gvfs - en to pl translation catalogue (419 entries)

en: Operation not supported, files on different mounts
pl: Nieobsługiwane działanie, pliki znajdują się na różnych punktach montowania

en: Couldn’t get stream file descriptor
pl: Nie można pobrać opisu pliku strumienia

en: Didn’t get stream file descriptor
pl: Nie otrzymano opisu pliku strumienia

en: Invalid return value from %s
pl: Nieprawidłowa wartość zwrotna z funkcji %s

note: translators: this is an error message when there is no user visible "mount" object corresponding to a particular path/uri
en: Could not find enclosing mount
pl: Nie można odnaleźć zawierającego punktu montowania

en: Invalid filename %s
pl: Nieprawidłowa nazwa pliku %s

en: Error setting file metadata: %s
pl: Błąd podczas ustawiania metadanych pliku: %s

en: can’t open metadata tree
pl: nie można otworzyć drzewa metadanych

en: can’t get metadata proxy
pl: nie można uzyskać pośrednika metadanych

en: values must be string or list of strings
pl: wartości muszą być ciągami lub listami ciągów

en: Error in stream protocol: %s
pl: Błąd w protokole strumienia: %s

en: End of stream
pl: Koniec strumienia

en: Operation was cancelled
pl: Anulowano działanie

en: Seek not supported on stream
pl: Wyszukiwanie nie jest obsługiwane w strumieniu

en: Truncate not supported on stream
pl: Skracanie nie jest obsługiwane w strumieniu

en: Error while getting mount info: %s
pl: Błąd podczas pobierania informacji o montowaniu: %s

en: Permission denied
pl: Brak uprawnień

en: Invalid file info format
pl: Nieprawidłowy format informacji o pliku

en: Error initializing Avahi: %s
pl: Błąd podczas inicjowania usługi Avahi: %s

note: Translators: * - the first %s refers to the service type * - the second %s refers to the service name * - the third %s refers to the domain
en: Error resolving “%s” service “%s” on domain “%s”
pl: Błąd podczas wyznaczania usługi typu „%s” o nazwie „%s” w domenie „%s”

note: Translators: * - the first %s refers to the service type * - the second %s refers to the service name * - the third %s refers to the domain * - the fourth %s refers to the required TXT keys
en: Error resolving “%s” service “%s” on domain “%s”. One or more TXT records are missing. Keys required: “%s”.
pl: Błąd podczas wyznaczania usługi typu „%s” o nazwie „%s” w domenie „%s”. Brakuje co najmniej jednego rekordu TXT. Wymagane klucze: „%s”.

note: Translators: * - the first %s refers to the service type * - the second %s refers to the service name * - the third %s refers to the domain
en: Timed out resolving “%s” service “%s” on domain “%s”
pl: Upłynął limit czasu wyznaczania usługi typu „%s” o nazwie „%s” w domenie „%s”

en: Error initializing Avahi resolver
pl: Błąd podczas inicjowania usługi rozwiązywania Avahi

en: Malformed DNS-SD encoded_triple “%s”
pl: Błędnie sformatowany DNS-SD encoded_triple „%s”

en: Can’t handle version %d of GVfsIcon encoding
pl: Nie można obsłużyć wersji %d kodowania GVfsIcon

en: Malformed input data for GVfsIcon
pl: Błędnie sformatowane dane wejściowe dla GVfsIcon

note: translators: This is the default daemon's application name, * the %s is the type of the backend, like "FTP"
en: %s File System Service
pl: Usługa systemu plików %s

en: Error: %s
pl: Błąd: %s

en: Usage: %s --spawner dbus-id object_path
pl: Użycie: %s --spawner identyfikator-dbus ścieżka_obiektu

en: Usage: %s key=value key=value …
pl: Użycie: %s key=wartość key=wartość…

en: No mount type specified
pl: Nie podano typu montowania

en: mountpoint for %s already running
pl: punkt montowania dla %s już uruchomiony

en: error starting mount daemon
pl: błąd podczas uruchamiania usługi montowania

en: The connection is not opened
pl: Połączenie nie jest otwarte

en: The connection is closed
pl: Połączenie jest zamknięte

en: Got EOS
pl: Otrzymano koniec strumienia

en: Host closed connection
pl: Zdalny komputer zamknął połączenie

en: Connection unexpectedly went down
pl: Połączenie zostało nieoczekiwanie przerwane

en: Got unexpected end of stream
pl: Otrzymano nieoczekiwany koniec strumienia

note: Translators: %d is a constant, currently hardcoded to 256
en: The server doesn’t support passwords longer than %d character. | The server doesn’t support passwords longer than %d characters.
pl[0]: Serwer nie obsługuje haseł dłuższych niż %d znak.
pl[1]: Serwer nie obsługuje haseł dłuższych niż %d znaki.
pl[2]: Serwer nie obsługuje haseł dłuższych niż %d znaków.

en: An invalid username was provided.
pl: Podano nieprawidłową nazwę użytkownika.

en: Unable to login to the server “%s” with the given password.
pl: Nie można zalogować się do serwera „%s” za pomocą podanego hasła.

en: Unable to connect to the server “%s”. A communication problem occurred.
pl: Nie można zalogować się do serwera „%s”. Wystąpił problem komunikacji.

en: Unable to connect to the server “%s” with the given password.
pl: Nie można połączyć się z serwerem „%s” za pomocą podanego hasła.

en: The server “%s” doesn’t support anonymous access.
pl: Serwer „%s” nie obsługuje logowania anonimowego.

en: Unable to connect to the server “%s”. No suitable authentication mechanism was found.
pl: Nie można połączyć się z serwerem „%s”. Nie odnaleziono odpowiedniego mechanizmu uwierzytelniania.

en: Unable to connect to the server “%s”. The server doesn’t support AFP version 3.0 or later.
pl: Nie można połączyć się z serwerem „%s”. Serwer nie obsługuje wersji 3.0 lub późniejszej protokołu AFP.

en: Permission denied.
pl: Brak uprawnień.

en: The command is not supported by the server.
pl: Polecenie nie jest obsługiwane przez serwer.

en: Your password has expired.
pl: Hasło wygasło.

en: Your password needs to be changed.
pl: Wymagana jest zmiana hasła.

note: Translators: the first %s is the username, the second the host name
en: Authentication Required
    Enter password for “%s” on “%s”:
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie
    Proszę wprowadzić hasło dla „%s” na „%s”:

note: Translators: %s here is the hostname Translators: %s is the hostname Translators: %s is a server name
en: Authentication Required
    Enter user and password for “%s”:
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie
    Proszę wprowadzić użytkownika i hasło dla „%s”:

en: The password prompt was cancelled.
pl: Anulowano okno dialogowe hasła.

en: Unable to disconnect from the server.
pl: Nie można rozłączyć z serwera.

en: Unable to connect to the server. A communication problem occurred.
pl: Nie można połączyć z serwerem. Wystąpił problem komunikacji.

en: Identification not found.
pl: Nie odnaleziono identyfikacji.

en: Got error “%s” from server
pl: Otrzymano kod błędu „%s” z serwera

en: Got unknown error code %d from server
pl: Otrzymano nieznany kod błędu %d z serwera

en: Volume doesn’t exist
pl: Wolumin nie istnieje

note: Translators: first %s is volumename and second servername
en: Couldn’t load %s on %s
pl: Nie można wczytać %s na %s

en: File doesn’t exist
pl: Plik nie istnieje

en: File is directory
pl: Plik jest katalogiem

en: Too many files open
pl: Otwarto za dużo plików

en: Target file is open
pl: Plik docelowy jest otwarty

en: Directory not empty
pl: Katalog nie jest pusty

en: Target object is marked as not deletable (DeleteInhibit)
pl: Obiekt docelowy jest oznaczony jako nieusuwalny (DeleteInhibit)

en: Target object doesn’t exist
pl: Obiekt docelowy nie istnieje

en: Volume is read-only
pl: Wolumin jest tylko do odczytu

en: Not enough space on volume
pl: Brak miejsca na woluminie

en: Target file already exists
pl: Plik docelowy już istnieje

en: Ancestor directory doesn’t exist
pl: Katalog nadrzędny nie istnieje

note: Translators: flat means volume doesn't support directories (all files are in the volume root)
en: Volume is flat and doesn’t support directories
pl: Wolumin jest płaski i nie obsługuje katalogów

en: Target directory already exists
pl: Katalog docelowy już istnieje

en: Can’t rename volume
pl: Nie można zmienić nazwy woluminu

en: Object with that name already exists
pl: Obiekt o tej nazwie już istnieje

en: Target object is marked as not renameable (RenameInhibit)
pl: Obiekt docelowy jest oznaczony brakiem możliwości zmiany nazwy (RenameInhibit)

en: Can’t move directory into one of its descendants
pl: Nie można przenieść katalogu do jednego z jego katalogów potomnych

en: Can’t move sharepoint into a shared directory
pl: Nie można przenieść punktu współdzielonego do katalogu współdzielonego

en: Can’t move a shared directory into the Trash
pl: Nie można przenieść katalogu współdzielonego do kosza

en: Object being moved is marked as not renameable (RenameInhibit)
pl: Przenoszony obiekt jest oznaczony brakiem możliwości zmiany nazwy (RenameInhibit)

en: Object being moved doesn’t exist
pl: Przenoszony obiekt nie istnieje

en: Server doesn’t support the FPCopyFile operation
pl: Serwer nie obsługuje działania FPCopyFile

en: Unable to open source file for reading
pl: Nie można otworzyć pliku źródłowego do odczytania

en: Source file and/or destination directory doesn’t exist
pl: Plik źródłowy lub katalog docelowy nie istnieje

en: Source file is a directory
pl: Plik źródłowy jest katalogiem

note: Translators: range conflict means requested data are locked by another user
en: Range lock conflict exists
pl: Istnieje konflikt blokady zakresu

en: Directory doesn’t exist
pl: Katalog nie istnieje

en: Target object is not a directory
pl: Obiekt docelowy nie jest katalogiem

en: File is not open for write access
pl: Plik nie jest otwarty do zapisu

en: File is locked by another user
pl: Plik jest zablokowany przez innego użytkownika

en: File is not open for read access
pl: Plik nie jest otwarty do odczytu

note: Return G_IO_ERROR_NOT_SUPPORTED instead of * G_IO_ERROR_CANT_CREATE_BACKUP to proceed with the GIO * fallback copy.
en: Operation not supported
pl: Nieobsługiwane działanie

en: Invalid mount spec
pl: Nieprawidłowa specyfikacja montowania

en: Internal Apple File Control error
pl: Wewnętrzny błąd Apple File Control

en: The device did not respond
pl: Urządzenie nie odpowiedziało

en: The connection was interrupted
pl: Połączenie zostało przerwane

en: Invalid Apple File Control data received
pl: Otrzymano nieprawidłowe dane Apple File Control

en: Unhandled Apple File Control error (%d)
pl: Nieobsłużony błąd Apple File Control (%d)

en: Listing applications installed on device failed
pl: Wyświetlenie listy programów zainstalowanych na urządzeniu się nie powiodło

en: Accessing application icons on device failed
pl: Uzyskanie dostępu do ikon programów na urządzeniu się nie powiodło

en: Lockdown Error: Invalid Argument
pl: Błąd blokowania: nieprawidłowy parametr

en: The device is password protected
pl: Urządzenie jest zabezpieczone hasłem

en: Unable to connect
pl: Nie można połączyć

en: User refused to trust this computer
pl: Użytkownik odmówił zaufania tego komputera

en: The user has not trusted this computer
pl: Użytkownik nie zaufał temu komputerowi

en: Unhandled Lockdown error (%d)
pl: Nieobsłużony błąd blokowania (%d)

en: libimobiledevice Error: Invalid Argument
pl: Błąd biblioteki libimobiledevice: nieprawidłowy parametr

en: libimobiledevice Error: No device found. Make sure usbmuxd is set up correctly.
pl: Błąd biblioteki libimobiledevice: nie odnaleziono urządzenia. Proszę się upewnić, że usługa usbmuxd jest poprawnie ustawiona.

en: Unhandled libimobiledevice error (%d)
pl: Nieobsłużony błąd biblioteki libimobiledevice (%d)

en: Try again
pl: Spróbuj ponownie

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Invalid AFC location: must be in the form of afc://uuid:port-number
pl: Nieprawidłowe położenie AFC: musi być w formie afc://uuid:port-numer

en: Apple Mobile Device
pl: Urządzenie przenośne firmy Apple

en: Apple Mobile Device, Jailbroken
pl: Urządzenie przenośne firmy Apple, złamane

en: Documents on Apple Mobile Device
pl: Dokumenty na Urządzeniu przenośnym firmy Apple

note: translators: * This is the device name, with the service being browsed in brackets, eg.: * Alan Smithee's iPhone (jailbreak)
en: %s (jailbreak)
pl: %s (złamane)

note: translators: * This is "Documents on foo" where foo is the device name, eg.: * Documents on Alan Smithee's iPhone
en: Documents on %s
pl: Dokumenty na urządzeniu „%s”

note: translators: * %s is the device name. 'Try again' is the caption of the button * shown in the dialog which is defined above.
en: Device Locked
    The device “%s” is locked.
    
    Enter the passcode on the device and click “Try again”.
pl: Zablokowane urządzenie
    Urządzenie „%s” jest zablokowane.
    
    Proszę wprowadzić hasło na urządzeniu i kliknąć przycisk „Spróbuj ponownie”.

note: translators: * %s is the device name. 'Try again' is the caption of the button * shown in the dialog which is defined above. 'Trust' is the caption * of the button shown in the device.
en: Untrusted Device
    The device “%s” is not trusted yet.
    
    Select “Trust” on the device and click “Try again”.
pl: Niezaufane urządzenie
    Urządzenie „%s” nie jest zaufane.
    
    Proszę wybrać „Zaufaj” na urządzeniu i kliknąć przycisk „Spróbuj ponownie”.

en: Can’t open directory
pl: Nie można otworzyć katalogu

en: Backups not supported
pl: Kopie zapasowe nie są obsługiwane

en: Unsupported seek type
pl: Nieobsługiwany typ wyszukiwania

en: Not a mountable file
pl: To nie jest montowalny plik

note: Translators: first %s is username and second serververname Translators: first %s is volumename and second servername Translators: the first %s is the username, the second the host name Translators: This is "<mount point> on <host>" and is used as name for an NFS mount Translators: This is the name o
en: %s on %s
pl: %s na %s

en: No hostname specified
pl: Nie podano nazwy komputera

en: Apple Filing Protocol Service
pl: Usługa Apple Filing Protocol

en: Can’t copy directory over directory
pl: Nie można skopiować katalogu na katalog

en: Can’t recursively copy directory
pl: Nie można rekursywnie skopiować katalogu

en: Can’t move directory over directory
pl: Nie można przenieść katalogu na katalog

en: Unable to create temporary file (%s)
pl: Nie można utworzyć pliku tymczasowego (%s)

en: The file was externally modified
pl: Plik został zmodyfikowany z zewnątrz

en: Invalid attribute type (uint32 expected)
pl: Nieprawidłowy typ atrybutu (oczekiwano uint32)

note: Translators: first %s is volumename, second username and third servername
en: %s for %s on %s
pl: %s dla %s na %s

en: No volume specified
pl: Nie podano woluminu

note: Translators: This is the name of the root in a mounted archive file, e.g. "/ in archive.tar.gz" for a file with the name "archive.tar.gz"
en: / in %s
pl: / w %s

en: The file is not a directory
pl: Plik nie jest katalogiem

note: Translators: This is the name of the backend
en: Burn
pl: Nagrywanie

en: Unable to create temporary directory
pl: Nie można utworzyć tymczasowego katalogu

en: No such file or directory
pl: Nie ma takiego pliku lub katalogu

en: Can’t copy file over directory
pl: Nie można skopiować pliku na katalog

note: Translators: this is the display name of the backend
en: CD/DVD Creator
pl: Asystent CD/DVD

en: File exists
pl: Plik istnieje

en: Target file exists
pl: Plik docelowy istnieje

en: File system is busy
pl: System plików jest zajęty

en: Unmount Anyway
pl: Odmontuj mimo to

en: Volume is busy
    One or more applications are keeping the volume busy.
pl: Wolumin jest zajęty
    Jeden lub więcej programów używa wolumin.

en: Cannot create gudev client
pl: Nie można utworzyć klienta gudev

en: No drive specified
pl: Nie podano napędu

en: Cannot find drive %s
pl: Nie można odnaleźć napędu %s

en: Drive %s does not contain audio files
pl: Napęd %s nie zawiera plików dźwiękowych

note: Translator: %s is the device the disc is inserted into. 'cdda' is the name name of the backend and shouldn't be translated.
en: cdda mount on %s
pl: Punkt montowania CDDA na %s

en: Audio Disc
pl: Płyta CD-Audio

en: File system is busy: %d open file | File system is busy: %d open files
pl[0]: System plików jest zajęty: %d otwarty plik
pl[1]: System plików jest zajęty: %d otwarte pliki
pl[2]: System plików jest zajęty: %d otwartych plików

en: No such file %s on drive %s
pl: Nie ma pliku %s w napędzie %s

note: Translators: paranoia is the name of the cd audio reading library
en: Error from “paranoia” on drive %s
pl: Błąd od biblioteki „paranoia” w napędzie %s

en: Error seeking in stream on drive %s
pl: Błąd podczas wyszukiwania w strumieniu w napędzie %s

en: No such file
pl: Nie ma takiego pliku

en: The file does not exist or isn’t an audio track
pl: Plik nie istnieje lub nie jest ścieżką dźwiękową

en: Audio CD File System Service
pl: Usługa systemu plików CD-Audio

en: Computer
pl: Komputer

en: File System
pl: System plików

en: Can’t open mountable file
pl: Nie można otworzyć montowalnego pliku

en: Internal error: %s
pl: Wewnętrzny błąd: %s

en: Can’t mount file
pl: Nie można zamontować pliku

en: No medium in the drive
pl: Brak nośnika w napędzie

en: Can’t unmount file
pl: Nie można odmontować pliku

en: Can’t eject file
pl: Nie można wysunąć pliku

en: Can’t start drive
pl: Nie można uruchomić napędu

en: Can’t stop drive
pl: Nie można zatrzymać napędu

en: Can’t poll file
pl: Nie można odpytać pliku

note: Translators: This is the name of the WebDAV share constructed as "WebDAV as <username> on <hostname>:<port>"; the ":<port>" part is the second %s and only shown if it is not the default http(s) port.
en: %s on %s%s
pl: %s na %s%s

en: HTTP Error: %s
pl: Błąd HTTP: %s

en: Could not parse response
pl: Nie można przetworzyć odpowiedzi

en: Empty response
pl: Pusta odpowiedź

en: Unexpected reply from server
pl: Nieoczekiwana odpowiedź od serwera

en: Response invalid
pl: Nieprawidłowa odpowiedź

en: WebDAV share
pl: Zasób WebDAV

note: Translators: %s is the name of the WebDAV share Translators: %s is a server name
en: Authentication Required
    Enter password for “%s”:
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie
    Proszę wprowadzić hasło dla „%s”:

en: Authentication Required
    Enter proxy password:
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie
    Proszę wprowadzić hasło pośrednika sieciowego:

en: Could not find an enclosing directory
pl: Nie można odnaleźć zawierającego katalogu

en: Not a WebDAV enabled share
pl: Nie jest to zasób WebDAV

en: Could not create request
pl: Nie można utworzyć żądania

en: Backup file creation failed
pl: Utworzenie kopii zapasowej pliku się nie powiodło

en: Can’t move over directory
pl: Nie można przenieść nad katalogiem

en: Local Network
pl: Sieć lokalna

en: Can’t monitor file or directory.
pl: Nie można obserwować pliku lub katalogu.

note: TODO: Names, etc
en: Dns-SD
pl: DNS-SD

en: Network
pl: Sieć

en: Password dialog cancelled
pl: Anulowano okno dialogowe hasła

en: Insufficient permissions
pl: Niewystarczające uprawnienia

en: Can’t move file over directory
pl: Nie można przenieść pliku nad katalogiem

en: Error moving file/folder
pl: Błąd podczas przenoszenia pliku/katalogu

note: Translators: This is the "Shared with me" folder on https://drive.google.com.
en: Shared with me
pl: Udostępnione dla mnie

note: Translators: This is the "Shared drives" folder on https://drive.google.com.
en: Shared drives
pl: Udostępnione dyski

en: Error getting data from file
pl: Błąd podczas pobierania danych z pliku

en: Target file is not a regular file
pl: Plik docelowy nie jest zwykłym plikiem

en: Invalid reply received
pl: Otrzymano nieprawidłową odpowiedź

en: File is not a regular file
pl: Plik nie jest zwykłym plikiem

en: Target file is a directory
pl: Plik docelowy jest katalogiem

en: Error writing file
pl: Błąd podczas zapisywania pliku

note: Translator: %s represents a more specific error message and %d the specific error code
en: %s: %d: Directory or file exists
pl: %s: %d: katalog lub plik już istnieje

note: Translator: %s represents a more specific error message and %d the specific error code
en: %s: %d: No such file or directory
pl: %s: %d: nie ma takiego pliku lub katalogu

note: Translator: %s represents a more specific error message and %d the specific error code
en: %s: %d: Invalid filename
pl: %s: %d: nieprawidłowa nazwa pliku

note: Translator: %s represents a more specific error message and %d the specific error code
en: %s: %d: Not Supported
pl: %s: %d: nieobsługiwane

note: Translator: %s represents the device, e.g. usb:001,042
en: Digital Camera (%s)
pl: Aparat cyfrowy (%s)

en: Couldn’t find matching udev device.
pl: Nie można odnaleźć pasującego urządzenia biblioteki udev.

en: Cannot create gphoto2 context
pl: Nie można utworzyć kontekstu biblioteki gphoto2

en: Error creating camera
pl: Błąd podczas tworzenia obiektu aparatu cyfrowego

en: Error loading device information
pl: Błąd podczas wczytywania informacji o urządzeniu

en: Error looking up device information
pl: Błąd podczas wyszukiwania informacji o urządzeniu

en: Error getting device information
pl: Błąd podczas pobierania informacji o urządzeniu

en: Error setting up camera communications port
pl: Błąd podczas ustawiania portu komunikacji z aparatem cyfrowym

en: Error initializing camera
pl: Błąd podczas inicjowania aparatu cyfrowego

note: Translator: %s represents the device, e.g. usb:001,042. 'gphoto2' is the name of the backend and shouldn't be translated.
en: gphoto2 mount on %s
pl: Punkt montowania biblioteki gphoto2 na %s

en: No camera specified
pl: Nie podano aparatu cyfrowego

en: Error creating file object
pl: Błąd podczas tworzenia obiektu pliku

en: Error getting file
pl: Błąd podczas pobierania pliku

en: Malformed icon identifier “%s”
pl: Błędnie sformatowany identyfikator ikony „%s”

en: Error seeking in stream on camera %s
pl: Błąd podczas wyszukiwania w strumieniu w aparacie cyfrowym %s

en: Not a directory
pl: To nie jest katalog

en: Failed to get folder list
pl: Pobranie listy katalogów się nie powiodło

en: Failed to get file list
pl: Pobranie listy plików się nie powiodło

en: Error creating directory
pl: Błąd podczas tworzenia katalogu

en: Name already exists
pl: Nazwa już istnieje

en: New name too long
pl: Nowa nazwa jest za długa

en: Error renaming directory
pl: Błąd podczas zmieniania nazwy katalogu

en: Error renaming file
pl: Błąd podczas zmieniania nazwy pliku

en: Directory “%s” is not empty
pl: Katalog „%s” nie jest pusty

en: Error deleting directory
pl: Błąd podczas usuwania katalogu

en: Error deleting file
pl: Błąd podczas usuwania pliku

en: Can’t write to directory
pl: Nie można zapisać do katalogu

en: Cannot allocate new file to append to
pl: Nie można przydzielić nowego pliku, aby dodać do

en: Cannot read file to append to
pl: Nie można odczytać pliku, aby dodać do

en: Cannot get data of file to append to
pl: Nie można pobrać danych pliku, aby dodać do

en: Not supported (not same directory)
pl: Nieobsługiwane (nie ten sam katalog)

en: Not supported (the source is a directory, the destination is a directory too)
pl: Nieobsługiwane (źródło jest katalogiem, i cel też jest katalogiem)

en: Not supported (the source is a directory, but the destination is an existing file)
pl: Nieobsługiwane (źródłem jest katalog, ale celem jest istniejący plik)

en: Not supported (the source is a file, but the destination is a directory)
pl: Nieobsługiwane (źródłem jest plik, ale celem jest katalog)

en: HTTP Client Error: %s
pl: Błąd klienta HTTP: %s

en: Directory notification not supported
pl: Powiadamianie o katalogach nie jest obsługiwane

note: Translators: This is shown as the name for MTP devices *              without StorageDescription. *              The %X is the formatted storage ID.
en: Storage (%X)
pl: Pamięć masowa (%X)

en: Unknown error.
pl: Nieznany błąd.

en: libmtp error: %s
pl: Błąd biblioteki libmtp: %s

en: No device specified
pl: Nie podano urządzenia

en: No MTP devices found
pl: Nie odnaleziono urządzeń MTP

en: Unable to connect to MTP device
pl: Nie można połączyć z urządzeniem MTP

en: Unable to allocate memory while detecting MTP devices
pl: Nie można przydzielić pamięci podczas wykrywania urządzeń MTP

en: Generic libmtp error
pl: Ogólny błąd biblioteki libmtp

en: Unable to open MTP device “%03u,%03u”
pl: Nie można otworzyć urządzenia MTP „%03u,%03u”

en: Device not found
pl: Nie odnaleziono urządzenia

en: File not found
pl: Nie odnaleziono pliku

en: Target is a directory
pl: Plik docelowy jest katalogiem

en: Can’t merge directories
pl: Nie można połączyć katalogów

en: Cannot make directory in this location
pl: Nie można utworzyć katalogu w tym położeniu

en: Not a regular file
pl: To nie jest zwykły plik

en: Cannot write to this location
pl: Nie można zapisać do tego położenia

en: No thumbnail for entity “%s”
pl: Brak miniatury dla jednostki „%s”

en: File Sharing
pl: Udostępnianie plików

en: Remote Login
pl: Zdalne logowanie

en: Windows Network
pl: Sieć Windows

en: WSDD Network
pl: Sieć WSDD

note: Translators: this is the friendly name of the 'network://' backend that * shows computers in your local network.
en: Network Location Monitor
pl: Monitor sieci lokalnej

en: Mount point does not exist
pl: Punkt montowania nie istnieje

en: Permission denied: Perhaps this host is disallowed or a privileged port is needed
pl: Brak uprawnień: być może ten komputer jest niedozwolony lub wymagany jest uprawniony port

en: Unable to create temporary file
pl: Nie można utworzyć tymczasowego pliku

en: Invalid attribute type
pl: Nieprawidłowy typ atrybutu

en: My Files
pl: Moje pliki

en: The recent folder may not be deleted
pl: Katalog ostatnio używanych elementów nie może zostać usunięty

note: Translators: this is the display name of the backend translators: This is the name of the backend
en: Recent
pl: Ostatnio używane

en: Connection failed
pl: Połączenie się nie powiodło

en: Hostname not known
pl: Nazwa komputera jest nieznana

en: No route to host
pl: Brak ścieżki do komputera

en: Connection refused by server
pl: Odmowa połączenia z serwerem

en: Host key verification failed
pl: Weryfikacja klucza hosta się nie powiodła

en: Too many authentication failures
pl: Za dużo niepowodzeń uwierzytelnienia

en: Unable to spawn SSH program
pl: Nie można uruchomić programu SSH

en: Unable to spawn SSH program: %s
pl: Nie można uruchomić programu SSH: %s

en: Timed out when logging in
pl: Przekroczono czas oczekiwania podczas logowania do

en: Log In Anyway
pl: Zaloguj mimo to

en: Cancel Login
pl: Anuluj logowanie

en: Login dialog cancelled
pl: Anulowano okno dialogowe logowania

en: Can’t send host identity confirmation
pl: Nie można wysłać potwierdzenia tożsamości

note: Translators: the first %s is the username, the second the host name
en: Authentication Required
    Enter passphrase for secure key for “%s” on “%s”:
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie
    Proszę wprowadzić hasło dla klucza dla „%s” na „%s”:

note: Translators: %s is the hostname
en: Authentication Required
    Enter passphrase for secure key for “%s”:
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie
    Proszę wprowadzić hasło dla klucza dla „%s”:

en: Can’t send password
pl: Nie można wysłać hasła

note: Translators: the first %s is the username, the second the host name
en: Enter verification code for %s on %s
pl: Proszę wprowadzić kod weryfikacji dla %s na %s

note: Translators: %s is the hostname
en: Enter verification code for %s
pl: Proszę wprowadzić kod weryfikacji dla %s

note: Translators: the first %s is the hostname, the second the key fingerprint
en: Identity Verification Failed
    Verifying the identity of “%s” failed, this happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is “%s”. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
pl: Weryfikacja tożsamości się nie powiodła
    Weryfikacja tożsamości „%s” się nie powiodła. To się zdarza, jeśli do komputera zalogowano się po raz pierwszy.
    
    Tożsamość wysłana przez zdalny komputer to „%s”. Aby uzyskać całkowitą pewność dotyczącą bezpieczeństwa, należy skontaktować się z administratorem komputera.

note: Translators: the first %s is the hostname, the second is an ip address
en: Identity Verification Failed
    The host key for “%s” differs from the key for the IP address “%s”
    If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
pl: Weryfikacja tożsamości się nie powiodła
    Klucz komputera dla „%s” różni się od klucza dla adresu IP „%s”
    Aby uzyskać całkowitą pewność dotyczącą bezpieczeństwa, należy skontaktować się z administratorem komputera.

en: The connection is closed (the underlying SSH process exited)
pl: Zamknięto połączenie (proces SSH nieoczekiwanie zakończył działanie)

en: Internal error: Unknown Error
pl: Wewnętrzny błąd: nieznany błąd

en: Protocol error
pl: Błąd protokołu

en: Unable to find supported SSH command
pl: Nie można odnaleźć obsługiwanego polecenia SSH

en: Unknown reason
pl: Nieznana przyczyna

en:  (invalid encoding)
pl:  (nieprawidłowe kodowanie)

note: Translators: This is the name of the root of an SFTP share, like "/ on <hostname>"
en: / on %s
pl: / na %s

en: Failure
pl: Nieudane

en: Error creating backup file: %s
pl: Błąd podczas tworzenia kopii zapasowej: %s

en: Value out of range, sftp only supports 32bit timestamps
pl: Wartość jest poza zakresem, SFTP obsługuje tylko czasy 32-bitowe

en: Invalid attribute type (uint64 expected)
pl: Nieprawidłowy typ atrybutu (oczekiwano uint64)

en: Internal Error (%s)
pl: Wewnętrzny błąd (%s)

note: translators: Name for the location that lists the smb shares availible on a server (%s is the name of the server)
en: Windows shares on %s
pl: Zasoby Windows na %s

note: translators: We tried to mount a windows (samba) share, but failed
en: Failed to retrieve share list from server: %s
pl: Pobranie listy zasobów z serwera się nie powiodło: %s

en: Windows Network File System Service
pl: Usługa systemu plików sieci Windows

note: Translators: First %s is a share name, second is a server name
en: Authentication Required
    Enter password for share “%s” on “%s”:
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie
    Proszę wprowadzić hasło dla zasobu „%s” na „%s”:

note: Translators: First %s is a share name, second is a server name
en: Authentication Required
    Enter user and password for share “%s” on “%s”:
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie
    Proszę wprowadzić użytkownika i hasło dla zasobu „%s” na „%s”:

note: translators: We tried to mount a windows (samba) share, but failed
en: Failed to mount Windows share: %s
pl: Zamontowanie zasobu Windows się nie powiodło: %s

en: Backup file creation failed: %s
pl: Utworzenie pliku kopii zapasowej się nie powiodło: %s

en: Can’t rename file, filename already exists
pl: Nie można zmienić nazwy pliku, nazwa pliku już istnieje

en: Error deleting file: %s
pl: Błąd podczas usuwania pliku: %s

en: Error moving file: %s
pl: Błąd podczas przenoszenia pliku: %s

en: Error removing target file: %s
pl: Błąd podczas usuwania pliku docelowego: %s

en: Can’t recursively move directory
pl: Nie można rekursywnie przenieść katalogu

en: Windows Shares File System Service
pl: Usługa systemu plików zasobów sieciowych Windows

en: The trash folder may not be deleted
pl: Katalog kosza nie może zostać usunięty

en: Items in the trash may not be modified
pl: Elementy w koszu nie mogą być modyfikowane

note: Translators: this is the display name of the backend translators: This is the name of the backend
en: Trash
pl: Kosz

en: File is not a directory
pl: Plik nie jest katalogiem

en: WS-Discovery Network
pl: Sieć WS-Discovery

en: Channel blocked
pl: Zablokowano kanał

en: The signing certificate authority is not known.
pl: Centrum CA podpisywania nie jest znane.

en: The certificate does not match the identity of the site.
pl: Certyfikat nie pasuje do tożsamości witryny.

en: The certificate’s activation time is in the future.
pl: Czas aktywacji certyfikatu jest w przyszłości.

en: The certificate has expired.
pl: Certyfikat wygasł.

en: The certificate has been revoked.
pl: Certyfikat został unieważniony.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
pl: Algorytm certyfikatu jest niebezpieczny.

en: Error occurred when validating the certificate.
pl: Wystąpił błąd podczas sprawdzania poprawności certyfikatu.

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

note: Translators: The first %s is the reason why verification failed, the second a certificate
en: Identity Verification Failed
    %s
    
    %s
    
    Are you really sure you would like to continue?
pl: Weryfikacja tożsamości się nie powiodła
    %s
    
    %s
    
    Na pewno kontynuować?

en: Unexpected end of stream
pl: Nieoczekiwany koniec strumienia

en: Invalid reply
pl: Nieprawidłowa odpowiedź

en: Failed to create active FTP connection. Maybe your router does not support this?
pl: Utworzenie aktywnego połączenia FTP się nie powiodło. Proszę sprawdzić, czy router je obsługuje.

en: Failed to create active FTP connection.
pl: Utworzenie aktywnego połączenia FTP się nie powiodło.

en: Filename contains invalid characters.
pl: Nazwa pliku zawiera nieprawidłowa znaki.

en: The FTP server is busy. Try again later
pl: Serwer FTP jest zajęty. Proszę spróbować ponownie później

en: Backend currently unmounting
pl: Mechanizm przetwarzający obecnie odmontowuje

en: Accounts are unsupported
pl: Konta są nieobsługiwane

en: Cannot open data connection. Maybe your firewall prevents this?
pl: Nie można otworzyć połączenia danych. Proszę sprawdzić ustawienia zapory sieciowej.

en: Data connection closed
pl: Zamknięto połączenie danych

en: Operation failed
pl: Działanie się nie powiodło

en: No space left on server
pl: Brak miejsca na serwerze

en: Unsupported network protocol
pl: Nieobsługiwany protokół sieciowy

en: Page type unknown
pl: Nieznany typ strony

en: Invalid filename
pl: Nieprawidłowa nazwa pliku

en: Error seeking in stream
pl: Błąd podczas wyszukiwania w strumieniu

en: Filesystem is read-only
pl: System plików jest tylko do odczytu

en: Symlinks not supported by backend
pl: Dowiązania symboliczne nieobsługiwane przez mechanizm przetwarzający

en: Invalid dbus message
pl: Nieprawidłowy komunikat D-Bus

en: %s has been unmounted
pl: Odmontowano urządzenie „%s”

en: Unmounting %s
    Please wait
pl: Odmontowywanie urządzenia „%s”
    Proszę czekać

en: Communication with the underlying wsdd daemon failed.
pl: Komunikacja z usługą wsdd się nie powiodła.

en: The underlying wsdd daemon exited unexpectedly.
pl: Usługa wsdd nieoczekiwanie zakończyła działanie.

en: Failed to spawn the underlying wsdd daemon.
pl: Wywołanie usługi wsdd się nie powiodło.

en: Failed to establish connection with the underlying wsdd daemon.
pl: Nawiązanie połączenia z usługą wsdd się nie powiodło.

en: Replace old daemon.
pl: Zastępuje poprzednią usługę.

en: Don’t start fuse.
pl: Bez uruchamiania FUSE.

en: Enable debug output.
pl: Włącza wyjście debugowania.

en: Show program version.
pl: Wyświetla wersję programu.

en: GVFS Daemon
pl: Usługa GVFS

en: Main daemon for GVFS
pl: Główna usługa dla GVFS

en: Try “%s --help” for more information.
pl: Polecenie „%s --help” wyświetli więcej informacji.

en: Automount failed: %s
pl: Automatyczne montowanie się nie powiodło: %s

en: The specified location is not mounted
pl: Podane położenie nie jest zamontowane

en: The specified location is not supported
pl: Podane położenie nie jest obsługiwane

en: Location is already mounted
pl: Położenie jest już zamontowane

en: Location is not mountable
pl: Położenie nie jest montowalne

en: How to display local DNS-SD services
pl: Jak wyświetlać lokalne usługi DNS-SD

en: How DNS-SD services are displayed in the "network:///" location. Possible values are "merged", "separate" (the Local Network folder) and "disabled".
pl: Jak usługi DNS-SD są wyświetlane w położeniu „network:///”. Możliwe wartości: „merged” (połączone), „separate” (oddzielnie, katalog „Sieć lokalna”) i „disabled” (wyłączone).

en: Extra domains to look for DNS-SD services in
pl: Dodatkowe domeny, w których wyszukiwać usługi DNS-SD

en: Comma separated list of DNS-SD domains that should be visible in the "network:///" location.
pl: Lista domen DNS-SD oddzielonych przecinkami, które mają być widoczne w położeniu „network:///”.

en: How to display SMB devices
pl: Jak wyświetlać urządzenia SMB

en: How SMB devices are displayed in the "network:///" location. Possible values are "merged", "separate" (the Windows Network folder) and "disabled".
pl: Jak urządzenia SMB są wyświetlane w położeniu „network:///”. Możliwe wartości: „merged” (połączone), „separate” (oddzielnie, katalog „Sieć Windows”) i „disabled” (wyłączone).

en: SMB workgroup
pl: Grupa robocza SMB

en: The Windows networking workgroup or domain that the user is part of. In order for a new workgroup to fully take effect the user may need to log out and log back in.
pl: Grupa robocza lub domena sieci Windows, której użytkownik jest częścią. Aby nowa grupa robocza została w pełni uwzględniona, użytkownik może musieć wylogować się i zalogować ponownie.

en: How to display WSDD devices
pl: Jak wyświetlać usługi WSDD

en: How WSDD devices are displayed in the "network:///" location. Possible values are "merged", "separate" (the WSDD Network folder) and "disabled".
pl: Jak urządzenia WSDD są wyświetlane w położeniu „network:///”. Możliwe wartości: „merged” (połączone), „separate” (oddzielnie, katalog „Sieć WSDD”) i „disabled” (wyłączone).

en: Perform file operations
pl: Wykonywanie działań na plikach

en: Authentication is required to run gvfsd-admin daemon
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie, aby uruchomić usługę gvfsd-admin

en: Authentication is required to perform file operations
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie, aby wykonywać działania na plikach

en: Can’t find metadata file %s
pl: Nie można odnaleźć metadanych pliku %s

en: Unable to set metadata key
pl: Nie można ustawić klucza metadanych

en: Unable to unset metadata key
pl: Nie można usunąć ustawienia klucza metadanych

en: Unable to remove metadata keys
pl: Nie można usunąć kluczy metadanych

en: Unable to move metadata keys
pl: Nie można przenieść kluczy metadanych

en: GVFS Metadata Daemon
pl: Usługa metadanych GVFS

en: Metadata daemon for GVFS
pl: Usługa metadanych dla GVFS

en: Failed to get org.gnome.OnlineAccounts.Files for %s
pl: Uzyskanie org.gnome.OnlineAccounts.Files dla %s się nie powiodło

en: Invalid credentials for %s
pl: Nieprawidłowe dane uwierzytelniające dla %s

en: Unsupported authentication method for %s
pl: Nieobsługiwana metoda uwierzytelniania dla %s

en: The given mount was not found
pl: Nie odnaleziono podanego punktu montowania

en: An operation is already pending
pl: Trwa działanie

en: No outstanding mount operation
pl: Brak zaległego działania montowania

en: The given volume was not found
pl: Nie odnaleziono podanego woluminu

en: The given drive was not found
pl: Nie odnaleziono podanego napędu

en: Unnamed Drive (%s)
pl: Napęd bez nazwy (%s)

en: Unnamed Drive
pl: Napęd bez nazwy

en: Failed to eject medium; one or more volumes on the medium are busy.
pl: Wysunięcie nośnika się nie powiodło; jeden lub więcej woluminów na nośniku jest zajętych.

en: One or more programs are preventing the unmount operation.
pl: Jeden lub więcej programów powstrzymuje działanie odmontowania.

note: Note that the GUI (Shell, Files) currently use the term * "Eject" for both GDrive.stop() and GDrive.eject().
en: Eject Anyway
pl: Wysuń mimo to

en: Operation not supported by backend
pl: Działanie nieobsługiwane przez mechanizm przetwarzający

en: Timed out running command-line “%s”
pl: Przekroczono czas oczekiwania podczas wykonywania wiersza poleceń „%s”

en: Unmounting %s
    Disconnecting from filesystem.
pl: Odmontowywanie urządzenia „%s”
    Odłączanie systemu plików.

en: Writing data to %s
    Device should not be unplugged.
pl: Zapisywanie danych na urządzeniu „%s”
    Nie należy go wyjmować.

en: %s unmounted
    Filesystem has been disconnected.
pl: Odmontowano urządzenie „%s”
    Odłączono system plików.

en: %s can be safely unplugged
    Device can be removed.
pl: Można bezpiecznie wyjąć urządzenie „%s”
    Można odłączyć urządzenie.

note: Translators: This is used for possibly encrypted volumes. *              The first %s is the formatted size (e.g. "42.0 MB").
en: %s Possibly Encrypted
pl: Możliwie zaszyfrowany wolumin (%s)

note: Translators: This is used for encrypted volumes. *              The first %s is the formatted size (e.g. "42.0 MB").
en: %s Encrypted
pl: Zaszyfrowany wolumin (%s)

note: Translators: This is used for volume with no filesystem label. *              The first %s is the formatted size (e.g. "42.0 MB").
en: %s Volume
pl: Wolumin (%s)

note: Translators: Name used for volume
en: Volume
pl: Wolumin

en: Error storing passphrase in keyring (%s)
pl: Błąd podczas przechowywania hasła w bazie kluczy (%s)

en: Error deleting invalid passphrase from keyring (%s)
pl: Błąd podczas usuwania nieprawidłowego hasła z bazy kluczy (%s)

en: The unlocked device does not have a recognizable file system on it
pl: Odblokowane urządzenie nie ma rozpoznawalnego systemu plików

en: Encryption passphrase for %s
pl: Hasło szyfrowania dla „%s”

en: A passphrase is required to access the volume
pl: Wymagane jest hasło, aby uzyskać dostęp do woluminu

note: Translators: %s is the description of the volume that is being unlocked
en: Authentication Required
    A passphrase is needed to access encrypted data on “%s”.
    The volume might be a VeraCrypt volume as it contains random data.
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie
    Wymagane jest hasło, aby uzyskać dostęp do zaszyfrowanych danych na woluminie „%s”.
    Wolumin może być woluminem VeraCrypt, ponieważ zawiera losowe dane.

note: Translators: %s is the description of the volume that is being unlocked
en: Authentication Required
    A passphrase is needed to access encrypted data on “%s”.
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie
    Wymagane jest hasło, aby uzyskać dostęp do zaszyfrowanych danych na woluminie „%s”.

en: GVfs UDisks2 Volume Monitor
pl: Monitor woluminów UDisks2 GVFS
