gWakeOnLAN - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Version {VERSION}
bg: Версия {VERSION}

en: Edit machine
bg: Редактиране на машина

en: Add machine
bg: Добавяне на машина

en: Missing machine name
bg: Липсващо име на машина

en: Invalid MAC address
bg: Невалиден MAC адрес

en: Invalid destination host
bg: Невалиден предназначен хост

en: Are you sure you want to remove the selected machine?
bg: Сигурни ли сте, че искате да премахнете избраната машина?

en: Delete machine
bg: Изтриване на машина

en: <big><b>Insert the machine name and its MAC address</b></big>
bg: <big><b>Вмъкнете името на машината и нейния MAC адрес</b></big>

en: _Machine name:
bg: Име на _машината:

en: MAC _Address:
bg: M_AC адрес:

en: _UDP port number:
bg: _UDP число на порта:

en: Request type:
bg: Тип на заявката

en: _Local (broadcast)
bg: _местен (broadcast)

en: _Internet
bg: _Интернет

en: _Destination host:
bg: _Предназначен хост:

en: Keyboard shortcuts
bg: Клавишни комбинации

en: Turn on
bg: Включване

en: Deselect all
bg: Отмаркирване на всичко
