gvfs MASTER - en to et translation catalogue (540 entries)

en: Operation not supported, files on different mounts
et: Operatsioon pole toetatud, failid asuvad eri ketastel

en: Couldn't get stream file descriptor
et: Voo failideskriptorit pole võimalik hankida

en: Didn't get stream file descriptor
et: Ei õnnestunud voofaili deskriptorit saada

en: Invalid return value from %s
et: %s tagastas vigase väärtuse

note: translators: this is an error message when there is no user visible "mount" object corresponding to a particular path/uri
en: Could not find enclosing mount
et: Haakepunktile vastavat kirjet ei leitud

en: Invalid filename %s
et: Vigane failinimi %s

en: Error setting file metadata: %s
et: Viga faili metaandmete määramisel: %s

en: values must be string or list of strings
et: väärtus peab olema sõne või sõnede loend

en: Operation was cancelled
et: Operatsioon katkestati

en: Error in stream protocol: %s
et: Viga vooprotokollis: %s

en: End of stream
et: Voo lõpp

en: Seek not supported on stream
et: Andmevoogude korral pole asukohale hüppamine toetatud

en: Error while getting mount info: %s
et: Viga ühendamise andmete hankimisel: %s

en: Invalid file info format
et: Vigane failiandmete vorming

en: Error initializing Avahi: %s
et: Viga Avahi lähtestamisel: %s

en: Error creating Avahi resolver: %s
et: Viga Avahi lahendaja loomisel: %s

note: Translators: * - the first %s refers to the service type * - the second %s refers to the service name * - the third %s refers to the domain
en: Error resolving "%s" service "%s" on domain "%s"
et: "%s" teenuse "%s" lahendamise viga domeenil "%s"

note: Translators: * - the first %s refers to the service type * - the second %s refers to the service name * - the third %s refers to the domain * - the fourth %s refers to the required TXT keys
en: Error resolving "%s" service "%s" on domain "%s". One or more TXT records are missing. Keys required: "%s".
et: "%s" teenuse "%s" lahendamise viga domeenil "%s". Üks või enam TXT kirjet on puudu. Vajalikud võtmed: "%s".

note: Translators: * - the first %s refers to the service type * - the second %s refers to the service name * - the third %s refers to the domain
en: Timed out resolving "%s" service "%s" on domain "%s"
et:  "%s" teenuse "%s" lahendamine domeenil "%s" aegus

en: Malformed DNS-SD encoded_triple '%s'
et: Vigane DNS-SD encoded_triple '%s'

en: Can't handle version %d of GVfsIcon encoding
et: GVfsIcon kodeeringu versiooni %d pole võimalik käsitseda

en: Malformed input data for GVfsIcon
et: GVfsIcon'ile anti vigane sisendteave

note: translators: This is the default daemon's application name, * the %s is the type of the backend, like "FTP"
en: %s File System Service
et: %s failisüsteemi teenus

en: Error: %s
et: Viga: %s

en: Usage: %s --spawner dbus-id object_path
et: Kasutamine: %s --spawner dbus-id objekti_rada

en: Usage: %s key=value key=value ...
et: Kasutamine: %s võti=väärtust võti=väärtust ...

en: No mount type specified
et: Ühendamise liiki pole määratud

en: mountpoint for %s already running
et: ühenduspunkt %s on juba töös

en: error starting mount daemon
et: viga ühendamisdeemoni käivitamisel

en: The connection is not opened
et: Ühendus pole avatud

en: The connection is closed
et: Ühendus on suletud

en: Connection unexpectedly went down
et: Ühendus katkes ootamatult

en: Got EOS
et: Saadi EOS (voolõpp)

en: The server doesn't support passwords longer than %d character. | The server doesn't support passwords longer than %d characters.
et[0]: Server ei toeta pikemaid paroole kui %d märk.
et[1]: Server ei toeta pikemaid paroole kui %d märki.

en: An invalid username was provided.
et: Sisestati vale kasutajanimi.

en: Unable to login to the server “%s” with the given password.
et: Antud parooliga pole võimalik „%s” serverisse sisse logida.

en: Unable to connect to the server “%s”. A communication problem occurred.
et: Serverisse „%s” pole võimalik ühenduda. Esines kommunikatsiooni viga.

en: Unable to connect to the server “%s” with the given password.
et: Antud parooliga pole võimalik serveriga „%s” ühenduda.

en: The server “%s” doesn't support anonymous access.
et: Server „%s” ei toeta anonüümset sisselogimist.

en: Unable to connect to the server “%s”. No suitable authentication mechanism was found.
et: Sisselogimine serverisse „%s” nurjus. Sobivat autentimismehhanismi ei leitud.

en: Unable to connect to the server “%s”. The server doesn't support AFP version 3.0 or later.
et: Serveriga „%s” pole võimalik ühenduda. Server ei toeta AFP versiooni 3.0 või hilisemat.

en: Permission denied.
et: Ligipääs keelatud.

en: The command is not supported by the server.
et: Server ei toeta seda käsku.

en: Your password has expired.
et: Sinu parool on aegunud.

en: Your password needs to be changed.
et: Sinu parooli tuleb muuta.

note: translators: %s here is the hostname
en: Enter your password for the server “%s”.
et: Sisesta oma parool serveris „%s”.

note: translators: %s here is the hostname
en: Enter your name and password for the server “%s”.
et: Sisesta oma nimi ja parool serveris „%s”.

en: The password prompt was cancelled.
et: Paroolidialoog tühistati.

en: Unable to disconnect from the server.
et: Serveriga ühenduse katkestamine nurjus.

en: Unable to connect to the server. A communication problem occurred.
et: Serverisse pole võimalik ühenduda. Esines ühenduse probleem.

en: Identification not found.
et: Identiteeti ei leitud.

en: Got error "%s" from server
et: Serverist saadi viga "%s"

en: Got unknown error code %d from server
et: Serverist saadi tundmatu veakood %d

en: Couldn't load %s on %s
et: Pole võimalik laadida %s masinas %s

en: Permission denied
et: Ligipääs keelatud

en: File doesn't exist
et: Faili pole olemas

en: File is directory
et: Fail on kataloog

en: Too many files open
et: Liiga palju faile on avatud

en: Target file is open
et: Sihtfail on juba avatud

en: Directory not empty
et: Kataloog pole tühi

en: Target object is marked as not deletable (DeleteInhibit)
et: Sihtobjekt on märgitud kustutamatuks (DeleteInhibit)

en: Target object doesn't exist
et: Sihtobjekti pole olemas

en: Volume is read-only
et: Köide on kirjutuskaitsega

en: Not enough space on volume
et: Köitel pole piisavalt ruumi

en: Target file already exists
et: Sihtfail on juba olemas

en: Ancestor directory doesn't exist
et: Vanemkataloogi pole olemas

en: Volume is flat and doesn't support directories
et: Köide ei toeta katalooge

en: Target directory already exists
et: Sihtkataloog on juba olemas

en: Can't rename volume
et: Köite nime pole võimalik muuta

en: Object with that name already exists
et: Sellenimeline objekt on juba olemas

en: Target object is marked as not renameable (RenameInhibit)
et: Sihtobjekt on märgitud ümbernimetamatuks (RenameInhibit)

en: Can't move directory into one of its descendants
et: Kataloogi pole võimalik iseenda alamkataloogi sisse liigutada

en: Can't move sharepoint into a shared directory
et: Jagamispunkti pole võimalik liigutada jagatud kataloogi sisse

en: Can't move a shared directory into the Trash
et: Jagatud kataloogi pole võimalik prügikasti liigutada

en: Object being moved is marked as not renameable (RenameInhibit)
et: Liigutatav objekt on märgitud ümbernimetamatuks (RenameInhibit)

en: Object being moved doesn't exist
et: Liigutatavat objekti pole olemas

en: Server doesn't support the FPCopyFile operation
et: Server ei toeta FPCopyFile toimingut

en: Unable to open source file for reading
et: Lähtefaili pole võimalik lugemiseks avada

en: Source file and/or destination directory doesn't exist
et: Lähtefaili ja/või sihtkataloogi pole olemas

en: Source file is a directory
et: Lähtefail on kataloog

en: Range lock conflict exists
et: Esines piirkondade lukkude konflikt

en: Directory doesn't exist
et: Kataloogi pole olemas

en: Target object is not a directory
et: Sihtobjekt pole kataloog

en: File is not open for write access
et: Fail ei ole kirjutamiseks avatud

en: File is locked by another user
et: Fail on teise kasutaja poolt lukustatud

en: File is not open for read access
et: Fail ei ole lugemiseks avatud

en: Internal Apple File Control error
et: Apple failijuhtimise siseviga

en: File does not exist
et: Faili pole olemas

en: The directory is not empty
et: Kataloog pole tühi

en: The device did not respond
et: Seade ei reageeri

en: The connection was interrupted
et: Ühendused katkestati

en: Invalid Apple File Control data received
et: Saadi vigased Apple failijuhtimise andmed

en: Unhandled Apple File Control error (%d)
et: Käsitlematu Apple failijuhtimise viga (%d)

en: Listing applications installed on device failed
et: Seadmesse paigaldatud rakenduste loendi hankimine nurjus

en: Accessing application icons on device failed
et: Seadmest rakenduste ikoonide hankimine nurjus

en: Lockdown Error: Invalid Argument
et: Lukustuse viga: sobimatu argument

en: Unable to connect
et: Ühendumine pole võimalik

en: Unhandled Lockdown error (%d)
et: Käsitlematu lukustuse viga (%d)

en: libimobiledevice Error: Invalid Argument
et: libimobiledevice viga: sobimatu argument

en: libimobiledevice Error: No device found. Make sure usbmuxd is set up correctly.
et: libimobiledevice viga: ühtegi seadet ei leitud. Veendu, et usbmuxd on õigesti seadistatud.

en: Unhandled libimobiledevice error (%d)
et: Käsitlematu libimobiledevice viga (%d)

en: Try again
et: Proovi uuesti

en: Cancel
et: Loobu

en: Invalid mount spec
et: Vigane ühendamiskirjeldus

en: Invalid AFC location: must be in the form of afc://uuid:port-number
et: Sobimatu AFC asukoht: peab olema kujul afc://uuid:port-number

en: Apple Mobile Device
et: Apple mobiil

en: Apple Mobile Device, Jailbroken
et: Apple mobiil, lahti murtud

en: Documents on Apple Mobile Device
et: Apple mobiilseadmes olevad dokumendid

note: translators: * This is the device name, with the service being browsed in brackets, eg.: * Alan Smithee's iPhone (jailbreak)
en: %s (jailbreak)
et: %s (lahti murtud)

note: translators: * This is "Documents on foo" where foo is the device name, eg.: * Documents on Alan Smithee's iPhone
en: Documents on %s
et: Dokumendid seadmes %s

note: translators: * %s is the device name. 'Try again' is the caption of the button * shown in the dialog which is defined above.
en: The device “%s” is locked. Enter the passcode on the device and click “Try again”.
et: Seade „%s” on lukustatud. Seadme avamiseks sisesta parool ja vajuta „Proovi uuesti”.

en: Can't open directory
et: Kataloogi pole võimalik avada

en: Backups are not yet supported.
et: Varukoopiad pole veel toetatud.

en: Invalid seek type
et: Sobimatu kerimise liik

en: Operation unsupported
et: Operatsioon pole toetatud

en: The file is not a mountable
et: Fail pole ühendatav

note: Translators: first %s is username and second serververname Translators: first %s is volumename and second servername Translators: the first %s is the username, the second the host name Translators: This is the name of an SFTP share, like "<user> on <hostname>" Set the mountspec according to original
en: %s on %s
et: %s serveris %s

en: No hostname specified
et: Hostinimi on määramata

en: Apple Filing Protocol Service
et: Apple Filing Protocol (AFP) teenus

en: Can't copy directory over directory
et: Kataloogi pole võimalik kataloogi asemele kopeerida

en: Can't recursively copy directory
et: Kataloogi pole võimalik rekursiivselt kopeerida

en: Can't move directory over directory
et: Kataloogi pole võimalik kataloogi asemele liigutada

en: backups not supported
et: varukoopiad pole toetatud

en: Unable to create temporary file (%s)
et: Ajutist faili pole võimalik luua (%s)

en: The file was externally modified
et: Faili on mõne teise programmi poolt muudetud

en: Invalid attribute type (uint32 expected)
et: Vigane atribuudi liik (polnud uint32)

note: Translators: first %s is volumename, second username and third servername
en: %s for %s on %s
et: %s %s hostil %s

en: No volume specified
et: Köide on määramata

note: FIXME: this should really be "/ in %s", but can't change due to string freeze. Translators: This is the name of the root of an SFTP share, like "/ on <hostname>"
en: / on %s
et: hosti %s /

en: The file is not a directory
et: Fail pole kataloog

note: Translators: This is the name of the backend
en: Burn
et: Kirjutaja

en: Unable to create temporary directory
et: Ajutist kataloogi pole võimalik luua

en: No such file or directory
et: Sellist faili või kataloogi ei ole

en: Can't copy file over directory
et: Faili pole võimalik kataloogi asemele kopeerida

note: Translators: this is the display name of the backend
en: CD/DVD Creator
et: CD/DVD-looja

en: File exists
et: Fail on olemas

en: Operation not supported by backend
et: Operatsioon pole taustaprogrammi poolt toetatud

en: No such file or directory in target path
et: Sihtkohas pole sellist faili ega kataloogi

en: Target file exists
et: Sihtfail on juba olemas

en: Not supported
et: Pole toetatud

en: Unmount Anyway
et: Haagi ikkagi lahti

en: Volume is busy
    One or more applications are keeping the volume busy.
et: Köide on hõivatud
    Vähemalt üks rakendus hoiab köidet hõivatuna.

en: Cannot create gudev client
et: gudev klienti pole võimalik luua

en: Cannot connect to the system bus
et: Süsteemse siiniga pole võimalik ühendust võtta

en: Cannot create libhal context
et: libhal-konteksti pole võimalik luua

en: Cannot initialize libhal
et: libhal-i pole võimalik lähtestada

en: No drive specified
et: Ketas on määramata

en: Cannot find drive %s
et: Seadet %s pole võimalik leida

en: Drive %s does not contain audio files
et: Seade %s ei sisalda audiofaile

note: Translator: %s is the device the disc is inserted into. 'cdda' is the name name of the backend and shouldn't be translated.
en: cdda mount on %s
et: cdda ühendus seadmes %s

en: Audio Disc
et: Audioplaat

en: File system is busy: %d open file | File system is busy: %d open files
et[0]: Failisüsteem on hõivatud: %d fail on avatud
et[1]: Failisüsteem on hõivatud: %d faili on avatud

en: No such file %s on drive %s
et: Faili %s pole %s kettal

note: Translators: paranoia is the name of the cd audio reading library
en: Error from 'paranoia' on drive %s
et: 'paranoia' teegi viga seadmega %s

en: Error seeking in stream on drive %s
et: Ketta %s voos kerimisel esines viga

en: No such file
et: Sellist faili ei ole

en: The file does not exist or isn't an audio track
et: Faili pole olemas või pole see audiofail

en: Audio CD File System Service
et: Audio-CD failisüsteemi teenus

en: Computer
et: Arvuti

en: File System
et: Failisüsteem

en: Can't open mountable file
et: Ühendatavat faili pole võimalik avada

en: Internal error: %s
et: Sisemine viga: %s

en: Can't mount file
et: Faili pole võimalik ühendada

en: No medium in the drive
et: Lugejas puudub andmekandja

en: Not a mountable file
et: Pole ühendatav fail

en: Can't unmount file
et: Faili pole võimalik lahti ühendada

en: Can't eject file
et: Faili pole võimalik väljastada

en: Can't start drive
et: Ketast pole võimalik käivitada

en: Can't stop drive
et: Ketast pole võimalik peatada

en: Can't poll file
et: Faili pole võimalik pollida

note: Translators: This is the name of the WebDAV share constructed as "WebDAV as <username> on <hostname>:<port>"; the ":<port>" part is the second %s and only shown if it is not the default http(s) port.
en: %s on %s%s
et: %s serveris %s%s

en: HTTP Error: %s
et: HTTP viga: %s

en: Could not parse response
et: Vastust pole võimalik analüüsida

en: Empty response
et: Tühi vastus

en: Unexpected reply from server
et: Ootamatu vastus serverilt

en: Response invalid
et: Vastus on vigane

en: WebDAV share
et: WebDAV'i jagatud kataloog

note: translators: %s here is the hostname Translators: %s is the hostname
en: Enter password for %s
et: Sisesta %s parool

en: Please enter proxy password
et: Palun sisesta proksi parool

en: Not a WebDAV enabled share
et: Pole WebDAV'i jagatud kataloog

en: Could not create request
et: Päringut pole võimalik luua

en: Backup file creation failed
et: Tõrge varufaili loomisel

en: Local Network
et: Kohalik võrk

en: Can't monitor file or directory.
et: Faili või kataloogi pole võimalik monitoorida.

en: Network
et: Võrk

note: Translators: the first %s is the username, the second the host name
en: Enter password for %s on %s
et: Sisesta %s parool hostil %s

en: Password dialog cancelled
et: Paroolidialoog tühistati

en: Insufficient permissions
et: Puuduvad õigused

en: backups not supported yet
et: varukoopiad pole veel toetatud

en: %s: %d: Directory or file exists
et: %s: %d: Kataloog või fail on juba olemas

en: %s: %d: No such file or directory
et: %s: %d: Sellist faili või kataloogi ei ole

en: %s: %d: Invalid filename
et: %s: %d: Vigane failinimi

en: %s: %d: Not Supported
et: %s: %d: Pole toetatud

note: Translator: %s represents the device, e.g. usb:001,042
en: Digital Camera (%s)
et: Digikaamera (%s)

note: Translator: %s is the vendor name, e.g. Panasonic Translators: %s is the device vendor
en: %s Camera
et: %s kaamera

note: Translator: %s is the vendor name, e.g. Panasonic Translators: %s is the device vendor
en: %s Audio Player
et: %s audioesitaja

en: Camera
et: Kaamera

en: Audio Player
et: Audioesitaja

en: No device specified
et: Seade on määramata

en: Cannot create gphoto2 context
et: gphoto2 konteksti pole võimalik luua

en: Error creating camera
et: Viga kaamera loomisel

en: Error loading device information
et: Viga seadme andmete laadimisel

en: Error looking up device information
et: Viga seadme teabe otsimisel

en: Error getting device information
et: Viga seadme andmete hankimisel

en: Error setting up camera communications port
et: Viga kaamera suhtluspordi andmete seadmisel

en: Error initializing camera
et: Viga kaamera lähtestamisel

note: Translator: %s represents the device, e.g. usb:001,042. 'gphoto2' is the name of the backend and shouldn't be translated.
en: gphoto2 mount on %s
et: gphoto2 ühendatud ketas %s

en: No camera specified
et: Kaamera on määramata

en: Error creating file object
et: Viga failiobjekti loomisel

en: Error getting file
et: Viga faili hankimisel

en: Error getting data from file
et: Viga andmete hankimisel failist

en: Malformed icon identifier '%s'
et: Sobimatu ikooni tunnus '%s'

en: Error seeking in stream on camera %s
et: Kaamera %s voos kerimisel esines viga

en: Not a directory
et: Pole kataloog

en: Failed to get folder list
et: Kataloogide nimekirja pole võimalik hankida

en: Failed to get file list
et: Failide nimekirja pole võimalik hankida

en: Error creating directory
et: Viga kataloogi loomisel

en: Name already exists
et: Nimi on juba olemas

en: New name too long
et: Uus nimi on liiga pikk

en: Error renaming directory
et: Viga kataloogi nime muutmisel

en: Error renaming file
et: Viga faili ümbernimetamisel

en: Directory '%s' is not empty
et: Kataloog '%s' pole tühi

en: Error deleting directory
et: Viga kataloogi kustutamisel

en: Error deleting file
et: Viga faili kustutamisel

en: Can't write to directory
et: Kataloogi pole võimalik kirjutada

en: Cannot allocate new file to append to
et: Pole võimalik eraldada uut faili, mille lõppu lisada

en: Cannot read file to append to
et: Pole võimalik lugeda faili, mille lõppu lisada

en: Cannot get data of file to append to
et: Pole võimalik lugeda andmeid failist, mille lõppu lisada

en: Error writing file
et: Viga faili kirjutamisel

en: Not supported (not same directory)
et: Pole toetatud (pole sama kataloog)

en: Not supported (the source is a directory, the destination is a directory too)
et: Pole toetatud (lähtekoht on kataloog, sihtkoht on samuti kataloog)

en: Not supported (the source is a directory, but the destination is an existing file)
et: Pole toetatud (lähtekoht on kataloog, kuid sihtkoht on olemasolev fail)

en: Not supported (the source is a file, but the destination is a directory)
et: Pole toetatud (lähtekoht on fail, kuid sihtkoht on kataloog)

en: HTTP Client Error: %s
et: HTTP-kliendi viga: %s

en: Directory notification not supported
et: Kataloogiteavitus pole toetatud

en: File Sharing
et: Failijagamine

en: Remote Login
et: Kaugsisselogimine

en: Windows Network
et: Windowsi võrk

note: Translators: this is the friendly name of the 'network://' backend that * shows computers in your local network.
en: Network Location Monitor
et: Võrguasukoha monitoorija

en: USB support missing. Please contact your software vendor
et: USB tugi on puudu. Võta ühendust tarkvaratootjaga

en: Connection to the device lost
et: Ühendus seadmega on katkenud

en: Device requires a software update
et: Seadmele on vaja teha tarkvarauuendus

en: Error deleting file: %s
et: Viga faili kustutamisel: %s

en: The recent folder may not be deleted
et: Hiljutiste failide kausta pole võimalik kustutada

note: Translators: this is the display name of the backend translators: This is the name of the backend
en: Recent
et: Hiljutised

en: SSH program unexpectedly exited
et: SSH programm lõpetas ootamatult

en: Hostname not known
et: Hostinimi on tundmatu

en: No route to host
et: Hostini puudub töötav marsruut

en: Connection refused by server
et: Server lükkas ühenduse tagasi

en: Host key verification failed
et: Tõrge hostivõtme verifitseerimisel

en: Unable to spawn SSH program
et: SSH programmi pole võimalik käivitada

en: Unable to spawn SSH program: %s
et: SSH programmi pole võimalik käivitada: %s

en: Timed out when logging in
et: Sisselogimine ületas ajapiirangu

note: Translators: the first %s is the username, the second the host name
en: Enter passphrase for secure key for %s on %s
et: Sisesta %s turvavõtme parool hostil %s

note: Translators: %s is the hostname
en: Enter passphrase for secure key for %s
et: Sisesta %s turvavõtme parool

en: Can't send password
et: Parooli pole võimalik saata

en: Log In Anyway
et: Logi ikkagi sisse

en: Cancel Login
et: Katkesta sisselogimine

en: Can't verify the identity of “%s”.
    This happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is “%s”. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
et: Kaugarvuti „%s” identiteet on tundmatu.
    See olukord tekib tavaliselt arvutisse esimese sisselogimise korral.
    
    Kaugarvuti poolt saadetud identiteet on „%s”. Kui sa tahad turvakaalutlustel selles täiesti kindel olla, siis võta palun ühendust oma süsteemihalduriga.

en: Login dialog cancelled
et: Sisselogimisdialoog tühistati

en: Can't send host identity confirmation
et: Hosti identimisandmeid pole võimalik saata

en: Protocol error
et: Protokolli viga

en: Unable to find supported SSH command
et: Toetatud SSH käsku pole võimalik leida

en: Invalid reply received
et: Võeti vastu vigane vastus

en:  (invalid encoding)
et:  (vigane kodeering)

en: Failure
et: Tõrge

en: Error creating backup file: %s
et: Viga varufaili loomisel: %s

en: Unable to create temporary file
et: Ajutist faili pole võimalik luua

note: translators: %s is a server name
en: Password required for %s
et: Serveri %s jaoks on vaja parooli

note: translators: Name for the location that lists the smb shares availible on a server (%s is the name of the server)
en: Windows shares on %s
et: Windowsi jagatud kataloogid serveris %s

note: translators: We tried to mount a windows (samba) share, but failed
en: Failed to retrieve share list from server
et: Jagatud ressursside loendi hankimine serverist nurjus

en: Not a regular file
et: Pole tavaline fail

en: Windows Network File System Service
et: Windowsi võrgufailisüsteemi teenus

note: translators: First %s is a share name, second is a server name
en: Password required for share %s on %s
et: Serveris %2$s asuva jagatud kataloogile %1$s on vaja parooli

en: Internal Error (%s)
et: Sisemine viga (%s)

note: translators: We tried to mount a windows (samba) share, but failed
en: Failed to mount Windows share
et: Tõrge Windowsi jagatud kataloogi ühendamisel

en: Unsupported seek type
et: Kerimise tüüp pole toetatud

en: Backup file creation failed: %s
et: Tõrge varufaili loomisel: %s

en: Invalid attribute type (uint64 expected)
et: Vigane atribuudi liik (polnud uint64)

en: Can't rename file, filename already exists
et: Faili nime pole võimalik muuta, sihtfail on juba olemas

en: Error moving file: %s
et: Viga faili ümbertõstmisel: %s

en: Error removing target file: %s
et: Viga sihtfaili eemaldamisel: %s

en: Can't recursively move directory
et: Kataloogi pole võimalik rekursiivselt ümber tõsta

en: Windows Shares File System Service
et: Windowsi jagatud failisüsteemi teenus

en: The trash folder may not be deleted
et: Prügikasti kausta pole võimalik kustutada

en: Items in the trash may not be modified
et: Prügikastis asuvaid kirjeid pole võimalik muuta

note: Translators: this is the display name of the backend translators: This is the name of the backend
en: Trash
et: Prügikast

en: Unexpected end of stream
et: Andmevoo ootamatu lõpp

en: Invalid reply
et: Vigane vastus

en: Failed to create active FTP connection. Maybe your router does not support this?
et: Tõrge aktiivse FTP-ühenduse loomisel. Võib-olla sinu ruuter ei toeta selliseid ühendusi?

en: Failed to create active FTP connection.
et: Tõrge aktiivse FTP-ühenduse loomisel.

en: Filename contains invalid characters.
et: Failinimi sisaldab vigaseid märke.

en: The FTP server is busy. Try again later
et: FTP-server on hõivatud. Proovi hiljem uuesti

en: Accounts are unsupported
et: Kontod pole toetatud

en: Host closed connection
et: Host sulges ühenduse

en: Cannot open data connection. Maybe your firewall prevents this?
et: Andmeühendust pole võimalik avada. Võibolla tulemüür takistab seda?

en: Data connection closed
et: Andmeühendus on suletud

en: Operation failed
et: Operatsioon nurjus

en: No space left on server
et: Serveris pole vaba ruumi

en: Unsupported network protocol
et: Võrguprotokoll pole toetatud

en: Page type unknown
et: Tundmatu lehe tüüp

en: Invalid filename
et: Vigane failinimi

en: Symlinks not supported by backend
et: Nimeviidad pole taustaprogrammi poolt toetatud

en: Invalid dbus message
et: Vigane dbus-sõnum

en: %s has been unmounted
et: %s on lahti haagitud

en: Unmounting %s
    Please wait
et: %s lahtihaakimine.
    Palun oota.

en: File system is busy
et: Failisüsteem on hõivatud

en: Replace old daemon.
et: Vana deemoni asendamine.

en: Don't start fuse.
et: Fuse't ei käivitata.

en: GVFS Daemon
et: GVFS-deemon

en: Main daemon for GVFS
et: GVFS-i peadeemon

en: Try "%s --help" for more information.
et: Täiendava teabe jaoks proovi "%s --help".

en: Automount failed: %s
et: Tõrge automaatühendamisel: %s

en: The specified location is not mounted
et: Määratud asukoht pole ühendatud

en: The specified location is not supported
et: Määratud asukoht pole toetatud

en: Location is already mounted
et: Asukoht on juba ühendatud

en: Location is not mountable
et: Asukoht pole ühendatav

en: Can't find metadata file %s
et: Metaandmete faili %s pole võimalik leida

en: Unable to set metadata key
et: Metaandmete võtit pole võimalik määrata

en: Unable to unset metadata key
et: Metaandmete võtme määrangut pole võimalik tühistada

en: Unable to remove metadata keys
et: Metaandmete võtmeid pole võimalik eemaldada

en: Unable to move metadata keys
et: Metaandmete võtmeid pole võimalik liigutada

en: GVFS Metadata Daemon
et: GVFS-i metaandmete deemon

en: Metadata daemon for GVFS
et: Metaandmete deemon GVFS-i jaoks

en: GVfs GDU Volume Monitor
et: GVfs GDU köitemonitor

en: Floppy Drive
et: Flopiajam

en: Unnamed Drive (%s)
et: Nimetu ajam (%s)

en: Unnamed Drive
et: Nimetu ajam

en: Failed to eject medium; one or more volumes on the medium are busy.
et: Tõrge meediumi väljastamisel, üks või enam köidet sellel meediumil on hõivatud.

en: Start drive in degraded mode?
    Starting a drive in degraded mode means that the drive is no longer tolerant to failures. Data on the drive may be irrevocably lost if a component fails.
et: Kas ketas käivitada kahandatud režiimis?
    Ketta käivitamine kahandatud režiimis tähendab, et see ketas ei ole enam veakindel. Kui üks komponent peaks riknema, võivad sel kettal olevad andmed pöördumatult hävida.

en: Start Anyway
et: Käivita ikkagi

en: One or more programs are preventing the unmount operation.
et: Üks või mitu programmi takistavad lahtiühendamist.

en: Cannot get LUKS cleartext slave
et: Pole võimalik hankida LUKS-i lihtteksti alamat

en: Cannot get LUKS cleartext slave from path `%s'
et: Pole võimalik hankida LUKS-i lihtteksti alamat asukohast '%s'

en: Floppy Disk
et: Flopiketas

en: Enter a password to unlock the volume
    The device "%s" contains encrypted data on partition %d.
et: Sisesta andmeruumi lukust lahtivõtmiseks parool
    Seadmel "%s" on krüptitud andmeid sisaldav jaotis %d.

en: Enter a password to unlock the volume
    The device "%s" contains encrypted data.
et: Sisesta andmeruumi lukust lahtivõtmiseks parool
    Seade "%s" sisaldab krüptitud andmed.

en: Enter a password to unlock the volume
    The device %s contains encrypted data.
et: Sisesta andmeruumi lukust lahtivõtmiseks parool
    Seade %s sisaldab krüptitud andmed.

en: CD-ROM Disc
et: CD-ROM plaat

en: Blank CD-ROM Disc
et: Tühi CD-ROM plaat

en: CD-R Disc
et: CD-R plaat

en: Blank CD-R Disc
et: Tühi CD-R plaat

en: CD-RW Disc
et: CD-RW plaat

en: Blank CD-RW Disc
et: Tühi CD-RW plaat

en: DVD-ROM Disc
et: DVD-ROM plaat

en: Blank DVD-ROM Disc
et: Tühi DVD-ROM plaat

en: DVD-RAM Disc
et: DVD-RAM plaat

en: Blank DVD-RAM Disc
et: Tühi DVD-RAM plaat

en: DVD-RW Disc
et: DVD-RW plaat

en: Blank DVD-RW Disc
et: Tühi DVD-RW plaat

en: DVD+R Disc
et: DVD+R plaat

en: Blank DVD+R Disc
et: Tühi DVD+R plaat

en: DVD+RW Disc
et: DVD+RW plaat

en: Blank DVD+RW Disc
et: Tühi DVD+RW plaat

en: DVD+R DL Disc
et: DVD+R DL plaat

en: Blank DVD+R DL Disc
et: Tühi DVD+R DL plaat

en: Blu-Ray Disc
et: Blu-Ray plaat

en: Blank Blu-Ray Disc
et: Tühi Blu-Ray plaat

en: Blu-Ray R Disc
et: Blu-Ray R plaat

en: Blank Blu-Ray R Disc
et: Tühi Blu-Ray R plaat

en: Blu-Ray RW Disc
et: Blu-Ray RW plaat

en: Blank Blu-Ray RW Disc
et: Tühi Blu-Ray RW plaat

en: HD DVD Disc
et: HD DVD plaat

en: Blank HD DVD Disc
et: Tühi HD DVD plaat

en: HD DVD-R Disc
et: HD DVD-R plaat

en: Blank HD DVD-R Disc
et: Tühi HD DVD-R plaat

en: HD DVD-RW Disc
et: HD DVD-RW plaat

en: Blank HD DVD-RW Disc
et: Tühi HD DVD-RW plaat

en: MO Disc
et: MO plaat

en: Blank MO Disc
et: Tühi MO plaat

en: Disc
et: Plaat

en: Blank Disc
et: Tühi plaat

note: translators: This wis something like "CD-ROM/DVD Drive" or "CD-RW/Blue-ray Drive" depending on the properties of the drive
en: %s/%s Drive
et: %s/%s-ajam

note: translators: This wis something like "CD-ROM Drive" or "CD-RW Drive depending on the properties of the drive
en: %s Drive
et: %s-ajam

en: Software RAID Drive
et: Tarkvaraline RAID-salvesti

en: USB Drive
et: USB-ajam

en: ATA Drive
et: ATA-ajam

en: SCSI Drive
et: SCSI-ajam

en: FireWire Drive
et: FireWire-ajam

en: Tape Drive
et: Magnetlintsalvesti

en: CompactFlash Drive
et: CompactFlash-ajam

en: MemoryStick Drive
et: MemoryStick-ajam

en: SmartMedia Drive
et: SmartMedia-ajam

en: SD/MMC Drive
et: SD/MMC-ajam

en: Zip Drive
et: Zip-ajam

en: Jaz Drive
et: Jaz-ajam

en: Thumb Drive
et: Mälupulk

en: Mass Storage Drive
et: Masssalvesti

en: Failed to eject media; one or more volumes on the media are busy.
et: Tõrge meediumi väljastamisel, üks või enam meediumit on hõivatud.

en: Mixed Audio/Data Disc
et: Audio ja andmete segaplaat

note: Translators: %s is the size of the mount (e.g. 512 MB)
en: %s Medium
et: %s meedium

note: Translators: %s is the size of the volume (e.g. 512 MB)
en: %s Encrypted Data
et: %s krüptitud andmed

note: Translators: %s is the size of the volume (e.g. 512 MB)
en: %s Media
et: %s meedium

note: Note that the GUI (Shell, Files) currently use the term * "Eject" for both GDrive.stop() and GDrive.eject().
en: Eject Anyway
et: Väljasta ikkagi

en: Timed out running command-line `%s'
et: Käsu '%s' jooksutamisel saabus ajapiirang

en: Writing data to %s
    Don't unplug until finished
et: Andmete kirjutamine kohta %s.
    Ära ühenda lahti enne tegevuse lõppemist.

en: You can now unplug %s
et: Nüüd võid %s lahti ühendada.

note: Translators: This is used for encrypted volumes. *              The first %s is the formatted size (e.g. "42.0 MB").
en: %s Encrypted
et: %s krüptitud

note: Translators: This is used for volume with no filesystem label. *              The first %s is the formatted size (e.g. "42.0 MB").
en: %s Volume
et: %s köide

note: Translators: Name used for volume
en: Volume
et: Köide

en: Error storing passphrase in keyring (%s)
et: Viga parooli salvestamisel võtmerõngasse (%s)

en: Error deleting invalid passphrase from keyring (%s)
et: Viga vale parooli kustutamisel võtmerõngast (%s)

en: The unlocked device does not have a recognizable file system on it
et: Lukust lahti võetud seadmel ei ole äratuntavat failisüsteemi

en: Encryption passphrase for %s
et: %s krüpteerimisparool

en: A passphrase is required to access the volume
et: Sellele köitele ligipääsuks on vaja parooli

note: Translators: This is the message shown to users
en: Enter a passphrase to unlock the volume
    The passphrase is needed to access encrypted data on %s.
et: Sisesta andmeruumi lukust lahtivõtmiseks parool
    Parool on vajalik ligipääsuks krüptitud andmetele seadmes %s.

en: GVfs UDisks2 Volume Monitor
et: GVfs UDisks2 köitemonitor

note: Translators: the first %s is the program name, the second one is the URI of the file, the third is the error message.
en: %s: %s: error opening file: %s
et: %s: %s: viga faili avamisel: %s

note: Translators: the first %s is the program name, the second one is the URI of the file.
en: %s: %s, error writing to stdout
et: %s: %s, viga standardväljundisse kirjutamisel

note: Translators: the first %s is the program name, the second one is the URI of the file, the third is the error message.
en: %s: %s: error reading: %s
et: %s: %s: viga lugemisel: %s

note: Translators: the first %s is the program name, the second one is the URI of the file, the third is the error message.
en: %s: %s:error closing: %s
et: %s: %s: viga sulgemisel: %s

en: FILE
et: FAIL

note: Translators: this message will appear after the usage string and before the list of options.
en: Concatenate files and print to the standard output.
et: Failide ühteliitmine ning väljastamine standardväljundisse.

en: gvfs-cat works just like the traditional cat utility, but using gvfs
    locations instead of local files: for example you can use something
    like smb://server/resource/file.txt as location.
et: gvfs-cat töötab nagu klassikaline utiliit cat, kuid kasutab kohalike
    failide asemel gvfs-i asukohti. Näiteks võib failide liitmiseks
    kasutada asukohta smb://server/ressurss/fail.txt.

en: Note: just pipe through cat if you need its formatting options
    like -n, -T or other.
et: Märkus: vormindusvõtmete (näiteks -n, -T või mõne muu) kasutamiseks suuna väljund programmile cat.

en: Error parsing commandline options: %s
et: Viga käsurea võtmete analüüsimisel: %s

note: Translators: the %s is the program name. This error message means the user is calling gvfs-cat without any argument.
en: %s: missing locations
et: %s: asukohad on puudu

en: No target directory
et: Pole sihtkataloog

en: Show progress
et: Edenemise näitamine

en: Prompt before overwrite
et: Enne ülekirjutamist küsitakse

en: Preserve all attributes
et: Säilitatakse kõik atribuudid

en: Backup existing destination files
et: Olemasolevad sihtfailid varundatakse

en: Never follow symbolic links
et: Sümbolviitasid ei järgita kunagi

en: progress
et: edenemine

en: SOURCE
et: ALLIKAS

en: DEST
et: SIHT

en: Copy one or more files from SOURCE to DEST.
et: Failide liigutamine ALLIKAST SIHTkohta.

en: Missing operand
et: Puudub operand

en: Too many arguments
et: Liiga palju argumente

en: Target %s is not a directory
et: Sihtkoht %s pole kataloog

en: overwrite %s?
et: kas kirjutada %s üle?

en: Error copying file %s: %s
et: Viga faili %s kopeerimisel: %s

en: List writable attributes
et: Kirjutatavate atribuutide loend

en: Get file system info
et: Failisüsteemi andmete hankimine

en: The attributes to get
et: Atribuudid, mida hankida

en: ATTRIBUTES
et: OMADUSED

en: Don't follow symbolic links
et: Sümbolviitasid ei järgita

en: invalid type
et: vigane liik

en: unknown
et: tundmatu

en: regular
et: tavaline

en: directory
et: kataloog

en: symlink
et: nimeviit

en: special
et: eriline

en: shortcut
et: otsetee

en: mountable
et: haagitav

en: attributes:
et: atribuudid:

note: Translators: This is a noun and represents and attribute of a file
en: display name: %s
et: kuvanimi: %s

note: Translators: This is a noun and represents and attribute of a file
en: edit name: %s
et: nime muutmine: %s

en: name: %s
et: nimi: %s

en: type: %s
et: liik: %s

en: size:
et: suurus:

en: hidden
et: peidetud

en: Copy with file
et: Kopeeritakse koos failiga

en: Keep with file when moved
et: Hoitakse ümbertõstmisel koos failiga

en: Error getting writable attributes: %s
et: Viga kirjutatavate atribuutide hankimisel: %s

en: Settable attributes:
et: Määratavad atribuudid:

en: Writable attribute namespaces:
et: Kirjutatavad atribuutide nimeruumid:

en: LOCATION
et: ASUKOHT

en: Show information about locations.
et: Info kuvamine asukohtade kohta.

en: Show hidden files
et: Varjatud faile kuvatakse

en: Use a long listing format
et: Kasutatakse pikaloendilist vormingut

en: Show completions
et: Kuvatakse lõpetamisi

en: PREFIX
et: PREFIKS

en: Error: %s
et: Viga: %s

en: List the contents of the locations.
et: Asukohas oleva sisu loetelu.

en: gvfs-ls is similar to the traditional ls utility, but using gvfs
    locations instead of local files: for example you can use something
    like smb://server/resource/file.txt as location. File attributes can
    be specified with their gvfs name, e.g. standard::icon.
et: gvfs-ls sarnaneb klassikalise utiliidiga ls, kuid kasutab kohalike
    failide asemel gvfs-i asukohti. Asukohana võib kasutada näiteks
    smb://server/ressurss/fail.txt. Failiatribuute saab määrata koos
    nende gvfs nimega, nt standard::icon.

en: Query handler for mime-type
et: MIME tüübi päringu käitleja

en: Set handler for mime-type
et: MIME tüübi käitleja määramine

en: MIMETYPE
et: MIME-LIIK

en: HANDLER
et: KÄSITSEJA

en: Get or set the handler for a mime-type.
et: MIME tüübi käitleja küsimine või määramine.

en: Specify either --query or --set
et: Määra kas --query või --set

en: Must specify a single mime-type.
et: MIME tüübi määramine on kohustuslik.

en: Must specify the mime-type followed by the default handler.
et: Tuleb määrata MIME-tüüp, millele järgneb vaikimisi käitleja.

en: No default applications for '%s'
et: '%s' jaoks puudub vaikimisi rakendus.

en: Default application for '%s': %s
et: '%s' vaikimisi rakendus: %s

en: Registered applications:
et: Registreeritud rakendused:

en: No registered applications
et: Registreeritud rakendusi pole

en: Recommended applications:
et: Soovitatavad rakendused:

en: No recommended applications
et: Soovitatavaid rakendusi pole

en: Failed to load info for handler '%s'
et: Käitleja '%s' jaoks andmete laadimine nurjus

en: Failed to set '%s' as the default handler for '%s': %s
et: '%s' määramine '%s' vaikimisi käitlejaks nurjus: %s

en: Create parent directories
et: Ülemiste kataloogide loomine

en: Create directories.
et: Kataloogide loomine.

en: Error creating directory: %s
et: Viga kataloogi loomisel: %s

en: Don't send single MOVED events
et: Ei saadeta ühtegi MOVED sündmust

en: Monitor directories for changes.
et: Kaustade muudatuste jälgimine.

en: Monitor files for changes.
et: Failide muudatuste jälgimine.

en: Mount as mountable
et: Haagi haagitavana

en: Mount volume with device file
et: Köite haakimine seadmefailiga

en: DEVICE
et: SEADE

en: Unmount
et: Haagi lahti

en: Eject
et: Väljasta

en: Unmount all mounts with the given scheme
et: Kõigi antud skeemiga haagete lahtihaakimine

en: SCHEME
et: SKEEM

note: Translator: List here is a verb as in 'List all mounts'
en: List
et: Loend

en: Monitor events
et: Sündmuste monitooring

en: Show extra information
et: Lisateabe kuvamine

en: Error mounting location: %s
et: Viga asukoha ühendamisel: %s

en: Error unmounting mount: %s
et: Tõrge haake lahtihaakimisel: %s

en: Error finding enclosing mount: %s
et: Viga haakepunkti kirje leidmisel: %s

en: Error ejecting mount: %s
et: Tõrge lahtihaakimisel: %s

en: Error mounting %s: %s
et: Viga %s ühendamisel: %s

en: Mounted %s at %s
et: %s haagiti kohta %s

en: No volume for device file %s
et: Seadmefailile %s puudub köide

en: Mount the locations.
et: Asukohtade haakimine.

en: Move one or more files from SOURCE to DEST.
et: Faili(de) liigutamine ALLIKAST SIHTkohta.

en: Error moving file %s: %s
et: Viga faili %s ümbertõstmisel: %s

note: Translators: this message will appear after the usage string and before the list of options.
en: Open files with the default application that
    is registered to handle files of this type.
et: Failide avamine selle failitüübi jaoks
    registreeritud vaikimisi rakendusega.

note: Translators: the first %s is the program name, the second one is the URI of the file, the third is the error message.
en: %s: %s: error opening location: %s
et: %s: %s: viga asukoha avamisel: %s

en: NEW-NAME
et: UUS-NIMI

en: Rename a file.
et: Faili ümbernimetamine.

en: Rename successful. New uri: %s
et: Ümbernimetamine edukas. Uus URI: %s

en: Ignore nonexistent files, never prompt
et: Mitteolemasolevaid faile eiratakse, kunagi ei küsita

en: Delete the given files.
et: Antud failide kustutamine.

en: Only create if not existing
et: Luuakse ainult siis, kui pole juba olemas

en: Append to end of file
et: Faili lõppu lisamine

en: When creating, restrict access to the current user
et: Uue faili loomisel piiratakse ligipääsuõigused ainult sellele kasutajale

note: Translators: The "etag" is a token allowing to verify whether a file has been modified
en: Print new etag at end
et: Lõppu trükitakse uus etag

note: Translators: The "etag" is a token allowing to verify whether a file has been modified
en: The etag of the file being overwritten
et: Selle faili etag on üle kirjutatud

en: Error opening file: %s
et: Viga faili avamisel: %s

en: Error reading stdin
et: Viga standardsisendi lugemisel

en: Error closing: %s
et: Viga sulgemisel: %s

note: Translators: The "etag" is a token allowing to verify whether a file has been modified
en: Etag not available
et: Etag ei ole saadaval

en: Read from standard input and save to DEST.
et: DEST - loetakse standardsisendit ja kirjutatakse DEST-i

en: Type of the attribute
et: Atribuudi tüüp

en: TYPE
et: TÜÜP

en: ATTRIBUTE
et: ATRIBUUT

en: VALUE
et: VÄÄRTUS

en: Set a file attribute of LOCATION.
et: Määra ASUKOHA failiatribuut.

en: Location not specified
et: Asukoht on määramata

en: Attribute not specified
et: Atribuut on määramata

en: Value not specified
et: Väärtus on määramata

en: Invalid attribute type %s
et: Vigane atribuudi liik %s

en: Error setting attribute: %s
et: Viga atribuudi määramisel: %s

en: Empty the trash
et: Tühjenda prügikast

en: Move files or directories to the trash.
et: Failide või kaustade tõstmine prügikasti.

en: Error trashing file: %s
et: Viga faili viskamisel prügikasti: %s

en: Follow symbolic links, mounts and shortcuts
et: Sümbolviitade, haakepunktide ja otseteede järgimine

en: List contents of directories in a tree-like format.
et: Kataloogide sisuloetelu kuvamine puulaadses vormingus.
