gvfs - en to lv translation catalogue (416 entries)

en: Operation not supported, files on different mounts
lv: Darbība nav atbalstīta, datnes atrodas dažādos montējumos

en: Couldn’t get stream file descriptor
lv: Nevarēja saņemt straumes datnes aprakstītāju

en: Didn’t get stream file descriptor
lv: Netika iegūts straumes datnes aprakstītājs

en: Invalid return value from %s
lv: Nederīga atgrieztā vērtība no %s

note: translators: this is an error message when there is no user visible "mount" object corresponding to a particular path/uri
en: Could not find enclosing mount
lv: Nevarēja atrast ietverošo montējumu

en: Invalid filename %s
lv: Nederīgs datnes nosaukums %s

en: Error setting file metadata: %s
lv: Kļūda, iestatot datnes metadatus: %s

en: can’t open metadata tree
lv: nevar atvērt metadatu koku

en: can’t get metadata proxy
lv: nevar saņemt metadatu starpnieku

en: values must be string or list of strings
lv: vērtībai ir jābūt virknei vai virkņu sarakstam

en: Error in stream protocol: %s
lv: Kļūda straumes protokolā: %s

en: End of stream
lv: Straumes beigas

en: Operation was cancelled
lv: Darbība tika atcelta

en: Seek not supported on stream
lv: Pozicionēšana straumē nav atbalstīta

en: Truncate not supported on stream
lv: Uz straumes apraušana nav atbalstīta

en: Error while getting mount info: %s
lv: Kļūda, saņemot informāciju par montējumu: %s

en: Permission denied
lv: Pieeja liegta

en: Invalid file info format
lv: Nederīgs datnes informācijas formāts

en: Error initializing Avahi: %s
lv: Kļūda, inicializējot Avahi: %s

note: Translators: * - the first %s refers to the service type * - the second %s refers to the service name * - the third %s refers to the domain
en: Error resolving “%s” service “%s” on domain “%s”
lv: Kļūda, risinot "%s" servisu "%s" domēnā "%s"

note: Translators: * - the first %s refers to the service type * - the second %s refers to the service name * - the third %s refers to the domain * - the fourth %s refers to the required TXT keys
en: Error resolving “%s” service “%s” on domain “%s”. One or more TXT records are missing. Keys required: “%s”.
lv: Kļūda, risinot "%s" servisu "%s" domēnā "%s". Trūkst viens vai vairāki TXT ieraksti. Nepieciešamās atslēgas: "%s".

note: Translators: * - the first %s refers to the service type * - the second %s refers to the service name * - the third %s refers to the domain
en: Timed out resolving “%s” service “%s” on domain “%s”
lv: Iestājās noildze, risinot "%s" servisu "%s" domēnā "%s"

en: Error initializing Avahi resolver
lv: Kļūda, inicializējot Avahi atrisinātāju

en: Malformed DNS-SD encoded_triple “%s”
lv: Slikti noformēts DNS-SD encoded_triple “%s”

en: Can’t handle version %d of GVfsIcon encoding
lv: Nevar apstrādāt GVfsIcon versijas %d kodējumu

en: Malformed input data for GVfsIcon
lv: Slikti formēti GVfsIcon ievades dati

note: translators: This is the default daemon's application name, * the %s is the type of the backend, like "FTP"
en: %s File System Service
lv: %s datņu sistēmas serviss

en: Error: %s
lv: Kļūda: %s

en: Usage: %s --spawner dbus-id object_path
lv: Lietojums: %s --spawner dbus-id objekta_ceļš

en: Usage: %s key=value key=value …
lv: Lietojums: %s key=vērtība key=vērtība …

en: No mount type specified
lv: Nav norādīts montējuma tips

en: mountpoint for %s already running
lv: %s montējuma punkts jau darbojas

en: error starting mount daemon
lv: kļūda, startējot montēšanas dēmonu

en: The connection is not opened
lv: Savienojums nav atvērts

en: The connection is closed
lv: Savienojums ir aizvērts

en: Got EOS
lv: Saņēma EOS

en: Host closed connection
lv: Serveris aizvēra savienojumu

en: Connection unexpectedly went down
lv: Savienojums negaidīti pārtrūka

en: Got unexpected end of stream
lv: Saņēma negaidītas straumes beigas

note: Translators: %d is a constant, currently hardcoded to 256
en: The server doesn’t support passwords longer than %d character. | The server doesn’t support passwords longer than %d characters.
lv[0]: Serveris neatbalsta paroles, kas ir garākas par %d rakstzīmi
lv[1]: Serveris neatbalsta paroles, kas ir garākas par %d rakstzīmēm
lv[2]: Serveris neatbalsta paroles, kas ir garākas par %d rakstzīmi

en: An invalid username was provided.
lv: Tika norādīts nederīgs lietotājvārds.

en: Unable to login to the server “%s” with the given password.
lv: Neizdevās pieteikties serverim "%s" ar doto paroli.

en: Unable to connect to the server “%s”. A communication problem occurred.
lv: Neizdevās savienoties ar serveri "%s". Parādījās savienojuma problēma.

en: Unable to connect to the server “%s” with the given password.
lv: Neizdevās savienoties ar serveri "%s" ar doto paroli.

en: The server “%s” doesn’t support anonymous access.
lv: Serveris "%s" neatbalsta anonīmu piekļuvi.

en: Unable to connect to the server “%s”. No suitable authentication mechanism was found.
lv: Neizdevās savienoties ar serveri %s". Netika atrasts piemērots autentifikācijas mehānisms.

en: Unable to connect to the server “%s”. The server doesn’t support AFP version 3.0 or later.
lv: Neizdevās savienoties ar serveri "%s". Serveris neatbalsta AFP 3.0 vai vēlāku versiju.

en: Permission denied.
lv: Pieeja liegta.

en: The command is not supported by the server.
lv: Serveris neatbalsta komandu.

en: Your password has expired.
lv: Jūsu parole ir izbeigusies.

en: Your password needs to be changed.
lv: Jūsu parole ir jāmaina.

note: Translators: the first %s is the username, the second the host name
en: Authentication Required
    Enter password for “%s” on “%s”:
lv: Nepieciešama autentifikācija
    Ievadiet “%s” paroli uz sistēmas “%s”:

note: Translators: %s here is the hostname Translators: %s is the hostname Translators: %s is a server name
en: Authentication Required
    Enter user and password for “%s”:
lv: Nepieciešama autentifikācija
    Ievadiet lietotāju un paroli uz sistēmas “%s”:

en: The password prompt was cancelled.
lv: Paroles dialogs tika atsaukts.

en: Unable to disconnect from the server.
lv: Neizdevās atvienoties no servera.

en: Unable to connect to the server. A communication problem occurred.
lv: Neizdevās savienoties ar serveri. Parādījās savienojuma problēma.

en: Identification not found.
lv: Identifikācija nav atrasta.

en: Got error “%s” from server
lv: No servera saņemta kļūda “%s”

en: Got unknown error code %d from server
lv: No servera saņemts nezināms kļūdas kods %d

en: Volume doesn’t exist
lv: Sējums neeksistē

note: Translators: first %s is volumename and second servername
en: Couldn’t load %s on %s
lv: Neizdevās ielādēt %s uz %s

en: File doesn’t exist
lv: Datne neeksistē

en: File is directory
lv: Datne ir direktorijs

en: Too many files open
lv: Par daudz atvērtu datņu

en: Target file is open
lv: Mērķa datne ir atvērta

en: Directory not empty
lv: Direktorijs nav tukšs

en: Target object is marked as not deletable (DeleteInhibit)
lv: Mērķa objekts ir marķēts kā nedzēšams (DeleteInhibit)

en: Target object doesn’t exist
lv: Mērķa objekts neeksistē

en: Volume is read-only
lv: Sējums ir tikai lasāms

en: Not enough space on volume
lv: Sējumā nepietiekami brīvas vietas

en: Target file already exists
lv: Mērķa datne jau eksistē

en: Ancestor directory doesn’t exist
lv: Vecāka direktorijs neeksistē

note: Translators: flat means volume doesn't support directories (all files are in the volume root)
en: Volume is flat and doesn’t support directories
lv: Sējums ir plakans un neatbalsta direktorijus

en: Target directory already exists
lv: Mērķa direktorijs jau eksistē

en: Can’t rename volume
lv: Nevar pārdēvēt sējumu

en: Object with that name already exists
lv: Objekts ar tādu nosaukumu jau eksistē

en: Target object is marked as not renameable (RenameInhibit)
lv: Mērķa objekts ir marķēts kā nepārdēvējams (RenameInhibit)

en: Can’t move directory into one of its descendants
lv: Nevar pārvietot direktoriju kādā no tā apakšdirektorijiem

en: Can’t move sharepoint into a shared directory
lv: Nevar pārvietot koplietošanas punktu koplietošanas direktorijā

en: Can’t move a shared directory into the Trash
lv: Nevar pārvietot koplietotu direktoriju uz miskasti

en: Object being moved is marked as not renameable (RenameInhibit)
lv: Pārvietojamais objekts ir marķēts kā nepārdēvējams (RenameInhibit)

en: Object being moved doesn’t exist
lv: Pārvietojamais objekts neeksistē

en: Server doesn’t support the FPCopyFile operation
lv: Serveris neatbalsta FPCopyFile darbību

en: Unable to open source file for reading
lv: Nevar atvērt avota datni lasīšanai

en: Source file and/or destination directory doesn’t exist
lv: Avota datne un/vai mērķa direktorijs neeksistē

en: Source file is a directory
lv: Avota datne ir direktorijs

note: Translators: range conflict means requested data are locked by another user
en: Range lock conflict exists
lv: Ir apgabala slēdžu konflikti

en: Directory doesn’t exist
lv: Direktorijs neeksistē

en: Target object is not a directory
lv: Mērķa objekts nav direktorijs

en: File is not open for write access
lv: Datne nav atvērta rakstīšanas piekļuvei

en: File is locked by another user
lv: Cits lietotājs ir bloķējis datni

en: File is not open for read access
lv: Datne nav atvērta lasīšanas piekļuvei

note: Return G_IO_ERROR_NOT_SUPPORTED instead of * G_IO_ERROR_CANT_CREATE_BACKUP to proceed with the GIO * fallback copy.
en: Operation not supported
lv: Darbība nav atbalstīta

en: Invalid mount spec
lv: Nederīga montēšanas specifikācija

en: Internal Apple File Control error
lv: Iekšēja Apple File Control kļūda

en: The device did not respond
lv: Ierīce neatbild

en: The connection was interrupted
lv: Savienojums tika pārtraukts

en: Invalid Apple File Control data received
lv: Saņemti nederīgi Apple File Control dati

en: Unhandled Apple File Control error (%d)
lv: Neapstrādāta Apple File Control kļūda (%d)

en: Listing applications installed on device failed
lv: Neizdevās uzskaitīt lietotnes, kas ir instalētas uz ierīces

en: Accessing application icons on device failed
lv: Neizdevās piekļūt lietotņu ikonām uz ierīces

en: Lockdown Error: Invalid Argument
lv: Noslēgšanas kļūda: nederīgs parametrs

en: The device is password protected
lv: Ierīce ir aizsargāta ar paroli

en: Unable to connect
lv: Neizdevās savienoties

en: User refused to trust this computer
lv: Lietotājs atteicās uzticēties šim datoram

en: The user has not trusted this computer
lv: Lietotājs nav uzticējies šim datoram

en: Unhandled Lockdown error (%d)
lv: Neapstrādāta noslēgšanas kļūda (%d)

en: libimobiledevice Error: Invalid Argument
lv: libimobiledevice kļūda: nederīgs parametrs

en: libimobiledevice Error: No device found. Make sure usbmuxd is set up correctly.
lv: libimobiledevice kļūda: nav atrastu ierīču. Pārliecinieties, ka usbmuxd ir uzstādīts pareizi.

en: Unhandled libimobiledevice error (%d)
lv: Neapstrādātā libimobiledevice kļūda (%d)

en: Try again
lv: Mēģināt vēlreiz

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Invalid AFC location: must be in the form of afc://uuid:port-number
lv: Nederīga AFC vieta: tai ir jābūt formā afc://uuid:porta-numurs

en: Apple Mobile Device, Jailbroken
lv: Apple Mobile Device, atlauzta

en: Documents on Apple Mobile Device
lv: Dokumenti uz Apple Mobile Device

note: translators: * This is "Documents on foo" where foo is the device name, eg.: * Documents on Alan Smithee's iPhone
en: Documents on %s
lv: Dokuments uz %s

note: translators: * %s is the device name. 'Try again' is the caption of the button * shown in the dialog which is defined above.
en: Device Locked
    The device “%s” is locked.
    
    Enter the passcode on the device and click “Try again”.
lv: Ierīce slēgta
    Ierīce '%s' ir slēgta.
    
    Ievadiet ierīces paroli un spiediet “Mēģināt vēlreiz”.

note: translators: * %s is the device name. 'Try again' is the caption of the button * shown in the dialog which is defined above. 'Trust' is the caption * of the button shown in the device.
en: Untrusted Device
    The device “%s” is not trusted yet.
    
    Select “Trust” on the device and click “Try again”.
lv: Neuzticama ierīce
    Ierīce “%s” vēl nav atzīta par uzticamu.
    Izvēlieties “Uzticēties” un spiediet “Mēģināt vēlreiz”.

en: Can’t open directory
lv: Nevar atvērt direktoriju

en: Backups not supported
lv: Rezerves kopijas nav atbalstītas

en: Unsupported seek type
lv: Neatbalstīts pozicionēšanas veids

en: Not a mountable file
lv: Nav montējama datne

note: Translators: first %s is username and second serververname Translators: first %s is volumename and second servername Translators: the first %s is the username, the second the host name Translators: This is "<mount point> on <host>" and is used as name for an NFS mount Translators: This is the name o
en: %s on %s
lv: %s uz %s

en: No hostname specified
lv: Nav norādīts datora nosaukums

en: Apple Filing Protocol Service
lv: Apple Filing Protocol serviss

en: Can’t copy directory over directory
lv: Nevar uzkopēt direktoriju pa virsu direktorijam

en: Can’t recursively copy directory
lv: Nevar rekursīvi kopēt direktoriju

en: Can’t move directory over directory
lv: Nevar pārvietot direktoriju pa virsu direktorijam

en: Unable to create temporary file (%s)
lv: Neizdevās izveidot pagaidu datni (%s)

en: The file was externally modified
lv: Datne tika mainīta no ārpuses

en: Invalid attribute type (uint32 expected)
lv: Nederīgs atribūta tips (tika gaidīts uint32)

note: Translators: first %s is volumename, second username and third servername
en: %s for %s on %s
lv: %s lietotājam %s uz %s

en: No volume specified
lv: Nav norādīts sējums

note: Translators: This is the name of the root in a mounted archive file, e.g. "/ in archive.tar.gz" for a file with the name "archive.tar.gz"
en: / in %s
lv: / arhīvā %s

en: The file is not a directory
lv: Datne nav direktorijs

note: Translators: This is the name of the backend
en: Burn
lv: Rakstīt

en: Unable to create temporary directory
lv: Neizdevās izveidot pagaidu direktoriju

en: No such file or directory
lv: Nav tādas datnes vai direktorija

en: Can’t copy file over directory
lv: Nevar kopēt datni virsū direktorijam

note: Translators: this is the display name of the backend
en: CD/DVD Creator
lv: CD/DVD veidotājs

en: File exists
lv: Datne eksistē

en: Target file exists
lv: Mērķa datne eksistē

en: File system is busy
lv: Datņu sistēma ir aizņemta

en: Unmount Anyway
lv: Tomēr atmontēt

en: Volume is busy
    One or more applications are keeping the volume busy.
lv: Sējums ir aizņemts
    Viena vai vairākas lietotnes izmanto šo sējumu.

en: Cannot create gudev client
lv: Nevar izveidot gudev klientu

en: No drive specified
lv: Nav norādīts dzinis

en: Cannot find drive %s
lv: Nevar atrast dzini %s

en: Drive %s does not contain audio files
lv: Dzinis %s nesatur audio datnes

note: Translator: %s is the device the disc is inserted into. 'cdda' is the name name of the backend and shouldn't be translated.
en: cdda mount on %s
lv: cdda montēts uz %s

en: Audio Disc
lv: Audio disks

en: File system is busy: %d open file | File system is busy: %d open files
lv[0]: Datņu sistēma ir aizņemta: %d atvērta datne
lv[1]: Datņu sistēma ir aizņemta: %d atvērtas datnes
lv[2]: Datņu sistēma ir aizņemta: %d atvērtu datņu

en: No such file %s on drive %s
lv: Nav tādas datnes %s uz dziņa %s

note: Translators: paranoia is the name of the cd audio reading library
en: Error from “paranoia” on drive %s
lv: Kļūda no “paranoia” uz dziņa %s

en: Error seeking in stream on drive %s
lv: Kļūda, pozicionējot straumē uz dziņa: %s

en: No such file
lv: Nav tādas datnes

en: The file does not exist or isn’t an audio track
lv: Datne neeksistē, vai arī tas nav audio celiņš

en: Audio CD File System Service
lv: Audio CD datņu sistēmas serviss

en: Computer
lv: Dators

en: File System
lv: Datņu sistēma

en: Can’t open mountable file
lv: Nevar atvērt montējamo datni

en: Internal error: %s
lv: Iekšēja kļūda: %s

en: Can’t mount file
lv: Nevar montēt datni

en: No medium in the drive
lv: Dzinī nav datu nesēja

en: Can’t unmount file
lv: Nevar atmontēt datni

en: Can’t eject file
lv: Nevar izgrūst datni

en: Can’t start drive
lv: Nevar startēt dzini

en: Can’t stop drive
lv: Nevar apturēt dzini

en: Can’t poll file
lv: Nevar vaicāt datni

note: Translators: This is the name of the WebDAV share constructed as "WebDAV as <username> on <hostname>:<port>"; the ":<port>" part is the second %s and only shown if it is not the default http(s) port.
en: %s on %s%s
lv: %s uz %s%s

en: HTTP Error: %s
lv: HTTP kļūda: %s

en: Could not parse response
lv: Nevarēja noparsēt atbildi

en: Empty response
lv: Tukša atbilde

en: Unexpected reply from server
lv: Negaidīta atbilde no servera

en: Response invalid
lv: Nederīga atbilde

en: WebDAV share
lv: WebDAV koplietojums

note: Translators: %s is the name of the WebDAV share Translators: %s is a server name
en: Authentication Required
    Enter password for “%s”:
lv: Nepieciešama autentificēšanās
    Ievadiet “%s” paroli:

en: Authentication Required
    Enter proxy password:
lv: Nepieciešama autentificēšanās
    Ievadiet starpnieka paroli:

en: Could not find an enclosing directory
lv: Nevarēja atrast ietverošo direktoriju

en: Not a WebDAV enabled share
lv: Nav WebDAV aktivēta koplietojums

en: Could not create request
lv: Nevarēja izveidot pieprasījumu

en: Backup file creation failed
lv: Neizdevās izveidot rezerves kopijas datni

en: Can’t move over directory
lv: Nevar pārvietot virsū direktorijam

en: Local Network
lv: Lokālais tīkls

en: Can’t monitor file or directory.
lv: Nevar uzraudzīt datni vai direktoriju.

en: Network
lv: Tīkls

en: Password dialog cancelled
lv: Paroles dialogs atsaukts

en: Insufficient permissions
lv: Nepietiekamas atļaujas

en: Can’t move file over directory
lv: Nevar pārvietot datni virsū direktorijam

en: Error moving file/folder
lv: Kļūda, pārvietojot datni vai mapi

note: Translators: This is the "Shared with me" folder on https://drive.google.com.
en: Shared with me
lv: Ar mani kopīgotie

note: Translators: This is the "Shared drives" folder on https://drive.google.com.
en: Shared drives
lv: Kopīgotie diski

en: Error getting data from file
lv: Kļūda, saņemot datus no datnes

en: Target file is not a regular file
lv: Mērķa datne nav parasta datne

en: Invalid reply received
lv: Saņemta nederīga atbilde

en: File is not a regular file
lv: Datne nav parasta datne

en: Target file is a directory
lv: Mērķa datne is direktorijs

en: Error writing file
lv: Kļūda, rakstot datnē

note: Translator: %s represents a more specific error message and %d the specific error code
en: %s: %d: Directory or file exists
lv: %s: %d: direktorijs vai datne eksistē

note: Translator: %s represents a more specific error message and %d the specific error code
en: %s: %d: No such file or directory
lv: %s: %d: nav tādas datnes vai direktorija

note: Translator: %s represents a more specific error message and %d the specific error code
en: %s: %d: Invalid filename
lv: %s: %d: nederīgs datnes nosaukums

note: Translator: %s represents a more specific error message and %d the specific error code
en: %s: %d: Not Supported
lv: %s: %d: Netiek atbalstīts

note: Translator: %s represents the device, e.g. usb:001,042
en: Digital Camera (%s)
lv: Digitālā fotokamera (%s)

en: Couldn’t find matching udev device.
lv: Neizdevās atrast atbilstošu udev ierīci.

en: Cannot create gphoto2 context
lv: Nevar izveidot gphoto2 kontekstu

en: Error creating camera
lv: Kļūda, veidojot fotokameru

en: Error loading device information
lv: Kļūda, ielādējot ierīces informāciju

en: Error looking up device information
lv: Kļūda, uzmeklējot ierīces informāciju

en: Error getting device information
lv: Kļūda, saņemot ierīces informāciju

en: Error setting up camera communications port
lv: Kļūda, iestatot fotokameras komunikācijas portu

en: Error initializing camera
lv: Kļūda, inicializējot fotokameru

note: Translator: %s represents the device, e.g. usb:001,042. 'gphoto2' is the name of the backend and shouldn't be translated.
en: gphoto2 mount on %s
lv: gphoto2 montēts uz %s

en: No camera specified
lv: Nav norādītā fotokamera

en: Error creating file object
lv: Kļūda, izveidojot datnes objektu

en: Error getting file
lv: Kļūda, saņemot datni

en: Malformed icon identifier “%s”
lv: Slikti noformēts ikonas identifikators “%s”

en: Error seeking in stream on camera %s
lv: Kļūda, pozicionējot straumē fotokamerā: %s

en: Not a directory
lv: Nav direktorija

en: Failed to get folder list
lv: Neizdevās iegūt mapju sarakstu

en: Failed to get file list
lv: Neizdevās iegūt datņu sarakstu

en: Error creating directory
lv: Kļūda, izveidojot direktoriju

en: Name already exists
lv: Nosaukums jau eksistē

en: New name too long
lv: Nosaukums par garu

en: Error renaming directory
lv: Kļūda, pārdēvējot direktoriju

en: Error renaming file
lv: Kļūda, pārdēvējot datni

en: Directory “%s” is not empty
lv: Direktorijs “%s” nav tukšs

en: Error deleting directory
lv: Kļūda, dzēšot direktoriju

en: Error deleting file
lv: Kļūda, dzēšot datni

en: Can’t write to directory
lv: Nevar rakstīt direktorijā

en: Cannot allocate new file to append to
lv: Nevar piešķirt jaunu datni, pie kuras pievienot

en: Cannot read file to append to
lv: Nevar nolasīt datni, pie kuras pievienot

en: Cannot get data of file to append to
lv: Nevar saņemt datus par datni, pie kuras pievienot

en: Not supported (not same directory)
lv: Nav atbalstīts (nav tas pats direktorijs)

en: Not supported (the source is a directory, the destination is a directory too)
lv: Nav atbalstīts (avots ir direktorijs, bet mērķis arī ir direktorijs)

en: Not supported (the source is a directory, but the destination is an existing file)
lv: Nav atbalstīts (avots ir direktorijs, bet mērķis ir esoša datne)

en: Not supported (the source is a file, but the destination is a directory)
lv: Nav atbalstīts (avots ir datne, bet mērķis ir direktorijs)

en: HTTP Client Error: %s
lv: HTTP klienta kļūda: %s

en: Directory notification not supported
lv: Direktorija paziņojumi nav atbalstīti

note: Translators: This is shown as the name for MTP devices *              without StorageDescription. *              The %X is the formatted storage ID.
en: Storage (%X)
lv: Krātuve (%X)

en: Unknown error.
lv: Nezināma kļūda.

en: libmtp error: %s
lv: libmtp kļūda — %s

en: No device specified
lv: Nav norādīta ierīce

en: No MTP devices found
lv: Nav atrastu MTP ierīču

en: Unable to connect to MTP device
lv: Nevar savienoties ar MTP ierīci

en: Unable to allocate memory while detecting MTP devices
lv: Nespēj piešķirt atmiņu, atklājot MTP ierīces

en: Generic libmtp error
lv: Vispārīga libmtp kļūda

en: Unable to open MTP device “%03u,%03u”
lv: Neizdevās atvērt MTP ierīci “%03u,%03u”

en: Device not found
lv: Ierīce nav atrasta

en: File not found
lv: Datne nav atrasta

en: Target is a directory
lv: Mērķis is direktorijs

en: Can’t merge directories
lv: Nevar apvienot direktorijus

en: Cannot make directory in this location
lv: Šajā vietā nevar izveidot direktoriju

en: Not a regular file
lv: Nav parasta datne

en: Cannot write to this location
lv: Šajā vietā nevarēja rakstīt

en: No thumbnail for entity “%s”
lv: Elementam “%s” nav sīktēla

en: File Sharing
lv: Datņu koplietošana

en: Remote Login
lv: Attālā pieteikšanās

en: Windows Network
lv: Windows tīkls

en: WSDD Network
lv: WSDD tīkls

note: Translators: this is the friendly name of the 'network://' backend that * shows computers in your local network.
en: Network Location Monitor
lv: Lokālā tīkla uzraugs

en: Mount point does not exist
lv: Montēšanas punkts neeksistē

en: Permission denied: Perhaps this host is disallowed or a privileged port is needed
lv: Atļauja liegta: iespējams šis resursdators nav atļauts vai arī ir vajadzīgs priviliģēts ports

en: Unable to create temporary file
lv: Neizdevās izveidot pagaidu datni

en: Invalid attribute type
lv: Nederīgs atribūta tips

en: My Files
lv: Manas datnes

en: The recent folder may not be deleted
lv: Neseno datņu mapi nevar izdzēst.

note: Translators: this is the display name of the backend translators: This is the name of the backend
en: Recent
lv: Nesenās

en: Connection failed
lv: Neizdevās savienoties

en: Hostname not known
lv: Datora nosaukums nav zināms

en: No route to host
lv: Nav maršruta uz datoru

en: Connection refused by server
lv: Serveris noraidīja savienojumu

en: Host key verification failed
lv: Datora atslēgas pārbaude neizdevās

en: Too many authentication failures
lv: Neizdevās pārāk daudz autentifikāciju

en: Unable to spawn SSH program
lv: Neizdevās palaist SSH programmu

en: Unable to spawn SSH program: %s
lv: Neizdevās palaist SSH programmu — %s

en: Timed out when logging in
lv: Piesakoties iestājās savienojuma noildze

en: Log In Anyway
lv: Tomēr pieteikties

en: Cancel Login
lv: Atcelt pieteikšanos

en: Login dialog cancelled
lv: Pieteikšanās dialogs atsaukts

en: Can’t send host identity confirmation
lv: Neizdodas nosūtīt datoram identitātes apstiprinājumu

note: Translators: the first %s is the username, the second the host name
en: Authentication Required
    Enter passphrase for secure key for “%s” on “%s”:
lv: Nepieciešama autentifikācija
    Ievadiet “%s” drošās atslēgas paroli “%s”

note: Translators: %s is the hostname
en: Authentication Required
    Enter passphrase for secure key for “%s”:
lv: Nepieciešama autentifikācija
    Ievadiet “%s” drošās atslēgas paroli:

en: Can’t send password
lv: Nevar nosūtīt paroli

note: Translators: the first %s is the username, the second the host name
en: Enter verification code for %s on %s
lv: Ievadiet %s verifikācijas kodu uz %s

note: Translators: %s is the hostname
en: Enter verification code for %s
lv: Ievadiet verifikācijas kodu uz %s

note: Translators: the first %s is the hostname, the second the key fingerprint
en: Identity Verification Failed
    Verifying the identity of “%s” failed, this happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is “%s”. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
lv: Neizdevās pārbaudīt identitāti
    "%s" identitātes pārbaudīšana neizdevās. Tas parasti notiek pirmo reizi ierakstoties datorā.
    
    Identitāte, kas tika nosūtīta uz attālo datoru ir "%s". Ja vēlaties pilnībā pārliecināties, ka ir droši turpināt, sazinieties ar sistēmas administratoru.

note: Translators: the first %s is the hostname, the second is an ip address
en: Identity Verification Failed
    The host key for “%s” differs from the key for the IP address “%s”
    If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
lv: Neizdevās pārbaudīt identitāti
    Servera %s atslēga atšķiras no atslēgas IP adresei “%s”
    Ja vēlaties būt pilnībā pārliecināts, ka var droši turpināt, sazinieties ar sistēmas administratoru.

en: The connection is closed (the underlying SSH process exited)
lv: Savienojums ir aizvērts (apakšā esošais SSH process pārstāja strādāt)

en: Internal error: Unknown Error
lv: Iekšēja kļūda: nezināma kļūda

en: Protocol error
lv: Protokola kļūda

en: Unable to find supported SSH command
lv: Neizdevās atrast atbalstītu SSH komandu

en: Unknown reason
lv: Nezināms iemesls

en:  (invalid encoding)
lv:  (nederīgs kodējums)

note: Translators: This is the name of the root of an SFTP share, like "/ on <hostname>"
en: / on %s
lv: / uz %s

en: Failure
lv: Kļūme

en: Error creating backup file: %s
lv: Kļūda, veidojot datnes rezerves kopiju: %s

en: Value out of range, sftp only supports 32bit timestamps
lv: Vērtība ir ārpus intervāla, sftp atbalsta tikai 32 bitu laika spiedogus

en: Invalid attribute type (uint64 expected)
lv: Nederīgs atribūta tips (tika gaidīts uint64)

en: Internal Error (%s)
lv: Iekšēja kļūda (%s)

note: translators: Name for the location that lists the smb shares availible on a server (%s is the name of the server)
en: Windows shares on %s
lv: Windows koplietojumi uz %s

note: translators: We tried to mount a windows (samba) share, but failed
en: Failed to retrieve share list from server: %s
lv: Neizdevās saņemt koplietojumu sarakstu no servera — %s

en: Windows Network File System Service
lv: Windows tīkla datņu sistēmas serviss

note: Translators: First %s is a share name, second is a server name
en: Authentication Required
    Enter password for share “%s” on “%s”:
lv: Nepieciešama autentifikācija
    Ievadiet koplietojuma “%s” paroli uz sistēmas “%s”:

note: Translators: First %s is a share name, second is a server name
en: Authentication Required
    Enter user and password for share “%s” on “%s”:
lv: Nepieciešama autentifikācija
    Ievadiet koplietojuma “%s” lietotāju un paroli uz sistēmas “%s”:

note: translators: We tried to mount a windows (samba) share, but failed
en: Failed to mount Windows share: %s
lv: Neizdevās piemontēt Windows koplietojumu — %s

en: Backup file creation failed: %s
lv: Neizdevās izveidot rezerves kopijas datni: %s

en: Can’t rename file, filename already exists
lv: Nevar pārdēvēt datni, šāds nosaukums jau eksistē

en: Error deleting file: %s
lv: Kļūda, dzēšot datni: %s

en: Error moving file: %s
lv: Kļūda, pārvietojot datni: %s

en: Error removing target file: %s
lv: Kļūda, dzēšot mērķa datni: %s

en: Can’t recursively move directory
lv: Nevar rekursīvi pārvietot direktoriju

en: Windows Shares File System Service
lv: Windows koplietojumu datņu sistēmas serviss

en: The trash folder may not be deleted
lv: Miskastes mapi nevar izdzēst

en: Items in the trash may not be modified
lv: Miskastē esošās datnes nevar modificēt

note: Translators: this is the display name of the backend translators: This is the name of the backend
en: Trash
lv: Miskaste

en: File is not a directory
lv: Datne nav direktorijs

en: WS-Discovery Network
lv: WS-Discovery tīkls

en: Channel blocked
lv: Kanāls ir bloķēts

en: The signing certificate authority is not known.
lv: Sertificēšanas institūcija nav pazīstama.

en: The certificate does not match the identity of the site.
lv: Sertifikāts neatbilst šīs vietnes identitātei.

en: The certificate’s activation time is in the future.
lv: Sertifikāta aktivizēšanas laiks ir nākotnē.

en: The certificate has expired.
lv: Sertifikātam beidzās derīguma termiņš.

en: The certificate has been revoked.
lv: Sertifikāts tika atsaukts.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
lv: Sertifikāta algoritms tiek uzskatīts par nedrošu.

en: Error occurred when validating the certificate.
lv: Gadījās kļūda, pārbaudot sertifikātu.

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

note: Translators: The first %s is the reason why verification failed, the second a certificate
en: Identity Verification Failed
    %s
    
    %s
    
    Are you really sure you would like to continue?
lv: Neizdevās pārbaudīt identitāti
     %s
    
    %s
    
    Vai tiešām vēlaties turpināt?

en: Unexpected end of stream
lv: Negaidītas straumes beigas

en: Invalid reply
lv: Nederīga atbilde

en: Failed to create active FTP connection. Maybe your router does not support this?
lv: Neizdevās izveidot aktīvo FTP savienojumu. Varbūt jūsu maršrutētājs to neatbalsta?

en: Failed to create active FTP connection.
lv: Neizdevās izveidot aktīvo FTP savienojumu.

en: Filename contains invalid characters.
lv: Datņu nosaukums satur nederīgas rakstzīmes.

en: The FTP server is busy. Try again later
lv: FTP serveris ir aizņemts. Mēģiniet vēlreiz vēlāk

en: Backend currently unmounting
lv: Aizmugure tiek atmonēta

en: Accounts are unsupported
lv: Konti nav atbalstīti

en: Cannot open data connection. Maybe your firewall prevents this?
lv: Nevar atvērt datu savienojumu. Vai to bloķē ugunsmūris?

en: Data connection closed
lv: Datu savienojums slēgts

en: Operation failed
lv: Darbība neizdevās

en: No space left on server
lv: Uz servera vairs nav brīvas vietas

en: Unsupported network protocol
lv: Neatbalstīts tīkla protokols

en: Page type unknown
lv: Nezināms lapas tips

en: Invalid filename
lv: Nederīgs datnes nosaukums

en: Error seeking in stream
lv: Kļūda, pozicionējot straumē

en: Filesystem is read-only
lv: Datņu sistēma ir tikai lasāma

en: Symlinks not supported by backend
lv: Aizmugure neatbalstīta simboliskās saites

en: Invalid dbus message
lv: Nederīgs dbus ziņojums

en: %s has been unmounted
lv: %s ir ticis atmontēts

en: Unmounting %s
    Please wait
lv: Atmontē %s
    Lūdzu, uzgaidiet

en: Communication with the underlying wsdd daemon failed.
lv: Neizdevās saziņa ar pamatā esošo wsdd dēmonu.

en: The underlying wsdd daemon exited unexpectedly.
lv: Pamatā esošais wsdd dēmons negaidīti beidza darbu.

en: Failed to spawn the underlying wsdd daemon.
lv: Neizdevās izveidot pamatā esošo wsdd dēmonu.

en: Failed to establish connection with the underlying wsdd daemon.
lv: Neizdevās izveidot savienojumu ar pamatā esošo wsdd dēmonu.

en: Replace old daemon.
lv: Aizvieto veco dēmonu.

en: Don’t start fuse.
lv: Nestartēt fuse.

en: Enable debug output.
lv: Ieslēgt atkļūdošanas izvadi.

en: Show program version.
lv: Rādīt programmas versiju.

en: GVFS Daemon
lv: GVFS dēmons

en: Main daemon for GVFS
lv: Galvenais GVFS dēmons

en: Try “%s --help” for more information.
lv: Lietojiet “%s --help”, lai uzzinātu vairāk.

en: Automount failed: %s
lv: Automātiskā montēšana neizdevās: %s

en: The specified location is not mounted
lv: Norādītā atrašanās vieta nav montēta

en: The specified location is not supported
lv: Norādītā atrašanās vieta nav atbalstīta

en: Location is already mounted
lv: Vieta jau ir montēta

en: Location is not mountable
lv: Vieta nav montējama

en: How to display local DNS-SD services
lv: Kā attēlot lokālos DNS-SD pakalpojumus

en: How DNS-SD services are displayed in the "network:///" location. Possible values are "merged", "separate" (the Local Network folder) and "disabled".
lv: Kā DNS-SD pakalpojumi tiek parādīti “network:///” vietā. Iespējamās vērtības ir “merged”, “separate” (lokālā tīkla mape) un “disabled”.

en: Extra domains to look for DNS-SD services in
lv: Papildu domēni, kuros meklēt DNS-SD pakalpojumus

en: Comma separated list of DNS-SD domains that should be visible in the "network:///" location.
lv: Ar komatu atdalīts saraksts ar DNS-SD domēniem, kuriem būtu jābūt redzamiem vietā ”network:///“.

en: How to display SMB devices
lv: Kā attēlot SMB ierīces

en: How SMB devices are displayed in the "network:///" location. Possible values are "merged", "separate" (the Windows Network folder) and "disabled".
lv: Kā SMB ierīces tiek parādīti “network:///” vietā. Iespējamās vērtības ir “merged”, “separate” (Windows tīkla mape) un “disabled”.

en: SMB workgroup
lv: SMB darba grupa

en: The Windows networking workgroup or domain that the user is part of. In order for a new workgroup to fully take effect the user may need to log out and log back in.
lv: Windows tīkla darba grupa vai domēns, kurā atrodas lietotājs. Lai jaunā darba grupa pilnībā stātos spēkā, lietotājam vajadzēs izrakstīties un atkal ierakstīties.

en: How to display WSDD devices
lv: Kā attēlot WSDD ierīces

en: How WSDD devices are displayed in the "network:///" location. Possible values are "merged", "separate" (the WSDD Network folder) and "disabled".
lv: Kā WSDD ierīces tiek parādīti “network:///” vietā. Iespējamās vērtības ir “merged”, “separate” (WSDD tīkla mape) un “disabled”.

en: Perform file operations
lv: Veic darbības ar datnēm

en: Authentication is required to run gvfsd-admin daemon
lv: Nepieciešama autentificēšanās, lai palaistu gvfsd-admin dēmonu

en: Authentication is required to perform file operations
lv: Nepieciešama autentificēšanās, lai veiktu darbības ar datnēm

en: Can’t find metadata file %s
lv: Nevar atrast metadatu datni %s

en: Unable to set metadata key
lv: Nevar iestatīt metadatu atslēgu

en: Unable to unset metadata key
lv: Nevar atstatīt metadatu atslēgu

en: Unable to remove metadata keys
lv: Nevar izņemt metadatu atslēgas

en: Unable to move metadata keys
lv: Nevar pārvietot metadatu atslēgas

en: GVFS Metadata Daemon
lv: GVFS metadatu dēmons

en: Metadata daemon for GVFS
lv: GVFS metadatu dēmons

en: Failed to get org.gnome.OnlineAccounts.Files for %s
lv: Neizdevās saņemt org.gnome.OnlineAccounts.Files priekš %s

en: Invalid credentials for %s
lv: Nederīgi %s akreditācijas dati

en: Unsupported authentication method for %s
lv: Neatbalstīta %s autentifikācijas metode

en: The given mount was not found
lv: Dotais montējums nav atrasts

en: An operation is already pending
lv: Darbība jau gaida rindā

en: No outstanding mount operation
lv: Nav neizpildītu montēšanas operāciju

en: The given volume was not found
lv: Dotais sējums nav atrasts

en: The given drive was not found
lv: Dotais dzinis nav atrasts

en: Unnamed Drive (%s)
lv: Nenosaukts dzinis (%s)

en: Unnamed Drive
lv: Nenosaukts dzinis

en: Failed to eject medium; one or more volumes on the medium are busy.
lv: Neizdevās izgrūst datu nesēju; viens vai vairāki sējumi uz datu nesēja ir aizņemti.

en: One or more programs are preventing the unmount operation.
lv: Viena vai vairākas programmas neļauj veikt nomontēšanu.

note: Note that the GUI (Shell, Files) currently use the term * "Eject" for both GDrive.stop() and GDrive.eject().
en: Eject Anyway
lv: Tomēr izgrūst

en: Operation not supported by backend
lv: Aizmugure neatbalsta šo darbību

en: Timed out running command-line “%s”
lv: Iestājās noildze, darbinot komandrindas komandu “%s”

en: Unmounting %s
    Disconnecting from filesystem.
lv: Atmontē %s
    Atvieno no datņu sistēmas.

en: Writing data to %s
    Device should not be unplugged.
lv: Raksta datus uz %s
    Ierīci nevajadzētu atvienot.

en: %s unmounted
    Filesystem has been disconnected.
lv: %s ir atmontēts
    Datņu sistēma ir atvienota.

en: %s can be safely unplugged
    Device can be removed.
lv: %s var droši atvienot
    Ierīci var izņemt.

note: Translators: This is used for possibly encrypted volumes. *              The first %s is the formatted size (e.g. "42.0 MB").
en: %s Possibly Encrypted
lv: %s iespējams šifrēts

note: Translators: This is used for encrypted volumes. *              The first %s is the formatted size (e.g. "42.0 MB").
en: %s Encrypted
lv: %s šifrēts

note: Translators: This is used for volume with no filesystem label. *              The first %s is the formatted size (e.g. "42.0 MB").
en: %s Volume
lv: %s sējums

note: Translators: Name used for volume
en: Volume
lv: Sējums

en: Error storing passphrase in keyring (%s)
lv: Kļūda, glabājot paroli saišķī (%s)

en: Error deleting invalid passphrase from keyring (%s)
lv: Kļūda, dzēšot nederīgu paroli no saišķa (%s)

en: The unlocked device does not have a recognizable file system on it
lv: Uz atslēgtās ierīces nav atpazīstamas datņu sistēmas

en: Encryption passphrase for %s
lv: Ievadiet šifrēšanas paroli %s

en: A passphrase is required to access the volume
lv: Lai piekļūtu sējumam, nepieciešama parole

note: Translators: %s is the description of the volume that is being unlocked
en: Authentication Required
    A passphrase is needed to access encrypted data on “%s”.
    The volume might be a VeraCrypt volume as it contains random data.
lv: Nepieciešama autentifikācija
    Lai piekļūtu šifrētajiem datiem uz “%s”, ir nepieciešama parole.
    Sējums varētu būt šifrēts VeraCrypt sējums, jo tas satur nejaušus datus.

note: Translators: %s is the description of the volume that is being unlocked
en: Authentication Required
    A passphrase is needed to access encrypted data on “%s”.
lv: Nepieciešama autentifikācija
    Parole ir nepieciešama, lai piekļūtu “%s” šifrētajiem datiem.

en: GVfs UDisks2 Volume Monitor
lv: GVfs UDisks2 sējumu pārraugs
