gvfs - en to ka translation catalogue (417 entries)

en: Operation not supported, files on different mounts
ka: ოპერაცია მხარდაჭერილი არაა, რადგან ფაილები სხვადასხვა მიმაგრების წერტილზეა

en: Couldn’t get stream file descriptor
ka: ნაკადის ფაილის დესკრიპტორის მიღება შეუძლებელია

en: Didn’t get stream file descriptor
ka: ნაკადის ფაილის დესკრიპტორი არ მიმიღია

en: Invalid return value from %s
ka: %s-ის მიერ დაბრუნებული მნიშვნელობა არასწორია

note: translators: this is an error message when there is no user visible "mount" object corresponding to a particular path/uri
en: Could not find enclosing mount
ka: მიმაგრების წერტილი ვერ ვიპოვე

en: Invalid filename %s
ka: ფაილის არასწორი სახელი: %s

en: Error setting file metadata: %s
ka: ფაილის მეტაონაცემების შენახვის შეცდომა: %s

en: can’t open metadata tree
ka: მეტამონაცემების ხის გახსნის შეცდომა

en: can’t get metadata proxy
ka: მეტამონაცემების პროქსის მიღების შეცდომა

en: values must be string or list of strings
ka: მნიშვნელობები სტრიქონები ან სტრიქონების სიები უნდა იყოს

en: Error in stream protocol: %s
ka: ნაკადის პროტოკოლის შეცდომა: %s

en: End of stream
ka: ნაკადის დასასრული

en: Operation was cancelled
ka: ოპერაცია გაუქმდა

en: Seek not supported on stream
ka: ნაკადში გადახვევა მხარდაუჭერელია

en: Truncate not supported on stream
ka: ნაკადის მოკვეთა მხარდაუჭერელია

en: Error while getting mount info: %s
ka: მიმაგრების ინფორმაციის მიღების შეცდომა: %s

en: Permission denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Invalid file info format
ka: ფაილის ინფორმაციის არასწორი ფორმატი

en: Error initializing Avahi: %s
ka: Avahi-ის ინიციალიზაციის შეცდომა: %s

note: Translators: * - the first %s refers to the service type * - the second %s refers to the service name * - the third %s refers to the domain
en: Error resolving “%s” service “%s” on domain “%s”
ka: "%s" ტიპის სერვისის "%s"-ის ამოხსნა დომენზე "%s" შეუძლებელია

note: Translators: * - the first %s refers to the service type * - the second %s refers to the service name * - the third %s refers to the domain * - the fourth %s refers to the required TXT keys
en: Error resolving “%s” service “%s” on domain “%s”. One or more TXT records are missing. Keys required: “%s”.
ka: "%s" ტიპის სერვისის "%s"-ის ამოხსნა დომენზე "%s" შეუძლებელია. ერთი ან მეტი TXT ჩანაწერი აღმოჩენილი არაა. აუცილებელი ჩანაწერები: "%s".

note: Translators: * - the first %s refers to the service type * - the second %s refers to the service name * - the third %s refers to the domain
en: Timed out resolving “%s” service “%s” on domain “%s”
ka: "%s" ტიპის სერვისის "%s" დომენზე "%s" ამოხსნის მოლოდინის ვადა ამოიწურა

en: Error initializing Avahi resolver
ka: Avahi-ის ამომხსნელის ინიციალიზაციის შეცდომა

en: Malformed DNS-SD encoded_triple “%s”
ka: არასწორი DNS-SD encoded_triple “%s”

en: Can’t handle version %d of GVfsIcon encoding
ka: GVfsIcon-ის კოდირების %d ვერსია უცნობია

en: Malformed input data for GVfsIcon
ka: GVfsIcon-ს ის შეყვანილი მონაცემები არასწორია

note: translators: This is the default daemon's application name, * the %s is the type of the backend, like "FTP"
en: %s File System Service
ka: %s ფაილური სისტემის სერვისი

en: Error: %s
ka: შეცდომა: %s

en: Usage: %s --spawner dbus-id object_path
ka: გამოყენება: %s --spawner dbus-id object_path

en: Usage: %s key=value key=value …
ka: გამოყენება: %s გასაღები=მნიშვნელობა გასაღები=მნიშვნელობა …

en: No mount type specified
ka: მიმაგრების ტიპი მითითებული არაა

en: mountpoint for %s already running
ka: %s-ის მიმაგრების წერტილი უკვე გაშვებულია

en: error starting mount daemon
ka: მიმაგრების დემონის გაშვების შეცდომა

en: The connection is not opened
ka: შეერთება არ გახსნილა

en: The connection is closed
ka: შეერთება არ დახურულა

en: Got EOS
ka: EOS-ის მიღებულია

en: Host closed connection
ka: დაშორებილმა ჰოსტმა კავშირი დახურა

en: Connection unexpectedly went down
ka: შეერთება მოულოდნელად დაიხურა

en: Got unexpected end of stream
ka: ნაკადის მოულოდნელი დასასრული

note: Translators: %d is a constant, currently hardcoded to 256
en: The server doesn’t support passwords longer than %d character. | The server doesn’t support passwords longer than %d characters.
ka[0]: სერვერს %d სიმბოლოზე გრძელი პაროლების მხარდაჭერა არ გააჩნია.
ka[1]: სერვერს %d სიმბოლოზე გრძელი პაროლების მხარდაჭერა არ გააჩნია.

en: An invalid username was provided.
ka: მომხმარებლის მითითებული სახელი არასწორია.

en: Unable to login to the server “%s” with the given password.
ka: მითითებული პაროლით სერვერზე "%s" შესვლა შეუძლებელია.

en: Unable to connect to the server “%s”. A communication problem occurred.
ka: სერვერთან "%s" მიერთება შეუძლებელია. აღმოჩენილია მიერთების პრობლემა.

en: Unable to connect to the server “%s” with the given password.
ka: მითითებული პაროლით სერვერზე "%s" შესვლა შეუძლებელია.

en: The server “%s” doesn’t support anonymous access.
ka: სერვერს '%s' ანონიმური წვდომის მხარდაჭერა არ გააჩნია.

en: Unable to connect to the server “%s”. No suitable authentication mechanism was found.
ka: სერვერთან "%s" მიერთება შეუძლებელია. შესაბამისი ავთენტიკაციის მექანიზმი აღმოჩენილი არაა.

en: Unable to connect to the server “%s”. The server doesn’t support AFP version 3.0 or later.
ka: სერვერთან "%s" მიერთება შეუძლებელია. სერვერს AFP 3.0 ან უფრო ახლის მხარდაჭერა არ გააჩნია.

en: Permission denied.
ka: წვდომა აკრძალულია.

en: The command is not supported by the server.
ka: სერვერს ბრძანების მხარდაჭერა არ გააჩნია.

en: Your password has expired.
ka: თქვენს პაროლს ვადა გაუვიდა.

en: Your password needs to be changed.
ka: საჭიროა პაროლის შეცვლა.

note: Translators: the first %s is the username, the second the host name
en: Authentication Required
    Enter password for “%s” on “%s”:
ka: აუცილებელია ავთენტიკაცია
    შეიყვანეთ პაროლი "%s"-სთვის "%s"-ზე:

note: Translators: %s here is the hostname Translators: %s is the hostname Translators: %s is a server name
en: Authentication Required
    Enter user and password for “%s”:
ka: აუცილებელია ავთენტიკაცია
    შეიყვანეთ %s-ის პაროლი:

en: The password prompt was cancelled.
ka: პაროლის მოთხოვნა გაუქმდა.

en: Unable to disconnect from the server.
ka: სერვერიდან გათიშვა შეუძლებელია.

en: Unable to connect to the server. A communication problem occurred.
ka: სერვერთან მიერთების შეცდომა. აღმოჩენილია შეერთების პრობლემა.

en: Identification not found.
ka: იდენტიფიკატორი ვერ ვიპოვე.

en: Got error “%s” from server
ka: შეცდომა სერვერიდან: %s

en: Got unknown error code %d from server
ka: სერვერიდან მიღებულია უცნობი შეცდომის კოდი %d

en: Volume doesn’t exist
ka: ტომი არ არსებობს

note: Translators: first %s is volumename and second servername
en: Couldn’t load %s on %s
ka: %s-ის ჩატვირთვა %s-ზე შეუძლებელია

en: File doesn’t exist
ka: ფაილი არ არსებობს

en: File is directory
ka: ფაილი საქაღალდეა

en: Too many files open
ka: მეტისმეტად ბევრი გახსნილი ფაილი

en: Target file is open
ka: სამიზნე ფაილი უკვე ღიაა

en: Directory not empty
ka: საქაღალდე ცარიელი არაა

en: Target object is marked as not deletable (DeleteInhibit)
ka: სამიზნე ობიექტი არა-წაშლადადაა მონიშნული (DeleteInhibit)

en: Target object doesn’t exist
ka: სამიზნე ობიექტი არ არსებობს

en: Volume is read-only
ka: საცავი მხოლოდ-კითხვადია

en: Not enough space on volume
ka: საცავზე არასაკმარისი ადგილია

en: Target file already exists
ka: სამიზნე ფაილი უკვე არსებობს

en: Ancestor directory doesn’t exist
ka: მშობელის საქაღალდე არ არსებობს

note: Translators: flat means volume doesn't support directories (all files are in the volume root)
en: Volume is flat and doesn’t support directories
ka: ტომი ბრტყელია და საქაღალდეების მხარდაჭერა არ გააჩნია

en: Target directory already exists
ka: სამიზნე საქაღალდე უკვე არსებობს

en: Can’t rename volume
ka: საცავის სახელის გადარქმევის შეცდომა

en: Object with that name already exists
ka: ობიექტი ამ სახელით უკვე არსებობს

en: Target object is marked as not renameable (RenameInhibit)
ka: სამიზნე ობიექტი 'სახელის გადარქმევა-აკრძალულადაა' დანიშნული (RenameInhibit)

en: Can’t move directory into one of its descendants
ka: საქაღალდეს თავის შვილ საქაღალდეში ვერ გადაიტანთ

en: Can’t move sharepoint into a shared directory
ka: გაზიარების წერტილს გაზიარებულ საქაღალდეში ვერ გადაიტანთ

en: Can’t move a shared directory into the Trash
ka: გაზიარებულ საქაღალდეს სანაგვე ყუთში ვერ გადაიტანთ

en: Object being moved is marked as not renameable (RenameInhibit)
ka: გადასატანი ობიექტი 'სახელის გადარქმევა-აკრძალულადაა' დანიშნული (RenameInhibit)

en: Object being moved doesn’t exist
ka: გადატანადი ობიექტი არ არსებობს

en: Server doesn’t support the FPCopyFile operation
ka: სერვერს FPCopyFile ოპერაციის მხარდაჭერა არ გააჩნია

en: Unable to open source file for reading
ka: საწყისი ფაილის წასაკითხად გახსნის შეცდომა

en: Source file and/or destination directory doesn’t exist
ka: საწყისი ფაილი ან/და სამიზნე საქაღალდე არ არსებობს

en: Source file is a directory
ka: საწყისი ფაილი საქაღალდეა

note: Translators: range conflict means requested data are locked by another user
en: Range lock conflict exists
ka: გაფართოებული დაბლოკვის კონფლიქტი

en: Directory doesn’t exist
ka: საქაღალდე არ არსებობს

en: Target object is not a directory
ka: სამიზნე ობიექტი საქაღალდე არაა

en: File is not open for write access
ka: ფაილი ჩასაწერად არ გახსნილა

en: File is locked by another user
ka: ფაილი დაბლოკილია სხვა მომხმარებლის მიერ

en: File is not open for read access
ka: ფაილი წასაკითხად არ გახსნილა

note: Return G_IO_ERROR_NOT_SUPPORTED instead of * G_IO_ERROR_CANT_CREATE_BACKUP to proceed with the GIO * fallback copy.
en: Operation not supported
ka: ოპერაცია მხარდაუჭერელია

en: Invalid mount spec
ka: მიმაგრების არასწორი სპეციფიკაცია

en: Internal Apple File Control error
ka: Apple File Control-ის შიდა შეცდომა

en: The device did not respond
ka: მოწყობილობა არ პასუხობს

en: The connection was interrupted
ka: მიერთება შეწყდა

en: Invalid Apple File Control data received
ka: Apple File Control-ის მიღებული მონაცემები არასწორია

en: Unhandled Apple File Control error (%d)
ka: Apple File Control-ის დაუმუშავებელი შეცდომა (%d)

en: Listing applications installed on device failed
ka: მოწყობილობაზე დაყენებული პროგრამების ჩამონათვლის შექმნის შეცდომა

en: Accessing application icons on device failed
ka: მოწყობილობაზე დაყენებული აპლიკაციების ხატულებთან წვდომის შეცდომა

en: Lockdown Error: Invalid Argument
ka: დაბლოკვის შეცდომა: არასწორი არგუმენტი

en: The device is password protected
ka: მოწყობილობა პაროლითაა დაცული

en: Unable to connect
ka: დაკავშირება შეუძლებელია

en: User refused to trust this computer
ka: მომხმარებელი ამ კომპიუტერს არ ენდობა

en: The user has not trusted this computer
ka: მომხმარებელი ამ კომპიუტერს არ ენდო

en: Unhandled Lockdown error (%d)
ka: დაუმუშავებელი დაბლოკვის შეცდომა (%d)

en: libimobiledevice Error: Invalid Argument
ka: libimobiledevice-ის შეცდომა: არასწორი არგუმენტი

en: libimobiledevice Error: No device found. Make sure usbmuxd is set up correctly.
ka: libimobiledevice-ის შეცდომა: მოწყობილობა ვერ ვიპოვე. დარწმუნდით, რომ usbmuxd სწორადაა დაყენებული.

en: Unhandled libimobiledevice error (%d)
ka: დაუმუშავებელი libimobiledevice-ის შეცდომა (%d)

en: Try again
ka: კიდევ სცადეთ

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Invalid AFC location: must be in the form of afc://uuid:port-number
ka: არასწორი AFC-ის მდებარეობა: სწორი სინტაქსია afc://uuid:პორტის-ნომერი

en: Apple Mobile Device
ka: Apple-ის მობილური მოწყობილობა

en: Apple Mobile Device, Jailbroken
ka: Apple-ის მობილური მოწყობილობა, გატეხილი

en: Documents on Apple Mobile Device
ka: დოკუმენტები Apple-ის მობილურ მოწყობილობაზე

note: translators: * This is the device name, with the service being browsed in brackets, eg.: * Alan Smithee's iPhone (jailbreak)
en: %s (jailbreak)
ka: %s (გატეხილი)

note: translators: * This is "Documents on foo" where foo is the device name, eg.: * Documents on Alan Smithee's iPhone
en: Documents on %s
ka: დოკუმენტები %s-ზე

note: translators: * %s is the device name. 'Try again' is the caption of the button * shown in the dialog which is defined above.
en: Device Locked
    The device “%s” is locked.
    
    Enter the passcode on the device and click “Try again”.
ka: მოწყობილობა დაბლოკილია
    მოწყობილობა "%s" დაბლოკილია.
    
    შეიყვანეთ მოწყობილობაზე საკვანძო კოდი და "კიდევ სცადეთ"-ზე დააწკაპუნეთ.

note: translators: * %s is the device name. 'Try again' is the caption of the button * shown in the dialog which is defined above. 'Trust' is the caption * of the button shown in the device.
en: Untrusted Device
    The device “%s” is not trusted yet.
    
    Select “Trust” on the device and click “Try again”.
ka: არასანდო მოწყობილობა
    მოწყობილობა "%s" ჯერ სანდო არაა.
    
    აირჩიეთ მოწყობილობაზე "ნდობა" და "კიდევ სცადეთ"-ზე დააწკაპუნეთ.

en: Can’t open directory
ka: საქაღალდის გახსნის შეცდომა

en: Backups not supported
ka: მარქაფები მხარდაუჭერელია

en: Unsupported seek type
ka: გადახვევის მხარდაუჭერელი ტიპი

en: Not a mountable file
ka: არამიმაგრებადი ფაილი

note: Translators: first %s is username and second serververname Translators: first %s is volumename and second servername Translators: the first %s is the username, the second the host name Translators: This is "<mount point> on <host>" and is used as name for an NFS mount Translators: This is the name o
en: %s on %s
ka: %s %s-ზე

en: No hostname specified
ka: ჰოსტის სახელი მითითებული არაა

en: Apple Filing Protocol Service
ka: Apple Filing Protocol-ის სერვისი

en: Can’t copy directory over directory
ka: საქაღალდის საქაღალდეზე კოპირება შეუძლებელია

en: Can’t recursively copy directory
ka: საქაღალდის რეკურსიულად კოპირება შეუძლებელია

en: Can’t move directory over directory
ka: საქაღალდის საქაღალდეზე გადატანა შეუძლებელია

en: Unable to create temporary file (%s)
ka: დროებითი ფაილის შექმნის შეცდომა (%s)

en: The file was externally modified
ka: ფაილი გარედან შეიცვალა

en: Invalid attribute type (uint32 expected)
ka: ატრიბუტის არასწორი ტიპი (მოველოდი uint32-ს)

note: Translators: first %s is volumename, second username and third servername
en: %s for %s on %s
ka: %s %s-სთვის %s-ზე

en: No volume specified
ka: საცავი მითითებული არაა

note: Translators: This is the name of the root in a mounted archive file, e.g. "/ in archive.tar.gz" for a file with the name "archive.tar.gz"
en: / in %s
ka: / %s-ში

en: The file is not a directory
ka: ფაილი საქაღალდე არაა

note: Translators: This is the name of the backend
en: Burn
ka: CD-ზე ჩაწერა

en: Unable to create temporary directory
ka: დროებითი საქაღალდის შექმნის შეცდომა

en: No such file or directory
ka: ფაილი ან საქაღალდე არ არსებობს

en: Can’t copy file over directory
ka: ფაილის საქაღალდეზე კოპირება შეუძლებელია

note: Translators: this is the display name of the backend
en: CD/DVD Creator
ka: CD/DVD-ების შემქმნელი

en: File exists
ka: ფაილი უკვე არსებობს

en: Target file exists
ka: სამიზნე ფაილი უკვე არსებობს

en: File system is busy
ka: ფაილური სისტემა დაკავებულია

en: Unmount Anyway
ka: ძალით მოხსნა

en: Volume is busy
    One or more applications are keeping the volume busy.
ka: ტომი დაკავებულია
    ტომს ერთი ან მეტი აპლიკაცია დაკავებულ მდგომარეობაში ამოყოფებს.

en: Cannot create gudev client
ka: Gudev-ის კლიენტის შექმნის შეცდომა

en: No drive specified
ka: დისკი მითითებული არაა

en: Cannot find drive %s
ka: დისკის პოვნა შეუძლებელია: %s

en: Drive %s does not contain audio files
ka: დისკი %s აუდიო ფაილებს არ შეიცავს

note: Translator: %s is the device the disc is inserted into. 'cdda' is the name name of the backend and shouldn't be translated.
en: cdda mount on %s
ka: cdda-ის მიმაგრების წერტილია %s

en: Audio Disc
ka: აუდიო დისკი

en: File system is busy: %d open file | File system is busy: %d open files
ka[0]: ფაილური სისტემა დაკავებულია: %d გახსნილი ფაილი
ka[1]: ფაილური სისტემა დაკავებულია: %d გახსნილი ფაილი

en: No such file %s on drive %s
ka: ფაილი %s დისკზე %s არ არსებობს

note: Translators: paranoia is the name of the cd audio reading library
en: Error from “paranoia” on drive %s
ka: დისკზე %s ბრძანება "paranoia"-ის შეცდომა

en: Error seeking in stream on drive %s
ka: დისკზე "%s" ნაკადის გადახვევის შეცდომა

en: No such file
ka: ფაილი არ არსებობს

en: The file does not exist or isn’t an audio track
ka: ფაილი არ არსებობს ან აუდიობილიკი არაა

en: Audio CD File System Service
ka: აუდიო CD-ის ფაილური სისტემის სერვისი

en: Computer
ka: კომპიუტერი

en: File System
ka: ფაილური სისტემა

en: Can’t open mountable file
ka: მიმაგრებადი ფაილის გახსნა შეუძლებელია

en: Internal error: %s
ka: შიდა შეცდომა: %s

en: Can’t mount file
ka: ფაილის მიმაგრება შეუძლებელია

en: No medium in the drive
ka: წამყვანში დისკი არ დევს

en: Can’t unmount file
ka: ფაილის მოხსნა შეუძლებელია

en: Can’t eject file
ka: ფაილის გამოღება შეუძლებელია

en: Can’t start drive
ka: წამყვანის გაშვება შეუძლებელია

en: Can’t stop drive
ka: წამყვანის გაჩერება შეუძლებელია

en: Can’t poll file
ka: ფაილის გამოღება შეუძლებელია

note: Translators: This is the name of the WebDAV share constructed as "WebDAV as <username> on <hostname>:<port>"; the ":<port>" part is the second %s and only shown if it is not the default http(s) port.
en: %s on %s%s
ka: %s %s%s-ზე

en: Could not parse response
ka: პასუხის დამუშავების შეცდომა

en: Empty response
ka: პასუხი ცარელია

en: Unexpected reply from server
ka: სერვერის მოულოდნელი პასუხი

en: Response invalid
ka: არასწორი პასუხი

en: WebDAV share
ka: WebDAV-ით გაზიარებული

note: Translators: %s is the name of the WebDAV share Translators: %s is a server name
en: Authentication Required
    Enter password for “%s”:
ka: აუცილებელია ავთენტიკაცია
    შეიყვანეთ "%s"-ის პაროლი:

en: Authentication Required
    Enter proxy password:
ka: აუცილებელია ავთენტიკაცია
    შეიყვანეთ პროქსის პაროლი:

en: Could not find an enclosing directory
ka: მშობელი საქაღალდე აღმოჩენილი არაა

en: Not a WebDAV enabled share
ka: არ წარმოადგენს გაზიარებულს, რომელსაც WebDAV-ის მხარდაჭერა ჩართული აქვს

en: Could not create request
ka: მოთხოვნის სექმნა შეუძლებელია

en: Backup file creation failed
ka: მარქაფის ფაილის შექმნის შეცდომა

en: Can’t move over directory
ka: საქაღალდის გადატანის შეცდომა

en: Local Network
ka: ლოკალური ქსელი

en: Can’t monitor file or directory.
ka: ფაილის/საქაღალდის მონიტორინგი შეუძლებელია.

en: Network
ka: ქსელი

en: Password dialog cancelled
ka: პაროლის ფანჯარა დახურულია

en: Insufficient permissions
ka: არასაკმარისი წვდომები

en: Can’t move file over directory
ka: ფაილის საქარალდეში გადატანა შეუძლებელია

en: Error moving file/folder
ka: ფაილის/საქაღალდის გადატანის შეცდომა

note: Translators: This is the "Shared with me" folder on https://drive.google.com.
en: Shared with me
ka: ჩემთვის გაზიარებული

note: Translators: This is the "Shared drives" folder on https://drive.google.com.
en: Shared drives
ka: ქსელური დისკები

en: Error getting data from file
ka: ფაილიდან მონაცემების მიღების შეცდომა

en: Target file is not a regular file
ka: სამიზნე საქაღალდე ჩვეულებრივი არაა

en: Invalid reply received
ka: მიღებულია პასუხი არასწორია

en: File is not a regular file
ka: ფაილი ჩვეულებრივი არაა

en: Target file is a directory
ka: სამიზნე ფაილი საქაღალდეა

en: Error writing file
ka: შეცდომა ფაილის ჩაწერისას

note: Translator: %s represents a more specific error message and %d the specific error code
en: %s: %d: Directory or file exists
ka: %s: %d: საქაღალდე ან ფაილი არსებობს

note: Translator: %s represents a more specific error message and %d the specific error code
en: %s: %d: No such file or directory
ka: %s: %d: საქაღალდე ან ფაილი არ არსებობს

note: Translator: %s represents a more specific error message and %d the specific error code
en: %s: %d: Invalid filename
ka: %s: %d: ფაილის არასწორი სახელი

note: Translator: %s represents a more specific error message and %d the specific error code
en: %s: %d: Not Supported
ka: %s: %d: მხარდაუჭერელია

note: Translator: %s represents the device, e.g. usb:001,042
en: Digital Camera (%s)
ka: ციფრული კამერა (%s)

en: Couldn’t find matching udev device.
ka: შესაბამისი udev მოწყობილობა ვერ ვიპოვე.

en: Cannot create gphoto2 context
ka: Gphoto2-ის კონტექსტის შექმნა შეუძლებელია

en: Error creating camera
ka: კამერის შექმნის შეცდომა

en: Error loading device information
ka: მოწყობილობის ინფორმაციის ჩატვირთვის შეცდომა

en: Error looking up device information
ka: მოწყობილობის ინფორმაციის მოძიების შეცდომა

en: Error getting device information
ka: მოწყობილობის ინფორმაციის მიღების შეცდომა

en: Error setting up camera communications port
ka: კამერასთან ურთიერთობის პორტის მორგების შეცდომა

en: Error initializing camera
ka: კამერის ინიციალიზაციის შეცდომა

note: Translator: %s represents the device, e.g. usb:001,042. 'gphoto2' is the name of the backend and shouldn't be translated.
en: gphoto2 mount on %s
ka: gphoto2 მიმაგრებულია %s-ზე

en: No camera specified
ka: კამერა მითითებული არაა

en: Error creating file object
ka: ფაილის ობიექტის შექმნის შეცდომა

en: Error getting file
ka: ფაილის მიღების შეცდომა

en: Malformed icon identifier “%s”
ka: არასწორი ხატულის იდენტიფიკატორი "%s"

en: Error seeking in stream on camera %s
ka: კამერაზე "%s" ნაკადის გადახვევის შეცდომა

en: Not a directory
ka: არ წარმოადგეს საქაღალდეს

en: Failed to get folder list
ka: საქაღალდეების სიის მიღების შეცდომა.

en: Failed to get file list
ka: ფაილების სიის მიღების შეცდომა.

en: Error creating directory
ka: საქაღალდის შექმნის შეცდომა

en: Name already exists
ka: სახელი უკვე არსებობს

en: New name too long
ka: ახალი სახელი ძალიან გრძელია

en: Error renaming directory
ka: საქაღალდის სახელის გადარქმევის შეცდომა

en: Error renaming file
ka: ფაილის სახელის გადარქმევის შეცდომა

en: Directory “%s” is not empty
ka: საქაღალდე "%s" ცარიელი არაა

en: Error deleting directory
ka: საქაღალდის წაშლის შეცდომა

en: Error deleting file
ka: ფაილის წაშლის შეცდომა

en: Can’t write to directory
ka: საქაღალდეში ჩაწერის შეცდომა

en: Cannot allocate new file to append to
ka: ბოლოში მისაწერი ახალი ფაილის გამოყოფა შეუძლებელია

en: Cannot read file to append to
ka: ბოლოში მისაწერი ფაილის წაკითხვა შეუძლებელია

en: Cannot get data of file to append to
ka: ბოლოში მისაწერი ფაილიდან მონაცემების მიღების შეცდომა

en: Not supported (not same directory)
ka: მხარდაჭერილი არაა (იგივე საქაღალდე არაა)

en: Not supported (the source is a directory, the destination is a directory too)
ka: მხარდაჭერილი არაა (წყარო საქაღალდეა და სამიზნეც საქაღალდეა)

en: Not supported (the source is a directory, but the destination is an existing file)
ka: მხარდაჭერილი არაა (წყარო საქაღალდეა მაგრამ სამიზნე არსებული ფაილია)

en: Not supported (the source is a file, but the destination is a directory)
ka: მხარდაჭერილი არაა (წყარო ფაილია, სამიზნე კი საქაღალდე)

en: HTTP Client Error: %s
ka: HTTP კლიენტის შეცდომა: %s

en: Directory notification not supported
ka: საქაღალდის ცვლილების გაფრთხილება მხარდაჭერილი არაა

note: Translators: This is shown as the name for MTP devices *              without StorageDescription. *              The %X is the formatted storage ID.
en: Storage (%X)
ka: საცავი(%X)

en: Unknown error.
ka: უცნობი შეცდომა.

en: libmtp error: %s
ka: libmtp-ის შეცდომა: %s

en: No device specified
ka: მოწყობილობა მითითებული არაა

en: No MTP devices found
ka: MTP-სთან თავსებადი მოწყობილობები ვერ ვიპოვე

en: Unable to connect to MTP device
ka: MTP მოწყობილობასთან მიერთების შეცდომა

en: Unable to allocate memory while detecting MTP devices
ka: MTP მოწყობილობების აღმოჩენისას მეხსიერების გამოყოფა შეუძლებელი აღმოჩნდა

en: Generic libmtp error
ka: Libmtp-ის შეცდომა

en: Unable to open MTP device “%03u,%03u”
ka: MTP მოწყობილობის გახსნის შეცდომა “%03u,%03u”

en: Device not found
ka: მოწყობილობა ნაპოვნი არაა

en: File not found
ka: ფაილი ვერ მოიძებნა

en: Target is a directory
ka: სამიზნე საქაღალდეს წარმოადგენს

en: Can’t merge directories
ka: საქაღალდეების შერწყმა შეუძლებელია

en: Cannot make directory in this location
ka: აქ საქაღალდის შექმნა შეუძლებელია

en: Not a regular file
ka: ფაილი ჩვეულებრივი არაა

en: Cannot write to this location
ka: აქ ჩაწერა შეუძლებელია

en: No thumbnail for entity “%s”
ka: ობიექტისთვის „%s“ მინიატურა არ არსებობს

en: File Sharing
ka: ფაილების გაზიარება

en: Remote Login
ka: დაშორებული ჰოსტი

en: Windows Network
ka: Windows-ის ქსელი

en: WSDD Network
ka: WSDD ქსელი

note: Translators: this is the friendly name of the 'network://' backend that * shows computers in your local network.
en: Network Location Monitor
ka: ქსელური მდებარეობის მონიტორი

en: Mount point does not exist
ka: მიმაგრების წერტილი არ არსებობს

en: Permission denied: Perhaps this host is disallowed or a privileged port is needed
ka: წვდომა აკრძალულია: ჰოსტი აკრძალულია ან აუცილებელია პრივილეგირებული პორტი

en: Unable to create temporary file
ka: დროებითი ფაილის შექმნის შეცდომა

en: Invalid attribute type
ka: ატრიბუტის არასწორი ტიპი

en: My Files
ka: ჩემი ფაილები

en: The recent folder may not be deleted
ka: უკანასკნელი საქაღალდის წაშლა შეუძლებელია

note: Translators: this is the display name of the backend translators: This is the name of the backend
en: Recent
ka: Ბოლო

en: Connection failed
ka: დაკავშირება ვერ მოხერხდა

en: Hostname not known
ka: ჰოსტის სახელი უცნობია

en: No route to host
ka: ჰოსტამდე რაუტი უცნობია

en: Connection refused by server
ka: დაკავშირება უარყოფილია სერვერის მიერ

en: Host key verification failed
ka: ჰოსტის გასაღების შემოწმების შეცდომა

en: Too many authentication failures
ka: ავთენტიკაციის შეცდომების დასაშვები რიცხვი

en: Unable to spawn SSH program
ka: SSH პროგრამის გაშვების შეცდომა

en: Unable to spawn SSH program: %s
ka: SSH პროგრამის გაშვების შეცდომა: %s

en: Timed out when logging in
ka: მოლოდინის ვადა შესვლისას

en: Log In Anyway
ka: მაინც შესვლა

en: Cancel Login
ka: შესვლის გაუქმება

en: Login dialog cancelled
ka: შესვლის ფანჯარა დახურულია

en: Can’t send host identity confirmation
ka: ჰოსტის იდენტიფიკაციის დადასტურების გაგზავნის შეცდომა

note: Translators: the first %s is the username, the second the host name
en: Authentication Required
    Enter passphrase for secure key for “%s” on “%s”:
ka: აუცილებელია ვთნტიკაცია
    შეიყვანეთ საკვანძო ფრაზა უსაფრთხოების გასაღებისთვის "%s"-სთვის "%s"-ზე:

note: Translators: %s is the hostname
en: Authentication Required
    Enter passphrase for secure key for “%s”:
ka: აუცილებელია ვთნტიკაცია
    შეიყვანეთ საკვანძო ფრაზა უსაფრთხოების გასაღებისთვის "%s"-სთვის:

en: Can’t send password
ka: პაროლის გაგზავნა შეუძლებელია

note: Translators: the first %s is the username, the second the host name
en: Enter verification code for %s on %s
ka: შეიყვანეთ %s-ის %s-ზე შესამოწმებელი კოდი

note: Translators: %s is the hostname
en: Enter verification code for %s
ka: შეიყვანეთ %s-ის შემოწმების კოდი

note: Translators: the first %s is the hostname, the second the key fingerprint
en: Identity Verification Failed
    Verifying the identity of “%s” failed, this happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is “%s”. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
ka: პიროვნების გადამოწმება ჩავარდა
    "%s"-ის პიროვნების გადამოწმება ჩავარდა. ეს, ჩვეულებრივ, კომპიუტერთან პირველი მიერთებისას ხდება.
    
    დაშორებული კომპიუტერის მიერ გამოგზავნილი იდენტიფიკატორია "%s". თუ გნებავთ, სრულად დარწმუნდეთ, რომ გაგრძელება უსაფრთხოა, სისტემურ ადმინისტრატორს დაუკავშირდით.

note: Translators: the first %s is the hostname, the second is an ip address
en: Identity Verification Failed
    The host key for “%s” differs from the key for the IP address “%s”
    If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
ka: პიროვნების გადამოწმება ჩავარდა
    ჰოსტის გასაღები "%s"-სთვის განხვავდება გასაღებისგან IP მისამართისთვის "%s"
    თუ გნებავთ, აბსოლუტურად დარწმუნებული ბრძანდებოდეთ ამის სისწორეში, სისტემურ ადმინისტრატორს დაუკავშირდით.

en: The connection is closed (the underlying SSH process exited)
ka: კავშირი დაიხურა (SSH პროცესი, რომელსაც ვეყრდნობოდი, დასრულდა)

en: Internal error: Unknown Error
ka: შიდა შეცდომა: უცნობი შეცდომა

en: Protocol error
ka: პროტოკოლის შეცდომა

en: Unable to find supported SSH command
ka: მხარდაჭერილი SSH ბრძანება ვერ ვიპოვე

en: Unknown reason
ka: უცნობი მიზეზი

en:  (invalid encoding)
ka:  (არასწორი კოდირება)

note: Translators: This is the name of the root of an SFTP share, like "/ on <hostname>"
en: / on %s
ka: / %s-ზე

en: Failure
ka: წარუმატებელი

en: Error creating backup file: %s
ka: მარქაფის ფაილის შექმნის შეცდომა: %s

en: Value out of range, sftp only supports 32bit timestamps
ka: მნიშვნელობა დიაპაზონს გარეთაა. SFTP-ს მხოლოდ 32-ბიტანი დროის შტამპების მხარდაჭერა გააჩნია

en: Invalid attribute type (uint64 expected)
ka: ატრიბუტის არასწორი ტიპი (მოველოდი uint64-ს)

en: Internal Error (%s)
ka: შიდა შეცდომა (%s)

note: translators: Name for the location that lists the smb shares availible on a server (%s is the name of the server)
en: Windows shares on %s
ka: Windows-ის გაზიარებები %s-ზე

note: translators: We tried to mount a windows (samba) share, but failed
en: Failed to retrieve share list from server: %s
ka: სერვერიდან გაზიარებულების სიის მიღების შეცდომა: %s

en: Windows Network File System Service
ka: Windows-ის ქსელური ფაილური სისტემის სერვისი

note: Translators: First %s is a share name, second is a server name
en: Authentication Required
    Enter password for share “%s” on “%s”:
ka: აუცილებელია ავთენტიკაცია
    შეიყვანეთ პაროლი გაზიარებულისთვის "%s"-სთვის "%s"-ზე:

note: Translators: First %s is a share name, second is a server name
en: Authentication Required
    Enter user and password for share “%s” on “%s”:
ka: აუცილებელია ავთენტიკაცია
    შეიყვანეთ მომხმარებელი და პაროლი გაზიარებულისთვის "%s"-სთვის "%s"-ზე:

note: translators: We tried to mount a windows (samba) share, but failed
en: Failed to mount Windows share: %s
ka: Windows-ის გაზიარებულის მიმაგრების შეცდომა: %s

en: Backup file creation failed: %s
ka: მარქაფის ფაილის შექმნის შეცდომა: %s

en: Can’t rename file, filename already exists
ka: ფაილის სახელის გადარქმევა შეუძლებელია, რადგან ფაილის სახელი უკვე არსებობს

en: Error deleting file: %s
ka: ფაილის წაშლის შეცდომა: %s

en: Error moving file: %s
ka: ფაილის გადატანის შეცდომა: %s

en: Error removing target file: %s
ka: სამიზნე ფაილის წაშლა შეუძლებელია: %s

en: Can’t recursively move directory
ka: რეკურსიულად საქაღალდის გადატანა შეუძლებელია

en: Windows Shares File System Service
ka: Windows-ის რესურსების ფაილური სისტემის სერვისი

en: The trash folder may not be deleted
ka: ნაგვის ყუთის საქაღალდეს ვერ წაშლით

en: Items in the trash may not be modified
ka: ნაგვის ყუთში მდებარე ელემენტებს ვერ ჩაასწორებთ

note: Translators: this is the display name of the backend translators: This is the name of the backend
en: Trash
ka: ნაგავი

en: File is not a directory
ka: ფაილი საქაღალდე არაა

en: WS-Discovery Network
ka: WS-Discovery ქსელი

en: Channel blocked
ka: არხი დაბლოკილია

en: The signing certificate authority is not known.
ka: ხელმოწერის სერტიფიკატის მფლობელი უცნობია.

en: The certificate does not match the identity of the site.
ka: სერტიფიკატი საიტის იდენტიფიკატორს არ ემთხვევა.

en: The certificate’s activation time is in the future.
ka: სერტიფიკატის აქტივაციის დრო ჯერ კიდევ მომავალშია.

en: The certificate has expired.
ka: სერტიფიკატი ვადაგასულია.

en: The certificate has been revoked.
ka: სერტიფიკატი გაუქმებულია.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
ka: სერტიფიკატის ალგორითმი მიჩნეულია, როგორც არასაიმედო.

en: Error occurred when validating the certificate.
ka: სერტიფიკატის ვალიდაციის შეცდომა.

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

note: Translators: The first %s is the reason why verification failed, the second a certificate
en: Identity Verification Failed
    %s
    
    %s
    
    Are you really sure you would like to continue?
ka: იდენტიფიკაციის გადამოწმება ჩავარდა
    %s
    
    %s
    
    დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გნებავთ, გააგრძელოთ?

en: Unexpected end of stream
ka: ნაკადის მოულოდნელი დასასრული

en: Invalid reply
ka: არასწორი პასუხი

en: Failed to create active FTP connection. Maybe your router does not support this?
ka: FTP მიერთების შექმნა ჩავარდა. დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ რაუტერს ამის მხარდაჭერა გააჩნია?

en: Failed to create active FTP connection.
ka: აქტიური FTP მიერთების შექმნის მცდელობა ჩავარდა.

en: Filename contains invalid characters.
ka: ფაილის სახელი არასწორ სიმბოლოებს შეიცავს.

en: The FTP server is busy. Try again later
ka: FTP სერვერი დაკავებულია. მოგვიანებით სცადეთ

en: Backend currently unmounting
ka: მიმდინარეობს უკანაბოლოს მოხსნა

en: Accounts are unsupported
ka: ანგარიშები მხარდაუჭერელია

en: Cannot open data connection. Maybe your firewall prevents this?
ka: მონაცემების მიმოცვლის დაწყების შეცდომა. შეამოწმეთ ბრანდმაუერი?

en: Data connection closed
ka: მონაცემების გადამის მიერთება დაიხურა

en: Operation failed
ka: ოპერაციის შეცდომა

en: No space left on server
ka: სერვერზე ადგილი არაა

en: Unsupported network protocol
ka: მხარდაუჭერელი ქსეული პროტოკოლი

en: Page type unknown
ka: გვერდის უცნობი ტიპი

en: Invalid filename
ka: ფაილის არასწორი სახელი

en: Error seeking in stream
ka: ნაკადში გადახვევის შეცდომა

en: Filesystem is read-only
ka: ფაილური სისტემა მხოლოდ-კითხვადია

en: Symlinks not supported by backend
ka: უკანაბოლოს სიმბმულის მხარდაჭერა არ გააჩნია

en: Invalid dbus message
ka: DBus-ის არასწორი შეტყობინება

en: %s has been unmounted
ka: %s მოხსნილია

en: Unmounting %s
    Please wait
ka: მიმდინარეობს %s-ის მოხსნა
    გთხოვთ მოითმინოთ

en: Communication with the underlying wsdd daemon failed.
ka: ქვედა wsdd დემონთან ურთიერთობა ჩავარდა.

en: The underlying wsdd daemon exited unexpectedly.
ka: ქვედა wsdd დემონმა მუშაობა ავარიულად დაასრულა.

en: Failed to spawn the underlying wsdd daemon.
ka: ქვედა wsdd დემონის გაშვება ჩავარდა.

en: Failed to establish connection with the underlying wsdd daemon.
ka: ქვედა wsdd დემონთან მიერთება ჩავარდა.

en: Replace old daemon.
ka: ძველი დემონის შეცვლა.

en: Don’t start fuse.
ka: Fuse არ გაეშვება.

en: Enable debug output.
ka: გამართვის გამოტანის ჩართვა.

en: Show program version.
ka: პროგრამის ვერსიის ჩვენება.

en: GVFS Daemon
ka: GVFS დემონი

en: Main daemon for GVFS
ka: GVFS-ის მთავარი დემონი

en: Try “%s --help” for more information.
ka: მეტი ინფორმაციისთვის სცადეთ '%s --help'.

en: Automount failed: %s
ka: ავტომიმაგრების შეცდომა: %s

en: The specified location is not mounted
ka: მითითებული მდებარეობა მიმაგრებული არაა

en: The specified location is not supported
ka: მითითებული მდებარეობა მხარდაჭერილი არაა

en: Location is already mounted
ka: მდებარეობა უკვე მიმაგრებულია

en: Location is not mountable
ka: მდებარეობა მიმაგრებადი არაა

en: How to display local DNS-SD services
ka: როგორ ვაჩვენო ლოკალური DNS-SD სერვისები

en: How DNS-SD services are displayed in the "network:///" location. Possible values are "merged", "separate" (the Local Network folder) and "disabled".
ka: როგორ გამოჩნდება DNS-SD სერვისებ 'network:///' მდებარეობაზე. შესაძლო მნიშვნელობებია "შერწყმული", "ცალ-ცალკე" (ლოკალური ქსელის საქაღალდე) და "გათიშულია".

en: Extra domains to look for DNS-SD services in
ka: დამატებითი დომენები, სადაც DNS-SD სერვისებს მოვძებნი

en: Comma separated list of DNS-SD domains that should be visible in the "network:///" location.
ka: მძიმით გამოყოფილი DNS-SD დომენების, რომლებიც "network:///" მდებარეობაზე იქნება ხილული.

en: How to display SMB devices
ka: როგორ ვაჩვენო SMB მოწყობილობები

en: How SMB devices are displayed in the "network:///" location. Possible values are "merged", "separate" (the Windows Network folder) and "disabled".
ka: როგორ გამოჩნდება SMB მოწყობილობები "network:///" მდებარეობაზე. შესაძლო მნიშვნელობებია "შერწყმული", "ცალ-ცალკე" (Windows-ის ქსელის საქაღალდე) და "გათიშულია".

en: SMB workgroup
ka: SMB სამუშაო ჯგუფი

en: The Windows networking workgroup or domain that the user is part of. In order for a new workgroup to fully take effect the user may need to log out and log back in.
ka: Windows-ის ქსელის სამუშაო ჯგუფი ან დომენი, რომლის წევრებიც მომხმარებლები არიან. იმისათვის, რომ ახალი სამუშაო ჯგუფი ძალაში ბოლომდე შევიდეს, მომხმარებლებს, შეიძლება, სისტემიდან გამოსვლა და თავიდან შესვლა დასჭირდეთ.

en: How to display WSDD devices
ka: როგორ ვაჩვენო WSDD მოწყობილობები

en: How WSDD devices are displayed in the "network:///" location. Possible values are "merged", "separate" (the WSDD Network folder) and "disabled".
ka: როგორ გამოჩნდება WSDD მოწყობილობები "network:///" მდებარეობაზე. შესაძლო მნიშვნელობებია "შერწყმული", "ცალ-ცალკე" (WSDD-ის ქსელის საქაღალდე) და "გათიშულია".

en: Perform file operations
ka: ფაილური ოპერაციების ჩატარება

en: Authentication is required to run gvfsd-admin daemon
ka: „gvfsd-admin“ დემონის გასაშვებად ავთენტიკაცია აუცილებელია

en: Authentication is required to perform file operations
ka: ფაილებზე ოპერაციებისთვის ავთენტიკაცია აუცილებელია

en: Can’t find metadata file %s
ka: მეტამონაცემების ფაილი %s აღმოჩენილი არაა

en: Unable to set metadata key
ka: მეტამონაცემის პარამეტრის დაყენების შეცდომა

en: Unable to unset metadata key
ka: მეტამონაცემის პარამეტრის დაყენების მოხსნის შეცდომა

en: Unable to remove metadata keys
ka: მეტამონაცემის პარამეტრის წაშლის შეცდომა

en: Unable to move metadata keys
ka: მეტამონაცემის პარამეტრის გადატანის შეცდომა

en: GVFS Metadata Daemon
ka: GVFS მეტამონაცემების დემონი

en: Metadata daemon for GVFS
ka: მეტამონაცემების დემონი GVFS-ისთვის

en: Failed to get org.gnome.OnlineAccounts.Files for %s
ka: %s-სთვის org.gnome.OnlineAccounts.Files-ის მიღება ჩავარდა

en: Invalid credentials for %s
ka: %s-ის არასწორი ავტორიზაციის დეტალები არასწორია

en: Unsupported authentication method for %s
ka: %s-სთვის ავთენტიკაციის მეთოდი მხარდაჭერილი არაა

en: The given mount was not found
ka: მითითებული მიმაგრების წერტილი ვერ ვიპოვე

en: An operation is already pending
ka: ოპერაცია უკვე რიგშია

en: No outstanding mount operation
ka: მოთხოვნილი მიმაგრების ოპერაციის გარეშე

en: The given volume was not found
ka: მითითებული ტომი ვერ ვიპოვე

en: The given drive was not found
ka: მითითებული დისკი ვერ ვიპოვე

en: Unnamed Drive (%s)
ka: უსახელო დისკი (%s)

en: Unnamed Drive
ka: უსახელო დისკი

en: Failed to eject medium; one or more volumes on the medium are busy.
ka: მედიის გამოღების შეცდომა: დისკზე ერთი ან მეტი ტომი ჯერ კიდევ დაკავებულია.

en: One or more programs are preventing the unmount operation.
ka: ერთი ან მეტი პროგრამა ხელს უშლის მოხსნის ოპერაციას.

note: Note that the GUI (Shell, Files) currently use the term * "Eject" for both GDrive.stop() and GDrive.eject().
en: Eject Anyway
ka: მაინც გამოღება

en: Operation not supported by backend
ka: ოპერაცია უკანაბოლოს მიერ მხარდაჭერილი არაა

en: Timed out running command-line “%s”
ka: ბრძანების სტრიქონში "%s"-ის გაშვების მოლოდინის ვადა ამოიწურა

en: Unmounting %s
    Disconnecting from filesystem.
ka: %s-ის მოხსნა
    ფაილური სისტემიდან მოხსნა.

en: Writing data to %s
    Device should not be unplugged.
ka: %s-ზე მონაცემების ჩაწერა
    მოწყობილობას ნუ გამოაძრობთ.

en: %s unmounted
    Filesystem has been disconnected.
ka: %s მოხსნილია
    ფაილური სისტემა მოიხსნა.

en: %s can be safely unplugged
    Device can be removed.
ka: %s-ის გამოერთება ახლა უსაფრთხოა
    მოწყობილობის გამოერთება შესაძლებელია.

note: Translators: This is used for possibly encrypted volumes. *              The first %s is the formatted size (e.g. "42.0 MB").
en: %s Possibly Encrypted
ka: %s შესაძლოა დაშიფრულია

note: Translators: This is used for encrypted volumes. *              The first %s is the formatted size (e.g. "42.0 MB").
en: %s Encrypted
ka: %s დაშიფრული

note: Translators: This is used for volume with no filesystem label. *              The first %s is the formatted size (e.g. "42.0 MB").
en: %s Volume
ka: %s ტომი

note: Translators: Name used for volume
en: Volume
ka: ტომი

en: Error storing passphrase in keyring (%s)
ka: ბრელოკში (%s) საკვანძო ფრაზის დამახსოვრების შეცდომა

en: Error deleting invalid passphrase from keyring (%s)
ka: ბრელოკიდან (%s) არასწორი საკვანძო ფრაზის წაშლის შეცდომა

en: The unlocked device does not have a recognizable file system on it
ka: განბლოკილ მოწყობილობას ზედ ნაცნობი ფაილური სისტემა არ გააჩნია

en: Encryption passphrase for %s
ka: %s-ის დაშიფვრის საკვანძო ფრაზა

en: A passphrase is required to access the volume
ka: ტომთან წვდომისთვის აუცილებელია საკვანძო ფრაზა

note: Translators: %s is the description of the volume that is being unlocked
en: Authentication Required
    A passphrase is needed to access encrypted data on “%s”.
    The volume might be a VeraCrypt volume as it contains random data.
ka: აუცილებელია ავთენტიკაცია
    "%s"-ზე დაშიფრულ მონაცემებთან წვდომისთვის აუცილებელია საკვანძო ფრაზა.
    ეს ტომი შეიძლება VeraCrypt-ის ტომს წარმოადგენდეს, რადგან ის შემთხვევით მონაცემებს შეიცავს.

note: Translators: %s is the description of the volume that is being unlocked
en: Authentication Required
    A passphrase is needed to access encrypted data on “%s”.
ka: აუცილებელია ავთენტიკაცია
    "%s"-ზე დაშიფრულ მონაცემებთან წვდომისთვის აუცილებელია საკვანძო ფრაზა.

en: GVfs UDisks2 Volume Monitor
ka: GVfs UDisks2 ტომის მონიტორი
