gvfs - en to uk translation catalogue (417 entries)

en: Operation not supported, files on different mounts
uk: Дія не підтримується, файли на різних точках монтування

en: Couldn’t get stream file descriptor
uk: Не вдалося отримати дескриптор потокового файлу

en: Didn’t get stream file descriptor
uk: Не отримано дескриптор потокового файлу

en: Invalid return value from %s
uk: Неправильне значення результату від %s

note: translators: this is an error message when there is no user visible "mount" object corresponding to a particular path/uri
en: Could not find enclosing mount
uk: Не вдається знайти точку монтування

en: Invalid filename %s
uk: Неправильна назва файлу %s

en: Error setting file metadata: %s
uk: Помилка при встановленні метаданих файлу: %s

en: can’t open metadata tree
uk: не вдалося відкрити ієрархію метаданих

en: can’t get metadata proxy
uk: не вдалося отримати проксі метаданих

en: values must be string or list of strings
uk: значення повинно бути рядком, або списком рядків

en: Error in stream protocol: %s
uk: Помилка у протоколі потоку: %s

en: End of stream
uk: Кінець потоку

en: Operation was cancelled
uk: Дія була перервана

en: Seek not supported on stream
uk: Позиціювання у потоці не підтримується

en: Truncate not supported on stream
uk: Підтримки обрізання у потоці не передбачено

en: Error while getting mount info: %s
uk: Помилка при отриманні інформації про монтування: %s

en: Permission denied
uk: Доступ заборонено

en: Invalid file info format
uk: Неправильний формат інформації про файл

en: Error initializing Avahi: %s
uk: Помилка при ініціалізації Avahi: %s

note: Translators: * - the first %s refers to the service type * - the second %s refers to the service name * - the third %s refers to the domain
en: Error resolving “%s” service “%s” on domain “%s”
uk: Помилка під час визначення «%s», служба «%s» на домені «%s»

note: Translators: * - the first %s refers to the service type * - the second %s refers to the service name * - the third %s refers to the domain * - the fourth %s refers to the required TXT keys
en: Error resolving “%s” service “%s” on domain “%s”. One or more TXT records are missing. Keys required: “%s”.
uk: Помилка під час визначення «%s», служба «%s» на домені «%s». Не вистачає одного або кількох записів. Потрібні ключі: «%s».

note: Translators: * - the first %s refers to the service type * - the second %s refers to the service name * - the third %s refers to the domain
en: Timed out resolving “%s” service “%s” on domain “%s”
uk: Перевищено час очікування на визначення «%s», служба «%s» на домені «%s»

en: Error initializing Avahi resolver
uk: Помилка під час започаткування роботи засобу визначення Avahi

en: Malformed DNS-SD encoded_triple “%s”
uk: Помилкове форматування DNS-SD encoded_triple, «%s»

en: Can’t handle version %d of GVfsIcon encoding
uk: Не вдалося опрацювати версію %d кодування GVfsIcon

en: Malformed input data for GVfsIcon
uk: Невірно сформовано вхідні дані для GVfsIcon

note: translators: This is the default daemon's application name, * the %s is the type of the backend, like "FTP"
en: %s File System Service
uk: Служба файлової системи %s

en: Error: %s
uk: Помилка: %s

en: Usage: %s --spawner dbus-id object_path
uk: Використання: %s --spawner dbus-id object_path

en: Usage: %s key=value key=value …
uk: Користування: %s ключ=значення ключ=значення …

en: No mount type specified
uk: Тип монтування не вказано

en: mountpoint for %s already running
uk: точка монтування для %s уже запущена

en: error starting mount daemon
uk: помилка запуску служби монтування

en: The connection is not opened
uk: З'єднання не відкрито

en: The connection is closed
uk: З'єднання закрито

en: Got EOS
uk: Одержати EOS

en: Host closed connection
uk: Вузол закрив з'єднання

en: Connection unexpectedly went down
uk: З'єднання несподівано пропало

en: Got unexpected end of stream
uk: Отримано неочікуване завершення потоку

note: Translators: %d is a constant, currently hardcoded to 256
en: The server doesn’t support passwords longer than %d character. | The server doesn’t support passwords longer than %d characters.
uk[0]: На сервері не передбачено підтримки паролів, довших за %d символ.
uk[1]: На сервері не передбачено підтримки паролів, довших за %d символи.
uk[2]: На сервері не передбачено підтримки паролів, довших за %d символів.

en: An invalid username was provided.
uk: Вказано неправильного користувача.

en: Unable to login to the server “%s” with the given password.
uk: Не вдалось увійти до сервера «%s» із заданим паролем.

en: Unable to connect to the server “%s”. A communication problem occurred.
uk: Не вдалось з'єднатись з сервером «%s». Виникла проблема зі зв'язком.

en: Unable to connect to the server “%s” with the given password.
uk: Не вдалось з'єднатись з сервером «%s» зі заданим паролем.

en: The server “%s” doesn’t support anonymous access.
uk: На сервері «%s» не передбачено підтримки анонімного доступу.

en: Unable to connect to the server “%s”. No suitable authentication mechanism was found.
uk: Не вдалося встановити з'єднання із сервером «%s». Не знайдено придатного механізму автентифікації.

en: Unable to connect to the server “%s”. The server doesn’t support AFP version 3.0 or later.
uk: Не вдалося з'єднатись із сервером «%s». На сервері не передбачено підтримки версії AFP 3.0 або новішої.

en: Permission denied.
uk: Доступ заборонено.

en: The command is not supported by the server.
uk: Команда не підтримується сервером.

en: Your password has expired.
uk: Термін дії вашого паролю вичерпано.

en: Your password needs to be changed.
uk: Пароль потрібно змінити.

note: Translators: the first %s is the username, the second the host name
en: Authentication Required
    Enter password for “%s” on “%s”:
uk: Слід пройти розпізнавання
    Введіть пароль до «%s» на «%s»:

note: Translators: %s here is the hostname Translators: %s is the hostname Translators: %s is a server name
en: Authentication Required
    Enter user and password for “%s”:
uk: Слід пройти розпізнавання
    Введіть ім'я користувача і пароль до «%s»:

en: The password prompt was cancelled.
uk: Запит паролю скасовано.

en: Unable to disconnect from the server.
uk: Не вдалось роз'єднатись із сервером.

en: Unable to connect to the server. A communication problem occurred.
uk: Не вдалось з'єднатись із сервером. Виникла проблема зі зв'язком.

en: Identification not found.
uk: Ідентифікації не знайдено.

en: Got error “%s” from server
uk: Отримано помилку «%s» від сервера

en: Got unknown error code %d from server
uk: Одержано невідому помилку коду %d із сервера

en: Volume doesn’t exist
uk: Тому не існує

note: Translators: first %s is volumename and second servername
en: Couldn’t load %s on %s
uk: Не вдалося завантажити %s на %s

en: File doesn’t exist
uk: Файла не існує

en: File is directory
uk: Файл є каталогом

en: Too many files open
uk: Відкрито надто багато файлів

en: Target file is open
uk: Відкрито цільовий файл

en: Directory not empty
uk: Каталог не порожній

en: Target object is marked as not deletable (DeleteInhibit)
uk: Цільовий об'єкт зазначено як неможливий для вилучення (DeleteInhibit)

en: Target object doesn’t exist
uk: Цільового об'єкта не існує

en: Volume is read-only
uk: То лише для читання

en: Not enough space on volume
uk: Не вистачає місця на томі

en: Target file already exists
uk: Файл призначення вже існує

en: Ancestor directory doesn’t exist
uk: Каталогу-попередника не існує

note: Translators: flat means volume doesn't support directories (all files are in the volume root)
en: Volume is flat and doesn’t support directories
uk: Том є плоским, підтримки каталогів на ньому не передбачено

en: Target directory already exists
uk: Цільовий каталог уже існує

en: Can’t rename volume
uk: Не вдалося перейменувати том

en: Object with that name already exists
uk: Об'єкт з такою назвою вже існує

en: Target object is marked as not renameable (RenameInhibit)
uk: Цільовий об'єкт зазначено як неможливий для перейменування (RenameInhibit)

en: Can’t move directory into one of its descendants
uk: Неможливо перенести каталог у один з його підлеглих каталогів

en: Can’t move sharepoint into a shared directory
uk: Неможливо перемістити точку оприлюднення до оприлюдненого за її допомогою каталогу

en: Can’t move a shared directory into the Trash
uk: Не можна пересувати спільний каталог у смітник

en: Object being moved is marked as not renameable (RenameInhibit)
uk: Переміщений об'єкт зазначений як неможливий для перейменування

en: Object being moved doesn’t exist
uk: Об'єкта, який ви пересуваєте, не існує

en: Server doesn’t support the FPCopyFile operation
uk: На сервері не передбачено підтримки дії FPCopyFile

en: Unable to open source file for reading
uk: Неможливо відкрити файл для читання

en: Source file and/or destination directory doesn’t exist
uk: Початкового файлу й/або каталогу призначення не існує

en: Source file is a directory
uk: Джерельний файл є каталогом

note: Translators: range conflict means requested data are locked by another user
en: Range lock conflict exists
uk: Існує конфлікт блокування діапазону

en: Directory doesn’t exist
uk: Каталогу не існує

en: Target object is not a directory
uk: Цільовий об'єкт не є каталогом

en: File is not open for write access
uk: Файл не відкрито з доступом для записування

en: File is locked by another user
uk: Файл заблоковано іншим користувачем

en: File is not open for read access
uk: Файл не відкрито з доступом для читання

note: Return G_IO_ERROR_NOT_SUPPORTED instead of * G_IO_ERROR_CANT_CREATE_BACKUP to proceed with the GIO * fallback copy.
en: Operation not supported
uk: Підтримки дії не передбачено

en: Invalid mount spec
uk: Неправильна специфікація монтування

en: Internal Apple File Control error
uk: Внутрішня помилка Apple File Control

en: The device did not respond
uk: Пристрій не відповідає

en: The connection was interrupted
uk: З'єднання перервано

en: Invalid Apple File Control data received
uk: Отримано неправильні дані Apple File Control

en: Unhandled Apple File Control error (%d)
uk: Необроблена помилка Unhandled Apple File Control (%d)

en: Listing applications installed on device failed
uk: Не вдалось перелічити встановлені програми на пристрої

en: Accessing application icons on device failed
uk: Не вдалось дістатись до піктограм програм на пристрої

en: Lockdown Error: Invalid Argument
uk: Критична помилка: неправильний аргумент

en: The device is password protected
uk: Пристрій захищено паролем

en: Unable to connect
uk: Не вдалось з'єднатись

en: User refused to trust this computer
uk: Користувач відмовив у довірі цьому комп'ютеру

en: The user has not trusted this computer
uk: Користувач не має довірити до цього комп'ютера

en: Unhandled Lockdown error (%d)
uk: Необроблена критична помилка (%d)

en: libimobiledevice Error: Invalid Argument
uk: Помилка libmobiledevice: неправильний аргумент

en: libimobiledevice Error: No device found. Make sure usbmuxd is set up correctly.
uk: Помилка libmobiledevice: пристрій не знайдено. Перевірте коректність встановлення usbmuxd.

en: Unhandled libimobiledevice error (%d)
uk: Невідома помилка libmobiledevice (%d)

en: Try again
uk: Спробувати ще раз

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Invalid AFC location: must be in the form of afc://uuid:port-number
uk: Неправильне розташування AFC: має бути у вигляді afc://uuid:номер-порта

en: Apple Mobile Device
uk: Мобільний пристрій Apple

en: Apple Mobile Device, Jailbroken
uk: Мобільний пристрій Apple, Jailbroken

en: Documents on Apple Mobile Device
uk: Документи на мобільному пристрої Apple

note: translators: * This is "Documents on foo" where foo is the device name, eg.: * Documents on Alan Smithee's iPhone
en: Documents on %s
uk: Документи на %s

note: translators: * %s is the device name. 'Try again' is the caption of the button * shown in the dialog which is defined above.
en: Device Locked
    The device “%s” is locked.
    
    Enter the passcode on the device and click “Try again”.
uk: Пристрій заблоковано
    Пристрій «%s» заблоковано.
    
    Уведіть пароль на пристрій і натисніть «Спробувати знову».

note: translators: * %s is the device name. 'Try again' is the caption of the button * shown in the dialog which is defined above. 'Trust' is the caption * of the button shown in the device.
en: Untrusted Device
    The device “%s” is not trusted yet.
    
    Select “Trust” on the device and click “Try again”.
uk: Ненадійний пристрій
    Пристрій «%s» поки не є довіреним.
    
    Виберіть «Довіряти» для пристрою і натисніть «Спробувати знову».

en: Can’t open directory
uk: Не вдалося відкрити каталог

en: Backups not supported
uk: Резервні копії не підтримуються

en: Unsupported seek type
uk: Непідтримуваний тип пошуку

en: Not a mountable file
uk: Файл не є файлом для підключення

note: Translators: first %s is username and second serververname Translators: first %s is volumename and second servername Translators: the first %s is the username, the second the host name Translators: This is "<mount point> on <host>" and is used as name for an NFS mount Translators: This is the name o
en: %s on %s
uk: %s на %s

en: No hostname specified
uk: Назва вузла не вказана

en: Apple Filing Protocol Service
uk: Служба протоколу подання Apple

en: Can’t copy directory over directory
uk: Не можна копіювати каталог поверх іншого каталогу

en: Can’t recursively copy directory
uk: Не вдалося скопіювати каталог рекурсивно

en: Can’t move directory over directory
uk: Не вдалося перемістити каталог поверх каталогу

en: Unable to create temporary file (%s)
uk: Неможливо створити тимчасовий файл (%s)

en: The file was externally modified
uk: Файл був змінений зовні

en: Invalid attribute type (uint32 expected)
uk: Неправильний тип атрибуту (uint32 очікувався)

note: Translators: first %s is volumename, second username and third servername
en: %s for %s on %s
uk: %s для %s на %s

en: No volume specified
uk: Не вказано том

note: Translators: This is the name of the root in a mounted archive file, e.g. "/ in archive.tar.gz" for a file with the name "archive.tar.gz"
en: / in %s
uk: / у %s

en: The file is not a directory
uk: Цей файл не є каталогом

note: Translators: This is the name of the backend
en: Burn
uk: Записати

en: Unable to create temporary directory
uk: Не вдається створити тимчасовий каталог

en: No such file or directory
uk: Немає такого файлу чи каталогу

en: Can’t copy file over directory
uk: Не вдалося скопіювати файл поверх каталогу

note: Translators: this is the display name of the backend
en: CD/DVD Creator
uk: Створення CD/DVD

en: File exists
uk: Файл існує

en: Target file exists
uk: Файл призначення вже існує

en: File system is busy
uk: Файлова система зайнята

en: Unmount Anyway
uk: Від'єднатися попри все

en: Volume is busy
    One or more applications are keeping the volume busy.
uk: Номер зайнятий
    Одна або кілька програм використовує цей том.

en: Cannot create gudev client
uk: Не вдається створити клієнта gudev

en: No drive specified
uk: Пристрій не вказано

en: Cannot find drive %s
uk: Не вдається найти пристрій %s

en: Drive %s does not contain audio files
uk: Пристрій %s не містить звукових файлів

note: Translator: %s is the device the disc is inserted into. 'cdda' is the name name of the backend and shouldn't be translated.
en: cdda mount on %s
uk: підключення cdda до %s

en: Audio Disc
uk: Звуковий диск

en: File system is busy: %d open file | File system is busy: %d open files
uk[0]: Файлова система зайнята: %d відкритий файл
uk[1]: Файлова система зайнята: %d відкритих файли
uk[2]: Файлова система зайнята: %d відкритих файлів

en: No such file %s on drive %s
uk: Немає такого файлу %s на пристрої %s

note: Translators: paranoia is the name of the cd audio reading library
en: Error from “paranoia” on drive %s
uk: Помилка програми «paranoia» на диску %s

en: Error seeking in stream on drive %s
uk: Помилка пошуку у потоці на пристрої %s

en: No such file
uk: Немає такого файлу

en: The file does not exist or isn’t an audio track
uk: Файл не існує або не є звуковою доріжкою

en: Audio CD File System Service
uk: Служба файлової системи звукового CD

en: Computer
uk: Комп'ютер

en: File System
uk: Файлова система

en: Can’t open mountable file
uk: Не вдалося відкрити файл, що монтується

en: Internal error: %s
uk: Внутрішня помилка: %s

en: Can’t mount file
uk: Не вдалося змонтувати файл

en: No medium in the drive
uk: Немає носія в пристрої

en: Can’t unmount file
uk: Не вдалося демонтувати файл

en: Can’t eject file
uk: Неможливо виштовхнути файл

en: Can’t start drive
uk: Не вдалося запустити пристрій

en: Can’t stop drive
uk: Не вдалося зупинити пристрій

en: Can’t poll file
uk: Неможливо опитати файл

note: Translators: This is the name of the WebDAV share constructed as "WebDAV as <username> on <hostname>:<port>"; the ":<port>" part is the second %s and only shown if it is not the default http(s) port.
en: %s on %s%s
uk: %s на %s%s

en: HTTP Error: %s
uk: Помилка HTTP: %s

en: Could not parse response
uk: Не вдається розібрати відповідь

en: Empty response
uk: Відповідь порожня

en: Unexpected reply from server
uk: Неочікувана відповідь від сервера

en: Response invalid
uk: Неправильна відповідь

en: WebDAV share
uk: Ресурс WebDAV

note: Translators: %s is the name of the WebDAV share Translators: %s is a server name
en: Authentication Required
    Enter password for “%s”:
uk: Слід пройти розпізнавання
    Введіть пароль до «%s»:

en: Authentication Required
    Enter proxy password:
uk: Слід пройти розпізнавання
    Введіть пароль до проксі:

en: Could not find an enclosing directory
uk: Не вдалося знайти зовнішній каталог

en: Not a WebDAV enabled share
uk: Не є ресурсом WebDAV

en: Could not create request
uk: Не вдається створити запит

en: Backup file creation failed
uk: Помилка при створенні резервної копії файлу

en: Can’t move over directory
uk: Неможливо пересунути поверх каталогу

en: Local Network
uk: Локальна мережа

en: Can’t monitor file or directory.
uk: Не вдалося виконати стеження за станом файлу чи каталогу.

en: Network
uk: Мережа

en: Password dialog cancelled
uk: Діалог вводу паролю перервано

en: Insufficient permissions
uk: Недостатньо прав

en: Can’t move file over directory
uk: Неможливо пересунути файл поверх каталогу

en: Error moving file/folder
uk: Помилка при переміщенні файла або теки

note: Translators: This is the "Shared with me" folder on https://drive.google.com.
en: Shared with me
uk: Оприлюднено для вас

note: Translators: This is the "Shared drives" folder on https://drive.google.com.
en: Shared drives
uk: Спільні диски

en: Error getting data from file
uk: Помилка при отриманні даних від файлу

en: Target file is not a regular file
uk: Файл призначення не є звичайним файлом

en: Invalid reply received
uk: Отримано неправильну відповідь

en: File is not a regular file
uk: Файл є не звичайним файлом

en: Target file is a directory
uk: Файлом призначення є каталог

en: Error writing file
uk: Помилка при записі до файлу

note: Translator: %s represents a more specific error message and %d the specific error code
en: %s: %d: Directory or file exists
uk: %s: %d: каталог або файл існує

note: Translator: %s represents a more specific error message and %d the specific error code
en: %s: %d: No such file or directory
uk: %s: %d: файл або каталог не існує

note: Translator: %s represents a more specific error message and %d the specific error code
en: %s: %d: Invalid filename
uk: %s: %d: некоректна назва файлу

note: Translator: %s represents a more specific error message and %d the specific error code
en: %s: %d: Not Supported
uk: %s: %d: не підтримується

note: Translator: %s represents the device, e.g. usb:001,042
en: Digital Camera (%s)
uk: Цифрова камера (%s)

en: Couldn’t find matching udev device.
uk: Не вдалося знайти відповідний пристрій udev.

en: Cannot create gphoto2 context
uk: Не вдається створити контекст gphoto2

en: Error creating camera
uk: Помилка при створенні фотоапарату

en: Error loading device information
uk: Помилка при завантаженні інформації про пристрій

en: Error looking up device information
uk: Помилка при пошуку інформації про пристрій

en: Error getting device information
uk: Помилка при отриманні інформації про пристрій

en: Error setting up camera communications port
uk: Помилка при налаштовуванні комунікаційних портів фотоапарату

en: Error initializing camera
uk: Помилка при ініціалізації фотоапарату

note: Translator: %s represents the device, e.g. usb:001,042. 'gphoto2' is the name of the backend and shouldn't be translated.
en: gphoto2 mount on %s
uk: підключення gphoto2 на %s

en: No camera specified
uk: Назва фотоапарату не вказано

en: Error creating file object
uk: Помилка при створенні об'єкту файлу

en: Error getting file
uk: Помилка при отриманні файлу

en: Malformed icon identifier “%s”
uk: Помилкове форматування ідентифікатора значка «%s»

en: Error seeking in stream on camera %s
uk: Помилка пошуку у потоці на фотоапараті %s

en: Not a directory
uk: Не є каталогом

en: Failed to get folder list
uk: Помилка при отриманні списку теки

en: Failed to get file list
uk: Не вдається отримати список файлів

en: Error creating directory
uk: Помилка при створенні каталогу

en: Name already exists
uk: Назва вже існує

en: New name too long
uk: Назва надто довга

en: Error renaming directory
uk: Помилка перейменування каталогу

en: Error renaming file
uk: Помилка при перейменуванні файлу

en: Directory “%s” is not empty
uk: Каталог «%s» не є порожнім

en: Error deleting directory
uk: Помилка при вилученні каталогу

en: Error deleting file
uk: Помилка при вилученні файлу

en: Can’t write to directory
uk: Не вдалося виконати запис до каталогу

en: Cannot allocate new file to append to
uk: Не вдалось створити новий файл для додавання

en: Cannot read file to append to
uk: Не вдалось прочитати файл для додавання

en: Cannot get data of file to append to
uk: Не вдається отримати дані файлу для додавання

en: Not supported (not same directory)
uk: Не підтримується (не є тим самим каталогом)

en: Not supported (the source is a directory, the destination is a directory too)
uk: Не підтримується (джерело — каталог, призначення — каталог теж)

en: Not supported (the source is a directory, but the destination is an existing file)
uk: Не підтримується (джерело — каталог, але призначення — наявний файл)

en: Not supported (the source is a file, but the destination is a directory)
uk: Не підтримується (джерело — файл, але призначення — каталог)

en: HTTP Client Error: %s
uk: Помилка клієнта HTTP: %s

en: Directory notification not supported
uk: Сповіщення для каталогів не підтримується

note: Translators: This is shown as the name for MTP devices *              without StorageDescription. *              The %X is the formatted storage ID.
en: Storage (%X)
uk: Сховище даних (%X)

en: Unknown error.
uk: Невідома помилка.

en: libmtp error: %s
uk: Помилка libmtp: %s

en: No device specified
uk: Пристрій не вказано

en: No MTP devices found
uk: Не знайдено пристроїв MTP

en: Unable to connect to MTP device
uk: Не вдалося встановити з’єднання із пристроєм MTP

en: Unable to allocate memory while detecting MTP devices
uk: Не вдалося отримати потрібний обсяг пам’яті під час виявлення пристроїв MTP

en: Generic libmtp error
uk: Загальна помилка libmtp

en: Unable to open MTP device “%03u,%03u”
uk: Не вдалося відкрити пристрій MTP «%03u,%03u»

en: Device not found
uk: Пристрій не знайдено

en: File not found
uk: Файл не знайдено

en: Target is a directory
uk: Ціль є каталогом

en: Can’t merge directories
uk: Не вдалося об’єднати каталоги

en: Cannot make directory in this location
uk: Не вдалося створити каталог у цьому місці

en: Not a regular file
uk: Не є звичайним файлом

en: Cannot write to this location
uk: Не вдалося виконати запис до цього місця

en: No thumbnail for entity “%s”
uk: Немає мініатюри для запису «%s»

en: File Sharing
uk: Оприлюднення файлів

en: Remote Login
uk: Віддалений вхід

en: Windows Network
uk: Мережа Windows

en: WSDD Network
uk: Мережа WSDD

note: Translators: this is the friendly name of the 'network://' backend that * shows computers in your local network.
en: Network Location Monitor
uk: Огляд мережі

en: Mount point does not exist
uk: Точки монтування не існує

en: Permission denied: Perhaps this host is disallowed or a privileged port is needed
uk: Доступ заборонений: ймовірно, цей вузол заборонено або потрібен доступу за привілейованим портом

en: Unable to create temporary file
uk: Не вдається створити тимчасовий файл

en: Invalid attribute type
uk: Некоректний тип атрибута

en: My Files
uk: Мої файли

en: The recent folder may not be deleted
uk: Нещодавню теку неможливо вилучити

note: Translators: this is the display name of the backend translators: This is the name of the backend
en: Recent
uk: Нещодавнє

en: Connection failed
uk: Не вдалося встановити з’єднання

en: Hostname not known
uk: Невідома назва вузла

en: No route to host
uk: Немає маршруту до вузла

en: Connection refused by server
uk: З'єднання відхилено сервером

en: Host key verification failed
uk: Помилка при перевірці сертифікату вузла

en: Too many authentication failures
uk: Забагато помилок під час спроби пройти розпізнавання

en: Unable to spawn SSH program
uk: Не вдалося запустити програму SSH

en: Unable to spawn SSH program: %s
uk: Не вдалося запустити програму SSH: %s

en: Timed out when logging in
uk: Час очікування входу у систему вийшов

en: Log In Anyway
uk: З'єднатися попри все

en: Cancel Login
uk: Скасувати з'єднання

en: Login dialog cancelled
uk: Діалог вводу паролю перервано

en: Can’t send host identity confirmation
uk: Не вдалося надіслати підтвердження ідентифікації вузла

note: Translators: the first %s is the username, the second the host name
en: Authentication Required
    Enter passphrase for secure key for “%s” on “%s”:
uk: Слід пройти розпізнавання
    Введіть пароль до безпечного ключа для «%s» на «%s»:

note: Translators: %s is the hostname
en: Authentication Required
    Enter passphrase for secure key for “%s”:
uk: Слід пройти розпізнавання
    Введіть пароль до безпечного ключа до «%s»:

en: Can’t send password
uk: Не вдалося надіслати пароль

note: Translators: the first %s is the username, the second the host name
en: Enter verification code for %s on %s
uk: Введіть код для перевірки для %s на %s

note: Translators: %s is the hostname
en: Enter verification code for %s
uk: Введіть код для перевірки на %s

note: Translators: the first %s is the hostname, the second the key fingerprint
en: Identity Verification Failed
    Verifying the identity of “%s” failed, this happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is “%s”. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
uk: Не вдалося перевірити ідентичність
    Не вдалося перевірити ідентичність «%s». Це трапляється, коли ви вперше входите до системи комп'ютера.
    
    Ідентичність, надіслана віддаленим комп'ютером, — «%s». Якщо бажаєте бути повністю впевнені у безпечності подальшого, зв'яжіться із адміністратором системи.

note: Translators: the first %s is the hostname, the second is an ip address
en: Identity Verification Failed
    The host key for “%s” differs from the key for the IP address “%s”
    If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
uk: Не вдалося перевірити ідентичність
    Ключ вузла для «%s» відрізняється від ключа для IP-адреси «%s»
    Якщо бажаєте бути повністю впевнені у безпечності подальшого, зв'яжіться із адміністратором системи.

en: The connection is closed (the underlying SSH process exited)
uk: З’єднання закрито (через завершення основного процесу SSH)

en: Internal error: Unknown Error
uk: Внутрішня помилка: невідома помилка

en: Protocol error
uk: Помилка у протоколі

en: Unable to find supported SSH command
uk: Не вдалося знайти підтримувану програму для роботи з SSH

en: Unknown reason
uk: Невідома причина

en:  (invalid encoding)
uk:  (неправильне кодування)

note: Translators: This is the name of the root of an SFTP share, like "/ on <hostname>"
en: / on %s
uk: / на %s

en: Failure
uk: Помилка

en: Error creating backup file: %s
uk: Помилка створення резервної копії файлу: %s

en: Value out of range, sftp only supports 32bit timestamps
uk: Значення поза припустимим діапазоном, у sftp передбачено підтримку лише 32-бітових часових позначок

en: Invalid attribute type (uint64 expected)
uk: Неправильний тип атрибуту (uint64 очікувався)

en: Internal Error (%s)
uk: Внутрішня помилка (%s)

note: translators: Name for the location that lists the smb shares availible on a server (%s is the name of the server)
en: Windows shares on %s
uk: Ресурси Windows на %s

note: translators: We tried to mount a windows (samba) share, but failed
en: Failed to retrieve share list from server: %s
uk: Не вдалося отримати список спільних ресурсів з сервера: %s

en: Windows Network File System Service
uk: Служба мережевої файлової системи Windows

note: Translators: First %s is a share name, second is a server name
en: Authentication Required
    Enter password for share “%s” on “%s”:
uk: Слід пройти розпізнавання
    Введіть пароль для спільного ресурсу «%s» на «%s»:

note: Translators: First %s is a share name, second is a server name
en: Authentication Required
    Enter user and password for share “%s” on “%s”:
uk: Слід пройти розпізнавання
    Введіть ім'я користувача і пароль для спільного ресурсу «%s» на «%s»:

note: translators: We tried to mount a windows (samba) share, but failed
en: Failed to mount Windows share: %s
uk: Не вдалося змонтувати спільний ресурс Windows: %s

en: Backup file creation failed: %s
uk: Помилка при створенні резервного файлу: %s

en: Can’t rename file, filename already exists
uk: Не вдалося перейменувати файл, файл із також назвою вже існує

en: Error deleting file: %s
uk: Помилка при видалення файлу: %s

en: Error moving file: %s
uk: Помилка при переміщенні файлу: %s

en: Error removing target file: %s
uk: Помилка при видаленні файлу призначення: %s

en: Can’t recursively move directory
uk: Рекурсивне пересування каталогу неможливе

en: Windows Shares File System Service
uk: Служба файлової системи ресурсів Windows

en: The trash folder may not be deleted
uk: Смітник неможливо вилучити

en: Items in the trash may not be modified
uk: Елементи у смітнику не можуть змінюватися

note: Translators: this is the display name of the backend translators: This is the name of the backend
en: Trash
uk: Смітник

en: File is not a directory
uk: Цей файл не є каталогом

en: WS-Discovery Network
uk: Мережа WS-Discovery

en: Channel blocked
uk: Канал заблоковано

en: The signing certificate authority is not known.
uk: Служба сертифікації є невідомою програмі.

en: The certificate does not match the identity of the site.
uk: Сертифікат не відповідає ідентичності сайта.

en: The certificate’s activation time is in the future.
uk: Вказано майбутній щодо поточного час активацій сертифіката.

en: The certificate has expired.
uk: Термін дії сертифіката минув.

en: The certificate has been revoked.
uk: Сертифікат було анульовано.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
uk: Алгоритм сертифіката не вважається безпечним.

en: Error occurred when validating the certificate.
uk: Під час спроби перевірити сертифікат сталася помилка.

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

note: Translators: The first %s is the reason why verification failed, the second a certificate
en: Identity Verification Failed
    %s
    
    %s
    
    Are you really sure you would like to continue?
uk: Не вдалося перевірити ідентичність
    %s
    
    %s
    
    Ви справді хочете продовжити роботу?

en: Unexpected end of stream
uk: Неочікувана відповідь від потоку

en: Invalid reply
uk: Неправильна відповідь

en: Failed to create active FTP connection. Maybe your router does not support this?
uk: Не вдається встановити активне з'єднання FTP. Можливо ваш маршрутизатор це не підтримує?

en: Failed to create active FTP connection.
uk: Не вдається створити активне з'єднання FTP.

en: Filename contains invalid characters.
uk: Назва файлу містить неправильні символи.

en: The FTP server is busy. Try again later
uk: Сервер FTP зайнятий. Спробуйте пізніше

en: Backend currently unmounting
uk: Модуль зараз виконує демонтування

en: Accounts are unsupported
uk: Облікові записи не підтримуються

en: Cannot open data connection. Maybe your firewall prevents this?
uk: Не вдається встановити з'єднання даних. Перевірте параметри брандмауера.

en: Data connection closed
uk: З'єднання даних закрите

en: Operation failed
uk: Помилка операції

en: No space left on server
uk: На сервері не залишилось вільного місця

en: Unsupported network protocol
uk: Непідтримуваний мережний протокол

en: Page type unknown
uk: Невідомий тип сторінки

en: Invalid filename
uk: Неправильна назва файлу

en: Error seeking in stream
uk: Помилка позиціювання у потоці

en: Filesystem is read-only
uk: Файлову систему призначено лише для читання

en: Symlinks not supported by backend
uk: Символічні посилання не підтримуються драйвером

en: Invalid dbus message
uk: Неправильне повідомлення dbus

en: %s has been unmounted
uk: %s демонтовано

en: Unmounting %s
    Please wait
uk: Демонтування %s
    Заждіть

en: Communication with the underlying wsdd daemon failed.
uk: Не вдалося здійснити обмін даними з базовою фоновою службою wsdd.

en: The underlying wsdd daemon exited unexpectedly.
uk: Базова фонова служба wsdd неочікувано завершила роботу.

en: Failed to spawn the underlying wsdd daemon.
uk: Не вдалося запустити базову фонову службу wsdd.

en: Failed to establish connection with the underlying wsdd daemon.
uk: Не вдалося встановити з'єднання з базовою фоновою службою wsdd.

en: Replace old daemon.
uk: Замінити старий демон.

en: Don’t start fuse.
uk: Не запускати fuse.

en: Enable debug output.
uk: Увімкнути виведення діагностичних даних.

en: Show program version.
uk: Вивести дані щодо версії програми.

en: GVFS Daemon
uk: Демон GVFS

en: Main daemon for GVFS
uk: Основна служба GVFS

en: Try “%s --help” for more information.
uk: Спробуйте «%s --help» для отримання докладнішого опису.

en: Automount failed: %s
uk: Помилка автомонтування: %s

en: The specified location is not mounted
uk: Вказана адреса не підключена

en: The specified location is not supported
uk: Вказана адреса не підтримується

en: Location is already mounted
uk: Адреса вже підключена

en: Location is not mountable
uk: Адреса не є монтованою

en: How to display local DNS-SD services
uk: Спосіб показу локальних служб DNS-SD

en: How DNS-SD services are displayed in the "network:///" location. Possible values are "merged", "separate" (the Local Network folder) and "disabled".
uk: Спосіб показу служб DNS-SD за адресою «network:///». Можливі значення: «merged», «separate» (тека «Локальна мережа») та «disabled».

en: Extra domains to look for DNS-SD services in
uk: Додаткові домени для пошуку служб DNS-SD

en: Comma separated list of DNS-SD domains that should be visible in the "network:///" location.
uk: Список відокремлених комами доменів DNS-SD, які має бути показано за адресою «network:///».

en: How to display SMB devices
uk: Спосіб показу пристроїв SMB

en: How SMB devices are displayed in the "network:///" location. Possible values are "merged", "separate" (the Windows Network folder) and "disabled".
uk: Спосіб показу пристроїв SMB за адресою «network:///». Можливі значення: «merged», «separate» (тека «Мережа Windows») та «disabled».

en: SMB workgroup
uk: Робоча група SMB

en: The Windows networking workgroup or domain that the user is part of. In order for a new workgroup to fully take effect the user may need to log out and log back in.
uk: Робоча група або домен мережі Windows, частиною якого є користувач. Для набуття чинності новою робочою групою користувачеві, можливо, слід вийти із системи і увійти до неї знову.

en: How to display WSDD devices
uk: Спосіб показу пристроїв WSDD

en: How WSDD devices are displayed in the "network:///" location. Possible values are "merged", "separate" (the WSDD Network folder) and "disabled".
uk: Спосіб показу пристроїв WSDD за адресою «network:///». Можливі значення: «merged», «separate» (тека «Мережа WSDD») та «disabled».

en: Perform file operations
uk: Виконання дій з файлами

en: Authentication is required to run gvfsd-admin daemon
uk: Для запуску фонової служби адміністрування gvfsd слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to perform file operations
uk: Для виконання дій з файлами слід пройти розпізнавання

en: Can’t find metadata file %s
uk: Не вдалося знайти файл метаданих %s

en: Unable to set metadata key
uk: Не вдається встановити ключ метаданих

en: Unable to unset metadata key
uk: Не вдається зняти ключ метаданих

en: Unable to remove metadata keys
uk: Не вдалося вилучити ключі метаданих

en: Unable to move metadata keys
uk: Не вдається перемістити ключі метаданих

en: GVFS Metadata Daemon
uk: Служба метаданих GVFS

en: Metadata daemon for GVFS
uk: Служба метаданих GVFS

en: Failed to get org.gnome.OnlineAccounts.Files for %s
uk: Не вдалося отримати org.gnome.OnlineAccounts.Files для %s

en: Invalid credentials for %s
uk: Некоректні реєстраційні дані для %s

en: Unsupported authentication method for %s
uk: Непідтримуваний метод автентифікації для %s

en: The given mount was not found
uk: Вказаного монтування не знайдено

en: An operation is already pending
uk: Дія вже перебуває у черзі обробки

en: No outstanding mount operation
uk: Немає надзвичайної дії з монтування

en: The given volume was not found
uk: Вказаного тому не знайдено

en: The given drive was not found
uk: Вказаного диска не знайдено

en: Unnamed Drive (%s)
uk: Неназваний пристрій (%s)

en: Unnamed Drive
uk: Неназваний пристрій

en: Failed to eject medium; one or more volumes on the medium are busy.
uk: Не вдається витягнути носій; один чи декілька томів на цьому носії зайняті.

en: One or more programs are preventing the unmount operation.
uk: Одна або більше програм заважають відключенню тому.

note: Note that the GUI (Shell, Files) currently use the term * "Eject" for both GDrive.stop() and GDrive.eject().
en: Eject Anyway
uk: Однаково витягнути

en: Operation not supported by backend
uk: Дія не підтримується драйвером

en: Timed out running command-line “%s”
uk: Перевищено час очікування на завершення виконання команди «%s»

en: Unmounting %s
    Disconnecting from filesystem.
uk: Демонтуємо %s
    Від'єднуємося від файлової системи.

en: Writing data to %s
    Device should not be unplugged.
uk: Записуємо дані до %s
    Не від'єднуйте пристрій від комп'ютера.

en: %s unmounted
    Filesystem has been disconnected.
uk: %s демонтовано
    Файлову систему від'єднано.

en: %s can be safely unplugged
    Device can be removed.
uk: %s можна безпечно від'єднувати
    Пристрій можна вилучати.

note: Translators: This is used for possibly encrypted volumes. *              The first %s is the formatted size (e.g. "42.0 MB").
en: %s Possibly Encrypted
uk: %s ймовірно зашифровано

note: Translators: This is used for encrypted volumes. *              The first %s is the formatted size (e.g. "42.0 MB").
en: %s Encrypted
uk: %s зашифровано

note: Translators: This is used for volume with no filesystem label. *              The first %s is the formatted size (e.g. "42.0 MB").
en: %s Volume
uk: Том %s

note: Translators: Name used for volume
en: Volume
uk: Том

en: Error storing passphrase in keyring (%s)
uk: Помилка зберігання паролю у сховищі ключів (%s)

en: Error deleting invalid passphrase from keyring (%s)
uk: Помилка вилучення неправильного паролю зі сховища ключів (%s)

en: The unlocked device does not have a recognizable file system on it
uk: Розблокований пристрій не містить розпізнаваної файлової системи на ньому

en: Encryption passphrase for %s
uk: Пароль шифрування для %s

en: A passphrase is required to access the volume
uk: Потрібен пароль для доступу до тому

note: Translators: %s is the description of the volume that is being unlocked
en: Authentication Required
    A passphrase is needed to access encrypted data on “%s”.
    The volume might be a VeraCrypt volume as it contains random data.
uk: Слід пройти розпізнавання
    Для доступу до зашифрованих даних на «%s» слід вказати пароль.
    Том може бути томом VeraCrypt, оскільки він містить випадкові дані.

note: Translators: %s is the description of the volume that is being unlocked
en: Authentication Required
    A passphrase is needed to access encrypted data on “%s”.
uk: Слід пройти розпізнавання
    Для доступу до зашифрованих даних на «%s» слід вказати пароль.

en: GVfs UDisks2 Volume Monitor
uk: Монітор томів GVfs UDisks2
