop() and GDrive.eject().
en: Eject Anyway
fa: در هر صورت بیرون داده شود

en: Operation not supported by backend
fa: عملیات توسط پسانه پشتیبانی نمی‌شود

en: Timed out running command-line “%s”
fa: زمان اجرای خط فرمان «%s» پایان یافت

en: Unmounting %s
    Disconnecting from filesystem.
fa: در حال پیاده کردن %s
    در حال قطع شدن از سامانه‌پرونده.

en: Writing data to %s
    Device should not be unplugged.
fa: در حال نوشتن داده‌ها روی %s
    افزاره نباید کشیده شود.

en: %s unmounted
    Filesystem has been disconnected.
fa: %s پیاده شد
    سامانه‌پرونده می‌تواند قطع شود.

en: %s can be safely unplugged
    Device can be removed.
fa: %s می‌تواند به طور امن کشیده شود
    افزاره می‌تواند برداشته شود.

note: Translators: This is used for possibly encrypted volumes. *              The first %s is the formatted size (e.g. "42.0 MB").
en: %s Possibly Encrypted
fa: %s احتمالاً رمزنگاری شده

note: Translators: This is used for encrypted volumes. *              The first %s is the formatted size (e.g. "42.0 MB").
en: %s Encrypted
fa: رمزنگاری شده %s

note: Translators: This is used for volume with no filesystem label. *              The first %s is the formatted size (e.g. "42.0 MB").
en: %s Volume
fa: حجم %s

note: Translators: Name used for volume
en: Volume
fa: حجم

en: Error storing passphrase in keyring (%s)
fa: خطای ذخیرهٔ عبارت عبور در دسته‌کلید (%s)

en: Error deleting invalid passphrase from keyring (%s)
fa: خطای حذف عبارت عبور نامعتبر از دسته‌کلید (%s)

en: The unlocked device does not have a recognizable file system on it
fa: افزاره قفل‌گشایی شده، سامانهٔ پروندهٔ قابل شناسایی‌ای ندارد

en: Encryption passphrase for %s
fa: عبارت عبور رمزنگاری برای %s

en: A passphrase is required to access the volume
fa: یک عبارت‌رمز برای دسترسی به حجم لازم است

note: Translators: %s is the description of the volume that is being unlocked
en: Authentication Required
    A passphrase is needed to access encrypted data on “%s”.
    The volume might be a VeraCrypt volume as it contains random data.
fa: نیاز به تأیید هویت
    برای دسترسی به داده‌های رمزنگاشتهٔ روی «%s» تیاز به یک عبارت عبور است.
    از آن‌جا که حجم شامل داده‌های کاتوره‌ایست، ممکن است یک حجم VeraCrypt باشد.

note: Translators: %s is the description of the volume that is being unlocked
en: Authentication Required
    A passphrase is needed to access encrypted data on “%s”.
fa: نیاز به تأیید هویت
    برای دسترسی به داده‌های رمزنگاشتهٔ روی «%s» تیاز به یک عبارت عبور است.

en: GVfs UDisks2 Volume Monitor
fa: پایشگر حجم GVfs UDisks2
