gWakeOnLAN - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Version {VERSION}
ca: Versió {VERSION}

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: MAC _Address:
ca: _Adreça MAC

en: Keyboard shortcuts
ca: Dreceres de teclat

en: Deselect all
ca: Deselecciona tot
